>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '13 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
midq 677

midq

Użytkownik
Z drugiej strony Sabina, która dokonała wczoraj kolejnej w tym turnieju niespodzianki na szeroką skalę eliminując Serenę. Wszyscy jednak wiemy z autopsji jaki to ma przekład na kolejny mecz po tak niespodziewanym rezulatcie. Rok temu był Rosol, w tym roku był Stakhovsky... dziś mamy Lisicki.
zgadzam się w 100%, jeszcze jest Darcis który oddał mecz i De Brito która przegrała zaraz po zwyciestwie nad Sharapovą.
Kanepi @ 3,75 marathon

kurs na pewno warty gry
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Na Li - Agnieszka Radwańska 2 2.43 Pinnacle ✅

Po wczorajszym wspaniałym dniu dla całego polskiego tenisa nasza najlepsza zawodniczka w WTA - Agnieszka Radwańska ma przed sobą nie lada wielkie wyzwanie w ćwierćfinale Wimbledonu, którym jest uznana marka Chinka Na Li. Wszyscy bardzo dobrze znamy naszą najlepszą rakietę w żeńskim tenisie i wiemy czego możemy się po niej spodziewać. Agnieszka w końcu zaczęła grać na swojej ulubionej nawierzchni i małymi krokami wznosi się na coraz większy poziom w drabince Wimbledonu. Z drugiej strony będzie miała za przeciwniczkę rywalkę bardzo wymagającą, która w ostatnich spotkaniach dominowała nad Isią. Szanse upatruje jednak w przestojach w grze Chinki, która w trakcie meczu miewa chwilowe problemy z grą. Radwańska jak i Na Li zdają sobie sprawę z tego, że w tym roku jak nigdy dotąd szanse na zwycięstwo w Wimbledonie stoją otworem i nie wymagają ogrania tak piekielnie trudnych rywalek jak Williams, Sharapova czy Azarenka. W mojej ocenie kurs wystawiony na Radwańską jest zdecydowanie przesadzony, ponieważ obiektywnie rzecz biorąc obie zawodniczki stoją na podobnym poziomie. Dzisiaj będzie liczyć się dyspozycja dnia i według mnie warto spróbować zagrać Agnieszkę, która jak wiadomo czuje się znakomicie w prowadzeniu wymian i technicznej gry. Jeśli Na Li będzie się dzisiaj mylić to myślę, że Agnieszka postara się to skrzętnie wykorzystać i szale zwycięstwa przesunąć na swoją korzyść.​
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Sloane Stephens - Marion Bartoli / over 4.5 aces Sloane! (1.85)
Bardzo fajna oferta na betcity, na asy. Dzis oczywiście, że jeśli chodzi tylko o taką opcję, to idę w kierunku młodej Amerykanki. Z meczu na mecz jest w gazie. Choć potrafi przegrywać wysoko, bo ostatnio nawet miała 3-0 w trzecim secie, z tego co pamiętam i potrafiła odwrócić losy na swoją korzyść. Czuję się na nawierzchni w Londynie, solidnie, ma bardzo mocny bity serwis, przy który, Bartoli, raczej się nie powinna łatwo bronić. Linia nie jest zbytnio wygórowana, a więc próbuje dziś na asy, na młodą Amerykankę.
/ http://betcityru.com/
 
M 28

mitch

Użytkownik
zgadzam się w 100%, jeszcze jest Darcis który oddał mecz i De Brito która przegrała zaraz po zwyciestwie nad Sharapovą.
Kanepi @ 3,75 marathon

kurs na pewno warty gry
Sorry, ale dla mnie argumentacja &quot;kazdy kto sprawi niespodzianke ten potem odpada&quot; jest bardzo kiepska...
Kazdy mecz jest inny.
Wygrana Lisicki nie byla az tak wielka niespodzianka, wystarczylo poprzegladac zagraniczne fora by zdac sobie z tego sprawe.
Sabine jest bardzo grozna na trawie, tak samo jak i Kanepi zreszta.
Zgadzam sie, ze jest tutaj value, po prostu nie lubie tego typu argumentacji ????
 
midq 677

midq

Użytkownik
Sorry, ale dla mnie argumentacja &quot;kazdy kto sprawi niespodzianke ten potem odpada&quot; jest bardzo kiepska...
Kazdy mecz jest inny.
Wygrana Lisicki nie byla az tak wielka niespodzianka, wystarczylo poprzegladac zagraniczne fora by zdac sobie z tego sprawe.
Sabine jest bardzo grozna na trawie, tak samo jak i Kanepi zreszta.
Zgadzam sie, ze jest tutaj value, po prostu nie lubie tego typu argumentacji ????
to jest sprawa psychiki imo, po wygraniu z kimś takim lekceważy się następnego rywala, świadomie czy nieświadomie, wygrałem z Nadalem/Rogerem/Sereną/xxx to bez problemu poradzę sobie z xxx. rywalka wychodzi z nastawieniem, że nie jest faworytką i automatycznie też lepiej gra. może ci się to wydawać śmieszne i kiepskie ale tak jest ???? pozatym takie mecze też męczą strasznie organizm, kolejny argument
#edit
jednak Lisicka wygrała, brawo za wytrzymanie presji
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Co myślicie o kursach jakie buki wystawiły na mecz Lisicki - Radwańska, 2.50 na Agnieszke to chyba kurs mocno przesadzony, ja tutaj Radwańską widzę jako faworyt tego meczu Lisicki chyba nie zagra znów takiego meczu jak z Sereną, zagram sobie ten typ za grubo.
 
A 0

arek90

Użytkownik
po tym co dzisiaj pokazala Agnieszka to zastanawiam sie nad graniem jej jako zwyciezczyni turnieju. Kursy okolo 4. Co o tym sadzicie? Jesli dzisiaj odpadnie Kvitova to oprocz Lisickiej nie jest jej nikt w stanie przeszkodzic, a nawet jesli Czeszka sie wybroni to i tak to jest zawodniczka ktora lezy Radwanskiej.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Co myślicie o kursach jakie buki wystawiły na mecz Lisicki - Radwańska, 2.50 na Agnieszke to chyba kurs mocno przesadzony, ja tutaj Radwańską widzę jako faworyt tego meczu Lisicki chyba nie zagra znów takiego meczu jak z Sereną, zagram sobie ten typ za grubo.
Kursy jak kursy takie miały być i są. Przed ćwierćfinałami na zwycięzce turnieju było: Lisicki 2,0 Radwańska 7,0. Więc kurs w półfinale na Agnieszkę drogą dedukcji musiał wynieść &gt;2,3. Po oglądnięciu obu 1/4 (na szczęście Lisicki skończyła wcześniej i można było przerzucić się na kort centralny) tylko czekałem na kurs na Agę w meczu 1/2. Nie zawiodłem się ????
Poziom meczu z Na Li stał na najwyższym poziomie WTA, nie wiem jak Polka wyciągała niektóre piłki po atakach Chinki. Radwańska wie jak grać z Lisicki, rok temu pykła ją 6:1 6:2 w Dubaju.
Niemka w meczu z Kanepi nie pokazała nic, Estonka ewidentnie nie miała ochoty do gry, przynajmniej takie odniosłem wrażenie, w meczu było 5 czy 6 dropshotów i Kanepi nawet do jednego nie ruszyła!
Zaraz będzie że Lisicka mniej czasu spędziła na korcie. To prawda bo ok. 2,5h mniej ale za to grała turniej przed Wimbledonem, który (inny turniej ) Aga odpuściła. Więc jutro dzień przerwy, regeneracja, masaże i w czwartek walka (i zwycięstwo) o drugi finał Wimbledonu z rzędu.
Sabina Lisicki - Agnieszka Radwańska @2,5⛔⛔ Bet365
e/ Kvitova out!!, a więc na drodze do tytułu tylko półfinał, bo w finale kto ? Bartoli? please... jeśli tylko kurs na win Polki w turnieju będzie &gt;3,5 pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Lisicki-A.Radwanska 2 @2.5
Zaskoczyl mnie tym buk. Przeciez Radwanska z Li zagraly dzis kapitalny mecz, po ktorego zakoczneniu caly stadion nagrodzil tenisistki dlugimi i gromkimi brawami. Jak po meczu stwierdzil ten gosc, ktory wspolkomentuje z Tomaszewskim (przepraszam nie pamietam nazwiska, bo nie posiadam generalnie Polsatu i ogladalem w necie) zdecydowanie najlepszy mecz turnieju kobiet w tym roku i tylko sie z tym zgodzic. W meczu bylo wszystko od atakow po fenomenalna defensywe, a poziomem inteligencji moznaby obdzielic kilka meczow. Ja wiem jak gra Lisicki, widzialem jej mecz tutaj w tym roku ze Stosur. Oczywiscie serwis ogromny atut, po ktorym czesto pozostaje tylko skonczyc pilke, jezeli wroci, ale Niemka jest jak najbardziej do ogrania. Tutaj powolam sie na ubiegloroczny przyklad turniejowy, gdzie Lisicki tez grala kapitalnie, a jednak zostala ograna w cwiercfinale w 3 setach przez Kerber. Pozniej ta Kerber zostala z kolei ograna w dwoch setach przez Radwanska. Radwanska ma smykalke do Wimbledonu juz od juniorow. Rok temu zagrala w finale z Serena Williams i tez urwala seta i na pewno w meczu byla rywalizacja. Poczatek z pewnoscia bedzie trudny podejrzewam, ale im dluzej bedzie ten mecz trwac, tym bardziej Radwanska powinna przejmowac inicjatywe. Wszystkie pilki, ktore wroca dobrze na strone Lisicki mozna smialo grac, bo Lisicki wiadomo, ze bedzie te wymiany skracac, ale po tym co Radwanska dzis pokazaly z Li w korcie to i tak spory atut dla Radwanskiej powinien byc, a Na Li tez bila dzis pileczke naprawde bardzo mocno w wymianach. Stawiam na Polke, a pozniej moze cos dobrego sie tutaj wydarzy w calym turnieju. Przy takim kursie to biore smialo.
W ogole ten kto wygra ten polfinal w gornej polowce bedzie faworytem finalu i takim stwierdzeniem chyba nie zaskocze, takze do boju Radwanska.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
S. Lisicki - A. Radwańska (+1,5s) 2 1.568 Pinnacle ✅

Po owocnym dniu związanym z żeńskim tenisem w którym mogliśmy obejrzeć genialny mecz Radwańskiej z Li czas na kolejne przemyślenia związane z półfinałami Wimbledonu. Tym razem przeciwniczką Polki będzie Sabine Lisicki, która pewnie wygrała wczorajsze spotkanie z Kaia Kanepi. W temacie widzę duży hurra-optymizm związany z zakładami na Polkę jak i wszystkich innych stronach związanych ze sportem, gdzie znani ludzie związani z tenisem coraz bardziej zaczynają pompować balonik związany z wygraniem Wimbledonu. Ja z mojej strony radziłbym pomału tonować te nastroje, ponieważ w czwartek czeka Polkę naprawdę ciężki i trudny mecz.

Radwańska wraz ze swoją przeciwniczką zagrała wczoraj naprawdę koncertowe spotkanie i okazała się od niej lepsza. Mimo wszystko umiejętności Sabine Lisicki w tym momencie stawiam wyżej niż umiejętności Chinki. Polka posiada naprawdę szeroki wachlarz zagrań technicznych i jest niezwykła w defensywie gdzie broni niesamowite piłki. Jest bardzo regularna, popełnia mało nie wymuszonych błędów, ponieważ wymaga od niej tego jej styl gry. Polka zawsze miała problem z rywalkami, które grają siłowy tenis. Taką zawodniczką jest z pewnością Lisicki. Posiada piekielny serwis i bardzo mocny forehand. Od samego początku turnieju udowadnia wszystkim, że naprawdę jest w bardzo wysokiej formie - gdzie do tej pory zdołała pokonać Schiavone, Vesnine, Stosur, Williams i Kanepi. Jak widać jest to bardzo mocny zestaw zawodniczek WTA, które należą do światowego topu i za samo ogranie tak wielkich nazwisk należy jej się niebywały szacunek. Wszyscy dobrze wiemy jak ciężko pokonać jest Williams w obecnej formie, a udało się to właśnie Lisicki podczas Wimbledonu, a następnie potwierdziła, że nic nie stało się przypadkiem w meczu z Kanepi.

Dla mnie scenariusz tego spotkania będzie bardzo prosty - Lisicki będzie kontrolować grę mocnymi bombami, które będą spadały na kort Agnieszki. Radwańska jest w stanie zmusić ją do wielu błędów swoją perfekcyjną grą obronną, dlatego upatruje tutaj co najmniej jednego wygranego seta przez naszą Isię. Jeśli Sabine będzie mieć w czwartek dobry dzień i wszystkie piekielnie mocne piłki będą wpadać w kort to może być naprawdę ciężko. Mimo wszystko jest to WTA i myślę, że podobnej klasy zawodniczki powinny stworzyć bardzo dobre widowisko w którym Agnieszka powinna wywalczyć chociaż jednego seta poprzez skłanianie Niemki do wielu niewymuszonych błędów.​
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Sabina Lisicki - Agnieszka Radwańska - 1 (1,57)✅
Bet365

Kibicuje Agnieszce i mam nadzieje że wygra jednak po wczorajszym spotkaniu nie wiem czy Polka zbierze wystarczająco dużo sił do spotkania z Sabiną która jest w wielkim gazie. Niemka gra rewelacyjny turniej i skoro poradziła sobie z Serena Williams poradzić powinna sobie również z Agnieszką. Polka zagrała bardzo dobre spotkanie z Na Li, jednak Agnieszka nie radzi sobie za bardzo z dziewczynami które strzelają pociskami, a do nich należy Sabina Lisicki. Oczywiście Agnieszka demolowała już Niemkę w historii, jednak Niemka wtedy oprócz siły uderzeń nie prezentowała nic nadzwyczajnego. Jej głowa jest mocniejsza. Jeżeli Niemka się nie spali, pokona Polkę. Zastanawiam się jak w jej psychice będzie wyglądać fakt pojedynku z koleżanką, i można powiedzieć przyszywaną rodaczką. Uważam jednak że zmęczoną Agnieszkę która gra festiwal trzysetowych spotkań powinna ograć. Według mnie to będzie prawdziwy finał kobiecego tenisa. Uważam że kto wygra to spotkanie to wygra ostatecznie Wimbledon pań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Radwańska wygra wimbledon 3,4
bet-at-home
Juz mysle, najlepiej wziąść ten typ jak tylko skupiać sie na półfinale, jak przejdzie Lisicki to wtedy finał powinien byc latwiejszy od wcześniejszych spotkań. Jutrzejszy półfinał to w zasadzie finał, jezeli Radwanska jakiś czas przytrzyma w ryzach Lisicką to głowa jej pęknie i nie pomoże agresywność oraz siła. Wystarczy kilka obron jak wczoraj z LI i z Lisicką bedzie problem. Także jak miałbym stawiac na Radwańska na sam polfinal to juz wole na win w całym turnieju.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Groenefeld A.L./Peschke K. vs. Petrova N./Srebotnik K. 1,50 DOXXbet
Duet Rosjanki i Słowenki jest chyba obecnie najlepszym na świecie, przynajmniej w ostanim czasie. Rewelacyjne wyniki. Wygrana tuz przed Wimbldonem w Eastbourne gdzie straciły tylko jednego seta w 1r z świetną parą. Tutaj są cały czas bez straty seta, grają bardzo pewnie. W RG przegrały dopiero w finale, wiec naprawde jak dla mnie zdecydowanie nr 1. Niemka i Czeszka w turnieju tez bez straty seta, ale rywali raczej słabe, poza parą Raymond L / Robson L, no ale tam tylko Amerykanka gra w deblu na światowym poziomie ???? Czeska z Niemką w Eastbourne pzegrały z Niculescu M / Zakopalova K, z tą samą parą moje dziesiejsze faworytki wygrały na początku tygodnia bez starty seta, wiec chyba wszystko przemawia za Petrova N./Srebotnik K, ale wynik zweryfikuje dzisiaj korto od 12:30!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 15

panasik

Użytkownik
Lisicki 2;0 @2.5 Betway 8/10
buki umiejętnie robiąc z Sabine mocnego faworyta zrobili &quot;value&quot; na Radwańską, co bardzo dużo osób pochwyciło. Przecież to Radwańska powinna być faworytem w tej parze nikomu nie zapala się lampka? (hallo? ubiegłoroczna finalistka, wyżej w rankinkgu, wszystko przemawia za tym, że to ona w tej parze powinna być faworytką) Buki wystawiły tak niski kurs na Sabine, bo wiedzą, że jest w piekielnym gazie i próbują zrobić value na Radwańską. Oglądałem z Lisicka wywiad wczoraj i sama przyznala, że gra najlepszy tenis w swoim życiu. Serwis jej siedzi, gra atomowo, nie ma co zbierać. Lisicki gra na trawie tak jak powinno się grać na trawie. Radwańska końcówkę 3 seta grała na stojąco, wątpię, żeby dzis trenowała. Technicznie fajnie to wygląda, ale jutro będzie potrzebowała siły i w serwisie i w wymianach, a tego jej brak. Polecam
GL
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Lisicki S. v Radwańska A. (-3,5 games)
3,55 Unibet

Pomiędzy tymi dwoma zawodniczkami jest jedna, ogromna różnica. Lisicka gdy jest pod formą nie może nic wskórać. Jej gra opiera się na mocnych atakach. Jest to styl podobny do gry Kubota s&amp;v. Jeśli nie będzie piłeczka wchodzić w kort, Agnieszka znokautuje Sabinkę. Gra Radwańskiej opiera się na długim przebijaniu piłki, więc tutaj mało będzie zależeć od dyspozycji dnia. Wczoraj w kilku akcjach Polka pokazała, że atakować potrafi, bardzo podobał mi się ten lekki rotowany atak, na kucaka. Przytoczmy może jak obie Panie awansowały do półfinału Łymbledonu. Sabina Lisicki drogę miała wyjątkowo ciężką. Trzeba tak to ocenić skoro trafia się na Schiavone, Vesninę, Stosur, Williams i Kanepi. Każdy mecz był dobry w wykonaniu przybranej Niemki. U Agi wyglądało to trochę gorzej, jednak można to usprawiedliwić brakiem praktyki na kortach trawiastych. Wczorajszy mecz był najlepszy w wykonaniu Agi, zagrania, które były mankamentami w poprzednich meczach tutaj były atutami, myślę o serwisie. Ciężko było dojść do półfinału a paradoksalnie myślę o łatwym półfinale. Lisicki od początku turnieju gra na wysokim poziomie więc kryzys jest tuż, tuż. Jeśli serwis Sabiny nie będzie funkcjonował to posypie się cała gra, bo czym innym ustawi sobie dobrą pozycję do ataku? Teraz wiedza teoretyczna. Obie Panie spotkały się na korcie razy dwa. Remis. Sabina wygrała w 2011 roku, Agnieszka zniszczyła rywalkę w Dubaju, rok temu. Co tutaj więcej pisać, jeśli Aga wygra ten mecz to gładko.
 
juan-martin 45

juan-martin

Użytkownik
Uważam , że typowanie zwyciężczyni w meczu Lisicki - Radwańska wiąże się z nielada ryzykiem. Obie grają kapitalnie na tym turnieju i zadecyduje dyspozycja dnia. Obie zawodniczki z pewnością mają w nogach poprzednie mecze:
Lisicki dwa ciężkie boje ze Stosur i Sereną i gładko z Kanepi, Isia natomiast wyrwała zwycięstwa z Pironkovą i Na Li. Nie przypadkowo użyłem sformułowania &#39;&#39;wyrwała&#39;&#39; - w tych pojedynkach grę prowadziły rywalki , chinka Na Li powinna wygrać jednak Isia dzięki zimnej głowie szarpneła tego 1 seta i mecz potoczył się po jej myśli. Zarówno Pironkova jak i Na Li dominowały nad Polką siłą fizyczną , rozprowadzały do linii, Aga przebijała co mogła jednak było ciężko. Teraz trafia na rywalkę podobnego kalibru - Lisicki będzie agresywna i to bardziej od poprzedniczek. Mecz może być podobny do tego z Pironkovą tyle , że tutaj decyodwać będzie Niemka gdyż ona ma więcej atutów. Ten jej serwis w tegorocznym Wimbledonie jest tak groźny , że Aga może mieć problemy. Jeśli Isia nie będzie trafiać pierwszym podaniem to nie ma dużych szans.

Ja jednak przewiduje następujący scenariusz:
Obie świerze na początku , Lisicki mocno zaczyna ,Radwa jeszcze mocniej odpowiada swą defensywą. Z biegiem kolejnych gemów ta moc uderzeniowa Lisicki może dać górę. Dlatego też uważam iż Radwańska jest w stanie wygrać pierwszego seta i z biegiem czasu Lisicki zacznie przejmować inicjatywe a kto wygra zależeć będzie od błędów własnych, cierpliwości i kreatywności. Bardzo możliwe 3 sety.

W związku powyższym sugeruje grać:
over 20,5 gema @ 1,66 Pinnacle ✅
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
Piszecie że mają w nogach poprzednie mecze... każda miała tyle samo odpoczynku i potrafiła się na pewno zregenerować przez ten czas, to jest mecz indywidualistek a nie piłki nożnej , żenują mnie takie komentarze one nie mają tj ty 80kg brzuszka żeby się regenerować tydzień... ja tu widzę Agnieszkę jeśli zagra to co zagrała wczoraj.
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Lisicki S. (Ger)-Radwanska A. (Pol)Typ: A.Radwanska Win 2-0 3,75 Paddy Power⛔ 2-1 szkoda

Jutro Agnieszka moim zdaniem dotrze po raz drugi do finału Wilekiego Szlema i ma wielką szanse na zwycięstwo.Wczesniej odpadły faworytki i droga do finału z ich udziałem było by niemożliwe ,ale turniej ułożył się znakomicie dla Krakowianki -nie wierze że nie poradzi sobie z Sabiną!!.Agnieszka przekonało do siebie po meczu z LI pokazała charakter i piękną defensywe uważam że jej forma jeszcze wzrosła i na pewno pewność siebie.Dla Lisicki bedzie niewygodną rywalką.Ostatni jej mecz z Kanepi wygrała tylko dlatego że Kaja była w słabszej dyspozycji waliła w siatke i aut co drugą piłke.Nie dostrzegłem w tym meczu jej walorów i wyglądała na lekko podmęczoną .Buki faworyzują Niemke i dobrze podobny kursy były z Li.Agnieszka udowodni ze zeszłoroczny finał nie był przypadkowy ! o zwycięstwo jestem spokojny 2-0 lekkie ryzyko ale wielce prawdopodobne po dobrym kursie .Powodzenia!!
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Lisicki - Radwańska
Typ: DW: 1-2
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bwin
Analiza: Po raz kolejny uważam, że kursy na Polke znacznie zawyżone, po wygranej z Willams już wiele osób uznaje Sabine za zwycięzce Wimbledonu, uważam że błędnie. Oglądając ostatni mecz Radwańskiej z Li Na byłem zachwycony jak gra nasza zawodniczka, broniła piłki niemożliwe, świetnie czytała dobrze grającą rywalkę. Co do Niemki polskiego pochodzenia, łatwo pokonała Kanepi, która grała słaby tenis i uważam, że tylko dzięki łatwiej drabince dotarła aż tak daleko. Owszem Lisicki gra świetny tenis, nie można temu zaprzeczyć, ale Radwańska na trawie dokonuje rzeczy nie możliwych i myślę że na silnie grającą również to może wystarczyć. Nie spodziewam się jednak krótkiego pojedynku, lecz długiej i męczącej (conajmniej 2 godzinnej) walki na równym poziomie, z której to Polka wyjdzie zwycięsko. Agnieszka rok temu była w finale, który niestety przegrała. W tym roku wszystkie jej najgroźniejsze rywalki odpadły, więc myślę że takiej okazji raczej nie wypuści.
 
borys_91 1

borys_91

Użytkownik
S. Lisicki : A. Radwanska
Lisicki wygra pierwszego seta- 1.61 w Bet365 ✅
Każdy kto oglądał mecze Agi na tegorocznym Wimbledonie na pewno zauważył jak Polka wchodzi w mecz. Pierwsze gemy w wykonaniu Radwańskiej są niemrawe, zarówno w meczu z Chinką jak i Bułgarką Agnieszka była na &quot;dzień dobry&quot; przełamywana co niewątpliwie chluby jej nie przynosi. Fakt, że potrafi rywalkę odłamać, ale myślę, że z dobrze trzymającą swoje podanie Sabiną będzie inaczej i Isia polegnie w pierwszym secie. Niemka to jeden z najlepszych serwisów w całym kobiecym turze, trawa to jej ulubiona nawierzchnia, a jej styl idealnie nadaje się na tę nawierzchnię i nie bez powodu buki ją faworyzują w konfrontacji z naszą Isią. Na pewno Polka nie stoi na straconej pozycji, ale fakt, że ma niepowtarzalna szansę powtórzyć rezultat z przed roku, a nawet wygrać tego Szlema może ją trochę sparaliżować w początkowej fazie meczu. Spotkanie z pewnością będzie bardzo zacięte, bo w finale będzie czekać zarówno na Polkę jak i Niemkę teoretycznie słabsza rywalka i żadna nie odpuści. Trzy sety bardzo prawdopodobne, ale myślę, że Aga dojdzie do głosu dopiero w drugiej odsłonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom