>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Da się wplacic na unibet?
Nie da się (nie ma tam już opcji muchbetter, tylko astropay z tego typu płatności, nie miałem nigdy do czynienia z nimi), tylko wewnętrze transakcje (z użytkownika do użytkownika), lub wypłata środków są aktywne w muchbetter. Na Zulabet, które ma aktywną opcje wpłat muchbetter próbowałem wpłacić i błąd wyskakiwał. Nie było nawet żądania w aplikacji o przelew w aplikacji muchbetter.
 
Otrzymane punkty reputacji: +282
A 861

amigo007

Użytkownik
Zostaje ci tylko przelew bankowy (wypłacają w euro). To co, to już definitywny koniec grania na unibet? A kartą visa lub mastercard da się jeszcze wpłacić? Próbował ktoś?
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Zostaje ci tylko przelew bankowy (wypłacają w euro). To co, to już definitywny koniec grania na unibet? A kartą visa lub mastercard da się jeszcze wpłacić? Próbował ktoś?
Ewentuanie zrobić konterkę u innego bukmachera tylko zeby underdog nie zaskoczył ^^. Czyli Revolut ? Jak wypłacić na Revolut żeby nie stracić na przewalutowaniu ? Ustawić tam konto w Euro ale przelać na IBAN PL ? Kurde ani razu nie wypłacałem tak z buka, więc nie wiem.
 
G 60

grabek03

Użytkownik
Wpłaciłem przez Revolut, mam teraz trochę do wypłaty i odpisali, że wypłaty kartą są niemożliwe, bo Revolut blokuje. A na numer konta też nie mogę, bo IBAN jest litewski i to z kolei blokuje Unibet. Da się zmienić IBAN na polski? Albo macie może jakieś inne wyjście jak zrobić wypłatę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Pobierz wyciąg revoluta z apki, tam znajdziesz polski iban.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Na pewno pobierasz wyciąg będąc na walucie polskiej? Ja jak jestem na euro i pobieram wyciąg to widzę dwa litewskie,jak odpalę złotówki i pobiorę wyciąg to widzę dwa litewskie i polski.
 
G 60

grabek03

Użytkownik
Tak, wyciąg w polskiej walucie, a dwa IBANy litewskie. Napisałem na czacie z prośbą o zmianę na polski, zobaczymy co wyjdzie
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Wypłacał ktoś do polskiego banku na polski ROR? Jeśli kasa u buka jest w PLNach i ROR także czy są jakieś opłaty? Gdzieś chyba tu czytałem, że unibet wypłaca w euro i traci się na przewalutowaniach. Do wypłaty użyć starego konta na które wpływają wypłaty pracodawcy czy lepiej założyć nowy ROR specjalnie do obsługi tylko buków??? Przerabiał już ktoś ten temat w praktyce? Druga sprawa czy od czasu afery bet at home i pekao ktoś coś słyszał o czymś podobnym? Da radę wpłacać/wypłacać na polski ROR czy jest to jakoś blokowane bo coś o blokadach przelewów do buków też kiedyś czytałem. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Q 723

qrchuck1983

Użytkownik
nie ma znaczenia na jakie konto masz wplywy, mi sie przypierd.lili do mojego drugiego konta bankowego po 1.5 miesiaca od zalozenia.
bardziej mnie ciekawi sytuacja Grabka czy to ogarnal mam nadzieje, ze odpisze.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Siemka. Jak teraz wypłacacie hajs i wpłacacie? Robiłem to na mutchbetter, i teraz nw jak to robić najmniejszym kosztem i blokad. Revoluta nie mam , i zostaje karta wpłata, czy ktoś z was płacił kartą bankową?jakie oprocentowanie i czy są jakieś problemy? . A co do wypłat przelew z tego co czytam jest w euro , czyli konto muszę mieć walutowe czy pl wystarczy? I jak wypłata kartą tez w euro ? I który sposób lepszy kartą czy przelewem. Straszna lipa beż mb
 
Q 723

qrchuck1983

Użytkownik
Siemka. Jak teraz wypłacacie hajs i wpłacacie? Robiłem to na mutchbetter, i teraz nw jak to robić najmniejszym kosztem i blokad. Revoluta nie mam , i zostaje karta wpłata, czy ktoś z was płacił kartą bankową?jakie oprocentowanie i czy są jakieś problemy? . A co do wypłat przelew z tego co czytam jest w euro , czyli konto muszę mieć walutowe czy pl wystarczy? I jak wypłata kartą tez w euro ? I który sposób lepszy kartą czy przelewem. Straszna lipa beż mb
Kto Ci ma odpowiedz jak nikt jeszcze nie dostal, wlacznie ze mna. Jak sie cos ruszy to sie dowiesz pierwszy ode mnie.
Co do mb jest dla mnie spalony a reszta? Masz leb to glowkoj.
Post automatycznie złączony:

Co do wyplat niech zabiora glos osoby ktore wyplacaly na polskie konto, nie wydaje mi sie, zeby tam bylo jakiekolwiek przewalutowanie...
Post automatycznie złączony:

Kto Ci ma odpowiedz jak nikt jeszcze nie dostal, wlacznie ze mna. Jak sie cos ruszy to sie dowiesz pierwszy ode mnie.
Co do mb jest dla mnie spalony a reszta? Masz leb to glowkoj.
Post automatycznie złączony:

Co do wyplat niech zabiora glos osoby ktore wyplacaly na polskie konto, nie wydaje mi sie, zeby tam bylo jakiekolwiek przewalutowanie...
Sam knuje nad tym uni, poczytaj w temacie revoluta szybka tylko musisz ogarnac konto z PL
 
Ostatnia edycja:
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Kto Ci ma odpowiedz jak nikt jeszcze nie dostal, wlacznie ze mna. Jak sie cos ruszy to sie dowiesz pierwszy ode mnie.
Co do mb jest dla mnie spalony a reszta? Masz leb to glowkoj.
Post automatycznie złączony:

Co do wyplat niech zabiora glos osoby ktore wyplacaly na polskie konto, nie wydaje mi sie, zeby tam bylo jakiekolwiek przewalutowanie...
Post automatycznie złączony:


Sam knuje nad tym uni, poczytaj w temacie revoluta szybka tylko musisz ogarnac konto z PL
Ale jakie widzicie problemy wpłat na unibet przez kartę bankową? Z tego co widzę jest to dosyć proste, ale nie rozumiem was że bez revo nie ma gry
 
G 60

grabek03

Użytkownik
Ale jakie widzicie problemy wpłat na unibet przez kartę bankową? Z tego co widzę jest to dosyć proste, ale nie rozumiem was że bez revo nie ma gry
Z wpłatami ja również nie widzę żadnego problemu, wszystko idzie bezproblemowo. Gorzej niestety z wypłatami. Zgłosiłem sprawę do Revoluta. W ciągu 24 godzin mają przekształcić mój IBAN na polski. Zobaczymy jak będzie.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
A wpłata za pośrednictwem karty bankowej typu Bank Polski jest bezpieczne? Pytam osób które tak wpłacały, czy mieliście jakis problem pozniej?
 
Do góry Bottom