>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
S 47

szymonex0

Użytkownik
Co myślicie o Veselym? Ugra seta z Berdychem? Według mnie stać go na to.
Zadając takie pytanie proszę o podanie swoich argumentów. Suche posty nie będą tolerowane./Macko18
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Może ktoś napisać, co się dzieje z Nishikorim, bo niestety nie mam możliwości oglądania meczu, a wynik to jakaś komedia, Japończyk gra z kontuzją?
Takie pytania najlepiej zadawać w dziale z typami na żywo./Macko18
 
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Nishikori to jest taka dziewczynka, jak wczoraj gładko mu szło z Kuznetsovem to kontuzja nie była problemem, dzisiaj jak go Cilic miażdzył serwisem i w wymianach to już grymasi. Podobnie został rozwalony przez tego samego zawodnika na USOpen i to samo tłumaczenie, że grał z kontuzja, ale tam nie wypadało już skreczować ???? Gościu tak cała karierę przejedzie, bo kontuzji w sezonie ma po kilka, a jak przegrywa zawsze jest powód.
co do mojego typu na Goffina, po 1 secie kurs spadl z 5.50 na 2.0 także można to fajnie zamknąc, natomiast ja tu liczę na 3:0 3:1.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Jak na razie Goffin jedzie Raonica jak amatora. Widać, że różnica w wachlarzu umiejętności obu panów to lata świetlne. Każdy słabszy gem serwisowy Kanadyjczyka i jest sranie po gaciach, albo break pointy albo wymęczone zwycięstwo. Goffin świetnie broni i jak nadarzy się okazja to przyspiesza. Raonic to kolejny przykład, w którą stronę idzie tenis. Praktycznie każdy z młodych talentów z czołówki to wysoki, dobrze serwujący gracz. Ale jak pojawia się słabszy gem serwisowy to już jest bieda. Przykłady, wspomniany Raonic, Tomic - to samo, Kyrgios - to samo, o Dimitrowie nawet nie ma co wspominać, bo mit o jego wielkim talencie został już chyba dawno obalony. Większość tych graczy ma do zaoferowania tylko serwis i mocny forehand i jak widać to wystarczy, aby być w czołówce. Raonic światowym nr 1 zostanie chyba tylko wtedy, jak Djokovic i Murray złapią kontuzję na 2 lata albo przedwcześnie zakończą swoje kariery. Ja w nim widzę drugiego Berdycha, który pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy, bo nie ma do tego odpowiedniej klasy.
Żeby post został daję typ na wieczór.
Gasquet - Tsonga over 3,5 seta 1.4 Betsafe zwrot
Nie widzę tu szybkiego zwycięstwa. Niby faworytem Gasquet, długa 5-setówka Tsongi, ale Rysiek tutaj tracił sety z Granollersem i Ramosem, którzy na trawie są przeciętniakami. Tsonga równiez powinien coś wyciagnąć po jakimś TB. Set ryska to chyba formalność.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Co za brednie piszesz?! Oglądałeś jak grał z Novakiem? Querrey to tylko serwis nic wiecej. Mahut go nie dawno ograł i teraz to powtórzy spokojnie. W wymianach górą zdecydowanie Mahut a i serwis nie najgorszy. Jak tylko Querrey nie będzie trafiał serwisem to gość nie ma szans. Widze tu 3:0 max 3:1 dla Mahuta
Jak można pisać że Sam to tylko serwis? Gwarantuje Ci że samym serwisem nie da się wygrać 7 turniejów ATP, a już na pewno ograć Djokovica.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Koleżkę to sobie na swoim podwórku poszukaj to raz. Dwa co kogo obchodzi co ty lubisz? Co to za talent skoro nie potrafi powstrzymać serwisu?
no jasne, co za talent z takiego Djoka, kiedyś wjebał z Dr Ivo , z Samem kiedyś i teraz... za grosz talentu, zwycięstwa we wszystkich finałach w laysach znajdował...
 
M 1

marekmarc

Użytkownik
Jak na razie Goffin jedzie Raonica jak amatora. Widać, że różnica w wachlarzu umiejętności obu panów to lata świetlne. Każdy słabszy gem serwisowy Kanadyjczyka i jest sranie po gaciach, albo break pointy albo wymęczone zwycięstwo. Goffin świetnie broni i jak nadarzy się okazja to przyspiesza. Raonic to kolejny przykład, w którą stronę idzie tenis. Praktycznie każdy z młodych talentów z czołówki to wysoki, dobrze serwujący gracz. Ale jak pojawia się słabszy gem serwisowy to już jest bieda. Przykłady, wspomniany Raonic, Tomic - to samo, Kyrgios - to samo, o Dimitrowie nawet nie ma co wspominać, bo mit o jego wielkim talencie został już chyba dawno obalony. Większość tych graczy ma do zaoferowania tylko serwis i mocny forehand i jak widać to wystarczy, aby być w czołówce. Raonic światowym nr 1 zostanie chyba tylko wtedy, jak Djokovic i Murray złapią kontuzję na 2 lata albo przedwcześnie zakończą swoje kariery. Ja w nim widzę drugiego Berdycha, który pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy, bo nie ma do tego odpowiedniej klasy.
Żeby post został daję typ na wieczór.
Gasquet - Tsonga over 3,5 seta 1.4 Betsafe
Nie widzę tu szybkiego zwycięstwa. Niby faworytem Gasquet, długa 5-setówka Tsongi, ale Rysiek tutaj tracił sety z Granollersem i Ramosem, którzy na trawie są przeciętniakami. Tsonga równiez powinien coś wyciagnąć po jakimś TB. Set ryska to chyba formalność.
Zbyt szybko chyba oceniłeś Raonicia, ja sądzę na odwrót, Raonic to świetny serwismen ale nie tylko. Potrafi przełamywać, a ciągle się rozwija. Murray miał niezłego stracha w finale Queens, ale Murray to mega kozak i na trawie rządzi.
Oglądam ten mecz od początku i Goffin jest świetny, jego gra bardziej mi się podoba niż przeceniany Thiem. Raonic miał duży kryzys, Goffin biegał jak oszalały i świetnie returnował przez co Raonic był łamany. Coś się jednak stało i Goffin albo się zmęczył ale to chyba przez to, że Raonic złapał rytm, połamał go 2 razy, dowiózł swoje podanie i mamy 2-2. 3 set znów przełamanie w chwili kiedy piszę tego posta jest już 5-3 dla Rao i chyba tylko cud uratuje tu Goffina. 2 metrowy drewniak nigdy nie będzie mistrzem na lata bo niżsi i szybsi będą go jechać tak jak całe życie Federer jechał serwismenów, ale Raonic nie jest zwykłym drewniakiem posiadającym tylko dobry serwis.
Federer, Nadal, Djokovic - 3 najlepszych tenisistów w historii, wzrost? 185, 185, 188 (ale to już tak na marginesie)
Co do tego turnieju, wierzę w Federera, a przynajmniej w finał bo vs Murray będzie lipton dla Rogera.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Cilic@3,50 b365
Jak dla mnie spore value na chorwata. Kei kontuzjowany bo kontuzjowany ale statystyki serwisowe Cilic miał fenomenalne, grał całkiem dobrze z głębi kortu a Roger to już nie ten sam Roger co kiedyś. Póki co przeszedł przez swoje mecze bez problemów ale myślę, że Marin napsuje mu dużo krwi a i ma całkiem duże szanse na wygraną. Wg mnie warto pograć, dałbym max 2,5 na Marina.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Zbyt szybko chyba oceniłeś Raonicia, ja sądzę na odwrót, Raonic to świetny serwismen ale nie tylko. Potrafi przełamywać, a ciągle się rozwija. Murray miał niezłego stracha w finale Queens, ale Murray to mega kozak i na trawie rządzi.
Oglądam ten mecz od początku i Goffin jest świetny, jego gra bardziej mi się podoba niż przeceniany Thiem. Raonic miał duży kryzys, Goffin biegał jak oszalały i świetnie returnował przez co Raonic był łamany. Coś się jednak stało i Goffin albo się zmęczył ale to chyba przez to, że Raonic złapał rytm, połamał go 2 razy, dowiózł swoje podanie i mamy 2-2. 3 set znów przełamanie w chwili kiedy piszę tego posta jest już 5-3 dla Rao i chyba tylko cud uratuje tu Goffina. 2 metrowy drewniak nigdy nie będzie mistrzem na lata bo niżsi i szybsi będą go jechać tak jak całe życie Federer jechał serwismenów, ale Raonic nie jest zwykłym drewniakiem posiadającym tylko dobry serwis.
Federer, Nadal, Djokovic - 3 najlepszych tenisistów w historii, wzrost? 185, 185, 188 (ale to już tak na marginesie)
Chodziło mi o trend w tenisie, czyli o wysyp młodych silnych i wysokich graczy. Bez tego praktycznie nie ma szans się przebić. Taki Thiem to miły wyjątek od reguły, ale jak widać świetny serwis Vesely&#39;ego i tak wystarczył, żeby wygrać z nim do 0. Raonic akurat jest najlepszy z zawodników, których wymieniłem, ale i tak bez serwisu miewa ogromne problemy. Dlatego nie widzę go jako przyszłej jedynki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 1

marekmarc

Użytkownik
@ Fonfe Ale też nie do końca, prawdziwy mistrz potrafi zatrzymać nawet najgroźniejszy serwis, a tego w obecnym tenisie prawie w ogóle nie widać. Goffin zatrzymał dzisiaj Rao przez 2 sety, Thiem wciąż musi popracować, Murray to wiadomo Murray nie boi się żadnego serwismena na trawce, Djoko niestety się nie wybronił, Federer jest już stary i nigdy nie będzie grał tego co grał. Alex ma sporo racji, wszystko opiera się tylko na serwisie, a wymiany trwają po 2-4 uderzenia. Nie oszukujmy się, drugiego Federera już nigdy nie będzie.
 
midq 677

midq

Użytkownik
nie zapominajcie ze federer tez ma jeden z najlepszych serwisow w tourze, to ze nie klepie płasko po 240 nie znaczy ze jego gra nie opiera sie na serwisie, szachuje, zmienia rotacje, placement ma genialny
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Querrey-Raonic 2 @1.34 ooniibet ✅
Raonic pokazal klase dzis. Goffin gral swietnie w wymianach, ale Raonic wyciagnal mecz. Doceniam Querreya, jego najlepszy wynik w szlemie. Raonic jednak po meczu z Goffinem musi byc faworytem i powinnien po raz drugi w swojej karierze Raonic zagoscic w polfinalach Wimbledonu. Raonic jest gotowy i serwisowa i w wymaianach, a taki mecz jak z Goffienem tylko mu moze pomoc w tym drugim aspekcie.

Tsonga-A.Murray 2
✅Bardziej szukalbym jakiegos hc setowego lub gemowego bo wiecej niz 4 setow bym sie raczej nie spodziewal. Murray na pewno jest kandydatem do finalu i u wielu zawodnikow ta chec lepszego ogrania po odpadniecu Djokovica wzrosla. Murray to drugi najlepszy zawodnbik po Djokovicu i juz ten etap turnieju, gdzie Murray na tle Kyrgiosa pokazal, ze jest roznica miedzy nim a reszta stawki.
 
del-potro-jm 12

del-potro-jm

Użytkownik
Dziś obejrzałem mecz Murraya i to co robił z Kyrgiosem,który na trawie spisywał się dobrze to jest szok.Wygrał ten mecz bez problemu.Cały mecz był kontrolowany.Patrząc na zawodników jacy pozostali to Andy jest największym faworytem do wygrania Wimbledonu dlatego polecam jutro zagrać DW 3:0 z dla Andiego po kursie 1.61 w bet365.Gra z Tsongą z którym ostatnio przegrał o ile dobrze pamiętam w 2008 roku jak się myle proszę mnie poprawić.Jeżeli zagra jak z Kyrgiosem izi 3:0.Pzdr :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Rok temu jak grafik ich gonil, przeniesli mecz Monfils-Simon wieczorem, tez 5 set. To jawny brak konsekekwencji. Ale co mozemy innego powiedziec o tym balaganie co sie co roku tu odbywa.
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Querrey - Raonic
Raonic - 1,5 seta 1.72 Unibet
Gdyby nie ogranie Djokovicia i pięciosetówka Raonicia wczoraj nie byłoby kursy na Raonicia w granicach 1,3-1,4 a tam mamy i należy go pobrać bo Raonić lubi grać z graczami dobrze serwującymi, jest wtedy bardzo skupiony i czeka na okazje do przełamań. Milos ma tutaj szanse na swój drugi półfinał Wimbledonu i moim zdaniem go osiągnie lekko, Querrey dostanie do zera albo ugra seta, na wiecej nie ma szans.
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Stepanek/Zimonjic-Bryan/Bryan
Typ: Bryan/Bryan
Kurs:1.36

Bracia Bryan to jedna z czołowych par w całym tourze. Jedna z najbardziej utytuowanych i zgranych par w męskim deblu.
Jest to para doświadczona i zgrana. W tym sezonie udało im się wygrać jeden turniej w Houston, a także osiągnęli finał French Open,
gdzie przegrali dość nieoczekiwanie z hiszpańską parą Lopez/Lopez. Jednak te turnieje były rozgrywane na nawierzchni ziemnej.
Przed Wimbledonem grali w dwóch turniejach w Stuttgarcie i w Halle. W obu turniejach odpadali w 3 rundzie, ale nie ma co się tym sugerować, ponieważ traktowali te turnieje jako sprawdzian przed
Wimbledonem. Tutaj w Londynie w pierwszej rundzie nieoczekiwanie stracili seta z typową sklejką Cervantes/Lorenzi i wygrali 2:1, w drugiej rundzie już bez straty seta pokonali parę Rosol/Jaziri
i pewnie zakwalifikowali się do 3 rundy. Tu przyjdzie im się mierzyć doświadczoną parą Stepanek/Zimonjic. Są to zawodnicy w wieku odpowiednio 37 i 40 lat. W tym turnieju pokonali w 1 rundzie
amerykańską parę Johnson/Querrey a w drugiej męczyli się z parą Lajovic/Troicki, w tym meczu obronili dwie piłki meczowe i masę break-pointów. Myślę, że nie są w najlepszej dyspozycji i para
amerykańska wygra z nimi dość spokojnie w dwóch setach.
Herbert/Mahut-Groth/Lindstedt
Typ:Herbert/Mahut
Kurs:1.25

Drugim spotkaniem jest mecz francuskich liderów touru z parą australijsko-szwedzką. Faworytami w tym meczu oczywiście będą francuzi. Spisują się oni w tym sezonie bardzo dobrze, wygrali turniej
w Londynie na trawie tracąc jedynie jednego seta. W tym turnieju w pierwszje rundzie pokonali parę Mannarino/Pouille, jednak rywale po przegranym pierwszym secie skreczowali, w drugiej rundzie
grali z parą Sela/Robert, którą pokonali gładko w godzinę z małym hakiem. Ich rywale w tym turnieju pokonali w 1 rundzie parę Mayer/Sousa jednak po pierwszym secie przeciwnicy również skreczowali.
W drugiej rundzie nieoczekiwanie pokonali parę Cabal/Farah, która na tej nawierzchni nie jest już tak groźna jak na ziemi. Największą zaletą Grotha jest mocny serwis i na tym bazuje głównie jego
gra. Lindstedt to doświadczony deblista, wygrał już wiele turniejów, ale mam wrażenie, że jego gra nie jest już taka jak jeszcze parę sezonów temu. Skłaniam się ku wygranej pary francuskiej, myślę,
że to oni zakwalifikują się do następnej rundy.
AKO 1.70 WilliamHill
E: Miało być tam napisane spokojna wygrana w trzech setach, nieważne, było ciężko ale dali radę kupon na plus
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Murray wygra Wimbledon 1,75 Lsbet

Murray bo kto inny? Czekalem do wczorajszego meczu z Kyrgiosem, bo obawialem sie ze to ostatni przeciwnik, ktory moze Murrayowi zagrozic. Jak sie okazalo nie zagrozil wcale.
Motywacja ogromna, bo nie ma Djoko. Sytuacja podobna do Monte Carlo, gdzie wygral Nadal, tam byl kurs 4, ale tu tez nie jest zle. Murray po prostu nie ma z kim przegrac. Oczywiscie to tylko sport, ale nie widze dla niego godnego przeciwnika. Kursy na kolejne 3 mecze powinny oscylowac max 1,2. W sam raz do rozpoczecia obrotu bonusem na Lsbet, gdzie trzeba zagrac za 600 po kursie 1,7 minimum. Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom