>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
R 813

robssson

Użytkownik
Bautista vs Tomic
Bautista @1,8 STS
Mecz powinien być wyrównany. Tomic ograł w 5 setach Verdasco i w 4 setach Albota. Bautista z kolei wygrał 3-0 z Thompsonem oraz przeszedł do kolejnej rundy dzięki WO. Według mnie obaj Panowie będą dobrze trzymać swój serwis. Jednak jeśli spotkanie przedłuży się, Tomicia dopadnie zmęczenie i Hiszpan to wygra.
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Co taka cisza o Gasquecie? Czy Ramos-Vinolas ma w ogóle jakiekolwiek szanse na ogranie go? kurs 1.11 bet365, proszę o porady, rozdaje plusy.
Ogólnie Ramos zle nie gra na Wimbledonie według mnie jak na niego to gra bdb.Grass to nie jego ulu nawierzchnia ale +6.5 gema na niego warte grania po kursie 1.80 pozdro :cool:
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Widocznie zaraz znów spadnie deszcz. Co do zwycięstwa drewniaka to nawet nie żartuj. Miał swój dzień wczoraj, pechowo przerwał mu deszcz. Dziś nic za darmo nie dostanie, zresztą przy swoim podaniu żenada, długo ten mecz nie potrwa.
Zwracam honor Querreyowi i jego fanom. Może nie gra wybitnie, na drugim serwisie padaka, ale tak wybronić czwartego seta. Szacunek, mam nadzieję że wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Co taka cisza o Gasquecie? Czy Ramos-Vinolas ma w ogóle jakiekolwiek szanse na ogranie go? kurs 1.11 bet365, proszę o porady, rozdaje plusy.
Szanse zawsze sa, jednakze Rysiu rok temu zaliczyl tu polfinal wiec trawa mu lezy..Wg mnie w calym pojedynku wygra Ryszard ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zwracam honor Querreyowi i jego fanom. Może nie gra wybitnie, na drugim serwisie padaka, ale tak wybronić czwartego seta. Szacunek, mam nadzieję że wygra.
Serwis Querreya zaskoczyl Djokera.. Jednakze przy 5:4 powinien Djoker go skonczyc a zabraklo mu koncentracji.. Wiec albo Querrey wygra w 4 setach ( prawdopodobnie tie-break ) i bedziemy mieli sensacje roku jesli chodzi o Djokera albo Djoker wyciagnie to w 5 setach.. bo nie oszukujmy sie , jak Querrey nie wygra Tie breaka to jego wiara w wygrana spadnie do 0..
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
bedziemy mieli sensacje roku jesli chodzi o Djokera
To była porażka z Veselyem w Monte Carlo.
Odnośnie turnieju to może ktoś się orientuje czy w przypadku przełożenia meczów jutro będą grać? Bo na Wimbledonie zgodnie z tradycją w niedziele nie gramy.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
AKA SHAKAL- ale na jutro są normalnie planowane mecze, więc chyba w niedziele będą grać na wimbledonie tym bardziej ze duzo opoznienia mają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
M 54

misiek9000

Użytkownik
To była porażka z Veselyem w Monte Carlo.

Odnośnie turnieju to może ktoś się orientuje czy w przypadku przełożenia meczów jutro będą grać? Bo na Wimbledonie zgodnie z tradycją w niedziele nie gramy.
Będą grać na 100% ze względu na ogromne zaległości, tylko nie pamiętam gdzie to czytałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
No i mamy niespodziankę :eek:

Szczerze to nie spodziewałem się, że Djoko przegra to spotkanie mimo przegranych dwóch pierwszych setów.
Cóż...

Teraz zacznie się na Wimbledonie prawdziwa walka bo dużo tenisistów poczuje swoją szansę ;)
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Teraz czekamy na odpadnięcie Andy i Rogera ????
Ciekawe kto po za nimi mógłby pokusić się o wygraną?
Póki co kursów na całkowite zwycięstwo nie ma, ale po drabince można wnioskować, że
Raonic/Nishikori powinni powalczyć z Federerem w jednej połówce, a Del Potro z Murray w drugiej.
Raonic
Nishikori
Del Potro.
Kursy na pewno będą warte gry i można delikatnie pograć. Na Argentyńczyka na pewno zagram ;)
Byłby to &quot;filmowy&quot; powrót po kontuzji ????
 
B 32,1K

bartezgambler

Użytkownik
Stepanek R / Zimonjic N - S Johnson &amp; S Querrey 1 1,65 Betano ✅
7:6 (7-4),6:3
Sytuację mamy taką obaj Amerykanie w następnej rundzie turnieju singlowego. Rywali prostych nie mają ale zważywszy na zawirowania z pogodą, które skutkuje przekładaniem spotkań, spodziewam się iż nie podejdą do debla na tyle skoncentrowani co ich rywale.
Reasumując liczę na sprzyjające okoliczności a także klasę Stepanka i Zimonjica
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Teraz czekamy na odpadnięcie Andy i Rogera ????
Ciekawe kto po za nimi mógłby pokusić się o wygraną?
Póki co kursów na całkowite zwycięstwo nie ma, ale po drabince można wnioskować, że
Raonic/Nishikori powinni powalczyć z Federerem w jednej połówce, a Del Potro z Murray w drugiej.
Raonic
Nishikori
Del Potro.
Kursy na pewno będą warte gry i można delikatnie pograć. Na Argentyńczyka na pewno zagram ;)
Byłby to &quot;filmowy&quot; powrót po kontuzji ????
Zgodze sie z Toba.. Po odpadnieciu Djokera mozemy miec nowego Champa tego turnieju..
Dlaczego przegral Nole..
Wg mnie bylo kilka powodow..
1. ze nie byl w wybitnej formie ( mimo wygranego Frencha, tam tez sporo bledow popelnial
2. glowna przyczyna bylo to, ze nie rozegral zadnego turnieju na trawie przed Wimbledonem
3. Querrey trzymal serwis i nie zatrzymywal ręki.. Mimo wszystko przyczyna nr 2 wedlug mnie byla gwozdziem, ktory przybil porazke Djokera..

A co do typow:
Zverev ogra Berdycha 3.0 Sportingbet
Ide w strone mlodosci.. Zverev mial ciekawy turniej w Halle, odpadl z Florianem.. Mial ciezka 5setowke z Youzhnym ale dal rade.. Chlopak ma potencjal, Thiema i Djokera nie ma wiec w sumie nie ma kogo sie bac w tym turnieju.. Z Rogiem rozegral super spotkanie w Halle.. Berdych tutaj zbierze lanie.. mimo h2h 0:3, jutro bedzie w koncu przelamanie dla mlodego niemca.. Berdych znow psychicznie nie podoła nawet z młokosem, patrzac na roznice wieku miedzy nimi..
A i co do Nole..
Jeszcze byl jeden czynnik jego przegranej..
Publicznosc wgle go nie dopingowala.. Owszem mowia, ze Nole lubi jak publika nie jest z nim ale to nieprawda.. Znacznie latwiej, lepiej sie gra jak Publika, widzowie sa z Toba.. We Frenchu strasznie dopingowali Nole, tak samo kochaja i dopinguja go w Ameryce podczas US.. Dzis na WImbledonie byli przeciwko Niemu.. I to tez moglo mu sily odebrac, w sumie nie odebrac, ale nie dodali mu sil do walki .. Szkoda.. Wierze, ze w US kibice go popchna do wygranej, Nole ma silna psyche i na US i te turnieje przygotowujace do US bedzie przygotowany lepiej ..
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Będą grać na 100% ze względu na ogromne zaległości, tylko nie pamiętam gdzie to czytałem.
no chyba nie
Tak, będą grali. Zresztą wspomniał dzisiaj o tym Lorek na antenie PS podczas jednej z transmisji, chociaż na razie nie ma planu gier./Macko18
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Marin Cilic – Kei Nishikori 1 @ 2.26 Pinnacle [4.5/10j] ✅
Po niespełna dwóch latach, Marin Cilic i Kei Nishikori ponownie zmierzą się w turnieju wielkiego szlema. Ostatni taki pojedynek miał miejsce na US Open 2014. Jak większość obserwatorów tenisa pamięta, był to finał, do którego obaj sensacyjnie dotarli. Przypomnę, że Cilic wygrał tamto spotkanie 3-0. Oprócz tego spotkania panowie grali ze sobą kilka razy, bilans korzystny dla Japończyka 7-3. Te wszystkie informacje tak ku wstępowi, bo moim zdaniem nie będą miały one wpływu na końcowy wynik poniedziałkowego spotkania.
Główny powód mojego faworyzowania w tym spotkaniu Chorwata jest fakt, że Nishikori do tegorocznego Wimbledonu przystąpił z problemami zdrowotnymi. Konkretnie chodzi o żebra Japończyka. Mimo tego, jakoś udało się Kei’owi przebrnąć 3 rundy, ale trzeba przyznać, że rywale, z którymi mierzył się Japończyk byli dalecy od poziomu, który prezentuje Marin Cilic.
Największym problemem Nishikori’ego jest serwis, przy którym kontuzja sprawia mu najwięcej problemów. Serwis to element bardzo ważny na trawie, szczególnie, kiedy gra się z kimś takim jak Cilic, który posiada świetne podania i zdobywa nim wiele punktów.
Oczywiście oprócz problemów zdrowotnych warto zauważyć, że Japończyk tytanem gry na trawie nie jest i nigdy na Wimbledonie wielkiego wyniku nie zrobił.
Marin Cilic może w tym sezonie nie prezentuje swojego najwyższego poziomu, ale w ostatnich tygodniach zaliczył progres formy. Widać, że na trawie czuje się dobrze i jak najbardziej ma argumenty do tego, aby ograć nie w pełni sprawnego Japończyka. Po takim kursie to naprawdę warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pajper91 19

pajper91

Użytkownik
Może mi ktoś napisać co się dzieje z Delpo?
To nie ten sam gracz którego widziałem wczoraj przeciwko Stasiowi.. Gość kończy mi kupon. Miałobyć łatwo i przyjemnie, a jest wielka KUPA. Mam jeszcze nadzieję, że jutro to wyciągnie..
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Może mi ktoś napisać co się dzieje z Delpo?
To nie ten sam gracz którego widziałem wczoraj przeciwko Stasiowi.. Gość kończy mi kupon. Miałobyć łatwo i przyjemnie, a jest wielka KUPA. Mam jeszcze nadzieję, że jutro to wyciągnie..
Gość po licznych kontuzjach, gra swój pierwszy turniej do 3 wygranych setów po 2,5 roku, a Wy robicie z niego nie wiadomo kogo zapominając, że to zawodnik po niesamowitych przejściach i normalne, że będzie grał w kratkę.
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
To była porażka z Veselyem w Monte Carlo.

Odnośnie turnieju to może ktoś się orientuje czy w przypadku przełożenia meczów jutro będą grać? Bo na Wimbledonie zgodnie z tradycją w niedziele nie gramy.
Nie wiem czy dbanie o kondycję trawy to do końca tradycja. A tym spowodowana jest wolna MS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Zverev vs Tomek
over 38.5 |1,73| Sportingbet
⛔

Świetne spotkanie nam się zapowiada i widzę tutaj wyrównaną walkę a co za tym idzie oczywiście overowe spotkanie. Jaki młodziak zrobił progres to wszyscy wiedzą a dziś jest to zawodnik, który na pewno nie będzie pasował Czechowi, patrząc na style gry. Niemiec może nie jest zawodnikiem grającym bardzo płasko, ale wiemy, że w dłuższych wymianach to on ma większe szanse. Tomek będzie szukał tego swojego forhendu by w miarę szybko skończyć akcję. Pamiętamy jak w tamtym sezonie skończyła się jego przygoda z Wimbledonem, gdzie w 1/8 gładko poleciał z przebijakiem Simonem i nie ugrał ani jednego seta, chodź owszem Czech na trawie jak najbardziej bilans na plus. W perspektywie czasu nie trawie nie zbyt wiele można powiedzieć o Zverevie, chodź pokazał że gra mu się bardzo fajnie na grassie. Serwis ma fajny Niemiec i jeśli będzie trafiał pierwszym to Tomek może odlecieć. Młodziak pokonał w 5 setówce Youzhnego a on nie jest na trawie chłopcem do bicia, to wiadomo i pewnie 3:0 pokonał Mathieu. Bardzo dobry turniej rozegrał w Halle, gdzie pokonał Federera, który turniej właśnie w Niemczech bierze zdecydowanie zawsze na poważnie. W finale przegrał 1:2 z Mayerem. Czech dziś będzie bazował na prostym stylu gry a jak dorzuci do tego dobrze działający pierwszy serwis to pewnie swoje gemy będzie dociągał. O Niemca się jakoś nie boję, on więcej niż raz się w secie połamać nie da a nawet jakiegoś ugra moim zdaniem jak nie dwa. Over w moich oczach najlepszym rozwiązaniem.

Vesely vs Sousa
Vesely (-1.5s) |1,83| Unibet
✅

Portugalczyk na trawie dużo w swojej karierze nie grał bo po prostu to nie jest jego nawierzchnia. Grał pięciosetówkę ze staruszkiem Tursunovem i pokonał również tracąc przy tym seta Novikowa. W Nothingham poleciał w pierwszej rundzie przegrywając 2:0 z Selą. Czech również żadnym mistrzem trawy nie jest, ale dziś zdecydowanie zasłużenie jest faworytem. Pokonał tutaj pewnie 3:0 Sijslinga i oczywiście pewnie Thiema 3:0. W spotkaniu z Dominikiem świetnie grał na serwisie i młodziak mało miał do powiedzenia. W spotkaniu przegranym z Mullerem 2:0 pierwszego seta zagrał świetnie i to już mogło dać do myślenia. Dziś jestem przekonany, że Czech wygra i nie zdziwię się nawet jakimś 3:0. Chodź się zabezpieczam i daję ugrać Portugalczykowi seta chodź nie koniecznie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Gość po licznych kontuzjach, gra swój pierwszy turniej do 3 wygranych setów po 2,5 roku, a Wy robicie z niego nie wiadomo kogo zapominając, że to zawodnik po niesamowitych przejściach i normalne, że będzie grał w kratkę.
Odnośnie JMDP to dobrze ktoś tam napisał na poprzedniej stronie na dole. Przypominam, że Wawrinak to taki czasami ogór, że głowa mała. Przegrał przed tym turniejem z Verdasco, na mączce w Monaco, Kyrgiosem, z Nadalem 5 gemów ugrał, pokonał go w Miami Kuznetsov w gładkich 2 setach, wcześniej na IW Goffin w 3, w Marsylii Paire...
Federer to może mówić o pechu, bo jak Djokovic odpadł, to on w ostatnich tygodniach nie prezentował się zbyt najlepiej, na razie tu pokonał 3 ogórków, ciekawe jak mu się będzie grało z niezwykle solidnym Johnsonem. Na pewno grę po 1,10-1,20 na Rogera bym odpuścił.
Vesely J. - Sousa J.
Vesely J. ::: 1,44 ::: 2/3 Pinek ✅
Vesely w świetnej formie, 3:0 z Thiemem robi wrażenie, choć po 3 tiebreach, ale to tylko dowodzi, że jest mocny psychicznie. Jak już pisałem, na trawie Czech potrafi grać co tylko tutaj potwierdza, a przynajmniej w mojej opinii jego styl gry pasuje. Sousa jak na razie miał tutaj dwóch ogórków i potracił sety. Może urwie seta, ale nie liczę na jego wygraną, choć tak naprawdę z nim to nigdy nic nie wiadomo, tak samo jak z Veselyem.
Jiri warto wspomnieć o tym, że na turnieju w Monte Carlo sprawdził największą sensację tego roku, a mianowicie pokonał samego lidera rankingu Novaka Djokovica grając mistrzowskie skróty do których Serb nie mógł dobiec. Na trawie szybkie kończenie akcji to również atut.
*Ten typ miałem z wczorajszym Mahutem.
Wynik: 6:2 6:2 7:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Berdych win @1,40 Unibet✅
Berdych win -1,5 @1,80 Unibet✅
Berdych win 3:0 @3,25 Unibet⛔

Berdych nie grał dużo na trawie przed Wimbledonem, zaliczył tylko jeden mecz w Halle, który przegrał z Baghdatisem. Więc zaczął ten turniej, w dość wątpliwej dyspozycji i można to było dostrzec w pierwszej rundzie. Miał sporo problemów z Dodigiem. Stracił pięć razy swój serwis ( o ile db. pamiętam ), ale pokazał że, nie bez powodu znajduję się tak wysoko w rankingu i znalazł swoją drogę do zwycięstwa. Potem mierzył się przeciw doświadczonemu i zawsze niebezpiecznemu na trawie Beckerem. Tym razem widzieliśmy inny scenariusz. Można było zobaczyć takiego Tomka jakiego chcemy oglądać zawsze. A wątpliwości rozwiał w 2 i 3 secie w których po prostu zjadł swojego rywala. Siła i precyzja serwisu Berdycha po prostu robiła swoje. Pierwsze podanie miał na piekielnie wysokim poziomie. Tomek dyktował warunki, w wymianach tak że, był zdecydowanie lepszy. Myślę że, nie jeden zawodnik w tym meczu przeciwko nie mu, nie był by mu w stanie zagrozić, w żaden konkretny sposób.
Zverev potwierdził że, jest materiałem na top 10. W tym roku w każdych warunkach zaprezentował się świetnie. Dobre wyniki na glinie, przeplatał ze świetnymi wynikami na trawie, a obecnie ma sześć zwycięstw na tej nawierzchni i tylko jedną porażkę ! Ostatni pojedynek przeciwko Youzhnemu, był spektaklem wielu obrotów z jednej i drugiej strony. Doświadczony rosyjski zawodnik przegrał pomimo wygraniu 2 setów. Mecz został przerwany kilka razy z powodu deszczu, który oddziałowy-wał na koncentracji zawodników. Zverev wyszedł z tego boju zwycięsko, ale było z jego strony wiele wzlotów i upadków. Popełnił ogromną ilość niewymuszonych błędów. Dał się złamać parę razy a co go uratowało to z pewnością pierwsze podanie które, miał znacznie lepsze od swojego rywala. Rusek też miał problem z kontuzją palca. Zverev pokazał klase i wytrzymał psychicznie, ten pojedynek. Warto podkreśić że, w 1r. pokonał Herberta 3:0 ( ale nie bd. opisywał tego pojedynku, bo nie ma zbytnio co o tym meczu powiedzieć, a po za tym nie ma czasu ).
Berdych wygrał we wszystkich trzech ich pojedynkach. Pomimo tego że, Zverev jest coraz lepszym zawodnikiem i ciągle się rozwija. Zwłaszcza w tegorocznym turnieju w Marsylii gdzie przegrał w tie-breaku 3 seta. Natomiast w Davisie urwał 2 sety ! Dziś wydaje się jeszcze bardziej niebezpiecznym zawodnikiem. Ale myślę że, tym razem to Tomasz prezentuję się lepiej a jeśli zagra tak jak ostatnio to Zverev bd. grywał max tie breaki w których bd. bez szans. Warto podkreślić że, Zverev z pewnością jest nieźle pod męczony !
Dla mnie Berdych win !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom