>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Sara Errani - Yaroslava Schvedova 2:0 bwin 2.1
Errani popełniła w poprzednim meczu bardzo mało niewymuszonych błędów, gra coraz lepiej i zaprzecza teorii, że Włosi i Hiszpanie grają źle na trawie. Schvedova to zawodniczka oscylująca między końcówką pierwszej setki WTA a początkiem drugiej - poza pojedynczymi &quot;strzałami&quot; tak jak na Roland Garros w tym roku - nie jest ona stabilna i miejsce w rankingu dobrze oddaje jej poziom gry. Errani, która gra jeszcze w deblu na pewno nie będzie chciała grać długiej 3-setówki i zrobi sporo by zamknąć mecz w 2 partiach. Jak dla mnie kurs 2.1 jest atrakcyjny i warto go zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Ale grania na dzisiaj. Do koloru i wyboru. Dla mnie kazdy dzisiejszy mecz kobiecy to tykająca bomba. Mozna sobie analizować, przeglądać &quot;statystyke&quot; itd, jednak życie pisze swoje scenariusze. Naprawdę dzisiaj zanotować finansowy plus będzie ciężko. Jedynie co pozostanie to roztropna selekcja. Trochę spędziłem porannego czasu i zdecydowałem się na Roberte. Włoszka na trawie gra wyjątkowo dobrze. Z przeciwniczkami ze swojej półki radzi sobie zazwyczaj dobrze. Gra sprytnie, zmienia style, kręci rotacjami, idzie na sieć. Lucic gra głównie na sile i mocnych lufach. Ma takze doskonałe podanie. Jednak jakby obie panie dać na wagę to odważnik włoski ma więcej do powiedzenia i ma więcej argumentów. Myslę że precyzja, spryt i lepszy tenis zwycięży.

@ wybierając ten typ nie kierowałem się statystykami, ostatnimi turniejami, z kim kto wygrał itd, rozesmiałem się tylko że Lucic wygrała z francuskim &quot;klocem&quot;. Marion z nadwagi wygląda komicznie i zarazem tragicznie...kuracja i spadek z 20 kg moze by jej pomógł...a tak na marginesie to podanie Lucic nie wygra spotkania, Janowicz pewnie by grał w półfinale WImbledonu gdyby w tenisie grał tylko serwis, a tak na szczeście nie jest...

@ a na live tradycyjnie będę szukał niespodzianek...kazdy mecz WTA to niezła karuzela, a zresztą ATP Ferdek dał wczoraj tez zarobić...chyba Djoko w finale wszystkich pogodzi.

Roberta 1.40 ✅:razz:✅


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Przybiłem trochę floty na serwisie Ivo Karlovica i Juliena Benneteau, więc spróbuję dzisiaj wystawic na próbę bardzo podobającą mi się Yaroslavę Shvedovą, która w III rundzie Wimbledonu spotka się z Sarą Errani. - Obie tenisistki więcej łączy niż dzieli. Mianowicie - obie bardzo dobrze zagrały w tegorocznym French Open. Kazaszka doszła do 1/4 finału pokonując Chinkę Na Li - ulegając po trzysetowym spotkaniu Petrze Kvitovej. Włoszka Errani łykała wszystkich po kolei: Ivanovic, Kuznetsova, Kerber, Stosur by przegrac w filane z Marią Sharapovą. To jeden motyw - dobre sezony obu zawodniczek. Obie też bardzo dobrze radzą sobie w deblu i także są już w trzeciej rundzie Wimbla ze swoimi partnerkami. Tyle w teorii...
W praktyce więcej ogrania ma Shvedova, chociaż przed Wimbledonem nie grała w turniejach na trawie. Errani miała epizod w Holandii, ale odpadła w I rundzie z Bondarenko. Pierwszy motyw. Drugi - warunki fizyczne, które dają spory handicap Yaroslavie. 180cm Kazaszki kontra 165cm Errani. - Co za tym idzie lepszy serwis... Shvedova łapie dużo szybkich punktów po pierwszym serwisie, zdarza się też kilka asów na spotkanie - widac, że ryzykuje bo nie obyło się w przeszłości bez DF, ale z meczu na mecz jest coraz lepiej. Z meczu na mecz... Żeby nie byc gołosłownym:
Widac, że jej gra w drugiej rundzie względem pierwszej znacznie się poprawiła. Na pewno pomogły jej także mecze deblowe. Lepiej funkcjonuje serwis - 85% zdobytych punktów po 1 serwisie może robic wrażenie, po drugim wszystko ponad 50% jest dobrym wynikiem a tu mamy aż 65%. - Ładnie. Sara miała w do tej pory za przeciwniczki leszczynki, bo Anne Keothavong ani Coco Vandeweghe nie należą do wybitnie wymagających zawodniczek. Teraz czeka ją przeszkoda w postaci bardzo niewygodnej Shvedovej na którą widzę w kursie 2.65 i wyższym spore value. I jeszcze ciekawostka: Sara Errani ma na trawie ujemny bilans spotkań. Pomimo podobnego wieku, to Shvedova zagrała o połowę więcej spotkań na trawie niż jej dzisiejsza przeciwniczka.
Yaroslava Shvedova - Sara Errani ▶ Shvedova 2.65 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Co tak cicho o wyczynie Shvedovej... ??

Złoty set w jej wykonaniu w meczu z Errani. Cos niesamowitego ;). 24-0 w malych pilkach

Zgadzam się z Tobą - coś niesamowitego.


Jak widać, taki wyczyn zdarza się rzadko:

golden set: Set which is won without dropping a single point. Only one man in the history of top-tier professional tour tennis has ever achieved this: Bill Scanlon against Marcos Hocevar in the first round of the WCT Gold Coast Classic at Delray Beach on February 22, 1983. Scanlon won the match 6–2, 6–0. The achievement is recorded in the Guinness Book of World Records. In 1943, Pauline Betz won the Tri-State tournament in Cincinnati, Ohio, defeating Catherine Wolf in the final, 6–0, 6–2, without losing a point in the first set. In the 2012 Wimbledon Championships, Yaroslava Shvedova achieved a golden set against Sara Errani. She later went on to win the match 6-0, 6-4.

Źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Glossary_of_tennis_terms
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Rzucił mi sie w oczy typ na mecz Szwedowa- Williams , wczoraj Pinnacle chyba sie pomyliło i na Szwedową było 6,70 , co jest ogromnym value.
Teraz argumenty dlaczego:
Uważam że Szwedowa ma spore szanse ograć Williams ponieważ :
- po pierwsze gra bez kompleksów ( nic nie musi) w przeciwieństwie do Williams , dla której porażka może być gwoździem do trumny i zwiastować powolny spadek w rankingu.
- po drugie sytuacja z Rolland Garrosa , Szwedowa wtedy wygrała z Na Li , I walczyła z Kvitovą , której forma zaczęła zwyżkować , co zresztą widać po wynikach Wimbledonu.
- Williams męczyła się z Zheng , która jakoś mnie nie przekonuje, co prawda jest regularna i waleczna ale trochę za wysokie progi to dla niej były.
-Atuty Williams to przede wszystkim serwis , trzeba przyznać udaje jej się , ale uważam że nic nie trwa wiecznie i w końcu może nadejść słabszy okres, 2 straty własnego podania i po Williams , która jest za wolna na korcie.
-Szwedowa dobrze wchodzi w mecz , co pokazała wczoraj z Errani , Williams odwrotnie za nim zacznie trafiać może być po 1 secie , więc wydaję mi się że kursy na początku zlecą ostro.
Moje prognozy :
Szwedowa 6,70 Pinnancle , i nawet jak nie wygra to pójdzie ostra kontra po pierwszym secie .
Szwedowa Betfair 5,7 , i to samo.⛔⛔ :grin::grin::grin:generalnie spory +
Wszystkie kursy powyżej 5,0 wydają mi się sporym value. Trzeba bardziej przeanalizować i pomysleć nad zainwestowaniem grubszej kasy..
P.S Spójrzcie jak lecą kursy...http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/wta-wimbledon-2012/williams-serena-shvedova-yaroslava-1370463/#home-away;2
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Paszek po wygraniu z Vinci spotyka się w następnej rundzie najprawdopodobniej z Azarenką.
Wyczuwam niespodziankę, oj, wyczuwam niespodziankę :&gt;
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Paszek po wygraniu z Vinci spotyka się w następnej rundzie najprawdopodobniej z Azarenką.
Wyczuwam niespodziankę, oj, wyczuwam niespodziankę :&gt;
Z tą Azarenka to byłbym ostrożny , ona jest maszynką do wygrywania . Długo sie szykowała na Wimbledon. Po ostatnim kryzysie i utracie 1 miejsca w rankingu. Paszek wystrzeliła z formą to trzeba przyznać , sam jestem ciekawy tego meczu . Ale raczej powstrzymam się z typowaniem.
 
piotrstce 19

piotrstce

Użytkownik
Paszek po wygraniu z Vinci spotyka się w następnej rundzie najprawdopodobniej z Azarenką.
Wyczuwam niespodziankę, oj, wyczuwam niespodziankę :&gt;
Żeby się spotkać z Azarenką to najpierw musi wygrać z Vinci a o to coś czuje będzie miała ciężko bo ostatnie mecze wygrywa na niezłym szczęściu..kiedyś ta jej passa się musi skończyć i myślę że ten koniec będzie w meczu z Vinci..
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie!

Paszek-Vinci
Austriaczka na trawie przezywa niesamowity progres i apogeum swojej kariery. Wszyscy mówią że to po części dzieło Pavela. Chyba coś w tym jest. Kiedyś doskonały rumunski tenisista. Paszek gra ostatnio dużo, więc zmęczenie moze dać o sobie znać. Wygrana z Wickmayer na włosku. Bardzo słabiutkie i takie sobie podanie, jednak z głębi bekhend i forhend na bardzo wysokim poziomie. Włoszka wczoraj pojechała Lucic, po części w ostatnim poscie opisałem styl włoszki. Jest na trawie doskonała. Cierpliwa, skuteczna, zmienia style, idzie swietnym wolejem na siatkę. Mecz po 50!
Franka-Petra
Franeczka ostatnio mi się podoba. Waleczna, zmobilizowana i zdeterminowana na zwycięstwo. Naprawdę fajnie pogrywa na trawie. Trzyma podanie, mocna z głębi, a wolej palce lizać. Petra jak to Petra, nastawia serwis oraz kończy co jest do skończenia. Jak ma dzień to zamiata równo z trawą, jak nie ma dnia to męczy się jak ryba bez wody. Chyba znowu przybrała na wadze... Jak nie będą jej wchodzić winersy to Franiula może ją wypykać, czego jej życzę z całego serca!
Tak się składa, że miałem okazje i na żywo oglądałem ich ostatnie spotkanie na Fed Capie w Ostravie, tam Petra wymęczyła wygraną...potem gładko pojechała Franke praktycznie bez walki w Stutgarcie. Na trawie moze być różnie, typowy dog!
Szwedowa-Serena
Trzymam kciuki za Kazaszke. Jest fenomenalna. W 1 secie osmieszyła i obnażyła słabość Sary, bez wygranej piłki włoszka, he he, ciekawe jak się czuła?! Yaroslava podobnie jak Paszek gra tenis życia. Ma niesamowite warunki somatyczne. Wysoka i atlatyczna sylwetka wprost stworzona do tenisa. Mentalność dojrzałej kobiety a nie rozkapryszonego dzieciaka także mi się podoba. Naprawdę klasyczny dog! Trzymam kciuki na Kazaszke. Umiejętności ogromne, oby wytrzymała cisnienie!
Serena - nie trawie, nie przepadam, gra i wygrywa punkty tylko serwisem i popełnia masę błędów, nie widzę jej w tym turnieju, najgorsze, że jak wygrywa piłki to wrzeszczy jak popaprana i zaciska pięsci jak by się miała bić...chore...jest ambitna ale nigdzie nie gra tylko się pokazyje na szlemach, potem mamy tego skutki, z Zheng powinna już poleciec z turnieju. Chince zabrakło niewiele.
Masza-Lisica
Tego nie ruszam kompletnie. Kursy na live dostaną maxymalnych sinusoid. Teoretycznie syberyjka powinna wygrać, ale Lisica zaskokauje ostatnio. W trzecim secie z amerykanką zagrała fajny i skuteczny tenis. Wynik to sprawa otwarta. Dog i tyle w temacie!
Kim-Angi
Styl Angi powinien wyjątkowo pasować niemce. Kim gra szybko i płasko. Taki styl preferuje także Angi. Wydaje mi się że Niemka wygra. Jest w naprawdę fajnej dyspozycji. Jak wejdzie w mecz to powinna wygrać. Kim wróciła i dopiero teraz ma godną rywalkę. W/g mnie niemak wygra po dobrym i zaciętym spotkaniu.
Kirilenko-Peng
Nie ruszam i nie mam zielonego pojęcia kto moze wygrać. Typowe po 50.
Ana-Aza
Tez po 50. Pewnie dużo będzie się działo. Wika powinna po piskach pójść dalej.
Radwisia - Giorgi
Włoszka to ogromny talent. Zobaczymy czy Isia od początku poważnie potraktuje włoszke. Kurs na polke smiechu warty. Włoszka jest w stanie urwać seta albo wygrać sporo gemów. Po cichu postaram się podgryzc buki na live. 1.40`1.50 na pewno podskoczy na polke, wtedy zaatakuje.
Miłej niedzieli!



Andre@:grin:

@ finał w 3D, ale będą emocje, trzymam za hiszpanów, kiedy polacy zagrają w finale, chyba prędzej człowiek poleci na Marsa, czyli nie prędko:grin:

@ coraz mocniej wierzę w zwycięstwo Radwisi w Wimbledonie 2012, to byłoby epokowe wydarzeni!!! i chyba moja ukochana dyscyplina w Polsce by nabrała większego rozgłosu,

AGA dawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i i oflaguje wtedy cały samochód, ciekawe czy ktoś będzie wiedział z jakiego powodu...bo już dzisiaj koniec Euro 2012.
---
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Mecz: Ivanovic A. - Azarenka V.
Data: 02.07.2012 16:00
Typ: Ivanovic
Kurs: 3.92
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Na poniedziałkowy dzień na trawiastych kortach Wimbledonu przygotowałem 2 typy i obydwa są z meczy pań. Pierwszy z nich to zakład na zwycięstwo Belgijki Kim Clijsters bez straty seta (3.20 Pinnacle), a drugi to właśnie ten, który przygotowałem do analizy. Stawiam w nim na Serbkę Anę Ivanović w starciu z Viką Azarenką, która według mnie zupełnie gdzieś zgubiła formę sprzed kilku miesięcy i nie jest już tak pewna na korcie. Jednego można się spodziewać napewno - spotkanie pomiędzy tymi paniami będzie bardzo wyrównane, a więc zaryzykuję i postawię na końcowe zwycięstwo Ivanović! Pokonała ona w pierwszej rundzie Wielkiego Szlema Marię Jose Martinez Sanchez 6:3, 3:6, 6:3. Hiszpanka do zawodniczek &quot;łatwych&quot; z pewnością nie należy. Druga runda Ivanović to wygrane 6:3, 7:6 starcie z Kateryną Bondarenko. W trzeciej rundzie Serbka pokonała w trzech setach Julię Goerges 3:6, 6:3, 6:4. Nie są to wyniki, które wskazują nam bardzo wysoką formę Serbki, jednak jej ambicje sięgaję zapewne dalej niż 4 runda. Azarenka do tej pory nie przegrała jeszcze seta, jednak jej styl gry przynajmniej dla mnie nie jest zbyt ładny dla oka i efektowny. W rundzie pierwszej Vika wygrała z Falconi 6:1, 6:4. W drugiej pokonała 6:2, 6:0 Oprandi, a w trzeciej 6:3, 6:3 Cepelovą. Nazwiska wogóle nieznane w tenisie, a napewno już nie takie, które mogłyby coś &quot;ugrać&quot;. W czwartej rundzie na Azarenkę czeka jednak już znacznie lepsza Ana Ivanović, która powraca do świetnej dyspozycji sprzed lat i to właśnie dzisiaj na Serbkę stawiam!
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Jutro wg mnie bardzo ciekawe spotaknie pomiedzy A. Radwanska a C.Giorgi która spisuje sie bardzo dobrze od poczatku turnieju.



Włoszka do Turnieju głownego musiała przejsc przez kwalifikacje, 1 i 2 runda wydaje sie ze nie sprawila jej porblemow, w 3R trafila na Nadie, w 1s Nadia troche slabo weszla w mecz i pozniej juz nie zdazyla odrobic przelamania przegrywajac seta. 2 set to bardzo zaciety pojedynek stojacy naprawde na wysokim poziomie. Włoszka naprawde robiła na mnie i na komentatorach duze wrazenie gdy podczas serwisu mierzaca 1.69 cm wyskakiwala aby uzyskac wieksza predkosc serwisu.



Jak widac predkość serwisu bardzo dobra, napewno bedzie to wielki atut przeciwko Agnieszce, mocny return oraz dobre poruszanie sie po korcie sprawia ze wedlug mnie typ Giorgi C +5.5 po kursie 2.24 Pinnacle to bardzo dobra inwestycja.

Oto droga Agi do 4r




i troche statystyk w meczu 1R



Ogladalem skroty z tego spotkania i 1 a drugi serwis Rybarikovej bardzo sie rożni, natomist u Wloszki ta roznica nie jest aż tak duza, Radwanska troche ganiala ja po korcie a i tak ugrala ona po 3 gemy w kazdym secie (6-3,6-3) tak wiec nie widze innego wyjscia jezeli obie zawodniczki zagraja na podobnym poziomie aby Włoszka nie ugrala 5 gemow. ( Biore pod uwage to spotaknie poniewaz obie zajmuja podobne miejsce w rankingu
Rybarikova M. 122, Giorgi Camila 145.

Vesnina zagrala mecz na bardzo slabym poziomie, o meczu Watson sie nie wypowiem poniewaz nie widzialem tego spotkania

Dla bardziej odważnych polecam typ Radwanska A. - Giorgi C. 2 6.46 Pinnacle
Duze Value a typ calkiem możliwy. Kurs tak zanizony na Age jest spowodowany rożnica w rankingu , jednak porownujac predyspozycje obu zawodniczek sam wystawil bym tu kolo 1.45 - 3
Polecam i zycze zieleni ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
Nie są to wyniki, które wskazują nam bardzo wysoką formę Serbki, jednak jej ambicje sięgaję zapewne dalej niż 4 runda. Azarenka do tej pory nie przegrała jeszcze seta, jednak jej styl gry przynajmniej dla mnie nie jest zbyt ładny dla oka i efektowny. W rundzie pierwszej Vika wygrała z Falconi 6:1, 6:4. W drugiej pokonała 6:2, 6:0 Oprandi, a w trzeciej 6:3, 6:3 Cepelovą
co to ma byc za analiza. Ivanovic meczy sie z kazdym przeciwnikiem, robi mase bledow i ma wygrac mecz z Azarenka? Jedno piszesz a drugie stawiasz. Azarenka wygrywa gladko kazdy mecz ale ma przegrac bo Ivanovic ma ambicje. A Azarenka to co na wakacje tutaj przyjechala?
Zdecydowanie odradzam ten typ. Ivanovic gra bardzo nierowno i robi za duzo bledow, zeby ograc Aze. W tym meczu nie ma co szukac doga. Mysle ze bedzie 2:0 dla Azarenki ale nie ruszam tego meczu.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Francesca Schiavone - Petra Kvitova
Typ: 1
Kurs: 7,60
Oglądałem dwa spotkania Włoszki na trawie w &#39;s-Hertogenbosch, z Kirilenko i Begu. W obu się męczyła, broniła piłek meczowych, a i tak awansowała do kolejnych rund (przegrała po całkiem zaciętym boju z Clijsters). Psychika przy takich punktach to ważny element gry, Francesca go niewątpliwie ma. Nie jest już świeżej młodości, nie ma wiele do stracenia, więc nie zwalnia ręki i robi swoje konsekwentnie. W tym turnieju gra dosyć solidnie, choć z przestojami i niestety zdarza jej się sporo DF-ów. Nieobliczalna Kvitova jest do ogrania. Value dnia.
Wynik: ⛔ 1-2

Agnieszka Radwańska - Camila Giorgi
Typ: 2
Kurs: 6,90
Giorgi to młoda i utalentowana tenisistka odnosząca sukcesy w turniejach z cyklu ITF. Teraz ma swoją wielką szansę, ponieważ drugi raz (z rzędu) występuje w turnieju głównym Wimbledonu, rok temu przeszła kwalifikacje i odpadła w pierwszej rundzie z Pironkovą. Tym razem bez straty seta pokonała Webley-Smith, Rogowską, Glatch, Pennettę, Tatishvili i Petrovą. Oglądałem ostatnie spotkanie z Rosjanką i byłem zszokowany. Gra bardzo urozmaicony tenis, nie boi się najtrudniejszych rozwiązań, jest niezwykle groźna i bardzo skuteczna - jeżeli i tym razem nie będzie popełniać wielu błędów, to może zagrozić Polce, która serwisem nie grzeszy, a więc musi wszystkie punkty wywalczyć sobie w wymianach. Przypuszczam, że taki ostry rodzaj gry (powiedzmy, że nieco w stylu Azarenki) może nie przypasować Agnieszce. Stawiam na niemającą najmniejszej presji Kamile.
Wynik: ⛔ 2-0

Kim Clijsters - Angelique Kerber
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bez analizy. 6,5/10 pewność, a więc po takim kursie można pograć. Belgijka może się pokusić nawet o wygranie Wimbledonu. W przeszłości taki kurs byłby prezentem granym przez wielu za duże pieniądze. Jest jak jest...
Wynik: ⛔ 0-2
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Jeśli chodzi o Age to bym postawił odwrotnie , Aga ma teraz łatwą drabinkę do półfinału, a tu się liczą pkt do rankingu. Wydaję mi się że będzie miała mobilizacje, w Brukselii wygrała bo wiedziała że przeciwniczki są w jej zasięgu.
Na swój sposób Aga jest cwana, bo szczerze miejsce w rankingu nie odzwierciedla jej umiejętności. Życzę jej jak najlepiej i uważam że do półfinału wejdzie.
Zwycięzca Ćwierćfinału Radwańska 1,51 Betfair
czyli analogicznie z Giorgi wygrywa.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Ja też grał Giorgi po kursie 6.9.
Widziałem jej cały mecz z Petrową i prezentuje się bardzo dobrze. Wiktorowski otwarcie mówił, że nie zna tej zawodniczki a Aga wczoraj cały dzień buszowała po sklepach i trenowała godzinę. Ta totalna olewka może się skończyć klapą i przy kursie 6.9 będę ryzykował.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Japie....ole, a Giorgi trenowała 6h. Śmieszniejszego argumentu w życiu nie widziałem. A niektórzy forumowicze chyba zapominają jak z Agnieszką radzą sobie zawodniczk, które jeszcze z nią nie grały. Aga takiej Giorgi podeśle pare piłek pod linie, posmeczuje, ale ogólnie będzie trzymała wymiany i ten mecz na pewno skończy się po kolejnym niewymuszonym błędzie Włoszki. OBIEKTYWIZMU LUDZIe. -5,5 na Age to bardzo dobry typ, i uprzedzam tego pana wyżej że kurs na Agnieszke na livie nie osiągnie pułapu 1,5.... .
Paszek wygra, Schiavone +5,5gema, Shvedova +5,5gema, Sharapova, Peng(niestety), Azarenka, no i oby Kim ale obawiam się że Kerber...
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Japie....ole, a Giorgi trenowała 6h. Śmieszniejszego argumentu w życiu nie widziałem. A niektórzy forumowicze chyba zapominają jak z Agnieszką radzą sobie zawodniczk, które jeszcze z nią nie grały. Aga takiej Giorgi podeśle pare piłek pod linie, posmeczuje, ale ogólnie będzie trzymała wymiany i ten mecz na pewno skończy się po kolejnym niewymuszonym błędzie Włoszki. OBIEKTYWIZMU LUDZIe. -5,5 na Age to bardzo dobry typ, i uprzedzam tego pana wyżej że kurs na Agnieszke na livie nie osiągnie pułapu 1,5.... .
Paszek wygra, Schiavone +5,5gema, Shvedova +5,5gema, Sharapova, Peng(niestety), Azarenka, no i oby Kim ale obawiam się że Kerber...
Oczywiście, że Aga może wygrać, ale tu chodzi o Value. Giorgi nie ma nic do stracenia i litości, wiele razy już tak było że drabinka była łatwa - każdy myślał z kim tam Aga zagra w półfinale a z kim w ćwierćfinale a odpadała dużo wcześniej.
Ostatnio na Roland Garros pamiętam te komentarze: &quot;Kuźniecowa słaba, najlepsze lata ma za sobą, teraz to jest cień zawodniczki&quot;.
Presja robi swoje. Agnieszka ma do półfinału łatwą drabinkę, ale też wielokrotnie tak było że myślami była 2-3 mecze do przodu a odpadała wcześniej.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Ale nie przygrywała spotkań o ćwierćfinał z zawodniczkami z którymi gra po raz pierwszy. Styl Agnieszki jest bardzo nie wygodny, co udowodniła Laura Robson, lepiej już zagrać z zawodnikiem stylu Kvitovej, Williams i liczyć że będzie miała słabszy dzień. A Kuznetsova to słaby przykład bo Rosjanka zagrała niesamowity tenis i nikt by ją tego dnia nie pokonał. Giorgi na taką gre nie stać, niecierpliwi się i to jest w tym przypadku decydujący argument, mecz nie do dyskusji 10/10 Radwańska, która pewnie się modli żeby w ćwierćfinale nie trafić na Peng, Kirilenko Aga połknie w dwoch łatwych setach ale z Peng to będzie horror.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Rzucił mi sie w oczy typ na mecz Szwedowa- Williams , wczoraj Pinnacle chyba sie pomyliło i na Szwedową było 6,70 , co jest ogromnym value.
Teraz argumenty dlaczego:
Uważam że Szwedowa ma spore szanse ograć Williams ponieważ :
- po pierwsze gra bez kompleksów ( nic nie musi) w przeciwieństwie do Williams , dla której porażka może być gwoździem do trumny i zwiastować powolny spadek w rankingu.
- po drugie sytuacja z Rolland Garrosa , Szwedowa wtedy wygrała z Na Li , I walczyła z Kvitovą , której forma zaczęła zwyżkować , co zresztą widać po wynikach Wimbledonu.
- Williams męczyła się z Zheng , która jakoś mnie nie przekonuje, co prawda jest regularna i waleczna ale trochę za wysokie progi to dla niej były.
-Atuty Williams to przede wszystkim serwis , trzeba przyznać udaje jej się , ale uważam że nic nie trwa wiecznie i w końcu może nadejść słabszy okres, 2 straty własnego podania i po Williams , która jest za wolna na korcie.
-Szwedowa dobrze wchodzi w mecz , co pokazała wczoraj z Errani , Williams odwrotnie za nim zacznie trafiać może być po 1 secie , więc wydaję mi się że kursy na początku zlecą ostro.

[/url]
Mi sie wydaje ze zbytnio sie rajcujesz forma tej zawodniczki, owszem wygrala gladko z errani, ale kim jest errani na trawie? porownujesz wyniki z FO do gry na trawie...
Zheng jest swietna zawodniczka na trawie,a poziom meczu byl mega wysoki. owszem kurs nieco wysoki, moze duzo ludzi zagra, ale tylko dacie zarobic bukowi. Moim zdaniem nie ma zadnych argumentow zeby ograła amerykanke.
A jeśli chodzi o spadek w przypadku porazki to zaden jej nie grozi,bo juz pkt oobronila z 4 rundy.
Ale owszem za 2 zł mozna zagrac ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom