>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
A wpłata za pośrednictwem karty bankowej typu Bank Polski jest bezpieczne? Pytam osób które tak wpłacały, czy mieliście jakis problem pozniej?
bez żadnego problemu ,tylko prowizja była spora ,nie wiem jak jest teraz .wpłacałem 2 lata temu
Post automatycznie złączony:

ja zleciłem wypłatę na polski bank alior w niedzielę ostatnio kwota 2042 i dostałem w poniedziałek wieczorem czyli bardzo szybko ) na konto 1937 zł
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
bez żadnego problemu ,tylko prowizja była spora ,nie wiem jak jest teraz .wpłacałem 2 lata temu
Post automatycznie złączony:

ja zleciłem wypłatę na polski bank alior w niedzielę ostatnio kwota 2042 i dostałem w poniedziałek wieczorem czyli bardzo szybko ) na konto 1937 zł
O to super , a dostałeś wypłatę w euro czy pl? A konto masz walutowe alior?
 
R 0

rafcio_89

Użytkownik
Revolut ma licencję banku na Litwie i stara się o licencję banku w Polsce. Czy wpłaty/wypłaty przez Revolut są faktycznie bezpieczne? Jestem niedzielnym graczem, czasem wygram, czasem przegram parę groszy i wolałbym żeby skarbówka mnie nie ścigała.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Podasz jakieś źródło na podstawie którego piszesz, że Revolut stara się o licencję banku w Polsce?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no właśnie, podawajcie źródła jak już coś takiego piszecie... Revolut już działa w Polsce na licencji banku Litewskiego, bo Litwa jest w UE... nie znam się na prawie, moja wiedza pochodzi z google i analizy dostępnych mi danych.

JEdyne co miało wejść to ukraiński revolut, ale może otworzyć sobie tutaj tylko oddział zagraniczny, bo Ukraina nie jest w UE


 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
" Wszystko dlatego, że Revolut ma licencję bankową na Litwie, a więc w kraju należącym do Unii Europejskiej. Co więcej, Revolut stara się także o podobną licencję w naszym kraju i wszystko wskazuje na to, że wkrótce ją dostanie. " To "wkrótce" trwa już 2 lata, bo news jest z marca 2021 ;) Jak tam jest ecopayz wymieniony...
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Autor wprowadza dziwną narrację, opisuje różne portfele, a tylko w przypadku Revoluta pisze do supportu z pytaniami. Moim zdaniem wszystkie te portfele wyglądają tak samo, w sensie jeżeli dostaną pismo od polskiego urzędu z prośbą o udostępnienie szczegółów konta danej osoby, to to zrobią. Różnica między tymi portfelami a polskimi bankami jest taka, że na konta w polskich bankach urzędnicy mogą wejść na własną rękę, bez podania przyczyny, nawet jak nie toczy się żadne postępowanie w sprawie tej osoby. Aby 'dostać się' na konto w Revolucie, MuchBetter czy gdzie indziej, potrzebny jest formalny wniosek, który jak podejrzewam jest składany tylko gdy toczone jest postępowanie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jak jest polski iban to mogą wejść na konto jak zagraniczny to nie. Nie wiem czy to takie proste wejść na zagraniczne konto na wniosek jak nawet odzyskać pieniądze na kontach przestępców jest ciężko jak są za granicą:unsure:



Środki przechowywane na kontach założonych w ramach usług płatniczych (np. Revolut) są egzekwowalne, pod warunkiem, że znajdują się na rachunkach bankowych posiadających polski numer IBAN. Wówczas komornik ma pełną możliwość egzekucji z tych środków.


edit:

https://direct.money.pl/jaki-to-bank będziecie wiedzieć gdzie wam konta zakładają fintechy

edit2: @danio4954 https://www.b2bpay.co/how-open-bank-account-malta tutaj pełno krajów i wyjaśnień jak założyć konto i co potrzeba (nigdy nie korzystałem po prostu ciekawią mnie takie możliwości). Pełno tego jest teraz... nawet brokerzy umożliwiający założenie kont w wielu walutach, ale to dla biznesów. Świat idzie do przodu, globalizacja postępuje. Czytałem, że zamiast ibanu ma być eban (czy jakoś tak) i jeden wspólny na cały świat bez rozróżnienia na kraje 🤷‍♂️ szybko to wszystko idzie w erze internetu...

edit2: https://silverbird.com/ - o to dla biznesu... teraz wszyscy handlują ze sobą Wietnam, Europa, Singapur, Ameryki... a ludzie nie chcą tracić na przewalutowaniu 🤷‍♂️
 
Ostatnia edycja:
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A to ciekawe bo mi przeszła w 2 dni wypłata na aplikacje Zen która też ma polski numer iban. Potem bez problemu wypłaciłem karta w bankomacie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Niestety wypłata na konto Revolt sie nie powiodła, została odrzucona a pienieniądze nie wróciły mi na konto Unibet.
Pisałem wczoraj z czatem polskim uni i mi powiedzieli, że wypłaty dojdą na każdy polski numer iban czyli numer konta z wcześniejszym dopiskiem PL.
Dopytałem czy wypłata na revolut czy jakąkolwiek inna apke zen np. dojdzie to powiedzieli, że tak. To już nic nie rozumiem. Mi doszła mała sumka w piątek na iban z apki zen. Ale widzę że sytuacja jest dynamiczna i chyba wprowadzają jakieś regulacje.
 
M 254

markus1973

Użytkownik
Pisałem wczoraj z czatem polskim uni i mi powiedzieli, że wypłaty dojdą na każdy polski numer iban czyli numer konta z wcześniejszym dopiskiem PL.
Dopytałem czy wypłata na revolut czy jakąkolwiek inna apke zen np. dojdzie to powiedzieli, że tak. To już nic nie rozumiem. Mi doszła mała sumka w piątek na iban z apki zen. Ale widzę że sytuacja jest dynamiczna i chyba wprowadzają jakieś regulacje.
Przepraszam za pomyłkę , źle odczytałem z aplikacji Revolt dotyczyło to przelewu w przeszłości. Teraz właśnie przyszedł mi przelew na konto PL Revolt po 3 dniach, ale należy pamiętać, że przelew zleciłem w piątek.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Polski numer konta który mamy przypisany należy formalnie do Revoluta. To są konta techniczne które oni nam udostępniają. Coś na zasadzie jak Tauron przykładowo udostępnia do wpłat każdemu klientowi inny numer konta
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Pisałem wczoraj z czatem polskim uni i mi powiedzieli, że wypłaty dojdą na każdy polski numer iban czyli numer konta z wcześniejszym dopiskiem PL.
Dopytałem czy wypłata na revolut czy jakąkolwiek inna apke zen np. dojdzie to powiedzieli, że tak. To już nic nie rozumiem. Mi doszła mała sumka w piątek na iban z apki zen. Ale widzę że sytuacja jest dynamiczna i chyba wprowadzają jakieś regulacje.
Revolut zablokował wypłaty na kartę, obejściem jest podanie IBanu ale to idzie 1-3 dni robocze ( AION BANK jest bankiem, dzięki któremu revolut ma ibany)
 
Do góry Bottom