>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Typ: Over 40,5 gema
Mecz: Alexander Zverev vs Tomas Berdych
Kurs: 1.84
Buk: Milenium
Pojedynek młodziaka z solidnym, ale wybuchowym Czechem jest dla mnie pewną zagadką. Ryzykując obstawiłbym nawet, że Zverev mecz wygra, ale męczył się już ze słabszymi rywalami, więc takie granie odpuszczam. Na over 3,5 seta kurs był dla mnie zdecydowanie za mały (1,45) więc poleciałem gemowo. Do pokrycia wystarczą 4 sety w których nastąpi po jednym przełamaniu, a myślę nawet że bez tiebreaka się nie obędzie bo obydwoje mają fajne i skuteczne serwisy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Typ: Goffin
Mecz: Goffin vs Raonic
Kurs: 5.50
Buk: Marathon
⛔ szkoda, wielka szkoda, jasne że można było zamknąć ale ja Goffin w 2 setach prezentował taką grę że nic nie wskazywało na klęskę, niestety psycha zawiodła, jak się prowadzi 2:0 z kimś jak Rao to priorytet to nie stracić swojego podania, no ale chyba nikt nie powiedział o tym Davidowi.
czekałem na mecz, w którym David trawi na wyżej sklasyfikowanego zawodnika i bardzo się cieszę że jest to Raonic, a kiedy zobaczyłem kurs przetarłem tylko oczy ze zdziwienia. Goffin rozgrywa gra swój najlepszy sezon w karierze, jeszcze 2, 3 lata temu zaliczałem go do typowych średniaków, ale to jak się rozwinął robi wrażenie, gra dużo mocniej i to co większość komentatorów zauważa jest świetnie przygotowany pod względem szybkościowym, istna błyskawica na korcie. Jak dla mnie w tym momencie to tenisista kompletny każdy element tenisowy dopracowany i poprawiony względem ubiegłych lat. Na tegorocznym Wimbledonie wręcz demoluje swoich przeciwników. Skąd więc taki kurs jeśli jego przeciwnikiem jest zawodnik 4 miejsca wyżej w rankingu? Czy fakt, że Rao posiada atomowy serwis jest powodem aby był aż tak faworyzowany? Mój plan na to spotkanie jest taki, że gram za połowę tego co ugrałem na tegorocznym Wimbledonie, a przypadku gdyby Raonic wygrał 1 seta to jeszcze dołożę na Goffina.
Linię hc na sety i gemy również korzystnie wyglądają, ale ja wierzę że Goffin po prostu wygra z Raonicem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Kyrgios-A.Murray 2 @1.2 ✅ formalnosc
W sumie to duzo jak na Murraya. Oczywiscie teraz kazdy tenisista wie, ze jest szansa na szlema po odpadnieciu Djokovica. Djokovic uzupelnil niedawno swoje tytulu szlemowie o French Open i zabraklo pracy, mobilizacji, checi... Pewnie wszystkiego po troszku. Nie zagral Serb zbyt dobrze, ale jak ludzie mowia o jakims ustawianiu to jednak nie warto sie produkowac z glebszymi wywodami. Podsumowujac ten ktory to wymyslil to &quot;ja pdl&quot; i kazdy rozszyfruje sam. Murray tez mial ciezki i dlugi seozn na cegle, ale liczyc w walce o ten szlem niejako musi. Szkot na razie zagral trzy mecze z zawodnikami, ktorzy swoja gre opieraj na wymianach, czyli Broadym, Yen Hsenem Lu i Millmanem. Tym, razem starcie z mlotem serwisowym. Niemniej jednak jezlei Lopez nawiazal walke to Murray w mojej opinii po prostu wygra.
Tomic-Pouille 2 @3.3 ✅ kocham tego goscia !
W tym meczu juz widze kurs warty ryzyka. Pouille gra znakomicie. Przede wszytskim czytso zagrywa i tym glownie wygral mecz z del Potro. Zreszta naprawde fjanie ta jego droga wyglada. Najpierw Francuz pokonal kwlaifikanta Copila, pozniej Younga i teraz Argentynczyka. Dlaczego wygral? Po prostu gral lepiej z glebi kortu. Mimo ze widok z tego kortu najlepszy nie byl to jednak wspomniana czystosc uderzen w meczu z delPo mi wydawala sie imponujaca. Fajne wyniki juz Pouille zrobil rok temu w Hamburgu i to taki pierwszy turniej po ktorym zapamietalem jego gre, gdzie byl bodajze polfinal. Bardzo dobry wynik w Miami w tym sezonie i 4 runda, po prostu wszystko idze do przodu. Moze czas na dobry wynik w szlemie. Tomic to tez zawodnik, ktory blysnal na Wimbedonie w mlodym wieku, majac chyba 19 lat i dochodzac do cwiercfinalu, ale te jego wystepy bywaj rozne. Poza tym Tomic w 1-szym meczu z Verdasco mial problem z chodzeniem i chyba na jego szczescie, ze przyszedl deszcz i mecz konczono nastepnego dnia. Mysle, ze moze byc bardzo dobry i zblizony mecz. Pouille generalnie sie rozkreca z kazdym gemem, wiec przy tym kursie zaryzykuje wygrana Pouille.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Dla zabawy puściłem sobie trebla bombę.
Cilic + Goffin + Johnson = AKO 50.01
Jak dla mnie Cilic i Goffin to faworyci swoich meczów, u Fedka i Johnsona liczę trochę na szczęście i podobnie cienką grę Rogera jak w tym całym tegorocznym sezonie oraz świetną grę Johnsona z turnieju w Nottingham.
Dla wszystkich co się sapną za brak analizy. Ten kupon jest dla beki, wejdzie to super, nie wejdzie nie ma tragedii. Nie jest on bezpodstawny bo na tym etapie zostali już tylko gracze w wysokiej formie i można po wcześniejszych rundach zauważyć kto się ślizga, a kto pewnie pokonuje rywali.
Po pierwsze, to miejsce typów bez żadnych analiza jest w dziale z kuponami, bądź z kuponami ze statystykami. W działach tematycznych umieszczamy typy, które popieramy rzeczową analizą zawierającą realne argumenty. Po drugie proszę dopisać bukmachera./Macko18
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Cilic M. - Nishikori K.
Cilic M. ::: 2,27 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 3:7 z lat 2008-2015, ostatni raz na szlemie grali w finale 2014 roku gdzie Cilic wygrał całe US Open, a w finale skompromitował Nishikoriego. Ogólnie to ostatnie ich 2 mecze wygrał Kei, ale Cilic urwał set w tych spotkaniach. Wydaje mi się, że tutaj kluczowym faktem jest nawierzchnia, gdzie Kei gra zdecydowanie najgorzej, za to Cilic się świetnie tutaj odnajduje, a przynajmniej tak było w ubiegłych latach. Już kiedyś zagrał tutaj w ćwierćfinale 5-setówkę z Djokovicem. Ogólnie to jak odpadł Djokovic to Cilic ma tutaj szanse na coś więcej, kto wie, wszystko zależy od jego dyspozycji serwisowej. Szykuje się genialny mecz warty obejrzenia. Fakty są też takie, że tutaj Japończyk może skreczować gdy nie będzie mu szedł mecz po jego myśli, on dość często ma jakieś problemy zdrowotne, bierze przerwy medyczne itd. Obu Panów dzieli tylko rok różnicy więc zobaczymy pewnie 4 sety, gracze o zbliżonym do siebie wieku często grają zacięte mecze. Po takim kursie myślę, że warto spróbować zagrać na Chorwata.
Wynik: 6:1 5:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
???? Sam Querrey @ Nicolas Mahut
Mahut to win [1,70] betsson ⛔
Nie znam się za bardzo na tenisie, ale jak na moje januszowe oko kurs na Francuza znacznie przesadzony. Querrey wygrał z Djokoviciem i z moich obserwacji i doświadczenia wynika, że gość, który wygrywa ze zdecydowanym faworytem w następnym meczu niesamowicie się męczy i wygrywa po męczarniach albo odpada w trybie natychmiastowym po obrośnięciu w piórka. Obydwaj panowie ostatnio grali w Hertogenbosch i tam Francuz wygrał to spotkanie 2-1. Wszyscy najeżdżają na ludzi piszących, że Mahut wygrywa tylko ten turniej i, że nikogo znaczącego nie potrafi ograć na trawie i pakowali pieniądze w nałogowca Ferrera, który nawet nie piknął w tym spotkaniu. Jak dla mnie Nicolas w obecnej formie może spokojnie Querreya wciągnąć nosem. Amerykanin bazuje głównie na serwisie, choć jak na swoje warunki nieźle odbija z głębi kortu. Był w tym elemencie zdecydowanie gorszy z tego co pamiętam. Ale tego raczej nie będzie grał w meczu z Mahutem. Francuz to gracz, który będzie dążył do szybkiego kończenia akcji, przynajmniej przy swoim podaniu. Net approach na wysokim poziomie, jako świetny deblista doskonale kończy takie wymiany, chociaż Querreyowi też nie można odebrać tego, że przy siatce jest całkiem skuteczny. Spodziewam się meczu z małą ilością wymian z głębi kortu, bo to nie jest zbyt silna strona żadnego z panów, max 4-5 uderzeń i koniec wymiany, chociaż pewnie większość z tych &quot;wymian&quot; to będą 2-3 uderzenia. Nie zjedzcie mnie za bardzo, bo tak jak wspominałem, nie mam zbyt wielkiego zaplecza merytorycznego jeżeli chodzi o tenis.
 
ludy 59

ludy

Użytkownik
Roger Federer - Steve Johnson
Suma gemów powyżej 34,5 @ 1,83 @ Betano


Fedex w tym sezonie nasz nie rozpieszcza. Sezon na trawce rozpoczął w średnim stylu. Tylko dwa półfinały w Niemczech. Stiwi po 1 wygranym turnieju jest głodny dalszych sukcesów. Odprawił 3-0 &quot;Szardiego&quot; ( co nie dziwi), bejbi Federera. Męczarnie Szwajcara z Pellą, potem dwa spacerki z miejscowymi. Jutro Roger będzie musiał namęczyć się, aby ograć Johnsona. Średnia dyspozycja moze tym razem nie wystarczyć, o czym dobitnie przekonał się sam Novak.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bernard Tomic - Lucas Pouille
Typ: Pouille (+2,5 seta)
Kurs: 1.47
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Jutro na przeciwko siebie staną w walce o 1/4 finału Wimbledonu Australijczyk Bernard Tomic i Francuz Lucas Pouille. Faworytem bukmacherów jest Tomic, ale Pouille gra w tym turnieju bardzo dobrze w pierwszych 3 rundach pokonał 3:1 Copil-a, 3:0 Young-a i Del Potro 3:1 (dla przypomnienia Del Potro wyeliminował z Wimbledonu Wawrinkę). Tomic miał trochę cięższe mecze z Verdasco 3:2, Albot-em 3:1 i dopiero w 1/8 bez straty seta z Bautistą. Może to być wyrównany pojedynek z tiebreakami, po wygranej nad Del Potro uważam, że stać Francuza na zdobycie co najmniej jednego seta, a może nawet więcej.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
gość, który wygrywa ze zdecydowanym faworytem w następnym meczu niesamowicie się męczy i wygrywa po męczarniach albo odpada w trybie natychmiastowym po obrośnięciu w piórka.
Jest coś w tym.
Ja również mam przeczucie, że Querrey tutaj poleci. Jestem nawet zdania, że nie tyle Amerykanin obrośne w piórka co zwyczajnie po takim meczu nie zmobilizuje się odpowienio na ten z Mahutem...
Co do Francuza to gość wygląda wręcz wybornie. Wygrał 8/9 meczy w tym sezonie na trawie, a przegrał tylko z Murrayem.
Querrey już w tym sezonie raz przegrał z Mahutem na trawie i tak też według mnie będzie jutro... Warto grać w stronę Francuza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Dyscyplina: Tenis Wimbledon
Spotkanie: Benneteau/Roger-Vasselin - Inglot/Nestor
Typ: Inglot/Nestor
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet

Para brytyjsko-kanadyjska spisuje się w tym sezonie znakomicie. Wygrali turniej w Nottingham bez straty seta, chociaż mierzyli się tam z silnymi parami np. Dodig/Melo lub Gonzalez/Lipsky. Warto dodać, że zawodnicy dopiero rozpoczęli swoją współpracę i już idzie im tak dobrze. W 1 rundzie Wimbledonu pokonali włoską parę Fognini/Seppi bez większych problemów 6:2 7:6 (2). Ich rywalami będzie francuska para Benneteau/Roger-Vasselin. Jest to na pewno para zgrana i doświadczona, jednak trawa nie jest ich ulubioną nawierzchnią. W tym sezonie wygrali zaledwie jeden turniej, w dodatku challenger, gdzie nie mieli wymagających rywali. Według mnie Nestor z Inglotem powinni to spotkanie wygrać w dwóch setach, lecz nie ukrywam, że tie-break jest dość prawdopodbny w którymś setów, jednak myślę, że moi faworyci zwyciężą w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zgadzam sie z typami powyzej..
Cilicowi bardziej bedzie zalezec na wygranej, a Kei to nie jest gracz na trawe.. Kurs 2.2, co do Mahuta, chcialbym, zeby wygral bo Querrey w 3 i 4 secie specjalnie jakiegos kosmicznego tenisa nie gral.. patrzac na h2h Mahut powinien wygrac, ale Querrey moze byc podbudowany ta wygrana z Nole i kto wie jak zagra..
Cilic 1:0 w drugim miazdzyl i mega IZIiii.. ✅✅✅✅
Do Cilica bym dorzucil Gasqueta, Tsonga nie raz pokazywal, ze jak gra 5 setowke, to dzien albo dwa pozniej nie gra nic i albo odpada przegrywajac gadko albo konczy kreczem.. Jak dla mnie Rysiu wyrzuci Tsonge a kurs ciekawy 1.9..
Rysiu dal plame i skreczowal w 1 secie wiec Zwrot, gdyz nie rozegrali ani jednego seta..
Do tego +2.5 seta Johnson 2.2 Sportingbet i +2.5 seta Kyrgios 2.1 Sportingbet
Johnson dał plamę.. ⛔⛔
Roger mial ogorkow w pierwszych rundach.. Teraz zmierzy sie z gosciem, ktory potrafi grac na trawie, na pewno nie bedzie to jednostronny pojedynek i seta Johnson ugra..
Kolejny mecz to ze Nick zdobedzie seta.. A czemu nie?? Nick ma swietny serwis, kondycja ma gorsza i mecz pewnie przegra, jednakze w pierwszych dwu setach na zwyciestwo choc w jednym secie po jakims Tie breaku go stac.. Murray jak narazie strasznie rowny, lecz z serwismenem Nickiem moze stracic seta a kurs ciekawy..
Goffin +2.5 seta 2.0 Sportingbet✅✅✅
Raonic swietnie na serwisie, ale Goffin to nie jest gracz, ktory tu zbierze lanie.. jest chimeryczny, ale grac potrafi, co do Raonica, nie przekonuje mnie ten tenisista, tak jak nie przekonywal mnie Delpo, ktory odpadl z Puillem.. Goffin ma tu szanse nawet na wygrana np 5 setow.. Kondycyjnie jest lepszy od kanadyjczyka, no i Raonic pokazal ze Frenchu, ze jak nie ma dnia i jego serwis nie gra nie ma kompletnie pomyslu na gre..
Kolejny mega Iziii bet.. 2:0 prowadzi Goffin a Raonic znow brak pomyslu na gre..
Vesely vs Berdych Vesely wygra seta 1.8
Berdych swietnie na serwisie, lecz pokazal nie raz ze glowa mu czasem nie chodzi.. Vesely gra swietnie na serwisie, bedzie staral sie dojsc spokojnie do Tie breaka, starszemu czechowi w Tie brakach moze sie glowa zagotowac jak nie beda mu wchodzic jego FHendy.. Vesely pokazal z Thiemem, ze jest mocny w Tajach wiec i z Berdychem jakis taki Tie break wygra a moze nawet i mecz , kto wie..
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Dziś w większości przypadków gram odwrotnie niż trochę osób pisało tutaj.

Cilic vs Nishikori
Nishikori |1,70| Betsson
⛔

Pierwszy typ może wywołać pewne &quot;kontrowersję&quot;, ale takie jest moje zdanie i nie sądzę jak większość tutaj, aby Japończyk poleciał z również z nierówno grającym Chorwatem. Nishi w tym sezonie na trawie zaczął od Halle, ale po pierwszym spotkaniu się wycofał. Na Wimbledonie gładko w trzech setach pokonał Grotha czyli zdecydowanie lepszego zawodnika pod względem serwisu. Następnie wygrał w czterosetówce z Benneteau, czyli starym wygą, który wraca powoli i oczywiście świetnym deblistą. W ostatnim spotkaniu gładko pokonał Kuznetsova 3:0, który wcześniej wywalił łatwo Mullera. Cilic na Wimble w trzech spotkaniach stracił jednego seta, ale popatrzmy kim byli jego przeciwnicy. Na początek ograł Bakera, zawodnik o kilka klas niżej następnie wygrał 3:1 ze Stakhovskym czyli również zawodnik o klasę niżej chodź grający świetnie na trawie i w ostatnim spotkaniu pokonał Lacko, który wcześniej wyeliminował Doktorka, ale to akurat było do przewidzenia. Cilic na pewno będzie bazował na serwisie, ale gdy tylko nie będzie działał pierwszy to Japończyk na pewno to wykorzysta i jak zacznie go rozciągać tymi płytkimi forhendami to Chorwat po prostu nie będzie wyrabiał. Nishikori grał świetnie z końcowej linii, gdy Kuzi był pod siatką, kilka zagrań to mistrzostwo świata, liczę że dziś będzie podobnie. Jeśli chodzi o problemy zdrowotne Japończyka to było coś z żebrami, ale wszystko jest już w porządku, przynajmniej tak to wygląda.

Rysiek vs Tsonga
Rysiek (-1.5s) |2,65| Unibet
ZWROT

Duże value. Tyle można powiedzieć o kursie na Ryśka. Jeśli chodzi o młodszego z Francuzów to przypomina mi się bardzo poprzedni sezon gry na trawie. Również przed Wimbledonem rozegrał parę spotkań i zdecydowanie nie grał ich na swoich obrotach. Wimbledon przyniósł pół finał i porażkę w 3 setach z Djokovicem. Ten sezon zaczął słabo, porażka z Sockiem czy Johnsonem. Na Wimbledonie pokonał 3:0 Bedene czyli zdecydowanie chłopaka, który robi progres, fajnie płasko gra. Następnie Pujola 3:1 i sensacją Garrosa, czyli oczywiście Ramosa. Tsonga nie grał w oficjalnym spotkaniu na trawie przed Wimble i to była taka mała nie wiadoma, ale jak widać wszedł w Szlema na prawdę dobrze. Na początek dostał zawodnika z dolnej półki i pewnie poradził sobie w trzech setach z Cerevantesem. Następnie 3:0 z Monaco i wczoraj po pięknym spotkaniu 3:2 z Isnerem i ten mecz na pewno da mu się dziś we znaki bo w spotkaniu z Ryśkiem będzie musiał sporo biegać biegać i jeszcze raz biegać. Będzie go rozciągał tym bh aż miło. Dla mnie zdecydowanie w większości aspektów lepszy jest Rysiek. Chyba, że chodzi oczywiście o serwis, ale to jest sprawa oczywista. Dla mnie dziś Rysiek spokojnie ogra swojego rodaka nie tracąc przy tym więcej niż jednego seta.

Querrey vs Mahut
Querrey |2,25| Unibet ✅


Znów idę innym tokiem rozumowania i idę w stronę gościa, który jest w mega gazie a na pewno w lepszej formie niż w ostatnim spotkaniu między sobą. Mahut wiadomo, świetny deblista, ale na trawie w singlu bronił tytułu w Holandii i mu się to udało. Na Wimbledonie na początek dostał Kleina, z którym rozprawił się w 3 setach. Następnie nałogowiec Ferrer i pewnie 3:0. W ostatnim spotkaniu wygrał 3:1 z Herbertem. Oczywiście można powiedzieć, że przecież wygrał 3:0 z Ferrerem, ale Hiszpan i trawa to jakoś się nie klei. Querrey wyrzucił Rosola po pięciosetówce, następnie pewnie pokonał Belluciego 3:0 i jak wszystkim wiadomo, zwycięstwo z Djoko 3:1. Już nie patrząc na zwycięstwo nad Serberm, bo gdyby tak agresywnie a zarazem ofensywnie i świetnie na serwisie zagrał to poskładał by tutaj wszystko w 3 setach, no ale wiadomo, spotkania życia nie gra się dwa razy pod rząd, ale kto wie kto wie. Querrey na pewno ma przewagę na serwisie, Mahut fajnie bh będzie się starał rozciągać a Amerykanin tym swoim forhendem, chodź siłę uderzenia na pewno większą ma Qer. Jeśli Amerykanin nie podejdzie do tego spotkania zbyt pasywnie i zacznie od początku agresywnie forhendem to Mahut nie ma szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 72

ratek3

Użytkownik
Jeśli Amerykanin nie podejdzie do tego spotkania zbyt pasywnie i zacznie od początku agresywnie forhendem to Mahut nie ma szans.


Co za brednie piszesz?! Oglądałeś jak grał z Novakiem? Querrey to tylko serwis nic wiecej. Mahut go nie dawno ograł i teraz to powtórzy spokojnie. W wymianach górą zdecydowanie Mahut a i serwis nie najgorszy. Jak tylko Querrey nie będzie trafiał serwisem to gość nie ma szans. Widze tu 3:0 max 3:1 dla Mahuta
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 50

radeknic

Użytkownik
Uważam że znajomość zawodników u niektórych jest fatalna, po prostu fatalna. Oceniać Sama po 1 spotkaniu, z Djoko... Serio ?
Powiem od siebie tak: zainwestowałem dosyć sporo w wygraną Sama. To nie jest koleś który ma tylko serwis. Gdy zobaczyłem jak grał na mączce, co prawda przegrał z Nadalem, to byłem w mega szoku. On był kiedyś deblistą, baaaa, nie byle jakim deblistą. Świetnie gra przy siatce, ma potężny forehand i sam Djoko, który jest dosyć szybkim zawodnikiem, często spóźniał się na jego top spinowy forehand. Deblista=siatka. Sam Querrey świetnie gra przy siatce, nie wyrzuca, wie jak dropować piłkę. Co mnie zaskoczyło, to nawet bardzo dobre wymiany z głębi kortu z Serbem, a co więcej returny z serwisu. Mahut musiałby grać mega wyrzucający serwis, co że tak powiem średnio potrafi... a na dodatek dodam to że trawa to chyba ulubiona nawierzchnia Sama i po kursie 2,2 biorę go z ... pocałowaniem ręki, tak samo jak brałem go po kursie 26 ????
KingKyrgios - Murray
Idę w ciemno w tym spotkaniu na -5,5 gema w stronę Murraya. Nie zachwycił mnie &quot;king&quot; w spotkaniu z Brownem, co więcej gdyby Brown nie pajacował to by wygrał. Murray to zawodnik, co będę opisywał, kompletny. Super backhand, forehand silny, serwis bardzo dobry zarówno 1 jak i 2. Boję się wyłącznie tylko o to że czasem się wyłączy i występuje brak koncentracji. Murray jak i w/w Querrey uwielbia trawę, ograł na niej już 2 razy Djoko. Bardzo lubię Kyrgiosa za jego styl, za jego pomysłowość, ale dla mnie Murray jest dużo lepszym graczem, bardziej stabilnym, potrafiącym wchodzić w długie wymiany, nie kombinującym, a przede wszystkim stabilnym. KK nie zachwycił mnie w spotkaniu z Brownem, zaskoczył mnie nieskutecznością i dużą ilością wyrzucanych piłek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matteus 0

matteus

Użytkownik
Co za brednie piszesz?! Oglądałeś jak grał z Novakiem? Querrey to tylko serwis nic wiecej. Mahut go nie dawno ograł i teraz to powtórzy spokojnie. W wymianach górą zdecydowanie Mahut a i serwis nie najgorszy. Jak tylko Querrey nie będzie trafiał serwisem to gość nie ma szans. Widze tu 3:0 max 3:1 dla Mahuta

no właśnie ja też tak uważam. A dodatkowo wiesz jak to była na wielkich turniejach. koleś który ogrywa murowanego faworyta (tutaj djoko) potem odpada ze znacznie gorszym (wiadomo, djoko &gt; mahut) . chociaż co do typu 3:0 dla Mahuta to bym nie przesadzał ???? jednego seta Querrey ugra. Dużo też zależy czy pójdzie z transem serwisowym z meczu z Djoko.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z ciekawostek czysto statystycznych to bilans Steva Johnsona w ciągu ostatniego roku z graczami jednoręczny backhand (typu Federer, Gasquet, Dimitrov, Youzhny, GGL, Cuevas) wynosi 9-1.
Od sierpnia 2012 roku do teraz 27-11.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Querrey-Mahut 2 @1.7 exp⛔ 1-szy blad na wimbledonie w turnieju glownym... blad..glupota
Dlaczego tak?
Querrey wygrał z Djokoviciem i z moich obserwacji i doświadczenia wynika, że gość, który wygrywa ze zdecydowanym faworytem w następnym meczu niesamowicie się męczy i wygrywa po męczarniach albo odpada w trybie natychmiastowym po obrośnięciu w piórka.
Nie ma to nic wspolnego z megalomania zawodnika, ale same uzasadnienie jest prawidłowe. Tak to juz czesto bywa, ze zwyciestwo nad gwiazda tenisa jest najczesciej podyktowane slaba dyspozycja tej gwiazdy. Querrey ogral Djokovica. Ale Djokovic zagral bardzo slabo. Serb po prostu byl jeszcze w glorii, ze udalo sie wygrac w koncu upragniony tytul Roland Garros. On po prostu nie byl przygotowany do Wimbledonu.
Niech pomysle... Rok temu Nadal wygrywa w Stuttgarcie. Nadchodzi Wimbledon, Nadal przegrywa z Brownem. Nastepna runda dziesiatki typow na Browna w meczu z Troickim, mimo ze kursy faworyzuja Troickiego i wygrywa spokojnie Troicki.
To tylko taka najnowsza historia tych naglych wybuchow i porazek gwiazdorow, ale tych przypadkow mozna mnozyc i mnozyc.
Ktos napisal, ze Mahut to tylko zawodnik triumfujacy glownie w Hertogenbosch, gdzie wygral 3 raz z rzedu. To tez nie jest prawda, poniewaz Mahut kiedys zwykl swietnie grywac w Queens i tez byl bliski zwyciestwa w tym zdecydowanie bardziej prestizowym turnieju. Mahut nigdy nie przebrnal 3 rundy Wimbledonu. Wimbledon to jednak inne granie, ale to moze byc wlasnie ten Wimbledon zycia Francuza. Mahut gra caly czas na dobrym poziomie, ten sezon singlow ma naprawde dobry, urazy go omijaja, a on juz tyle doswiadczen z kortow trawiastych zebral, ze to moze zaprocentowac. Francuz serwuje bardzo dobrze, wybornie gra na siatce. Ogolnie kazda pilka gleboko wracajac w kort jest dla Querreya problemem. Czuje tutaj wygrana Mahuta.
Monte Carlo 2016: R32 Jiri Vesely - Novak Djokovic 6:4 2:6 6:4 R16 Jiri Vesely - Gael Monfils 1:6 2:6
To tez dobry przyklad. Chociaz bedzie zdecydowanie bardziej wyrownany mecz.
Niech pomysle dalej:
Wimbledon 2013:
Federer-Stakhovsky 1:3 (7-6 6-7 5-7 6-7)
Melzer-Stakhovsky 3:1 w kolejnej rundzie.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Federer Roger - Johnson Steve 2
Pinnacle Sports 6.16
2 handi +2.5 setów, 1.80
2 handi +1.5 setów, 3.75 Unibet
3:0 ⛔

Typy szalone, stawka nie duża. Panowie nigdy ze sobą nie grali. Lecz to dla Johnsona może być większy szok niż dla Federera. Ponieważ Roger jechał wszystkich swego czasu, a Steve z takim mistrzem jeszcze nie grał. Oczywiście, że w tym meczu faworytem jest Szwajcar na którego bukmacherzy wystawili 1.15 a kilka sezonów wstecz byłoby to pewnie 1.01. Roger swoje lata ma i rozegra jeszcze mnóstwo wspaniałych meczu ale też będzie pojawiać się coraz więcej wtop. Rok temu i dwa zaliczył tutaj finał, a trzy lata temu odpadł że Stakhowskim w 2 rundzie. Roger w tym roku dużo nie grał, skupił się na najważniejszych turniejach dla niego, odpuścił French Open. Idzie już na jakość a nie na ilość i nie ma się co dziwić, bo sezon jest długi. W tym roku na trawie wiele nie ugrał. W Stuttgarcie poleciał Thiemem gdzie wygrywał 1:0, w swoim królestwie Halle gdzie wygrywał raz za razem odpadł sensacyjnie z młodym Zverevem. W tegorocznej edycji Wimbledonu nie stracił jeszcze seta. Ale z kim on gral? Same ogórki czyli pokonanie Pelli,Willsa i Evansa. Oczywiście, że Roger jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym tenisista na świecie grającym na trawie. Nie będę pisać o jego umiejętnościach,bo to jest zbędne.
Jego rywalem będzie młodszy o 8 lat Amerykanin który w ostatnim czasie jest na gazie i na pewno dzięki temu jego pewność siebie jest wybitnym wysoka. Aktualnie ma serie 8 meczów wygranych z rzędu, wygrana w Notthingam i tutaj pokonanie Jazirego, Chardego 3:0 i Dimitrova 3:1 więc drabinka na pewno trudniejsza. Można sie martwić o jego kondycję oraz np. Przegrana po French Open na trawie z Kozlovem 2:0 ale można to tłumaczyć pierwszym meczem na trawie w sezonie. Johson ma prawie 190 cm wzrostu i przy tym jest dość masywny bo waży około 85 kilogramów. Dzięki tym parametrom prezentuje fajny, agresywny tenis, ma bardzo mocny serwis a to na trawie ogromny handicap patrz przegrana Djoko z Querreem, Nadala z Rosołem, Federera z Stachem i kilka innych.
Wadą Jankesa na pewno jest w znacznej mierze bekhend,gdzie w większości przypadków są to slajsy Umiejętnie obiega swój bekhend i wali z forhendu, ponieważ to jego najgroźniejsza broń. Ten mecz może być ciekawy jeśli Amerykanin nie spali się psychiczne. Mimo wszystko Roger jest ogromnym faworytem. Za błędy wszelkie przepraszam, pisze z tel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Bet na Querreya sie nie nadaje z tego powodu ze po takim wyczynie z Djokoviciem Amerykanin jest kochany jak nigdy tworzy sie masowa bo jego występ podszedł pod legendarny.Dlatego zdecydowana większość tenisistów odpada po super meczu z gwiazda.
Jak cos grać to tylko Mahuta.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nie ma sie co sprzeczac w meczu Querrey S. (Usa) - Mahut N. (Fra) mecz bedzie zaciety, dla mnie minimalnie Querrey to pociagnie. Lepiej zagrac na spokojnie over 3,5 [email protected] i spokojnie ogladac mecz, 3 setow w tym meczu nie widze za cholere ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom