>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wimbledon 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Na Karlovica nie grać, gdzie na trawie z równymi sobie będzie wygrywał zapewne w 3-4 setach i nawiązywał równą walkę z lepszymi tylko dlatego że ma zarąbisty serwis? Coric na trawie nie gra rewelacyjnie, więc Ivo go zje samą grą serve&amp;volley, do tego młody nie ma nawet przyzwoitego returnu. Spokojnie ustrzela z około 20-25 asów w tym meczu.
P.S.
Celność pierwszego podania z całej kariery: 66%, gdzie miał lepsze i gorsze sezony
Celność pierwszego podania w 2016: 66%
Celność pierwszego podania na trawie: 67%
Jak na jego serwis taki procent świadczy, że nawet jak ma gorszy dzień to 2/3 serwisy są po prostu praktycznie nie do odbioru.
 
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
ja tam szanownych graczy bym przestrzegał przed graniem na Willisa, kto śledził mecz z Sugitą to wie że Japończyk w decydującym momencie przestał grać, a teraz mamy Willisa w drabince głównej, gdzie z pewnością publika pójdzie z betami w stronę reprezentanta gospodarzy, bo kto rozsądny pogra takiego ogóra jak Bernakis jeszcze za taki kurs. W związku z tym i jescze biorąc pod uwagę sytuację materialną brytola ten mecz lepiej omijać bo będą tam się cuda działy, nic nie sugeruję ale w następnej rundzie czeka wiadomo kto, a obaj Panowie mogą zarobić tyle żeby sobie opłacać treningi przez następne lata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
D 706

don1

Użytkownik
Willis słabo zaczyna z Sugitą i w finałowej rundzie pierwsze sety w połę. Polecam więc zagrać po pierwszym secie na wygraną grubasa. Bo wątpie że jest taki zakład że przegra set i wygra mecze. Jeśli chodzi o grę to Willis jest skuteczny bardzo regularny. Nie ma za dużo siły ale na trawie nie trzeba wyłacznie silnie naparzać ale precyzyjnie. Willisa polecam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sela
[*]
Thiem D. - Mayer F.
Mayer F. ::: 3,22 ::: 1/3 Pinek ⛔

H2H 0:1 z 2016 roku podczas półfinału turnieju w Halle który wygrał Mayer, wynik 3:6 4:6. Czy typ na Mayera może tutaj kogokolwiek dziwić? Już sam fakt, że kursy spadły z poziomu 4,60 do granicy okolic 3,00 mówi tutaj wszystko. Florian po przerwie z powodu kontuzji w końcu na zielonych kortach odnalazł się w życiowej formie. Najpierw ćwierćfinał w Stuttgarcie (łącznie z kwalifikacjami 4 mecze wygrane) - porażka po tie-breakach z Federerem, później wygrana w świetnym stylu w Halle, gdzie pokonał Seppiego, Thiema czy Zvereva.
Thiem jest młody, ale jest genialny to prawda. Prawdopodobnie przyszły top 3 rankingu ATP, ale on w mojej opinii niezwykle często traci sety, przykładowo w Stuttgarcie (który wygrał) stracił set w każdym meczu. Potrafił też ze stanu 5:0 w drugim secie z Federerem doprowadzić do tie-breaku i 2 piłek meczowych dla Rogera. Na Garrosie tylko z GGL nie stracił seta.
Wydaje mi się, że trawa to najgorsza nawierzchnia do gry dla niego, a do tego szlemy raczej premiują zawodników doświadczonych, ogranych, a Florian Mayer zapewne takim jest. Po takim kursie to aż grzech nie spróbować zagrać tego typu.
Wynik: 7:5 6:4 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nie ma szans na wygrana Mayera, za duzo sie wypsztykal na turniejach trawiastych a ma juz swoje lata. Poza tym to byl zawsze ceglarz, tym wiecej go bedzie kosztowalo to brylowanie na turniejach w Niemczech
Juz Kohlschreiber z duzo slabszym zawodnikiem niz Thiem polozyl mecz - starosc nie radosc a na trawie jest mlodszy i lepszy niz Mayer
Thiem to polfinal tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Nie ma szans na wygrana Mayera, za duzo sie wypsztykal na turniejach trawiastych a ma juz swoje lata. Poza tym to byl zawsze ceglarz, tym wiecej go bedzie kosztowalo to brylowanie na turniejach w Niemczech
Jezeli ktos byl juz dwukrotnie w cwiercfinale Wimbledomu jak Florian Mayer w swojej karierze to chyba jednak zagrac tam umie, takze bez przesady, bo cwiercfinal szlema to jest wart duzo wiecej niz zwyciestwo w turnieju rangi ATP250. Co wiecej, w zdanym innym szlemie Mayer do cwiercfinalu nie dotarl. Mimo wszystko stawialbym na Thiema, ale po tym kursie niewarto i zgodze sie z takimi opiniami.

Negowanie umiejetnosci, ktory byl w cwiercfinale szlema (i to dwukrotnie) jest po prostu zalosne i nie ma nic wspolnego ze szczesciem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
V 1,1K

viren

Użytkownik
taki on cwiercfinalista Wimbledonu jak Lukasz Kubot pewnie jakies szczesliwe losowanie strzelam
Mayer sie skonczyl w tym roku w Niemczech - tak jak James Ward, Liam Broady, Heather Watson, Laura Robson, Bedene itp po zeszlorocznym Wimbledonie.
a ze ma ponad 30 lat mozna byc pewnym ze nie wytrzyma kondycyjnie, nawet jak zaskoczy czyms na poczatku
Thiem -1,5 seta bedzie 3-0 3-1 1,75 unibet
tym bardziej ze wiara sie rzucila i zbila kurs na Mayera to kursy na Thiema sa wypchane. A to 2 poziomy lepszy tenisista
Po prostu Mayer zanotowal zadziwiajaco dobre wyniki jak na siebie w Niemczech i na tym koniec. W pojedynku z Thiemem ma bardzo mizerne szanse.
Niemcy wygrywaja w turniejach w Niemczech bo gra tam duzo Niemcow wiec ktorys sila rzeczy zajdzie wysoko, tym razem szczesliwy los padl na Mayera, zawsze jakis tam losowo wybrany zadziwia
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Kyrgios vs Stepanek
Over 3,5 seta 1.72 Bet365

Radek po męczarniach ale ugrał tego seta ✅

Kyrgios, ktory jest zdecydowanie mniej doswiadczony na trawie bilans 17/7 kontra Stepanek z bilansem 54/30 jest uznawany za faworyta tego meczu co jest zrozumiale, ale nie sadze zeby wygral 3:0. Radek powinien ugrac tutaj seta, do tej pory mierzyli sie ze soba raz i wygral Kyrgios 3:0 i uwaga padly az 3 tie breaki. Radek ugral seta na Wimbledonie 2012 i 2014 samemu Djokoviciowi,wygral z Murrayem w Queens w 2014 roku. Ostatnio chodzby na french open zagral 5 setow z Andym. Jest to tenisista z ktorym maja problem najwieksi tenisista, bardzo dobrze gra przy siatce, czesto gra serwis-volley. Kyrgios ostatnio odpadl z Raoniciem bo sam sie polamal dajac mu kolo 15 break pointow, nie jest w super formie a Radek jest w stanie z nim powalczyc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
miralas 26

miralas

Użytkownik
Ciemność zapadła zapewne, a kto wygra, loteria przed meczem faworytem był i to wyraźnym Muller ale przy taki takim wyniku szanse są 50 na 50.
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Przerwali chyba ze względu na późną porę, oglądałem trochę ten mecz i właśnie się zdziwiłem , że nagle został przerwany. Na tamten moment lepiej grał Giraldo, który łatwiej wygrywał swoje podania i był bardziej zdecydowany od Mullera, ale po kilku godzinach odpoczynku wszystko może się odwrócić.
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Kyrgios vs Stepanek TB w 1.secie @2.25
Kyrgios lubi grać TB w ostatnim czasie w każdym spotkaniu notuje tie break. Taki rywal jak Radek bedzie ku temu sprzyjał. Bet365 na Tb w meczu wystawia kurs 1,16 czyli oddsmakerzy rownież czuja takie rozstrzygniecie. Stepanek mimo swojego wieku gra sprawnie wydawalo sie ze jego kariera dobiegala końca to w tym sezonie gra przyzwoicie. Kyrgios z Stepankiem gral na RG w 2013 roku wynik? Zwyciestewo kangura w 3 TB.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Skugor 3.00 bet365 ⛔
EDIT: Nie wiem dlaczego zmuszony jestem rozliczyć ten typ na minus. Chyba tylko Skugor wie co tam się odpier**liło, że Paire gra dalej. Tak naprawde to się powinno skończyć 3:0 luźnoo.. Mam nadzieje, że ktoś grał w becie i zamknął.
Chorwat przeszedł kwalfikacje i myśle, że będzie chciał powalczyć dalej. Wimbledon to duża kasa i takich zawodników jak Skugor powinna jeszcze bardziej motywować.
Paire na trawie to cienias. Na ostatnie 10 spotkań wygrał tylko 1. Wygląda to słabo. Na dodatek sprawdziłem jego twittera i 15.06 udostepnił wpis z którego wynika, że niestety w tym roku nie wystąpi w deblu z Wawrinka z powodu kontuzji pięty. Może już się wyleczył, może tylko podleczył a może będzie grał z kontuzją żeby zebrać wpisowe ( 29 000 funciaków - tak było w 2015 nie wiem czy teraz tak samo to wygląda, ale na pewno w okolicach). Jak coś mu dolega to on nie będzie walczył, nie na trawie, nie przed Brytolami. Gdyby to był turniej w Marsylii to pewnie by próbował, ale w takim zestawieniu wydaje mi się, że jest szansa. Skugor 203 cm wzrostu, nie jest drewniany także wystarczy troche potrzymać piłke w korcie, dobrze serwować a błędy u Benoita same się pojawią jak to w zwyczaju bywa.
Over 3,5 też wydaje się dobrą opcją na to spotkanie. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dennis Novikov 1,61 Bet365✅✅✅
Myślę że Novikov sprosta zadaniu, ciężko go będzie złamać bo serwuje bardzo dobrze, jeśli będzie grał kątowo i agresywnie nie będzie czego zbierać z Luka Saville który w kwalifikacjach stracił seta z cegłotłukiem Rocą Battalia i z miernym Setkicem? Amerykanin miał dużo lepsze przetarcie przed Wimbledonemnikła porażka z zawsze groźnym Selą i pokonanie ultraofensywnego Austina Krajicka to raczej dobry prognostyk przed Wimbledonem, kwalifikacje też przeszedł śpiewająco, słusznie jest faworytem bukmacherów i ja myślę że jutro podoła Australijczykowi który w challengerach odpadał dosyć szybko i gładko był to porażki z Wardem Lu i Smyczkiem, niby się nie powinno grać przeciw finaliście juniorskiego Wimbledona jednak myślę że na chwile obecną Dennis sobie poradzi.

Albano Olivetti +2,5 seta 1,30 STS✅✅✅
Sporym zaskoczeniem było dla mnie przejście kwalifikacji przez podstarzałego Francuza, jednak jego styl znakomicie pasuje na trawę, dobry serwis, częste wypady do sieci gra slajsem powinno to wystarczyć na seta, Barton to gracz moim zdaniem na twarde nawierzchnie jednak potrafi zaskoczyć grając z kimś lepszym (np mecz z Sockiem podczas ATP Houston250) Barton przed Wimbledonem przegrywał gładko z Halysem Fallą Robertem, podczas kwali stracił seta z miernym Trungelittim, Albano Olivetti pokonał będącego w bardzo dobrej formie Barrere i wychowanego na trawie Corriego bez straty seta, kurs na Bartona jest papierowy Olivetti to dużo bardziej doświadczony gracz na trawie niż Australijczyk, set moim zdaniem do gry, może kurs niewysoki ale do kombinacji można to śmiało dać.
Paul Henri Mathieu +2,5 1,65 STS ???? Kompletny idiota...
Mecze pomiędzy Mathieu i Zverevem zawsze był zacięte, h2h wynosi 2:2, żeby dawać na takiego młokosa 1,20 to jakaś kpina, Mathieu grał nieźle przed Wimbledonem i moim zdaniem w wymianach wcale nie będzie odstawał od Zvereva, serwis może trochę lepszy posiada Niemiec jednak return zdecydowanie do Mathieu, Francuz przed Wimbledonem pokonał specjalistę od gry na trawie Evansa i urwał seta Mahutowi czyli dwóm wyjadaczom na tej nawierzchni, Niemiec też niezle pogrywał w Halle jednak myślę że Francuz to powinien ogarnąć, potrafi grać przeciwko Zverevowi i ja tak stawiam.
Jiri Vesely 1,72 Bet365✅✅✅
Vesely nieźle pogrywał przed Wimbledonem zacięte mecze z Andersonem i Raonicem czy zacięty set z Mullerem to dobry prognostyk przed meczem z mentalnym looserem Sijslingiem, Vesely będzie tu trzymał podanie do tie breaków, w wymianach lepszy niz Holender który niespecjalnie pogrywał przed Szlemem porażka z Kleinem czy Miszką Zverevem mówią mi wiele kwalifikacjach same ogórki wiec nie ma czym się zachwycać, ja myślę ze Czech to spokojnie ogarnie bo jest graczem bardziej cierpliwym bardziej wybieganym i w mojej hierarchii o półkę wyżej niż Holender dlatego tak też stawiam. Im dłużej będzie trwał mecz tym szanse Czecha rosną. Jak już wspomniałem Sijsling to gracz bez psychiki i to powinno wyjść w tym meczu natomiast Vesely wręcz przeciwnie będzie szedł za ciosem. H2h na korzyść Czecha, kurs mi odpowiada i dlatego tak też stawiam

Bez analizy:Tomas Berdych 1,10✅, Adrian Ramos +2,5 seta 1,55✅, Taro Daniel +2,5 seta 1,55✅, Dmitry Tursunov +2,5 seta 1,30✅ Sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Albano Olivetti +2,5 seta 1,30 STS

Sporym zaskoczeniem było dla mnie przejście kwalifikacji przez podstarzałego Francuza
EEE, ten podstarzały Francuz ma 24 lata :zoltakartka:

Nie mówiąc już o dalszej części analizy, gdzie pisałeś, że Olivetti jest dużo bardziej ograny na trawie, bilans maja praktycznie identyczny, a w tym sezonie Barton grał dużo więcej spotkań, bo aż 11 w stosunku do 4 Olivettiego...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie mówiąc już o dalszej części analizy, gdzie pisałeś, że Olivetti jest dużo bardziej ograny na trawie, bilans maja praktycznie identyczny, a w tym sezonie Barton grał dużo więcej spotkań, bo aż 11 w stosunku do 4 Olivettiego...
Policz sobie całą karierę ile Olivetti rozegrał spotkań na trawie? Ile wygrał? Ile przegrał? Barton gra tak na prawdę 1 sezon na kortach trawiastych a Francuz od kilku lat z różnym skutkiem na różnych szczeblach.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Thiem - Mayer
over 3.5 seta 1.61 Bet365

Co tu dużo pisać. Spotkali się półtora tygodnia temu w półfinale w Halle. Mayer wygrał 2:0. W Wielkim Szlemie gra się do 3 wygranych setów. Raczej nikt nie zdominuje tutaj tego tak aby wygrać 3:0. Thiem przyszłość tenisa, pewnie Top3 na długie lata, niesamowicie utalentowany, waleczny, jednak mimo wszystko trawa to chyba jego najgorsza nawierzchnia do gry i najmniej ulubiona, Mayer wraca po kontuzji i można powiedzieć że wrócił na dobre też do formy sprzed niej. Nie wiem kto wygra, bardziej skłaniam się ku Thiemowi ale po takich kursach bardziej bym ryzykował w stronę Mayera. Żaden nie jest znacznym faworytem dlatego wybieram over 3.5 seta i to jest dla mnie najpewniejszy over setowy chyba tego dnia.


Muller - Giraldo
Muller 1.50 Bet365

Kto by przed meczem powiedział, że tu będzie taka dramaturgia? Chyba nikt. W ciemno brałem pewne zwycięstwo Mullera, lecz tego nie grałem bo za niskie kursy były. Muller przegrywał 0-2 w setach, a w trzecim w tie-breaku było 5-5 i zależało to już w dużej mierze od szczęścia kto wygra te dwie piłki, na swoją korzyść przechylił je Luksemburczyk, potem wygrał czwartego 6-3, a w ostatnim jak na razie bez przełamań. Lecz do niego musi dojść bo wszyscy wiedzą jak się gra w piątym secie na Wimbledonie. Muller i jego ulubiona nawierzchnia trawa raczej nie odda swojego podania, przed rokiem już pechowo trafił w 1 rundzie na Tsonge i przegrał 2-3. Teraz trafiając niby na ogranego w ATP Giraldo, lecz jednak zawodnika z drugiej setki, raczej by sobie nie darował gdyby przegrał znów w 1 rundzie. Tyle. Muller jest lepszy i to on wygra, choć można mówić , że 11-11 i 50/50 ale to nie prawda.


Kyrgios - Stepanek
Kyrgios WYGRA 1 set i WYGRA cały mecz 1.50 Bet365 ✅✅

Kyrgios rok temu doszedł tutaj do 1/8 finału, po drodze pokonując tutaj m.in. Raonica, a przegrał z Gasquetem późniejszym półfinalistą który pokonał w 1/4 Wawrinkę. Kyrgios po kolejnym roku doświadczeń pnie się w górę rankingu, kontra mega doświadczony jednak podstarzały jak na zawodowego tenisistę 38 letni Stepanek. Niby fajnie gra ale to już nie to samo wiadomo. Czuję tutaj albo Kyrgios łatwo wejdzie na obroty i pewne 3-0 albo zacięty bój którego i tak Stepanek nie wytrzyma kondycyjnie chyba. Kyrgios jest za dobry aby w 1 rundzie przegrywać z 38-latkiem na chyba swojej ulubionej nawierzchni. Wygra 1 seta pewnie myślę a potem pociągnie dalej. Ciężko ubrać w słowa czemu akurat wygra 1 seta ale tak myślę bo jest lepszy bo stepanek ma mniej sił, choć myślę że może powalczyć, ugrac seta to raczej nie w pierwszym secie bo Kyrgios wyjdzie bardzo naładowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Wpisuje raz jeszcze typ, bo mecz jest dzisiaj;)
Vesely Jiri - Sijsling Igor 2, Pinnacle Sports 2.12
3:0 ⛔
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi &quot;wesoły&quot; 2:0 gdzie Panowie spotykali się dwukrotnie w 2014 roku i padały wyniki 3:6, 6:4, 7:6 na hardzie oraz 7:6, 6:3 na clayu. Gdzie tak naprawdę właśnie w 2014 roku Holender miał największy zjazd formy. Bukmacherzy w tym turnieju faworyzują lekko Czecha i chyba tylko dlatego, że jest wyżej od przeciwnika w rankingu. Vesely aktualnie jest na 64 w rankingu. Jiri, mimo że ma bilans na trawie zaledwie 8/8 to udało mu się dotrzeć w 2014 roku do III rundy. Gdzie w pięciu setach pokonał Monfilsa i później odpadł z Kyrgiosem w czterech setach. W tym roku, jeśli chodzi o grę na trawię wypadł słabo, bo po prostu on się nie nadaje na trawę. W kwalifikacjach do Queen&#39;s męczył się w pierwszej rundzie z Weintraubem, czyli facetem, który totalnie nie ma pojęcia o grze na trawie. Odpadł później z Andersonem 7:6, 7:6, lecz jako szczęśliwy przegrany wygrał z Chardym 7:6, 6:7, 6:4, czyli z gościem bardzo chimerycznym i odpadł z Raonicem 7:5, 7:6. &quot;Wesoły&quot; czuje się najlepiej na kortach ziemnych gdzie jest dużo wymian, im szybciej tym gorzej dla niego. Tak naprawdę na trawie ratuje go jedynie wysoki wzrost, serwis leworęczny dzięki temu elementowi jakoś sobie radzi.
Jego rywalem będzie Sijsling, który aktualnie jest na 118 miejscu ATP i szlaja się w tych okolicach już od 2-3 lat, nie może wrócić do swojej formy z okolic 50 tki rankingu. Igor jest o wiele bardziej doświadczonym tenisistą od rywala i mimo wszystko ma więcej ogrania na trawie, bo 30/28. On potrafi grać na każdej nawierzchni, ale mimo wszystko czuje się najlepiej na halach i moim zdaniem zawodnik, który czuje się lepiej na halach radzi sobie lepiej na trawie od gościa, który gra najwięcej na ziemii to chyba normalne. Sijsling również nie zalicza się do najniższych, ponieważ ma 191 cm wzrostu i na szybkich kortach ten element również daje mu mnóstwo łatwych punktów. Na pewno ma też przewagę pod siecią, bo to też niezły deblista. Ale psychikę ma jedną z najgorszych jak nie najgorszą! I tego, jak zawsze obawiam się w jego przypadku. Ale Holender przedzierał się tutaj przez kwalifikacje gdzie nie stracił żadnego seta. Owszem, że grał z ogórkami, ale pewność siebie oraz ogranie jest też bardzo ważne. Moim zdaniem wygra tutaj świr, ponieważ nadaje się lepiej na szybsze nawierzchnie a rywal wręcz odwrotnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Tak szukam i szukam czegoś ciekawego i nic nie widzę ???? dlatego postanowiłem zagrać małą taśmę w b365, JMDP + JO + BERDYCH + RYSIU + MONACO daje nam to całe @1,77. Nie przewiduje wpadki u żadnego z tych Panów, każdy gra z dużo gorszym od siebie zawodnikiem, jedyny Ruchu gra z chłopakiem co ostatnimi czasy coś gra, ale nie powinien mieć większych problemów, Daniel to nie chłopak na trawę, a Monaco formę odbudował, powinien sobie poradzić, Tomasz serwis, Tonga serwis i Del Potro serwis, wydaje się być wszystko ładnie pięknie i pewnie, ale jak wiemy jest to tenis... aczkolwiek wsy motywują zawodników najbardziej, więc o ten aspekt nie muszę się martwić, niech kort wszystko zweryfikuje! Mam nadzieję, że drugi dzień będzie przyjazny ???? trzymamy kciuki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Przecie kazdy wie, ze Djoker wygra Wimbledon ..
Jedynym tenisista, ktory ma szanse z Nole powalczyc jest Murray.. Jednakze patrzac na to, ze Murray psychicznie jest gorszy od Novaka i pokazal to we Frenchu, tutaj w finale rowniez zbierze lanie i przegra..
Fognini + Thiem Ako 1.8 sportingbet
Dzis zostaly te 2 mecze i tutaj zarowno Frog jak i Thiem przejda dalej.. To, ze Mayer wygral z Domino w Halle nic nie znaczy.. Thiem go zmiazdzy i prawdopodobnie bedzie tu gladkie 3:0.. Co do Froga, mysle ze bez problemu znajdzie sie w 2 rundzie, Delbonis to nie ta nawierzchnia i ten poziom.. Frog gra z krotkiej, szybkiej reki, z nadgarstka i ma po prostu szybsza reke do gry na trawie, Delbonis sie sklada obszernie do uderzen a tu nie ma czasu na takie zbieranie sie do pilek.. Frog powinien tez 3:0 maksymalnie 3;1 wygrac..
Thiem gladko 3:0 a Frog 1:1 w setach i 4:1 w trzecim..
Frog sie pomeczyl ale dal rade 3:2 ✅✅✅
Bukmacher?/Macko18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom