>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Wyraziłem tylko swoja opinie w temacie w którym większość opinii jest negatywnych.Czy muszę grać tam 5 lat żeby się tu wypowiedzieć??
Nadmiar pochlebnych komentarzy faktycznie może w niektórych przypadkach powodować że firma stanie się bezkarna,bo ja wiem każdy ma swój rozum i gra gdzie chce,ale też na pewno nie można tego bukmachera odsunąć i dodać do grupy tych złych,oszustów i złodziei ????
Może i za pięć lat gry u nich i ja się na nich zawiodę kto wie, na pewno wtedy dam znać w tym temacie!! ????
 
C 0

czapla20

Użytkownik
Oszukali mnie
Oszukali mnie w kasynie live.
Zgrałem dzisiaj w nocy na black jacka i w 1 rozdaniu dostałem 2 króle c o dało mi wynik 20
Krupier miał 6 ale dobrał sobie i miał w końcu 17
Rzeczowo wygrałem, krupierka oczywiście swoje &quot;majkel gratulalejszon&quot; ale saldo mi się nie zwiększyło.
Zajrzałem w historię swojej gry a tam mam informację że dostałem 14 a krupierka 17 i że lost.
Napisałem maila do nich ale odpisali mi że miałem 14, a ja do nich że ślepy i głuchy nie jestem i widziałem co miałem.
Zobacze co z tego wyjdzie bo zarządzałem aby dali filmik z tej gry, jeśli mają.
ps. &quot; itam serdecznie Panie Grzegorzu!
Dziękuje za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że gra nie może zostać dokładnie sprawdzona. Uzyskałam informację, że cyfra która padła to 20, jednak z uwagi na błąd systemu, wygrana nie została dopisana do konta gracza. Jednocześnie informuję że Pańskie konto zostało zablokowane bez możliwości jego ponownego otwarcia. Zgodnie z naszym regulaminem punktu 2.3 Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do: - Odmówienia otwarcia i/lub zamknięcia istniejącego Konta, bez jakichkolwiek wyjaśnień.
Decyzja w tej sprawie jest ostateczna i jakiekolwiek odwołania od tej decyzji nie będą uwzględniane. Z przykrością informuję, że Biuro Obsługi Klienta nie będzie w stanie udzielić jakiejkolwiek dalszej pomocy w tej sprawie.
W razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.
Pozdrawiam,
Aneta
Biuro Obsługi Klienta&quot;
 
L 0

ludmila

Użytkownik
Kochani nie wiem co mam robić!
Jestem studentką i próbuje sobie kilka złotych pozyskać nieraz grając u internetowego bukmachera. Mam konto od lat w bwin i nigdy ale to nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu. Raz wysłałam na początku dowód i nigdy więcej nie prosili mnie o nic, pomimo że słyszy się tyle negatywnych opinii na ich temat.
Skuszona bonusem do kasyna w Unibet, tez założyłam w tym serwisie sobie konto i dokonałam wpłaty. Nawet dobrze mi szło, więc wygraną sobie wypłaciłam.
I tu zaczęły się schdoy, bo przyszedł mail że potrzebne będą dokumenty. Wszystko to co o co mnie poprosili im wysłałam a oni w zamian mi zablokowali konto. Stwierdzili że wypłata została zrealizowana ale konto pozostanie zablokowane. Ale już 2 miesiąc czekam na wypłatę a na moje konto nie wpłynęło nawet 0,01 zł od nich.
Napisałam do nich, a oni teraz chcą skany z banku z pieczątkami, podpisami pracowników, to jakiś koszmar.
Poprostu nie chcą mi wypłacić pieniędzy.
Widzę że dużo osób ma podobny problem.
Może wszyscy razem byśmy się zmobilizowali i zgłosili to gdzieś, bo napewno jest ktoś wyżej nad nimi.
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Kochani nie wiem co mam robić!
Jestem studentką i próbuje sobie kilka złotych pozyskać nieraz grając u internetowego bukmachera. Mam konto od lat w bwin i nigdy ale to nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu. Raz wysłałam na początku dowód i nigdy więcej nie prosili mnie o nic, pomimo że słyszy się tyle negatywnych opinii na ich temat.
Skuszona bonusem do kasyna w Unibet, tez założyłam w tym serwisie sobie konto i dokonałam wpłaty. Nawet dobrze mi szło, więc wygraną sobie wypłaciłam.
I tu zaczęły się schdoy, bo przyszedł mail że potrzebne będą dokumenty. Wszystko to co o co mnie poprosili im wysłałam a oni w zamian mi zablokowali konto. Stwierdzili że wypłata została zrealizowana ale konto pozostanie zablokowane. Ale już 2 miesiąc czekam na wypłatę a na moje konto nie wpłynęło nawet 0,01 zł od nich.
Napisałam do nich, a oni teraz chcą skany z banku z pieczątkami, podpisami pracowników, to jakiś koszmar.
Poprostu nie chcą mi wypłacić pieniędzy.
Widzę że dużo osób ma podobny problem.
Może wszyscy razem byśmy się zmobilizowali i zgłosili to gdzieś, bo napewno jest ktoś wyżej nad nimi.
Do banku nawet nie idź, trzeba napisać do jakiejś organizacji,co się zamuje prawami kupujących. Albo po prostu zły nr konta dałaś ?
 
L 0

ludmila

Użytkownik
Byłam u rzecznika spraw konsumenta w moim starostwie, i rzecznik stwierdził że Unibet nie działa wedle prawa polskiego i nie może mi pomóc. Przypomniał mi że na rynku polskim działa mnóstwo firm które zajmują się przyjmowaniem zakładów i tam powinnam obstawiać jeśli mnie to kręci a nie w firmach które nie mają licencji w Polsce.
Jedynie co rzecznik mi może pomóc to napisać mi pismo w języku angielskim o popełnieniu przestępstwa przez Unibet do władz Malty.
Rzecznik mówił że nie jestem pierwsza która przychodzi z tym problemem, chodzi też że inni bukmacherzy stosują podobne praktyki.
Nawiasem mówiąc te pieniądze nie mogły zaginąć bo albo są na koncie w banku albo wracają do nadawcy, i skoro ja ich nie mam to nadal znajdują się na rachunku Unibet i nie zostały wysłane.
Także czekam na takie pismo, bo ma być gotowe w przyszłym tygodniu.
A konto podałam dobre, przecież zażądali sobie skanów tego konta to jak mogło ono być złe ????
 
L 9

longu

Użytkownik
Witam! powiem szczerze że czytając te wszystkie posty byłem troszkę przerażony gdyż również zleciłem wypłatę i parę dni czekałem już ale dziś na szczęscie pieniążki DOSZŁY ???? ???? !! nie ukrywam ze jest to moja 1 wypłata z Unibeta a wcześniej troszkę wspomogłem ich konta uwalając kupony!
 
X 0

xvid034

Użytkownik
A ja mam dość dziwną przygodę z Unibetem. Będąc we Włoszech zamierzałem trochę pograć. Okzało się, że bukmacherzy u których gram nie mają tam licencji. Trochę poszukałem i okazało się, że mogę grać na Unibecie. Wszystko ok- założyłem konto, doładowałem Paysafecard i nagle... blokada konta. Kontakt z supportem i prośba o weryfikację. No nic trzeba przeżyć ale tydzień straciłem bo nie miałem wymaganych dokumentów. W ten poniedziałek wysłałem skany (rano). Mamy środę i nadal czekam... ten ich dział finansowy... nie podoba mi się to. Bardzo zwlekają. Zamiast grać tak teraz męczę się z nimi. Póki co tylko sprawiają problemy. Zobaczę do dalej przy pierwszej wypłacie. Jeszcze takie pytanie, czy ten chat kiedykolwiek działa ? ???? Jeśli spróbuję nawet w godzinach pracy... cały czas offline.

Pozdrawiam
 
L 0

ludmila

Użytkownik
Ten czat nigdy nie działa. Działa natomiast polski telefon do nich 800702073.
Konsultantki tam pracujące z reguły nie pomogą, bo wszystko zależy od wydziału finansowego i co ten powie to tak ma być i nie ma odwołania.
Z wydziałem finansowym nie można bezpośrednio się skontaktować, najpierw trzeba porozmawiać ze średnio miłą Panią Anetą, albo Panią Anną, lub Monica.
Generalnie też się męczę z nimi żeby mi wypłacili kasę i nic się na razie w mojej sprawie nie dzieje. Tzn. dzieje się to że ten ich wydział finansowy ciągle czegoś nowego potrzebuje. Jedyne czego jeszcze nie maja to numeru stanika mojego.
 
money 52

money

Użytkownik
jak myslicie mogą ode mnie rzadac tez tych smiesznych &quot;papierkow&quot; podczas pierwszej wypłaty?niedawno załozylem tam konto,wpłaciłem 100 zł i wczoraj w nocy zleciłem wypłate 350 zł,oni tez czepiają sie takich groszy?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
jak myslicie mogą ode mnie rzadac tez tych smiesznych &quot;papierkow&quot; podczas pierwszej wypłaty?niedawno załozylem tam konto,wpłaciłem 100 zł i wczoraj w nocy zleciłem wypłate 350 zł,oni tez czepiają sie takich groszy?
To zależy co masz na myśli pisząc &quot;śmieszne papierki&quot;.
Jeśli dowód osobisty ;) to mają prawo...
Nie pamiętam czy weryfikacja w Unibecie była skomplikowana ale raczej przebiegła dość szybko i ograniczyła się, do przesłania skanów dowodu.
 
money 52

money

Użytkownik
No chodziło mi głownie o dowod osobisty

edit,wlasnie dostalem maila:


Drogi Marcin............

Poniższa transakcja wypłaty pieniędzy z Twojego konta została przeprowadzona ???? ata: 2010-09-08 11:25
Kwota: 347.00 PLN
Wypłata przez: Bank
Numer transakcji: 907851467


Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady dotyczącej, jakiegokolwiek aspektu gry w Unibet, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Czyli wychodzi na to ze jutro powinny byc pieniadze na koncie?pytam bo troche sie wystrszylem ostatnimi postami,nie jest to duza kwota ale zawsze cos a oni do byle czego moga sie doczepic
 
P 0

piczet

Użytkownik
Aha ;/ u mnie już idą ponad 6 h i dojsc nie mogą ;/ kwota nie jest jakaś astronomiczna ale jest mi potrzebna na wczoraj ;/
 
money 52

money

Użytkownik
No ja musze powiedziec ze jestem zadowolony z tego buka,pierwszy raz u nich wyplacalem we wtorek a 2 dni pozniej mialem juz pieniadze na koncie,przy czym nie chcieli zadnych skanow itd;)
 
L 0

ludmila

Użytkownik
Nic bardziej mylnego. Ci którzy chwalą tego bukmachera zapewne wypłacali drobne sumy rzędu 100-1000 zł. Ja wypłaciłam kilkadziesiąt tysięcy i do dnia dzisiejszego nie oglądam tej sumy. Sprawa jest w LGA. Na pytanie skierowane do Unibetu o stan sprawy dostałam chamską odpowiedź: Dziękuję za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję, że Unibet nie może nic więcej zrobić w Pani sprawie. Z poprzedniej korespondecji od Pani dowiedziałam się, że sprawę skierowała Pani do komisji LGA. Zgodnie z procedurą dalsza korespondencja będzie prowadzona pomiędzy Unibet i LGA.
W związku z powyższym wszelkie Pani zapytania dotyczace tej sprawy pozostaną bez odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Monica
Biuro Obsługi Klienta

Uważam że bukmacher dobry jest dla dzieciaków którzy obstawiają jakieś drobniaki, jednak boli ich jak ktoś wygra więcej.
Uznaję bwin, Expekt, z nimi nigdy nie miałam najmniejszego problemu.
Wystarczył raz skan i KAŻDA wypłata była następnego dnia na koncie.
 
money 52

money

Użytkownik
taa jasne...wejdz sobie w temat o Bwin i masz podobne posty ze ktos tam nie dostal xxx tysięcy...nie znam idealnego bukmachera
 
dpi 0

dpi

Użytkownik
a ja mam pytanie z innej beczki. wygrałem w pewnym konkursie 200 pln na konto w unibet i właśnie się pojawiły na koncie. postanowiłem wypłacić na swoje konto w PKO. dokonałem zlecenia i mam teraz 0 zł na koncie unibet czy to znaczy że kasa już pójdzie do PKO? żadnego meila nie otrzymałem, dziwne też że przyjeli zlecenie bez żadnych obrotów.

przyszedł teraz meil że transakcja jest w realizacji ????
 
M 0

mr.b

Użytkownik
Ja z ostatnich spinów ukręciłem 7e,później ruletka i powrót na slot wypadło kilka limuzyn i wpadło ponad 210 euro... obrót chyba zrobiony zleciłem wypłate ale na razie zadnego odzewu.
mam nadzieje ze nie bedzie problemow z ta wyplata,wczesniej nie robilem u nich depozytu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom