>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

A 861

amigo007

Użytkownik
Nie nieprawda. Wypłata na revolut, to przecież nie bezpośrednia wypłata na konto bankowe.

PS. obecnie WPŁATA do unibet przechodzi kartą wirtualną revolut ?? Ostatnio wpłacałem z astropay. Teraz się nieda, bo nie ma blika w astropay.
 
P 592

pingu5

Użytkownik
wplata karta revolut działa ale 1zł-2 dowalone za przewalutownaie ( w weekend więcej bo revolut liczy sobie prowizje) . Mi działa wpłata kartą na astropay w pln i dalej idzie już normalnie do unibet. W innych bukach takie rozwiazanie nie działa.
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
wplata karta revolut działa ale 1zł-2 dowalone za przewalutownaie ( w weekend więcej bo revolut liczy sobie prowizje) . Mi działa wpłata kartą na astropay w pln i dalej idzie już normalnie do unibet. W innych bukach takie rozwiazanie nie działa.
Co z wypłatą? Jak najlepiej wypłacić, żeby pieniądze znalazły się na koncie bankowym. Jaka prowizja?
Astropay już zablokowało wypłaty. Tylko wpłacać można.
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Ja wypłacam na konto podane przez REVOLUT Polski IBAN, oddzial AION BANK

" Depozyty założone w Aion Banku gwarantowane są przez belgijski fundusz gwarancyjny "

Myślę że mniejsza szansa na przyczepienie się niż przelanie na polskie konto.


W revolut nadawcą płatności jest VISA PAYMENTS :)
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
Ja wypłacam na konto podane przez REVOLUT Polski IBAN, oddzial AION BANK

" Depozyty założone w Aion Banku gwarantowane są przez belgijski fundusz gwarancyjny "

Myślę że mniejsza szansa na przyczepienie się niż przelanie na polskie konto.


W revolut nadawcą płatności jest VISA PAYMENTS :)

Jakie opłaty za prowadzenie konta / karty ?
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Hej,

zdeponowałem kasę poprzez kartę Revolut, natomiast (jak dowiedziałem się od supportu) nie jest możliwa wypłata w ten sposób. Jedynie wchodzi w grę przelew, tutaj pojawia się problem, bo IBAN z konta Revolut jest litewski i nie przechodzi transakcja, ponieważ jestem rezydentem PL. Jakieś rozwiązanie?
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Gdzieś na tym forum pisało, że należy napisać do supportu o polski IBAN i dopiero wtedy wypłaty przychodzą. A ja mam pytanie do ciebie jakie są opłaty/koszty wpłaty kartą Revolut do Unibetu?
 
P 592

pingu5

Użytkownik
jezeli dasz wplate, masz mozliwosc wplacenia na polski iban ( ten dla unibetu tez jest wiążący)
Opłaty za doładowanie kartą nie ma ( jedynie 1-2 zł przewalutowań, ale one czasem są na korzyść czasami na minus )
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Gdzieś na tym forum pisało, że należy napisać do supportu o polski IBAN i dopiero wtedy wypłaty przychodzą. A ja mam pytanie do ciebie jakie są opłaty/koszty wpłaty kartą Revolut do Unibetu?
Właśnie już dobiłem się do supportu i dostałem odpowiedź, że konto Revolut musi istnieć minimum miesiąc, żeby IBAN się zmienił na PL, jeżeli nie automatycznie to trzeba do nich napisać po miesiącu. Ja osobiście konto założyłem 3 tygodnie temu.

Co do opłat/kosztów to ja akurat wpłaciłem na Unibet kartą Revolut 200zł a pobrało mi 200,73zł, ale to przez przewalutowanie.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Wypłacanie na Revoluta to w tej chwili jak proszenie się o karę od US. Revolut w Polsce funkcjonuje jako bank, więc po zgłoszeniu odpowiednie służby będą mieć wgląd do danych klienta, dlatego nie jest to bezpieczna opcja. W kwestii jakichkolwiek wypłat z Unibetu obecnie lepiej poczekać na lepsze możliwości, bo ta z Revolutem jest zbyt ryzykowna, ale jak chcecie:)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wypłacanie na Revoluta to w tej chwili jak proszenie się o karę od US. Revolut w Polsce funkcjonuje jako bank, więc po zgłoszeniu odpowiednie służby będą mieć wgląd do danych klienta, dlatego nie jest to bezpieczna opcja. W kwestii jakichkolwiek wypłat z Unibetu obecnie lepiej poczekać na lepsze możliwości, bo ta z Revolutem jest zbyt ryzykowna, ale jak chcecie:)
skąd info, że revolut funkcjonuje jako bank w Polsce? :unsure: konta techniczne przez Anion bank zakłada. Wcześniej też konta techniczne zakładał tylko w Danske bank jak był fintechem tylko nikt się tym nie interesował i nie wiedział, że pod takie samo prawo jak teraz podlega... jedyne o co się prosić to karę od revoluta jak będzie trzeba się tłumaczyć z pochodzenia środków.
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
Wypłacanie na Revoluta to w tej chwili jak proszenie się o karę od US. Revolut w Polsce funkcjonuje jako bank, więc po zgłoszeniu odpowiednie służby będą mieć wgląd do danych klienta, dlatego nie jest to bezpieczna opcja. W kwestii jakichkolwiek wypłat z Unibetu obecnie lepiej poczekać na lepsze możliwości, bo ta z Revolutem jest zbyt ryzykowna, ale jak chcecie:)
XD, wyczuwam post sponsorowany.
Unibet wyplaca poprzez posrednika nie majacego nic wspolnego z bukmacherka, nawet na konto wyplaty sa bezpieczne, a co dopiero na revoluty i inne wise 😂
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Przy wypłacie z Unibetu na zwykły ROR np. w polskim PKO też "wpłacający" jest "visa payments" czy Unibet? Bo jeśli tak to chyba nie ma żadnej różnicy czy się wypłaci na zwykły polski ROR czy na ten z Revoluta. Ta "Visa payments" chyba pełni taką samą rolę i jest tym samym czym kiedyś był w Unibecie Trustly. Dobrze myślę? Czy jednak źle i lepiej założyć revoulta lub czekać do odwieszenia MB?
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Żaden post sponsorowany, bo sam obrywam przez obecną sytuacją. Po prostu Revolut w takiej formule i w obecnej sytuacji geopolitycznej nie jest całkowicie bezpieczny. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to brakuje mu wiedzy albo doświadczenia. Albo jednego i drugiego. I nie powołujcie się na anonimowość, bo po kilkunastu latach pracy w internecie, wiem, że jest to złudne ;) Oczywiście, nie życzę nikomu źle, chcecie to korzystajcie, ale jak przyjdzie Wam się tłumaczyć, skąd te pieniądze, to odpowiedź, że od wujka z Curacao może nie być przekonująca.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Żaden post sponsorowany, bo sam obrywam przez obecną sytuacją. Po prostu Revolut w takiej formule i w obecnej sytuacji geopolitycznej nie jest całkowicie bezpieczny. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to brakuje mu wiedzy albo doświadczenia. Albo jednego i drugiego. I nie powołujcie się na anonimowość, bo po kilkunastu latach pracy w internecie, wiem, że jest to złudne ;) Oczywiście, nie życzę nikomu źle, chcecie to korzystajcie, ale jak przyjdzie Wam się tłumaczyć, skąd te pieniądze, to odpowiedź, że od wujka z Curacao może nie być przekonująca.
a możesz podać podstawę prawną do tego co piszesz w związku z US w Polsce? Skoro masz takie doświadczenie to zakładam, że znasz podstawę prawną, bo bez tego to mogą Cię...
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Przy wypłacie z Unibetu na zwykły ROR np. w polskim PKO też "wpłacający" jest "visa payments" czy Unibet? Bo jeśli tak to chyba nie ma żadnej różnicy czy się wypłaci na zwykły polski ROR czy na ten z Revoluta. Ta "Visa payments" chyba pełni taką samą rolę i jest tym samym czym kiedyś był w Unibecie Trustly. Dobrze myślę? Czy jednak źle i lepiej założyć revoulta lub czekać do odwieszenia MB?
Już dawno nie ma UNIBET, najczesciej ostatnio to VISA PAYMENTS. Z drugiej strony myślę że jakbyś wypłacał na zwykły ROR to byś miał tę samą nazwę VISA PAYMENTS.
 
K 4,7K

kajo88

Użytkownik
Zna ktoś może alternatywny portfel z Polskim Ibanem (poza Revolutem) na który Unibet wypłaci pieniądze? (próbowałem na Dipocket ale wypłata od paru dni nie dotarła na konto - po stronie unibetu jest komunikat, że pieniądze od nich wyszły)
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
a możesz podać podstawę prawną do tego co piszesz w związku z US w Polsce? Skoro masz takie doświadczenie to zakładam, że znasz podstawę prawną, bo bez tego to mogą Cię...
Osobistych doświadczeń na szczęście nie mam, ale znam dwie takie historie, że klienci wypłacający swoje pieniądze na konto bankowe, nawet poprzez portfel internetowy, otrzymywali stosowne pisma z banku i musieli się tłumaczyć, co to za pieniądze.
Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu terroryzmowi i praniu brudnych pieniędzy bank może od Ciebie zażądać informacji, jeśli jakiś przelew uzna za podejrzany. Co dalej z tym będzie - to już kwestia indywidualna. Jednemu się upiecze, a drugiemu nie. Niemniej, jeśli chcecie zachować zasady bezpieczeństwa, uważałbym z jakimikolwiek przelewami od zagranicznych buków na konto bankowe. A zwłaszcza w obecnej sytuacji kasa jest potrzebna jak nigdy, więc jak już się doczepią, to raczej nie odpuszczą.
 
Do góry Bottom