>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Witam. Czy może ktoś wpłacić MuchBetter? Bo ja chce wpłacić to wyskakuje błąd

WPŁATA SIĘ NIE POWIODŁA
muchbetter-deposit.error.genericException

Ktoś coś pomoże?
 
G 60

grabek03

Użytkownik
Próbuję wypłacić na muchbetter z unibet i muchbetter nie przyjmuje tej kwoty. Na próbę chciałem wypłacić stówę. Czy może mieć na to wpływ zerowy stan konta w muchbetter, albo brak wyrobionej karty? Albo to, że wpłatę robiłem revolutem, a teraz chcę wypłacić do innego źródła?
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
Czyli najkorzystniejsza opcja dla gracza, aby jak najlepiej wyjść na wpłatach/wypłatach w Unibet to:

1. Wpłata na MuchBetter blikiem/przelewy24 (wówczas podobno nie pobierają prowizji, jeżeli się mylę, poprawcie mnie).
2. Wpłata na Unibet z MuchBetter (brak prowziji)
3. Wypłata z Unibet na MuchBetter (brak prowizji)
4. Wypłata. Najtaniej w bankomacie - opłata 0,99% . Minusem jest maksymalna dzienna kwota do 300zł, ale podobno można ją podnieść, kontaktując się z supportem. No i trzeba zamówić kartę.

Czy są jeszcze jakieś dodatkowe opłaty? A może da się w jakiś sposób wypłacić pieniądze z much better jeszcze taniej niż w bankomacie ?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Czyli najkorzystniejsza opcja dla gracza, aby jak najlepiej wyjść na wpłatach/wypłatach w Unibet to:

1. Wpłata na MuchBetter blikiem/przelewy24 (wówczas podobno nie pobierają prowizji, jeżeli się mylę, poprawcie mnie).
2. Wpłata na Unibet z MuchBetter (brak prowziji)
3. Wypłata z Unibet na MuchBetter (brak prowizji)
4. Wypłata. Najtaniej w bankomacie - opłata 0,99% . Minusem jest maksymalna dzienna kwota do 300zł, ale podobno można ją podnieść, kontaktując się z supportem. No i trzeba zamówić kartę.

Czy są jeszcze jakieś dodatkowe opłaty? A może da się w jakiś sposób wypłacić pieniądze z much better jeszcze taniej niż w bankomacie ?
Ten 1% to dużo? I tak zyskujesz bo nie grasz w bukach z podatkiem i chorymi marżami
 
waska 131

waska

Użytkownik
Witam czy moge wplacic na unibet karta revolut visa??? Jesli tak to jak jest z wyplata na karte revolut jak dlugo ida pieniadze
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam czy moge wplacic na unibet karta revolut visa??? Jesli tak to jak jest z wyplata na karte revolut jak dlugo ida pieniadze
możesz jej użyć przy metodzie wpłaty/wypłaty "Karta aplikacji mobilnej", więcej o tej metodzie przeczytasz w wątku od tego momentu
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Wygrałem ponad 12K będę wypłacać to Muchbetter,ale chciałbym później wpłacać cześć pieniędzy małymi kwotami na konto bankowe,tak by uniknąć problemów. Jak to rozwiązać?
 
Z 0

zultrasowany

Użytkownik
Śmiało wypłacaj. W Polsce takimi małymi kwotami nie interesują się. Chyba że wypłacasz te pieniądze na jakieś konto firmowe. Upewnij się czy dalej jest prowizja przy wypłacie z much better 0%. Wiem że przy wpłacie nie ma nic, bo sam właśnie teraz wpłaciłem kasę na Unibet przez tą aplikację.
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Miał ktoś sytuacje, że dokonywał wpłaty kartą Visa, wyskoczył błąd, że wpłata nieudana, a pieniądze zeszły z konta? Czat twierdzi, że depozyt jest nieudany, ale siana w banku już nie ma.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Miał ktoś sytuacje, że dokonywał wpłaty kartą Visa, wyskoczył błąd, że wpłata nieudana, a pieniądze zeszły z konta? Czat twierdzi, że depozyt jest nieudany, ale siana w banku już nie ma.
Były takie sytuacje opisywane na forum. Kasa na konto wraca po jakimś czasie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
pamiętasz może jaki to był czas mniej więcej? dzięki za odpowiedz.
kilka dni

kilka - Liczebnik nieokreślony 'nieokreślona liczba większa od dwóch, a mniejsza od dziesięciu'. xd tak dokladnie to pewnie miedzy 3 a 5 dni.

"Biuro prasowe Pekao SA podaje, że jeśli podczas próby dokonania płatności transakcja została odrzucona, a rachunek klienta został obciążony – to zazwyczaj w takiej sytuacji nie ma konieczności składania reklamacji.

– Klient, w ciągu kilku dni powinien otrzymać automatyczny zwrot środków z tytułu nierozliczonej transakcji. Przyczyną takiej sytuacji może być np. problem z komunikacją z terminalem – zapewnia Pekao SA."

karty do banku nie mam, ale pewnie bedzie to trwalo tyle ile ksiegowanie transakcji (np. w ecopayz pobieralo kase, ale w historii transakcji mozna bylo zobaczyc status transakcji i dopiero po kilku dniach byla ksiegowana).
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Trochę mnie zmartwiłeś bo czekam już 3 dzień... poprzednie wpłaty faktycznie były 24h natomiast teraz nie wiem co jest grane..
Zaakceptowali wyplate? 3 dni czy 3 dni robocze? :) banki realizuja przelewy w dni robocze (chyba, ze z tego samego banku sie wysyla lub przelew ekspresowy jesli bank jest w systemie przelewow ekspresowych). To sie odbywa wg sesji eliksir i tutaj nikt Cie w konia nie zrobi.

"

Ile idzie przelew z zagranicy do ING?


W przypadku przelewu w walucie euro na terenie Jednolitego obszaru płatności w euro (obszar SEPA), jest to następny dzień roboczy po dacie przyjęcia zlecenia. W przypadku pozostałych przelewów walutowych jest to drugi dzień roboczy po dacie przyjęcia zlecenia.
"
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
Do góry Bottom