>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wpłaty i wypłaty w Unibet

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jesli przyjdzie mi e-mail z trescia &quot;Suma podjęta z konta...&quot;to znaczy ze wysłali pieniądze??? przyszedł 6 stycznia a na koncie nic... chodz dałem skany dokumentów i zwrócili mi zaległe pieniadze i dałem wypłate jeszcze raz...
rozumiem, że chodzi o przelew na konto?
Wiadomość tego typu informuje o rozpoczęciu przetwarzania wypłaty. Środki znikną i będą &quot;w drodze&quot;. Od 6 stycznia mamy 3 dzień roboczy. Tragedii nie ma ale środku powinny się pojawić u Ciebie jutro bądź pojutrze.
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
Moje konto w Unibet po kilku latach gry zostało zablokowane. Po weryfikacji zlecili wyplate srodkow, ktore zostaly mi na koncie. Po czym po moim mailu zostalem poinformowany, ze decyzja zarzadu nie zostanie juz nigdy odblokowane. Bez powodu.
Żaden punkt regulaminu nie został złamany. Nie zakładałem zadnych lewych kont. Jedynie to, ze bylem poprostu u nich na plusie.
Tak ktos kiedys na innym forum napisal:
Jednym słowem ludziom, którzy chcą coś wygrać stanowczo odradzam przygodę z tym bukiem. ????
pozatym uważajcie:
Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do:
Zatrzymania i/lub skonfiskowania środków dostępnych na Koncie w Unibet i/lub odrzucenia żądania wypłaty w przypadku bezpośredniego albo pośredniego naruszenia Regulaminu Unibetu i/lub innego nieuprawnionego działania dokonanego w związku z typowanym wydarzeniem i/lub transakcjami na Koncie w Unibet. Powyższe znajduje zastosowanie w przypadku, gdy dane wydarzenie pozostaje w związku z Kontem w Unibet i/lub kwestionowanym żądaniem wypłaty.
 
wolandkrk 0

wolandkrk

Użytkownik
Wiecie może co oznacza ten zapis w regulaminie Unibetu?
&quot;Jeżeli na Koncie w Unibet nie zarejestrowano żadnej transakcji przez trzydzieści (30) miesięcy, Unibet przekaże saldo tego Konta do Właściciela Konta, lub, jeżeli Właściciela Konta nie można zlokalizować, do LGA. Jeżeli Unibet przekaże saldo znajdujące się na Koncie w Unibet do LGA, nie można składać roszczeń przeciwko Unibet.&quot;
Bo faktem jest,że konto założyłem tam chyba ze 3 albo 4 lata temu i nigdy nie robiłem na nim żadnych operacji. Ani nie wpłacałem, ani nie wypłacałem. I teraz nie wiem, czy mogę wpłacić kasę bez żadnych obaw.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bo faktem jest,że konto założyłem tam chyba ze 3 albo 4 lata temu i nigdy nie robiłem na nim żadnych operacji. Ani nie wpłacałem, ani nie wypłacałem. I teraz nie wiem, czy mogę wpłacić kasę bez żadnych obaw.
Najlepiej zapytaj supportu. Tutaj raczej nikt Tobie nie pomoże.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Unibet nie jest jedynym bukiem, który ma podobny zapis w regulaminie.
Opłaty/kary nigdy nie są naliczane gdy na koncie nie ma żadnych środków.
Przecież straciliby w ten sposób klienta - a to im nie na rękę.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
czemu wielokrotnie uzywajac jako wplaty mb czy netka, a wplacajac ostatni raz przelewami24, nie moge ani mb ani netka uzyc? co zapisuje ostatnia wplate i tylko ta droga mozna?
czy robiac min wplate z netka i robiac wyplate strace cos srodki? bo wczesniej robilem tak i mini ruch ta kwota, a nie chce stracic kasy ;]
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
&quot;Jeżeli na Koncie w Unibet nie zarejestrowano żadnej transakcji przez trzydzieści (30) miesięcy, Unibet przekaże saldo tego Konta do Właściciela Konta, lub, jeżeli Właściciela Konta nie można zlokalizować, do LGA. Jeżeli Unibet przekaże saldo znajdujące się na Koncie w Unibet do LGA, nie można składać roszczeń przeciwko Unibet.&quot;

Bo faktem jest,że konto założyłem tam chyba ze 3 albo 4 lata temu i nigdy nie robiłem na nim żadnych operacji. Ani nie wpłacałem, ani nie wypłacałem. I teraz nie wiem, czy mogę wpłacić kasę bez żadnych obaw.
Z jakiegoś powodu Unibet (i wielu innych) nie chce przetrzymywać zbyt długo środków klientów na swoim koncie (być może weszły w życie jakieś przepisy mówiące coś na ten temat).

Jeśli nie robiłeś na koncie żadnych operacji to nad czym się zastanawiasz? Obawiasz się, że będą chcieli Ci zwrócić 0 zł znajdujące się na Twoim koncie? Ten punkt odnosi się do osób, które mają u nich jakieś pieniądze, a mimo to nie robią żadnych operacji (co może sugerować np. lewe pochodzenie tych pieniędzy).
 
wolandkrk 0

wolandkrk

Użytkownik
Dzięki bludek za odpowiedź. Tak też myślałem, ale zawsze lepiej się upewnić. Zresztą napisałem też do Unibetu i odpowiedzieli, że konto nie jest w żaden sposób ograniczone.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Wie ktoś coś o limicie częstotliwości wypłat na moneybookers? Przy próbie wypłaty pojawia mi się komunikat, że go przekroczyłem.
 
B 0

bosniak

Użytkownik
Wie ktoś coś o limicie częstotliwości wypłat na moneybookers? Przy próbie wypłaty pojawia mi się komunikat, że go przekroczyłem.
3 razy w ciągu dnia; maksimum 6 000 PLN na jedno zlecenie; z tego co pamiętam aby zlecić kolejną wypłatę trzeba odczekać kilka godzin.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
chcialbym wpłacic kaske do tego buka mam tam konto,ale nie zlecalem wyplaty jak do tej pory i chcialbym sie dowiedziec czy nie bedzie problemow z wyplata jezeli moj brat tez ma konto na unibet a mieszkamy razem,napisali maila ze kazda osoba moze miec jedno konto niezaleznie od miejsca zamieszkania. Wpłacać i o ewentualną wypłatę się nie martwić ? Bo słysze rózne opinie o unibet,dzieki za odpowiedz koledzy
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dokładnie takDla nich to nawet wygodniej na MB wypłacać niż na konto bankowe
OK, w takim razie będę musiał najmniejszą możliwą kwotę wpłacić. A jeszcze tylko teoretycznie spytam gdybym np teraz zlecił tą wypłatę przez MB mimo, ze wczesniej nigdy do Unibetu przez MB nie wpłacałem to w ogóle by nie doszlo do tranzakcji czy mogliby mi cos z kontem namieszac ?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
OK, w takim razie będę musiał najmniejszą możliwą kwotę wpłacić. A jeszcze tylko teoretycznie spytam gdybym np teraz zlecił tą wypłatę przez MB mimo, ze wczesniej nigdy do Unibetu przez MB nie wpłacałem to w ogóle by nie doszlo do tranzakcji czy mogliby mi cos z kontem namieszac ?
Z tego co pamiętam to nawet nie będziesz miał możliwości zlecić wypłaty na MB.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom