>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dobra rozjechali mnie
Data: 2010-10-18 11:13 zlecenie wypłaty z konta przyjęte przez unibet (ja zleciłem 2010-10-17 17:13 Niedziela)
Data: 2010-10-19 11:56 KASA NA KONCIE
Wypłata przelew na konto
Olbrzymi plus ✅
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
wczoraj (niedziela) złożyłem zlecenie wypłaty dzisiaj (poniedziałek) kasa na koncie o 17;20 wiec nie minęło 21h :grin:
za to wielki plus ✅

ps wypłacam na konto BOŚ
 
K 0

kaszelewski

Użytkownik
ciągła weryfikacja
Ja założyłem konto w Unibecie w czwartek.
Wpłaciłem 500 zł i zacząłem grać w gry i kasynie live.
Nagrałem dość sporo, więc postanowiłem część wypłacić 2000 zł.
Część pieniędzy dalej zainwestowałem w gre w kasynie live i mam tam na koncie 56 tysięcy.
W piątek koło południa chciałem się zalogować na koncie, a tu komunikat że konto jest zablokowane.
Napisałem wiadomość do supportu, a ten kazał mi wysłać skan dowodu (2 strony) wraz z print screnem konta bankowego na które realizowałem wypłatę.
Wczoraj piszę do nich, dlaczego moje konto jest nadal zablokowane a oni mi odpisali że dokumenty nie zostały zaakceptowane i proszą o zdjęcie cyfrowe mojego dowodu osobistego wraz z umową konta bankowego z pieczątkami i rachunek za jakieś media.
Wszystko natychmiast wysłałem jak kazali, dzisiaj piszę do nich a oni mi odpisują że dokumenty oczekują na weryfikację.
Ileż można sprawdzać takie dokumenty. Mam wrażenie że nie bardzo im się podoba że dużo wygrałem i robią wszystko i przedłużają w czasie.
Ja dzisiaj nawet pomyślałem żeby pójść do notariusza i wysłać im poświadczone te dokumenty, skoro mają jakieś wątpliwości co do mojej tożsamości.
Jest to moje pierwsze i jedyne konto, ale od samego początku ten buk u mnie i u moich znajomych jest już skreślony.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
56 tysięcy i żali sie na forum ..
Mając na koncie taką kase dawno bym wypłacił to po pierwsze po 2 przeczytał bym regulamin
który mówi że już dawno mogli zamknąć ci konto bez podania powodu .
Notariusz -dobre- poczytaj regulamin
 
K 0

kaszelewski

Użytkownik
zablokowane konto
Panowie, tak może żale się na forum, ale wasze odpowiedzi są takie jakbyście nie czytali ze zrozumieniem mojego tekstu.
Ja nie trzymam takiej kasy u bukmachera, po prostu założyłem konto w czwartek, wypłatę zleciłem w piątek i od razu blokada konta.
Unibet nie dał mi szansy na wypłacenie środków.
Dzisiaj nawet potwierdziłem swoje dokumenty notarialnie i im wysłałem, jednak nic z tego, konto dalej zablokowane.
Sympatyczna pani Monica w BOK nic nie może zrobić, bo o wszystkim decyduje góra, a ja zostałem bez środków.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Bez środków , wpłaciłeś 500zł, jeśli to były Twoje jedyne środki, to nie odpowiedzielanie, a co do wygranej, jeśli nie kombinowałeś to ona Ci się należy, ale spokojnie nic nie dzieje się w godzine...Oni pewnie grają na czas, a Ty im spokojnie o sobie przypominaj, bo widzę imasz się czego popadnie by to mieć tu i teraz, to tak jakbyś coś miał na sumieniu, no ja o 56 tysięcy to spokojnie mógłbym czekac nawet rok. Tylko nie daj o sobie zapomnieć, aa i ręki sobie nie ucinaj i im nie wyślij, bo nie warto.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Wiecie może ile można wypłacić na moneybookers jeśli dokonywałem depozyt przez paysafecard? Albo chociaz jaka sumke trzeba zgromadzic zeby przelac troszke do kasyna?
 
K 3

koma666

Użytkownik
jezeli to wszystko prawda co piszesz to moim zdaniem masz mega problem...
obawiam sie ze oni poprostu nie chca wypłacic ci tych pieniedzy i mysla nad tym jak to zrobic a przy tym zeby nie odbiło sie to za duzym echem na ich firmie...
ale nie odpuszczaj im za wczasu porób screeny zdjecia z wygranej wszystko co sie da itp
 
B 0

bosniak

Użytkownik
Najprawdopodobniej konto zablokują całkowicie, powołując się na 2.3 umowy:
Thank you for contacting Unibet.
I would like to inform you that your account has been blocked permanently. In fact, we believe that you have broken our rules, and most particularly our sportbook rules.
Be aware that this is considered as a fraudulent action. This is a final decision and we will not communicate on it anymore according to our Terms and Conditions :
2.3
Unibet reserves the right, at its own discretion, at all times, to:

natomiast pieniądze, jeśli nie było żadnych nieprawidłowych operacji, wypłacą na konto bankowe.
In order to withdraw the remaining funds, please provide us with a copy of your bank statement showing your IBAN and SWIFF numbers.
Natomiast sama weryfikacja dokumentów w Unibet trwa dosyć długo, ok. 1-2 tygodnie. LC i support nic nie powiedzą w tej sprawie bo to nie zależy od nich tylko od Działu Finansowego.
 
B 0

bosniak

Użytkownik
Natomiast Unibet prawdopodobnie zmienia politykę. W samym listopadzie zlimitował co najmniej 6 kont; problem w tym, że do listopada nie słyszałem o zamknięciu całkowitym konta. Oszczędności?
 
K 0

kaszelewski

Użytkownik
kase wypłacili, ale nie wszystką. 17 tysięcy
skonfiskowali z powodu nieuczciwej gry w ruletce. Ich zdaniem nie można obstawiać na ruletce 2 tuzinów pozostawiając 1 pusty tuzin. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. zablokowali konto, niby decyzja ostateczna. Napisali że mogę złożyć zażalenie do LGA. Napisałem ale jak narazie żadnej odpowiedzi.
 
S 2

szepcio

Użytkownik
Mam zamiar założyć konto w Unibet i tutaj mam kilka pytań dla cierpliwych ???? :
1.Czy mozna dokonac wpłaty na poczcie i ile by mnie to kosztowalo.
2.Zakladam konto na Unibecie i mam juz tam srodki i co teraz slyszalem ze trzeba jakies kopie czy cos w tym stylu.
3.Czy musze miec konto bankowe, nie mam zamiaru szybko wyplacac pieniedzy.
4. Nie zabardzo sie znam na sprawach papierkowych tak ze czy jesli bym mogl dokonac przelewu z poczty do mial by ktos screena przykladowego druczku.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zapewne odpowiedzi na Twoje pytania byś znalazł w tym dziale.
Ale dziś jestem cierpliwy ;)
1. Można wpłacić. Dokonujesz normalnego przelewu na konto bankowe. Nie wiem ile to kosztuje bo robiłem takie rzeczy ładnych kilka lat temu. Ale pewnie kilka zł.
2. Przy wypłacie proszą o weryfikację konta. Podsyłasz skan dowodu, czasami wymagają więcej dokumentów. Czasami wcale nie wołają skanów.
3. Konto bankowe nie jest jakimś ekskluzywnym dobrem. Warto je mieć. Wypłatę i tak będziesz mógł zlecić na konto bankowe/kartę kredytową/moneybookers itd.
4. Jak zobaczysz druczek + jak będziesz miał dane do przelewu z unibetu to 12 letnie dziecko potrafiłoby wypisać druczek. Dasz radę.
 
S 2

szepcio

Użytkownik
OK, wielkie dzieki za odpowiedz. Ale postanowilem zalozyc sobie konto w PKO - inteligo.
I teraz znowu mam pytanie czy jesli mam juz pieniadze na koncie to moge bezposrednio zlecic przelew na konto w Unibet. Czy muszezakladac w moneybookers?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom