>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
śmieszna sytuacja, wypłaty revolut nie działają, w inny sposób nie mogę przelać kasy bo mi ciągle anulują i żądają wypłacenia tą samą metodą co była wpłata, chyba czas sobie odpuścić grę tutaj, coś czuję że będą schody z odzyskaniem kasy
 
P 323

przemoks

Użytkownik
U mnie również odrzucał Revolut przelewy na wirtualną kartę MasterCard. Pisałem na chacie Revoluta o tym problemie, że nagle podejrzane źródło i odrzucony przelew, a przecież z tego źródła otrzymywałem przelewu w ostatnich miesiącach i wszystko było ok, to pani zaproponowała założenie wirtualnej karty Visa i spróbowanie. Spróbowałem więc, ale po depozycie się okazało, że i tak nie mogę na nią wypłacić, bo po wpłacie Visa na Unibet trzeba wypłacić na konto bankowe 💩 więc już nie miałem wyjścia i tak zrobiłem, to przy wypłacie 1130zł przyszło 1088zł, więc na tych przewalutowaniach trochę straty jest 😬
Też gadałem z angielskim supportem. Poprostu poszła blokada ze względu na restrykcje w naszym kraju i nie wypłacisz na kartę. Więc Revolut teraz jak każdy polski bank...
śmieszna sytuacja, wypłaty revolut nie działają, w inny sposób nie mogę przelać kasy bo mi ciągle anulują i żądają wypłacenia tą samą metodą co była wpłata, chyba czas sobie odpuścić grę tutaj, coś czuję że będą schody z odzyskaniem kasy
Ja dziś spróbowałem na konto bankowe Revolut - po 3h kasa na koncie :)
 
B 1,2K

BetBookmacher

Użytkownik
Ma ktoś pomysł jak wypłacić kasę ? wpłacałem przez revoluta ale jak dziś chciałem wypłacić wypłata najpierw poszła ale nie dawno wróciła .... Pisałem z gościem na live czat wczesniej i coś mówił że jak IMBAN jest LT to nie wypłacę ale za chwile powiedział że jednak mogę śmiało wypłacać jednak kasa wróciła
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Astropay to niech ich...

Ugrałem 5 koła na 22bet. Wypłaciłem na astro. Musiałem zrobić 2 przelewy na konto bankowe. Max 1000eur na jeden przelew. No i poszło. Na drugi dzień jeden z nich 125 eur zostal wysłany a 1000 EUR od 4 dni oczekuje na nadanie. Ciekawe czy się doczekam. Dodam że 125 eur mam już na swoim koncie. Mała prowizja bo raptownie 10zl mi zabrało.

Ma ktoś podobny przypadek?
Tłumacza się że mają problemy z wypłatami. Starają się naprawić. Screenshot_20221125_180010.jpg
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Wypłacał ktoś z unibetu przelewem na rachunek w euro w swoim banku? Mam konto walutowe w PKO, jeśli przelew od unibetu przyjdzie w euro na konto walutowe, to skorzystanie z kantoru będzie korzystniejsze niż wypłata w bankomacie kartą MuchBetter.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Czy jeśli wpłacę Muchbetter to wypłatę mogę zlecić na konto walutowe w banku?
Jeśli ktoś nie boi się przelewów z niemieckiego rachunku na koncie, to wypłata na konto walutowe w euro jest najkorzystniejszą opcją wypłacenia pieniędzy. Przychodzi cała deklarowana przez unibet kwota i ponosimy jedynie koszty wymiany waluty w bankowym kantorze. I tak, da się wypłacić przelewem obojętnie czego używa się do wpłaty.
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
Normalnie mozna wyplacac na konto niezaleznie od metody depozytu (wysylaja posrednikiem niezwiazanym z zakladami)
Jedyny wyjatek to jak jakis ciec z supportu ma kiepski dzien, wtedy zdarza sie ze odrzucaja.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak wypłacę z unibet na konto bankowe walutowe w Nestbank. To przyjdzie dokładnie taka sama kwota euro, jaką widzę w unibet. Czy dojdą jakieś koszty banków "pośredniczących"? Kwota mała bo trochę ponad 200zl tylko. Dlatego pytam, czy może przyjdzie ileś euro mniej?
 
P 0

patryk_90

Użytkownik
działają wam jeszcze wypłaty na kartę visa revoluta po zmianie na cyferkę 46 w domenie strony? wczoraj zleciłem wypłatę i dzisiaj wróciła na uni ale w międzyczasie zażądali jeszcze raz weryfikacje dowodu i teraz nie wiem czy to przez to że byłem jakby jeszcze nie zweryfikowany ponownie na stronie czy dlatego że revo już blokuje to, bo wpłata normalnie poszła z tej karty
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja najpierw zleciłem wczoraj wypłatę na revolut. Ale po rozmowie z supportem, czy wypłata do mnie dojdzie. Support mi anulował wypłatę. Powiedziano abym zlecił ją na standardowe konto bankowe. I tak zrobiłem. W sumie jak miałbym czekać, aż revolut to zwróci. To szybciej będzie kasa u mnie w banku. Mając konto walutowe, i korzystając np. z walutomatu. Dostajemy minimalnie tylko mniej.
 
H 50

hitekerwr

Użytkownik
Witajcie,
Czy ktoś wypłacał ostatnio z unibeta na revolut? Na kartę odrzuca, jak to ominąć, tudzież gdzie wysłać środki żeby transakcja przeszła ? Może ktoś, coś doradzić ?
 
P 0

patryk_90

Użytkownik
Witajcie,
Czy ktoś wypłacał ostatnio z unibeta na revolut? Na kartę odrzuca, jak to ominąć, tudzież gdzie wysłać środki żeby transakcja przeszła ? Może ktoś, coś doradzić ?
Odpuść bezpośrednio na kartę tak jak przy wpłatach bo revo już blokuje takie wpływy i kasa wraca na unibet, tak jak kolega wyżej napisał jak chcesz wypłatę revo to tylko przelewem bankowym "tradycyjnym" .
W opcjach wypłaty wybierasz przelew bankowy - wpisujesz w nazwa banku Revolut Bank - imię nazwisko - swój lokalny polski nr konta, znajdziesz go klikając w polską flagę po zalogowaniu mobilnie na swoje konto revolut, tam jest zakładka lokalnie - konto i kopijesz swój nr konta poprzedzając go PLXXXXXXXXXXXXXXXXX, klikasz kwotę wypłaty w euro i masz kasę na drugi dzień, w tytule dostaniesz przelew Płatność od" VISA PAYMENTS LTD, sprawdzone na początku grudnia, wypłacałem i dostałem niecałe 2 zł więcej niż wypłacana kwota
 
Ostatnia edycja:
A 861

amigo007

Użytkownik
U mnie też wypłata na koncie bankowym od VISA PAYMENTS LTD. U mnie także kwota PLN po tranzakcji w walutomat, była ciut wyższa niż ta zlecana w unibet (kurs waluty wzrósł). Jak ktoś nie operuje bóg wie jak olbrzymimi kwotami, to może śmiało zlecać wypłaty na swoje konto walutowe w polskim banku. Można też na zwykłe konto w PLN, ale bank nam to rozliczy wtedy po sporo gorszym kursie. Przelew nie jest od bukmachera, więc bank do niczego się nie przyczepi. Tak jak zresztą revolut, którego dotyczą już identyczne regulacje jak banki.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
jak aktualnie wpłacacie na Unibet ? wpłata przez astropay jak nie maja blika to jakis dramat, chcialem w tle w pokera pograć z godzinke ale widze ze utrudniaja jak tlko mozna...
 
Do góry Bottom