>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Wimbledon, Tenis, 2.07.2012, 12-30
Vinci - Paszek
typ; 2-0
4,5
Williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu czwartej rundy turnieju wielkoszlemowego na Wimbledonie, w turnieju pan, Wloszka Roberta Vinci zagra z Austryjaczka Tamira Paszek. Paszek zdecydowanie najbardziej lubi wlasnie trawe. Na niej osiagala najwieksze sukcesy juniorskie, final Wimbledonu, przegrany z nasza Agnieszka Radwanska, jak rowniez seniorskie. Tamira Paszek wygrala m.in. turniej w Eastbourne przed samym Wimbledonem. Mysle jednak ze dzis jej tegoroczna przygoda z trawa sie skonczy. Tamira ma prawo czuc sie juz troche zmeczona, rozegrala piec ciezkich spotkan w Eastbourne, gdzie az trzy z nich konczyly sie w 3. partiach. Tu rowniez rywalki jej nie oszczedzaly. W I rundzie ciezkie spotkanie z Wozniacki, trzy setowe, pozniej bylo nieco latwiej w pojedynku z Cornet, ale w trzeciej rundzie kolejne ciezkie spotkanie z Wickmayer, trzysetowe. Mysle, ze Paszek moze miec juz odrobine dosc. A Vinci rowniez potrafi grac na trawie. Wloszka bardzo dobrze serwuje, czesto chodzi do siatki, gra slajsami, co na trawie bywa bardzo dobrymi zagraniami. Nie wiem czy Paszek taki styl gry bedzie dzisiaj odpowiadal, a szczerze w to watpie. Vinci w tym turnieju nie stracila jeszcze seta, gra na swiezosci,. ogrywala Barty, Erakovic i sensacyjna Lucic, jest w dobrej formie i ta ja typuje jako zwyciezczynie dzisiejszego pojedynku.
 
merida1879 1,2K

merida1879

Użytkownik
WTA
TENIS
Agnieszka Radwańska - Camila Giorgi
TYP: 2
KURS:6.60
Buk: BWIN

Oglądałem mecz Włoszki z Petrovą. „Fizyczna” Rosjanka nie poradziła sobie b.dobrze grającą i wszędobylską filigranową Włoszką. Uważam że „Isia” może sobie nie poradzić z szybką zawodniczką, Gorgi przypomina mi stylem swoją koleżankę Sare Errani która zaszła do finału RG. Ale nie sądzę, aby Gorgi poszła w ślady Sary i odniosła znaczący sukces w Wimbledonie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Paszek-Vinci Austriaczka na trawie przezywa niesamowity progres i apogeum swojej kariery. Wszyscy mówią że to po części dzieło Pavela. Chyba coś w tym jest. Kiedyś doskonały rumunski tenisista. Paszek gra ostatnio dużo, więc zmęczenie moze dać o sobie znać. Wygrana z Wickmayer na włosku. Bardzo słabiutkie i takie sobie podanie, jednak z głębi bekhend i forhend na bardzo wysokim poziomie. Włoszka wczoraj pojechała Lucic, po części w ostatnim poscie opisałem styl włoszki. Jest na trawie doskonała. Cierpliwa, skuteczna, zmienia style, idzie swietnym wolejem na siatkę. Mecz po 50!
Zmęczenie w końcu musi dać znacznie w kość Austriaczce, już z Wickmayer nie było kolorowo. Cały turniej w Eastbourne i teraz WImbledon, niby dzień przerwy, ale i tak odczuwa to w nogach Tamira. Mimo wszystko dalej jest faworytką, ale nie wiem czy to skończy się tak łatwo i sądzę, że w tym meczu zobaczymy 3 równe sety. Włoszka idzie spokojnie przez turniej bez straty seta jak na razie. Dokładnie jak piszesz Andre@ szanse po 50, więc stawiam na over gemowy.

Paszek - Vinci
over 21,5g @ 1,80 - Bet365
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Mi sie wydaje ze zbytnio sie rajcujesz forma tej zawodniczki, owszem wygrala gladko z errani, ale kim jest errani na trawie? porownujesz wyniki z FO do gry na trawie...
Zheng jest swietna zawodniczka na trawie,a poziom meczu byl mega wysoki. owszem kurs nieco wysoki, moze duzo ludzi zagra, ale tylko dacie zarobic bukowi. Moim zdaniem nie ma zadnych argumentow zeby ograła amerykanke.
A jeśli chodzi o spadek w przypadku porazki to zaden jej nie grozi,bo juz pkt oobronila z 4 rundy.
Ale owszem za 2 zł mozna zagrac ;)
Kolego mi wisi czy ona wygra , już kurs spadł do 4,50...czyli za darmo podwoiłem kapitał...chodzi o to żeby kontrować zresztą napisałem to wyżej... Najbezpieczniej się zarabia na value...No chyba że jesteś fanem Williams to pompuj w nią kasę..
P.S..Bez urazy nie chciałem cie atakować , poprostu każdy ma swój style gry..czasami też gram czysto dla zabawy za drobne i nie kontruje , ale żeby mieć kapitał to wole najpierw bezpiecznie bukmachera obgolić.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Zdarzenie:Williams S. (Usa) - Shvedova Y. (Kaz)
Data 02.07.2012 12:50
Typ: Over 19,5 gemów
Kurs 1.75
Bukmacher : Unibet
Schvedova jest w wysmienitej formie , pokonuje wszystkie zawodniczki 2-0 na wimbledonie. W ostatnim meczu zdobyla zloty set pokonala rywalke Errani w secie 6-0 nie tracac ani jednego punktu. Niesamowity wyczyn , juz w tym meczu z Wloszka nie byla stawiana w roli faworytki. Dzis zmierzy sie z Serena Williams, która meczyla sie w ostatnim meczu z Zheng pokonujac ja dopiero w 3 setach w ostatnim decydujacym padlwynik 9-7 gdyz nie gra sie tb , niezle sie nameczyla. Mysle ,ze Schvedova to tenisistka znacznie lepsza od Zheng ,a ja typuje w tym meczu over gemowy 19,5 , linia nie jest wysoka , nawet przy porazce 6-4,6-4 typ wchodzi ,ale jednak uwazam ,ze Kazaszka ugra przynajmniej seta , bo gra jaka prezentuje obecnie jest bardzo dobra, przy wlasnym serwisie rzadko kiedy dochodzi do przelamania , w ostatnim meczu przy wlasnym podaniu ani razu nie zostala przelamana , a w dzisiejszym meczu jesli to ona rozpocznie mecz , to nawet przelamanie przez Serene da wynik 6-4 , badz 7-5 . Mowa tutaj wylacznieo jednym przelamaniu ,ale z taka gra jak dotychczas to mysle ,ze moze w tym meczu powalczyc o zwyciestwo.
 
G 277

geryx

Użytkownik
⛔Clijsters 1,75 betsson / ech kulą w płot typ, Kim zmieciona
Kerber już tak świetnie nie gra jak na początku sezonu, ja myslę ze jak nie będzie kreczu Belgijki to Kim ją rozwali, dodatkowo jeszcze kerber w razie zaciętych końcówek jak nic się spali co jej rywalce nie grozi.
o Radwańską też bym się specjalnie nie obawiał, obczai jak Włoszka gra znajdzie metodę i rozjedzie:)
No i Kirlienko za 1,7 można próbować, gra w Wim. na bardzo dobrych statach winer/unforced 2/1 około a to sporo
 
M 835

miesza7

Użytkownik
Clijsters - Kerber - 1
Buk - Totomix
Kurs - 1.70 - 13.30
Jeśli chodzi o typ to odsyłam do forumowicza &quot;LubieKebab&quot; który elegancko napisał jeśli chodzi o &quot;predyspozycje psychiczne Kim&quot; itd...itp... .
Angelika gra (w moim mniemaniu) dosyć regularnie ostatnimi czasy i wcale się nie dziwie że kursy są dość wyrównane!
Dlaczego na Kim?
1.Zależy i nie odpuści
2.Doświadczenie !!!!!!!!!!

No cóż pora się zająć już czymś innym aczkolwiek mam nadzieję że podobnym.
Pozdrowienia dla Kim !
Kerber mocno puka do drzwi ale wydaje się mi że dzisiaj będzie zamknięte.
P.s. Nie oglądałem żadnego meczu w tych zawodach!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wygra Wimbledon: Angelique Kerber
Kurs: 7,80
Bukmacher: BetFair
Jeżeli utrzyma przynajmniej 70% poziomu jaki dzisiaj pokazała z Clijsters, to jestem pewny, że dojdzie do finału. W następnej rundzie czeka ją Lisicki - powinna zdmuchnąć rodaczkę z kortu, a potem Radwańska lub Kirilenko - to także się musi skończyć jednoznacznym wynikiem. No way, że któraś z tych dziewczyn jej zagrozi. W finale już może być (dużo) ciężej, bo prawdopodobnie spotka się z Williams lub Azarenką, ale na pewno kurs będzie dużo niższy niż teraz, dlatego warto brać.
Kerber - Lisicki
Typ: 1
Kurs: 1,70
Łapcie prędko, bo będzie spadać. 9/10. Ten kurs to dar od losu. Podejrzewam, że jutro maksymalny jaki będzie można znaleźć to 1,40.
Wynik: ✅ 6-3, 6-7 (7-9), 7-5

Williams - Kvitova
Typ: 1
Kurs: 1,70
Różnica klas. Serena może miała większe problemy w poprzednich meczach od Kvitovej, ale rywalki stawiały opór, jakiego Czeszka nie postawi, chyba że zagra mecz życia - wszystko będzie wchodzić w kort. Nie postawię na to dużo pieniędzy, bo fizycznie Amerykanka mnie nie przekonuje, nie wytrzymuje długich wymian, kolejny długi mecz to może być nóż w plecy. Będzie to chciała szybko skończyć. Wolałbym, żeby Petra wygrała (łatwiejsza rywalka dla Azarenki), ale nie sądzę by to miało miejsce.
Wynik: ✅ 6-3, 7-5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawros 59,9K

pawros

Użytkownik
Errani S./Vinci R. - Radwanska A./Radwanska U.
typ 2 hc+1,5 seta
kurs 1.65 bah

W tym roku debel włoski bodajże nie przegrał odnosząc 31 zwycięstw, stracił tylko kilka setów, świetnie się uzupełniają na korcie, grają jako turniejowa 2 i uchodzą za jedne z głównych faworytek turnieju. Nasze siostry po niemalże 3 latach separacji w obliczu zbliżającej się olimpiady spróbowały ponownie zagrać razem i moim zdaniem efekt jak najbardziej pozytywny. Mecz będzie przawdziwą próbą przedolimpijską i odpowie nam jakie rzeczywiste szanse na medal są przed Radwańskimi. Jestem niemal pewien że przynajmniej jeden set padnie łupem Radwańskich, nie pozbawiałbym dziewczyn szans nawet na zwycięstwo.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Williams -2,5 z Kvitova.
Kvitova wygrala bo Schiavone dala jej wygrac. Rain delay wybil ja dodatkowo z rytmu i skonczylo sie pogromem w 3 secie ale to nie odzwierciedla gry. Schiavone grala solidnie, zmuszala Kvitova do bledow. Sadze ze Williams dysponujaca dodatkowo atutem dobrego serwu i sila zmiecie jutro Kvitova, ktora swieci nadwaga a jest 4 rakieta pro touru.
 
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Wygra Wimbledon: Angelique Kerber
Kurs: 7,80
Bukmacher: BetFair
Jeżeli utrzyma przynajmniej 70% poziomu jaki dzisiaj pokazała z Clijsters, to jestem pewny, że dojdzie do finału. W następnej rundzie czeka ją Lisicki - powinna zdmuchnąć rodaczkę z kortu, a potem Radwańska lub Kirilenko - to także się musi skończyć jednoznacznym wynikiem. No way, że któraś z tych dziewczyn jej zagrozi.
No way, to możnaby mówić, gdyby Kerber grała z kim z 3-4 setki. LubieKebab widzę, że spodobał ci się dzisiejszy mecz Kerber, ale twierdzenie, że Radwańska nie ma szans z Niemką jest dla mnie szczerze mówiąc śmieszne.
Przypomnę, że ostatni pojedynek tych Pań wygrała Aga ( jasne, niełatwo, ale jednak ???? ) Aga ma dużą przewagę nad Kerber i ogólnie nad większością zawodniczek w WTA. Jest sprytna na korcie. Gra inteligentnie, myśli na boisku i ma naprawdę szeroki wachlarz zagrań, na pewno szerszy niż Kerber.
Jasne, Niemka ze swoimi potężnymi, dokładnymi zagraniami może zdominować prawie każdego, zwłaszcza w takiej formie, ale Radwańska nie jest każdą lepszą. Nie chcę tu piać peanów na jej cześć, bo doskonała nie jest, ale ma styl gry, który jest naprawdę oryginalny i ciężki do przyswojenia dla przeciwniczek.
Przyjmując że te dwie zawodniczki się spotkają to sam nie wiem czy będę na którąś stawiał, podejrzewam, że, zależnie od dokładnych wyników ćwierćfinałów kurs będzie wahał się w granicy 1.5 - 1.60 na naszą rodaczkę.
Jak dla mnie mówiąc szczerze faworytem takiego meczu będzie właśnie Aga, no ale przyszłość pokaże. Tak czy tak powodzenia ????
Errani S./Vinci R. - Radwanska A./Radwanska U.
typ 2 hc+1,5 seta
kurs 1.65 Bah

W tym roku debel włoski bodajże nie przegrał odnosząc 31 zwycięstw, stracił tylko kilka setów, świetnie się uzupełniają na korcie, grają jako turniejowa 2 i uchodzą za jedne z głównych faworytek turnieju. Nasze siostry po niemalże 3 latach separacji w obliczu zbliżającej się olimpiady spróbowały ponownie zagrać razem i moim zdaniem efekt jak najbardziej pozytywny. Mecz będzie przawdziwą próbą przedolimpijską i odpowie nam jakie rzeczywiste szanse na medal są przed Radwańskimi. Jestem niemal pewien że przynajmniej jeden set padnie łupem Radwańskich, nie pozbawiałbym dziewczyn szans nawet na zwycięstwo.
Nie stawiałbym tak tego ???? Radwańskie grają pierwszy raz od dawna razem w debla. Pamiętam, jak to się kończyło ostatnio - damskie fochy, zadzieranie nosa, zwalania jedna na drugą, jak to jej się biegać nie chce, albo jej nie zależy. Ogólnie komedia. Póki co wszystko idzie niby dobrze, gładko wszystko wygrywają, ale kto wie co się zacznie dziać jak pojawi się stres i ciśnienie? Po kilku latach wzajemnych narzekań sióstr na siebie nie mam dobrego pojęcia co do ich możliwości razem. Jedyne co mi nakazuje zostawić to spotkanie w spokoju to fakt, że to trawa, a na trawie Errani nie czuje się zbyt dobrze, a obie Radwańskie wręcz przeciwnie.
Szczerze mówiąc dla mnie to jest mecz dokładnie 50/50, gdzie zdarzyć się może wszystko...choć in the end of the day skłaniam się ku parze włoskiej.

A i tak co do jutrzejszych spotkań Lisicki - Kerber i Williams - Kvitova... czysta loteria jak dla mnie. Wszystko zależeć będzie od dyspozycji dnia. Nie odważyłbym się postawić żadnego z tych meczów za jakiekolwiek pieniądze ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
No way, to możnaby mówić, gdyby Kerber grała z kim z 3-4 setki. LubieKebab widzę, że spodobał ci się dzisiejszy mecz Kerber, ale twierdzenie, że Radwańska nie ma szans z Niemką jest dla mnie szczerze mówiąc śmieszne.
Przypomnę, że ostatni pojedynek tych Pań wygrała Aga ( jasne, niełatwo, ale jednak ???? ) Aga ma dużą przewagę nad Kerber i ogólnie nad większością zawodniczek w WTA. Jest sprytna na korcie. Gra inteligentnie, myśli na boisku i ma naprawdę szeroki wachlarz zagrań, na pewno szerszy niż Kerber.
Jasne, Niemka ze swoimi potężnymi, dokładnymi zagraniami może zdominować prawie każdego, zwłaszcza w takiej formie, ale Radwańska nie jest każdą lepszą. Nie chcę tu piać peanów na jej cześć, bo doskonała nie jest, ale ma styl gry, który jest naprawdę oryginalny i ciężki do przyswojenia dla przeciwniczek.
Przyjmując że te dwie zawodniczki się spotkają to sam nie wiem czy będę na którąś stawiał, podejrzewam, że, zależnie od dokładnych wyników ćwierćfinałów kurs będzie wahał się w granicy 1.5 - 1.60 na naszą rodaczkę.
Jak dla mnie mówiąc szczerze faworytem takiego meczu będzie właśnie Aga, no ale przyszłość pokaże. Tak czy tak powodzenia ????

Nie stawiałbym tak tego ???? Radwańskie grają pierwszy raz od dawna razem w debla. Pamiętam, jak to się kończyło ostatnio - damskie fochy, zadzieranie nosa, zwalania jedna na drugą, jak to jej się biegać nie chce, albo jej nie zależy. Ogólnie komedia. Póki co wszystko idzie niby dobrze, gładko wszystko wygrywają, ale kto wie co się zacznie dziać jak pojawi się stres i ciśnienie? Po kilku latach wzajemnych narzekań sióstr na siebie nie mam dobrego pojęcia co do ich możliwości razem. Jedyne co mi nakazuje zostawić to spotkanie w spokoju to fakt, że to trawa, a na trawie Errani nie czuje się zbyt dobrze, a obie Radwańskie wręcz przeciwnie.
Szczerze mówiąc dla mnie to jest mecz dokładnie 50/50, gdzie zdarzyć się może wszystko...choć in the end of the day skłaniam się ku parze włoskiej.

A i tak co do jutrzejszych spotkań Lisicki - Kerber i Williams - Kvitova... czysta loteria jak dla mnie. Wszystko zależeć będzie od dyspozycji dnia. Nie odważyłbym się postawić żadnego z tych meczów za jakiekolwiek pieniądze ????
Podpisuje się pod tym całym postem rękoma i nogami. A. Kerber nie jest tutaj wcale większą faworytką niż Agnieszka Radwańską już nie wspominając o Victorii Azarence która po dzisiejszej porażce M. Sharapova zagrała zmotywowana podwójnie. Białorusinka rozjechała A. Ivanovic. A. Kerber gra dobry tenis ale również dobry gra Sabina Lisicki która dzisiaj taktycznie rozłożyła M. Sharapova która niestety za dużo popełniała błędów własnych, ale i bez nich było widać silny mocny serwis Niemki i dobrą grę kątową. Petra Kvitova z kolei zagrała bardzo dobre spotkanie z F. Schiavone. Włoszka gra równie rewelacyjnie na trawie jak T. Paszek i po wygranym secie Włoszka mimo wszystko nie potrafiła sprostać Czeszce która po przerwie weszła chyba na podwójnym gazie ponieważ Włoszka przestała istnieć. Im dłużej spotkanie trwało tym F. Schiavone która swoimi okrzykami przypomina mi bardziej bajkę pokemon lub japońskiego samuraja anieżeli dzwięki kobiety nie dała ostatecznie rady. S. Williams z kolei miała dwa oblicza w meczu z Shvedova. Naprawdę niewiarygodne aby roznieść rywalkę w pierwszym secie po to aby dać się samemu dać rozwalić w secie drugim... W trzecim dziewczyny grały łeb w łeb i jak zwykle w tym turnieju Amerykankę uratował serwis (jak zwykle ponieważ w poprzednim spotkaniu wyglądało to podobnie.) Jeżeli mam być szczery większe szanse daje jutro P. Kvitovej której zarzuca się nadwagę.. a chciałbym dodać że Serena Williams to przecież fruwający elf który waży idealnie.. No właśnie Amerykanka słabiutko porusza się po korcie. Miała drugi pod rząd wyczerpujący mecz więc stawianie Amerykanki jako murowanej faworytki jutro jest na wyrost. Oba spotkania 50/50 tak jak powiedział kolega. Strach nawet brać się za Azarenke która jutro zagra z nieobliczalną T. Paszek. Powiedziałem że Viki rozniosła Ane Ivanovic, ale zapomniałem dodać że Serbka sama się pokonała własnymi błędami. Jej psychika jest bardzo krucha.. tak jak to kiedyś już pisałem. Agnieszka Radwańska jutro wydaje się być najpewniejszym punktem. Jednak granie 1,20 chyba sensu nie ma. Polecam ugryźć coś na live lepiej.
by scotratez
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Mecz: Kerber A. - Lisicki S.
Data: 03.07.12 12:30
Typ: Kerber -3.5 gema
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Spotkanie dwóch zawodniczek pochodzących z Niemiec, lecz nie tylko to daje czyni je podobnymi. Obydwie jaknajbardziej zasłużyły na grę w tej rundzie. Sabine Lisicki po świetnym meczu pokonała wczoraj samą Marię Szarapową 6:4, 6:3. W meczu tym Niemka cały czas mogła liczyć na świetny swerwis i to on sprawiał, że Sabine pochodzenia polskiego mogła grać &quot;swoje&quot;. Grała bez respektu dla znacznie bardziej utytuowanej rywalki, z którą jeszcze nigdy wcześniej nie wygrała. Bardzo dobry forhand, gra z głębi, mocne wymiany i próba wymuszenia błędów na Rosjance. To wszystko, a także cierpliwość w grze Lisicki przyniosły wymierny skutek! Wcześniej Lisicki pokonała 6:4, 6:2 Petrę Martić, 3:6, 6:2, 8:6 Bojanę Jovanovski, 7:6, 1:6, 6:2 Sloane Stephens, a mecz ten był bardzo wyrównany, szczerze mówiąc Niemka powinna w tym meczu przegrać w dwóch setach! Jej przeciwniczką będzie 8 zawodniczka w rankingu WTA Angelique Kerber, która w ostatniej rundzie nie dała żadnych sznas samej Kim Clijsters, wygrywając 6:1, 6:1. Wcześniej Niemka pokonała na swojej drodze Lucie Hradecką 6:4, 6:1, Ekaterinę Makarovą 7:5, 6:3, a także 6:2, 6:3 Christinę Mchale. Jej gra zrobiła na mnie wczoraj ogromne wrażenie i jeśli powtórzy taki mecz raz jeszcze, żaden serwis Lisicką nie uratuje. Stawiam na gładziutkie zwycięstwo Kerber!
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jak narazie Radwanska ma banalna drabinke i trudno bylo nie wygrac z tymi przeciwniczkami... Kirileko to rowniez najslabsza zawodniczka w stawce ktora pozostala wiec powinno byc gladko. Co tu duzo mowic.. Isia musi sie modlic ze wygrala dzisiaj rewelacyjna Tamira i wyeliminowala Vike z ktora grac Polka kompletnie nie umie i ma jakis kompleks. Jesli Paszek nie da rady to Radwanska Wimledonu nie wygra. Poza tym tez nie bylbym taki pewien czy da rade przejsc ktoras z Niemek ;).
Serena i Kvitova to mecz dwoch zawodniczek na ktore obiecalem sobie ze nie postawie ani zlotowki ( w tej grupie jest masa innych jak Isia, Wozniacka, Szarapowa, Zwonariewa, Ivanovic czy Jankovic). Kerber z Lisicki ciekawy mecz, wczoraj Lisicka nie dala szans stepakajacej Rusce tak jak Rosol nie dal Nadalowi w 5 secie i jak to zawsze bywa po pokonaniu faworyta potem od razu sie odpada... ale zobaczymy. Kolejny no bet. No Radwanska mnie irytuje i jej nie lubie ale z Kirilenko powinna dac sobie rade w 2 setach... Isia 2-0 1,72 bet365 ( obym nie zalowal zlamania zasady ze na nia nie stawiam...). No i zawodniczka ktora wielbie od meczy w Eastbourne ;) - Tamira Paszek. Dziewczyna dala juz tyle zarobic ze nawet nie jestem w stanie zliczyc, zaczalem ja grac od meczu z Bartoli na zywo, potem piekny kurs z Kerber w finale, przewinal sie 4,50 i 7,00 na zywo z Wozniacka, potem juz gorsze ale tez wchodzily jak w maslo. Obiecalem sobie ze bede gral ja do konca i tak robie.Jedyna u ktorej widze wole walki, ambicje i chec ciaglych konczacych uderzen ktore nie sa bite bez glowy jak robi to Giorgi. Tamira 5,50 pinnacle
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Serena Williams - Petra Kvitova 1 1.65 ✅ 6:3 7:5
Turniej żeński tegorocznego Wimbledonu dotarł do fazy ćwierćfinałowej, w której to dojdzie dziś do bardzo ciekawego pojedynku, pomiędzy czterokrotną triumfatorką tego turnieju Amerykanką Sereną Williams (wygrywała m.in. w 2009 i 2010 roku) oraz obrończynią tytułu Czeszką Petrą Kvitovą. Ja upatruję faworytki w Amerykance, która pokonała w tym turnieju kolejno Zahlavovą-Strycovą 6:2 6:4, Czink 6:1 6:4, Zheng 6:7 6:2 9:7 i Shvedovą 6:1 2:6 7:5. Początkowo oceniałem jej wyniki jako przeciętne, jednak po przeanalizowanie statystyk z poprzednich spotkań i obejrzeniu wczorajszego pojedynku stwierdzam, że Serena jest w wysokiej formie. Jeszcze w pierwszym meczu nie wszystko funkcjonowało tak jak powinno, trzykrotnie straciła podanie, choć statystyki piłek wygranych do błędów wyglądały bardzo dobrze 24:13. W kolejnym statystyki serwisowe robiły już ogromne wrażenie, 10 asów, 96% piłek wygranych po pierwszym podaniu, nie dała choć jednej szansy na przełamanie Węgierce Czink, a bilans piłek wygranych do błędów to 22:8. Po meczu trzeciej rundy z Zheng była krytykowana, choć zagrała świetne zawody, wygrała 54 piłki przy 24 błędach... nie straciła ani razu podania, a pamiętać trzeba, ze Chinka na trawie grać potrafi (była w półfinale kilka lat temu), po przegraniu pierwszego seta Amerykanka potrafiła odwrócić losy meczu, serwując rekordową ilość 23 asów, wygrywając 80% piłek po pierwszym i drugim podaniu. Kolejna runda to bardzo dobry mecz z Shvedovą, która po powrocie zaliczyła już ćwierćfinał French Open i jest od dłuższego czasu w świetnej dyspozycji, mecz był na bardzo dobrym poziomie, obie świetnie serwowały, bardzo mocno uderzały, świetnie się oglądało ten pojedynek. W pierwszym secie genialna gra Sereny, w drugim do głosu doszła Shvedova, w trzecim jednak znów lepsza była Amerykanka, która grała fenomenalnie przy swoim podaniu, nie dając już żadnej okazji do przełamania rywalce, a Shedova jeszcze przy stanie 4:4 była w stanie w świetnym stylu wyjść z 0:40 przy swoim podaniu, jednak w kolejnym swoim gemie serwisowym została przełamana i Serena pewnie wygranym gemem serwisowym awansowała do ćwierćfinału. Po raz kolejny serwis funkcjonował świetnie, zaserwowała 12 asów, wygrała 35 piłek, a popełniła ledwie 13 niewymuszonych błędów, w decydującym secie 16:2... Czas przejść do Petry, która pokonała kolejno Amanmuradovą 6:4 6:4, Baltachę 6:0 6:4, Lepchenko 6:0 6:1 oraz Schiavone 4:6 7:5 6:1. Kvitova również rozgrywa świetny turniej, jednak jej statystyki z poszczególnych spotkań, nie robią takiego wrażenia, jak te Sereny, większość statystyk wygląda nieco gorzej, jednak zwłaszcza widać to przy piłkach wygranych do błędów, w trzech pierwszych meczach lekki plus, a w meczu ze Schiavone 21:33, do tego miała w tym meczu ledwie 34% piłek wygranych po drugim serwisie, jeśli dziś drugi serwis nie będzie dalej funkcjonował na pewno Serena to wykorzysta. Długo można by pisać jeszcze o tym co dziś może się zdarzyć, ale moje zdanie jest takie że Serena dziś wygra, w bezpośrednich meczach pomiędzy nimi jest 2:0 dla Sereny, oba mecze rozegrały w 2010 roku, na Australian Open było 6:2 6:1 a na Wimbledonie 7:6 6:2.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Angi 1.60✅ Zawał i kilka siwych włosów...

Według mnie Angi góruje nad Sabiną. Umiejętności w chwili obecnej dużo większe. W sferze mentalnej także Angi jest dużo lepsza. Jedynie co Sabina ma ciut lepsze to pierwsze podanie. Ale jak wiemy podaniem się w tenisie nie wygrywa. Pozostałe elementy są na korzyść Angi. Swietnie gra w obronie, umie skontrować, umie zagrać krosem czy skrócić wymiane. Sabina ma moze więcej pary w rekach ale jej zagrania są jak loteria. Na 5 strzałów 2 lecą w bande, 2 wchodzą, a jedno zatrzymuje się w siatce. Jeżeli strategia gry przeciągnie się na strone Angi czyli długie i szybkie wymiany to Angi wyjdzie z nich zwycięsko. Sabina nie wytrzyma, jest mniej cierpliwa. Jezeli Sabina wejdzie w mecz i będzie niszczyła wszystko winersami to będzie pod górkę. Ale na takim poziomie nie mozna grać cały czas, wygra kilka gemów i się zatnie. Angi dla mnie jest mądrzejsza na korcie, ma więcej argumentów technicznych, według mnie ona jest teraz rakietą numer jeden w kobiecym niemieckim tenisie. Sabina mnie nie przekonuje. Z Jovanoski powinna polecieć, z czarnoskórą amerykanką powinna poleciec, wygrała z Maszą która wyglądała na wypaloną po RG. Dzisiaj w końcu dostanie baty od Angi. Ona gra tenis życia, gra naprawdę dobrze, wygląda swietnie, zachowanie i mowa ciała na piątke. Jak nie idzie to zaciska zęby i walczy. Widać że ma także pozytywny kontakt z trenerem. W/g mnie Angi zdecydowanie!


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis - WTA - Wimbledon - 03/07/2012
Tamira Paszek v Victoria Azarenka
Typ: Victoria Azarenka wygra 2-0 @ 1.57 | bet365 ✅ 6-3 7-6
(Suma gemów 2-drogowo)
Typ: Poniżej 19.5 @ 2.00 | bet365 ⛔ a serwowała na mecz przy 5-4 w 2. secie..

Vika wydaje się być bardzo zmotywowana, wczoraj rozniosła Ivanovic w wielkim stylu. Trudno się spodziewać, żeby Paszek mogła jej się przeciwstawić – Białorusinka gra zbyt precyzyjnie, zbyt mocno, zbyt głośno krzyczy ???? Dzisiaj przygoda Austriaczki z Wimbledonem się kończy, ale i tak sezon na trawie może zapisać do bardzo udanych: triumf w Eastbourne i QF Wimbledonu to ogromny sukces jak na zawodniczkę, która przed Eastbourne odpadła 5 razy z rzędu w 1 rundach. H2H oczywiście też na korzyść Azarenki (2-0, bez straty seta), a co ważniejsze ostatni mecz między nimi miał miejsce w ubiegłorocznym Wimbledonie i Vika po prostu przejechała się po Paszek (6-3 6-1). Myślę, że dzisiaj może być podobnie.

Tennis - WTA - Wimbledon - 03/07/2012 Serena Williams v Petra Kvitova
Typ: Serena Williams @ 1.61 | bet365 ✅ 6-3 7-5 :spokodfhgfh: łatwiej niż się spodziewałem ????
(Podwójny wynik)
Typ: Serena Williams wygra 1. set i WYGRA mecz @ 2.00 | bet365 ✅
Obrończyni tytułu trafiła na godną siebie rywalkę. Serena może i nie jest w topowej formie, ale mimo wszystko ma większy repertuar zagrań, lepszy serwis i popełnia mniej niewymuszonych błędów niż Czeszka. H2H na rzecz Amerykanki, (2-0, bez straty seta) ostatni mecz na Wimbledonie 2010 wygrany bezproblemowo przez Serenę. Dzisiaj pewnie nie będzie to taki łatwy mecz dla Amerykanki - całkiem możliwa 3-setówka - ale mimo wszystko to w niej upatruję faworyta tego meczu.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Paszek-Azarenka(-1,5s) 2 1,57 Pinnacle
Paszek rozgrywa tutaj niezłe zawody to fakt,ale w starciu z Azarenką nie widzę dla niej szans.Tamirę widziałem w starciu z Wozniacką i grała naprawdę dobrze ale widziałem również wczoraj Azę w starciu z Ivanovic i nie mam wątpliwości kto tutaj wygra.Victoria grała bardzo pewnie wczoraj,mało popełniała błędów za to do wielu zmuszała Ivanovic.Wynik odzwierciedla grę obu pań i nie widzę innej opcji niż pewne 2-0 dla Białorusniki w dzisiejszym spotkaniu.Owszem Paszek ograła tutaj Wozniacką,Cornet,Wickmayer oraz Vinci ale Dunka bez formy,Cornet na trawę za bardzo nie pasuje,Belgijka ostatnio cienko przędzie a Vinci preferuje mączkę więc wyniki w gruncie rzeczy nie powalają (przynajmniej mnie).Aza też tytanów nie ograła ale gra pewniej,jest lepszą zawodniczką a we wczorajszym meczu pokazała,że w formie też jest więc po takim kursie warto zagrać taki bet.
 
S 4

saszka87

Użytkownik
Paszek-Azarenka suma gemów powyżej 19
Kerber-Lisicki suma gemów powyżej 23 kurs 2,20
wydaje mi się że to najpewniejsze granie meczę będą wyrównane nie widzę tu zdecydowanego faworyta jaracie się ze Kerber tak rozbiła Clijsters ale po mojemu lepiej zagrała Sabina która wygrała z Sharapovą jest niesamowicie podbudowana i spokojnie wygra przynajniej jedenego seta to samo jest w stanie zrobić Peszek która gra jakiś kosmos na tym wimbledonie
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Maria Kirilenko
aktualny wynik: 7/5 4/6 4/4* 0-15
Typ: wynik 3 seta: 4-6
Kurs: 4,33
Typ: Radwańska wygra innym wynikiem niż 6-4 bądź 7-5
Kurs: 4,33
Taki wariat. To i to za tę samą stawkę. W ostatnich kilku gemach obie bardzo pewnie serwowały. Mecz zaczyna się od nowa w pewnym sensie, więc wypada faworyzować Agnieszkę, w końcu tak było przed spotkaniem. Kiri jednak minimalnie, jakby nie patrzeć, prowadzi, więc powinna utrzymać gem na 5-4, a później pokusić się o przełamanie. W przeciwieństwie do Polki, ona gra ostro, ryzykownie, nie czeka na błąd rywalki. To raz przynosi dobry skutek, innym razem tragiczny, ale w związku z tym, że niewiele zostało do końca meczu (zakładając, że nie będą trzymały serwisu w nieskończoność) - może jej się poszczęścić. Kurs 2,10 na jej czyste zwycięstwo to także lekkie value, ale patrząc na ten z przed meczu - nie ma co. Mój drugi zakład jest na to, że jeśli Rosjanka szybko nie złamie, to w końcu przegra mecz. Właściwie wszystko jest możliwe, ale ja proponuję taką zabawę. Grając jedno i drugie za 100j, przy wejściu którejś z opcji jesteśmy 233j do przodu.
Głupota? (pytanie retoryczne)
Wynik 3 seta: 7-5 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom