>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wimbledon '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
rumak57 271

rumak57

Coach
Gajdosova-Morita
1.67 WilliamHill
2/10 ⛔ 2j
Fajny mecz dwoch jeszcze mlodych dziewczyn na poczatek. Mysle ze buki troszke przeszacowaly kursy spodziewalem sie 1.45-1.5 na Jarmilie a tu idzie zlapac prawie 1.7. W sumie obie nic praktycznie ostatnio nie graja i tez obie od dawna nie graly Morita ostani mecz stoczyla 2 tygodnie temu zas Gajdosova prawie miesiac nie wiadomo co teraz graja ale mysle ze Jarmilia dobrze wykorzystala ten czas naprzygotowanie i z Japonka powinna sobie poradzic zwlaszcza na trawie gdyz serwis bedzie napewno po jej stronie. Mysle ze jak Australijka poprawi skutecznosc i wyeliminuje chocaiz 30% bledow wlasnych to z pokonaniem japonki nie powinna miec problemow aczkolwiek h2h wyrownane. warto sprobowac ale nie warto szarzowac ze stawka gdyz tak jak mowie nie widac ich bylo w ostatnim czasie na kortach.
Pironkova - Dolonts
1.38 Unibet
9/10 ✅ 3.42
I tutaj tak jak juz duzo osób pisało bardzo fajny kurs na 40 w rankingu WTA Pironkova nie wiem czym sie sugerowaly buki wystawiajac taki kurs ale nas powinien ucieszyc. Tsvetvana gra na Wimbledonie rok w rok bardzo dobrze w ostatnich dwoch latach na tym turnieju pokonywala nawet Williams. Dolonts z kolei nic wielkiego nie prezentuje przeszla przez kwalifikacje ale umowmy sie grala z zawodniczkami ktore rakietami z najwyzszej polki nie sa aczkolwiek kazda z nich miesci sie w drugiej setce rankingu WTA to jednak Bulgarka chyba przewyzsza te zawodniczki o conjamniej 2 klasy. NIe widze tutaj szans na Pironkova i nie wiem czym by musiala zaskoczyc Dolonts by wygrac tutaj chociazby seta. Polecam jeszcze 2-0 na Tsvetane ze stawka 5.5/10.
Chang - Hlavackova
2.57 Pinnacle
3/10 ⛔ 3j
Fajny kurs daja znow buki na Chinke Chang z Andrea dziewczyny raptem dzieli niecale 20 miejsc w rankingu WTA i jest to roznica na pograniczu pierwszej setki z tym ze Chang smialo puka juz do tej setki. Chinka moze ostatnio rewelacji nie prezentuje ale wydaje mi sie ze na pierwsze spotkanie wimbledonu bedzie przygotowana przyzwoicie. Czeszka znow w ostatnim czasie osiaga w miare dobre wyniki i widac w jej grze spory progres lecz wydaje mi sie ze nie jest to zawodniczka na trawe gdyz jej atutem jest bardziej technika niz sila i wlasnie tutaj upatruje szansy dla chinki gdyz jak bedze bila mocne pilki z glebi kortu to Andrea moze stracic cala ochote do gry.
Peng - Zaniewska
1.5 Pinnacle
5/10 ✅ 2.5j
Przedewszystkim nalezy pogratulowac Sandrze za przemkniete eliminacje i ze mamy ja w Wimbledonie. Z caly szacunkiem i sympatia do tej mlodej zawodniczki ale nie upatrywal bym u niej zbyt wielkich szans na pokonanie chinki wydaje mi sie ze tutaj jest za duza roznica klas jeszcze trawa. CHinka owszem dlugo nie grala bo od RG gdzie przegrala z Szarapova i szczerze mowiac nie ma za bardzo udanego tego sezonu ale mysle ze czas to przerwac i powrocic do dobrej ofensywnej gry a kurs tylko mnie przekonuje ze warto uderzyc troche grubiej to spotkanie.
Stephens - Pliskova
1.88 Pinnacle
6/10 ✅ 5.28
Stephens ostatnio naprawde idzie w gore z forma co zaowocowalo i jest juz blisko top 50 WTA mysle ze taki kurs to naprawde dobra okazja zeby zarobic na tym typie bo jak Boga kocham nie wiem czym sugerowaly sie buki wystawiajac ten przelicznik wiadomo obie bardzo mlode zawodniczki lecz to stephens gra poziom wyzej i powinna do jutro udowodnic. widzialem ja jeszcze rok temu to myslalem kto ja wogole dopuszcza do zawodow jednak progres w jej rozwoju jest bardzo widoczny i bardzo licze na to ze nam to jutro udowodni. Pliskova karolina przebrnela eliminacje ale zazwyczaj jest tak ze jak trafia na kogos z pierwszej setki to juz wraca do domu mysle ze ttymrazem bedzie bardzo podobnie aczkolwiek sam udzial w turnieju glownym to juz spore osiagniecie tej mlodej czeszki.
Hradecka-Kerber
7.0 Sbet
1/10
Hradecka-Kerber (5.5-0)
2.1 bet365
4/10
over 18.5
1.72 bet365
6.5/10 ⛔ 11.5

OBie zawodniczki dysponuja dobrym serwisem co bedzie istotne na tej nawierzchni bardzo istotne dlatego over gram z calym przekonanie.
Wiadomo Kerber to jednak mimo wszystko level wyzej od Czeszki ale mysle ze napewno widzimy tutaj Value i to spore warto pograc drobne pieniazki na Hradecke gdyz doswiadczenia jej napewno nie brakuje dodatkowo tak jak mowie ten serwis ma mimo wszystko silnieszy od Kerber i ze Niemke pokonoac mozna pokazala ostatnio Tamira Paszek ktora rowniez klasyfikuje sie w podobnych rejonach WTA do Hradeckiej. Tutaj mowie nie szlaec ze stawkami.
Petrova-Camerin (0-1.5)
1.4 Paddy Power
9/10 ✅ 3.6j
Petrova ostatnio gra fajny tenis Camerin juz powoli musi sie liczyc z tym ze czas zaczac odchodzic na emeryture graly zawodniczki ze soba juz raz to pewnie wygrala Nadia w tym sezonie na trawie 5/0 mysle ze Camerin nie ma zadnych atutow zeby zagrozic Nadii. tutaj tez proponuje przylozyc bo wyglada mi na ładna lokate ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
giocatore 6

giocatore

Użytkownik
Petra Martic CRO
Sabine Lisicki GER (15)

Dwa ostatnie występy Sabine Lisicki na Wimbledonie to kolejno QF i SF. Biorąc pod uwagę te osiągnięcia i olbrzymią ilość punktów do obrony, Niemka musi odczuwać presję wyniku. Brak formy, problemy ze zdrowiem i zmiana rakiety, po której, Sabine nie wygrała jeszcze meczu, nie pomagają zyskać pewności siebie. Do tego ciężkie losowanie i wymagająca rywalka w 1R.
Petra Martic ma małe doświadczenie w grze na kortach trawiastych. To jej trzeci występ na Wimledonie. Chorwatka nie uczestniczyła w żadnym z turniejów przygotowawczych, więc ciężko ocenić jej formę. Tenis Martic wydaję się być idealny na trawę. Dobry serwis, bardzo dobrze opanowane wszelkie zagrania techniczne, w tym niezwykle pomocny slice backhandowy. Jej słabsza strona to return (szczególnie kiedy dobrze trzyma swój serwis), ryzykuje wtedy nadmiernie, próbując zabić podanie rywalki i raczej rzadko wychodzi na tym korzystnie.
W ostatnich tygodniach mieliśmy wiele przykładów jak specyficzna jest gra w tenisa na trawie. Triumf Paszek w Eastbourne, kilka zaskakujących zwycięstw Flipkens, porażka Radwańskiej ze swoim workiem treningowym, Pironkovą. Sukcesy odnosiły tenisistki, które zawsze dobrze czuły się na trawie. Lisicki jest jedną z tych tenisistek, a jednak próbę obrony tytułu z Birmingham zakończyła na 2R (1R BYE), przegrywając w marnym stylu z Ulą.
Petra Martic CRO @ 2.230 Pinnacle
⛔ 4-6 2-6
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lisicka(1,72✅) potrafi grac na trawie i umie. Ostatnio tragicznie sie wiedzie ale wierze ze Wimledon to bedzie wlasnie ten przelom i skonczy sie ten regres formy. Martic na trawie to zupelna kicha i Sabinka musi to wygrac.
Dwie peffki na jutro to Pironkova(1,35)✅+Cetkovska✅(1,35). Przeciwniczki o klase slabsze, nawierzchnia rowniez ogromny handicap.
Tanasugarn(1,98)⛔ wyglada przyzwoicie biorac pod uwage jje poprzednie gry na trawie, Tatishvili zupelnie nic nie wie na temat zielonych kortow.
Wygrac powinny rowniez Doi(1,65), Watson(1,4) i Gajdasova(1,65). h2h lepsze, nawierzchnia pod nie, forma lepsza. ⛔

Oraz to co lubie czyli granie przeciwko zawodniczkom ktore moga skreczowac a wiec Hsieh i Clijsters czyli gramy na Razzano(2,80) i Jankovic(3,00). Byle tam gdzie krecz=wygrana. ⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
V. Zvonareva - M. Barthel - 1 (2,20)✅
bet365
Ja pozwolę sobie zauważyć typ na Vere i Mone na dzisiejszy dzień. Jestem bardzo ciekawy tego spotkania do tego linia kursowa na obie zawodczniki zachęcająca. Bukmacherzy jak i kibice na pewno się zastanawiają co w tym turnieju zagra Vera, dziewczyna która z wielkim hukiem wypadła z drugiego miejsca w rankingu WTA. Przeciwko niej niedawna rewelacja i cichy czarny koń ostatnich wielkich turniejów Mona Barthel która jest ostatnio obniżyła mocno loty i prezentuje grzecznie mówiąc dno. Vera ostatnio na trawie nic nie grała. Jestem pewien że nie wyjdzie jutro Rosjanka wyłącznie po to aby pobiegać po trawie tylko po zwycięstwo.. którego smak już na pewno zapomniała.. szansa jest duża ponieważ Mona gra ostatnio bardzo dużo i jak pokazują wyniki ostatnio gra się jej nie klei na trawie. Gdyby to było spotkanie na hardzie faworytką byłaby oczywiście Mona. Jednak w obecnym przypadku spotkanie dzisiejsze ocenić można 50/50. Bukmacherzy wystawiają kurs na Vere ponad 2,00 więc skusić się warto. Vera chyba zamierza w tym roku jeszcze coś wygrać. Wydaje mi się że już dno swoje osiągnęła. Czas się z niego odbić..
by scotratez
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
No to zaczynamy...
Od mocnego uderzenia...
Agnieszka Radwanska - Magdalena Rybarikova ???? Magdalena Rybarikova +6,5 @ 2,0 (bet365) ✅ 6:3,6:3
No po raz kolejny poniosło buka przy wystawianiu kursów na mecz Isi..Pironkova rozniosła ją w dwóch setach..Dziś czas by Rybarikova przetestowala Polke..Nie neguje cze Agnieszka wygra w dwóch setach..ale uważam że Rybarikova 6 gemów ugra na spokojnie..Pamiętam ją z zeszłego roku z Birmingham gdzie bodajże dopiero w ćwierćfinale uległa Lisickiej (późniejszej zwyciężczyni) w trzech setach...
Na przestrzeni ostatnich 5 lat chyba tylko raz..w meczu z Roberta Vinci Rybarikova przegrała w dwóch setach różnica więcej niż 6 gemów..pierwsza runda Wimbledonu 2009..Dziś forma obydwu zawodniczek stoi pod znakiem zapytania...A handi kosmiczne wręcz..Przecież ze trzy gemy Isia sama odda, a w kolejnych trzech pomoże..
// uprzedzając ewentualne uwagi odnośnie zdrowia Rybarikovej - jestem świadomy, ze prawie miesiąc nie grała I ze w ostatnim meczu skreczowala...mam nadzieję, ze jeśli I dziś nie będzie grać na 100 % to krecz poratuje ???? czego jej w żadnym razie nie życzę, bez względu na wynik..
C.S.Navarro +5,5 @ 2,0 ⛔
Samantha Stosur na trawie nie czuje sie najlepiej i tak właśnie gra..W zeszłym roku jakos doczłapała do półfinale w Eastbourne gdzie ją Bartoli rozgromiła w dwóch szybkich..
W pierwszej rundzie Wimbledonu (kurs 1,04) poleciała równie szybko z..Węgierką Melindą Czink..
W tym roku zagrała tylko raz..Skutek?..Dwa szybkie sety z ...Kirsten Flipkens..Oczywiście przegrane przez Australijkę..(kurs na nia był 1,08)..Czy dziś jest w stanie pokonać Hiszpankę?.. ????
Tak..pod warunkiem że C.S.Navarro skreczuje.. :grin:
A tak na poważniej to może i wygra ale takie handi będzie ciężkie do pokrycia.. ;)
B. Jovanovski - 1,5 @ 1,90 :;/: zwrot
Ta dziewczyna cierpi na notoryczny brak szczęścia w końcówkach seta..Na szczęscie dla Bojanovski Greczynka w tym roku na trawie zaledwie 3 mecze..w sumie 6 setów..i wszystkie przegrane..Jeśli Bojana będzie często utrzymywać swoje podanie co przełamywać to o wynik meczu jestem spokojny..
Bo serwuje jak za karę ????
E. Vesnina +5,5 @ 1,80 ✅
Bo w tenisie nazwiska nie grają..V. Williams w tym roku nie zagrała ani razu na &quot;trawniku&quot;..ostatni mecz sprzed roku gdzie Pironkova &quot;pchnęła&quot; ją w dwóch eleganckich setach..
Vesnina nieźle ograna na trawie..Na 7 meczy aż 5 wygranych..Wtopiła z Melanie Oudin w Birmingham i z Kerber w Eastbourne..
+5,5 w meczu z wielką niewiadomą..Funt bierze w ciemno..
S.F. Gacon +2,5 @ 2,0 ✅
Tu szczerze mówiąc tak trochę na czuja..Więc nie będę czarował..Widziałem S.F. Gacon w meczu z Rodionovą w Birmingham..Wygrała po fajnym spotkaniu..Postawiłem plusika przy jej nazwisku i czas ją sprawdzić..
Pieronkova - 4,5 @ 2,10 ✅
O tym meczu już było pisane w tym temacie..Więc nie będę powtarzał..Jeden z ciekawszych meczy dziś..Powinno byc w dwóch gładkich setach..
Karolina Pliskova +1,5 @ 1,80 ⛔
A w tym meczu postawię na starszą z sióstr Pliskovych..SS nie grała w tymroku jeszcze na&quot;zielonym&quot;, a Karolinasporo w tym trzy mecze w kwalifikacjach..Gdzie straciła tylko jednego seta..Pokonując w drugiej rundzie całkiem niezłą Portugalke de Brito..Od Funta dziś dostaje &quot;dziką kartę&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
pewnie dlatego, że Chinka nie rozegrała w tym roku żadnego meczu na trawie, po porażce z Sharapovą w Rolland Garros w ogóle nie pojawiła się na korcie. A nasza tenisistka w kwalifikacjach pokazała się z bardzo dobrej strony.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Czemu na Chinkę taki wysoki kurs?
pewnie dlatego, że Chinka nie rozegrała w tym roku żadnego meczu na trawie, po porażce z Sharapovą w Rolland Garros w ogóle nie pojawiła się na korcie. A nasza tenisistka w kwalifikacjach pokazała się z bardzo dobrej strony.
Pewnie dlatego, że Chinka ma kontuzje nadgarstka. Przynajmniej z tego powodu wycofała się z turnieju na trawie już nie pamiętam gdzie. Ale czytałem w Przeglądzie Sportowym, więc info 100%. Chinka gra oburęcznym forehandem i backhandem, więc... Dziwne to ale nadgarstki mogą byc mocno przeciążane...
 
pezio 24,4K

pezio

Użytkownik
Watson v Benesova 2 @3,69

Wiem, że Benesova niezbyt radzi sobie na trawie w tym sezonie dostała już gładko 2 razy od Moore i Begu. Watson z kolei przeciwnie, lubi grass, niezłe wyniki ale jednak taki kurs to zdecydowanie value. Brytyjka dotąd nie przeszła jeszcze 1r. Wimbledonu odpadając 2 razy w pierwszej. Czeszka z kolei na 3 występy, 2 razy przechodziła 1r. Wiadomo, to tylko suche statystyki z przeszłości. Iveta nieźle serwuje, potrafi grać przy siatce i jestem skłonny dziś zaryzykować za średnią stawkę jej wygraną, bo @1,25 na Watson to żart.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Mam nadzieje ze dopiero od roku interesujesz sie kobiecym tenisiem,bo wtedy jestem w stanie potraktowac cie powaznie. Nie wiem czy wiesz ale jedna z Twoich faworytek a zarazem Twoja rodaczka, zaliczyla 2 razy QF w londynie oraz triumf w imprezie juniorskiej,wiec warto sie wglebic w szzegoly jak sie opisuje bo wieje tu antyprofesjonalizmem.

A co do pironkovej,hmm owszem zaliczyla 2 turnieje dobre tutaj,ale jak historia pokazuje max 4 runde jej daje.
Naucz sie czytac ???? O niepasujacej nawierzchni mowilem majac na mysli US Open, a jak zdecydujes zsie zobaczyc historie jej tam, to moze zweryfikujesz swoje zdanie, profesjonalisto ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mam nadzieje ze dopiero od roku interesujesz sie kobiecym tenisiem,bo wtedy jestem w stanie potraktowac cie powaznie. Nie wiem czy wiesz ale jedna z Twoich faworytek a zarazem Twoja rodaczka, zaliczyla 2 razy QF w londynie oraz triumf w imprezie juniorskiej,wiec warto sie wglebic w szzegoly jak sie opisuje bo wieje tu antyprofesjonalizmem. A co do pironkovej,hmm owszem zaliczyla 2 turnieje dobre tutaj,ale jak historia pokazuje max 4 runde jej daje.
Nie wiem co chciales przekazac swoja wypowiedzia ale wnioskuje ze piszac ze wygrala juniorski turniej kilka lat temu i dochodzila do QF uwazasz ja za faworytke. Wiec po raz kolejny pisze zebyscie sprawdzili w slowniku slowo faworyt !!!!
Jest to osoba ktora stawiana jest w pierwszej kolejnosci do wygrania czegos a w zyciu nie jest to ani Pironkova ani Radwanska wiec skonczmy to lamentowanie bo nie zdziwie sie jak Rybarikova( tu gram handicap +6,5 w jej strone) napsuje krwi Isi a Pironkova przegra z Dolonts (mimo ze dzisiaj polozylem kase na Bulgarke...).
 
R 12

remady74

Użytkownik
Dolonc - Pironkova(-1,5s) 2 @ 2,00

Dziś gra także pogromczyni Agnieszki Radwańskiej z Eastbourne i sądzę, że dziś ma szansę sporą i jest faworytką w tym meczu. Przeciwniczka z niższej półki, na trawie coś pogrywa, ale szczególnych rywalek to ona nie miała. Natomiast ogranie trzeciej rakiety świata zmobilizowało na pewno Bułgarkę i sądzę, że na luzie dziś wygra. Unibet daje 2,00 kurs na wygranie w 2 setach, więc pobieram!
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Oceniaj mecz przed Wimbledonem, napewno jest obiektywny ???? Formy może nie ma ale Giorgi też wybitna nie jest i nie wierze tutaj w niespodziankę.
Camila Giorgi - Flavia Pennetta 6:4, 6:3. Mecz z małą ilością przełamań, 25 winnerów i 4 asy Giorgi.
Wypada jedynie zacytować jeden ze sloganów firmy tenisowej Head: &quot;Zacznij od wiary&quot;.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Aranxta Rus live. Gra dobry tennis. Byla dogiem, zagralem na nia przed meczem i teraz pokazuje ze bylo warto zagrac przeciwko masowce na Doi. Polecam.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Peng nie ma żadnej kontuzji raczej kursy spadają. Ostatnio z Marią grała normalnie Maria zagrała dobry mecz i dlatego wynik 6-2 6-1 był a że kurs na Peng 1,4 to nie że kontuzja tylko Polka ostatnio gra nie zle więc nie wprowadzajcie ludzi w błąd.
Choć Polka gra dobrze nie jest jeszcze wg mnie w stanie pokonać doświadczoną Chinkę
Peng - Zalewska 1,4
 
M 135

mhm

Użytkownik
Peng nie ma żadnej kontuzji raczej kursy spadają
aha kursy spadaja = nie ma kontuzji.
A nie przypadkiem kursy spadaja = ludzie graja na Peng?
Poza tym czy wiekszosc ludzi wygrywa u buka? Nie. Wiec spadajace kursy nic nie znacza.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
aha kursy spadaja = nie ma kontuzji.
A nie przypadkiem kursy spadaja = ludzie graja na Peng?
Poza tym czy wiekszosc ludzi wygrywa u buka? Nie. Wiec spadajace kursy nic nie znacza.
nie chodziło mi do końca iż dlatego kursy spadają bo Peng ma kontuzję
Gdyby Miała kontuzje to nie wygrała by Dominguez Lino L lekko 2-0 z Paszek 2-0
Z Marią oglądałem ją i nie widziałem tam żadnej kontuzji chyba że dostała ją po meczu to nie wiem.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis (WTA Wimbledon)
Mecz: Kim Clijsters - Jelena Jankovic
Typ: J. Jankovic (-1.5 Sets)
Kurs: 5.83
Bukmacher: pinnaclesports
Data: 25.06.12 r. godz: 18:45
Analiza:

Kim po dłuższym odpoczynku od turniejów bowiem miała przerwę prawie trzy miesięczną od turnieju w Miami na kortach twardych. Gdzie po okresie trzech miesięcy wystąpiła na turnieju w S-Hertogenbosch, gdzie uzyskała bardzo dobry rezultat dochodząc do półfinału. Do spotkania o finał juz niestety nie przystąpiła z powodu kontuzji miesni brzucha, a rywalka Kim miała byc Ula Radwanska. Nie wiem jak grozna jest ta kontuzja, ale podejrzewam ze moze byc za mało czasu na regeneracje i moze dzis dac sie we znaki w spotkaniu z Jelena. A Jelena ostatnio zrobiła na mnie duże zaskoczenie oczywiście na plus. Po okresie mizernej gry wreszcie cos zaskoczyło na plus w jej grze. W przedostatnim swoim starcie w Birmingham osiągnęła finał ulegając w nim utalentowanej Oudin. Następnie szybko odpadła w S-Hertogenbosch z Arvidsson ale duży wpływ podejrzewam miał jej dobry start w Birmi gdzie kondycja wyszła bokiem, bowiem w ostatnim czasie nie grywała w tak dużych ilości spotkan. Dzis z tego wszystkiego co widac jest w stanie zrobic niespodziankę i wygrac z faworyzowana rywalka.
 
giocatore 6

giocatore

Użytkownik
Anne Keothavong GBR 1.30 6-3 6-3
Roberta Vinci ITA (21) 1.36 6-2 6-4
Caroline Wozniacki DEN (7) 1.42
2.51 @ bwin

Pierwszy mecz to spotkanie reprezentantki gospodarzy z Hiszpanką, która podczas całej swojej kariery wygrała na trawie tylko jeden mecz. Poza tym Pous-Tio ma ostatnio problemy, żeby w ogóle cokolwiek wygrać. Jeśli tego typu zawodniczka nie radzi sobie na ulubionej mączce, nie wiem na co ona tutaj może liczyć? Natomiast wyniki Keothavong z turniejów przygotowawczych wyglądają bardzo przyzwoicie. Wygrane z Paszek, Robson czy bliźniaczkami Pliskovymi, pokazują że Anne potrafi grać na trawie. Stawiam na jej doświadczenie, wystarczające umiejętności i brak jakichkolwiek atutów po stronie rywalki.
W drugim meczu zmierzy się moja ulubiona juniorka Ash Barty z włoską weteranką Robertą Vinci. Australijka zanim otrzymała dziką kartę od organizatorów, zastanawiała się czy nie wystąpić w juniorskiej edycji turnieju. Barty przepowiadana jest świetlana przyszłość, jej uderzenia porównywane są do uderzeń najlepszych zawodniczek. Jej tegoroczny bilans na trawie robi wrażenie, jednak Vinci to tenisistka z która Ash, według mnie, nie poradzi sobie. Slice Roberty na trawie dla zawodniczki, która nie potrafi odpowiedzieć tym samym jest zabójczą bronią. Włoszka dobrze serwuje, nie ma problemów z utrzymywaniem własnego podania. W wymiany Roberta raczej się nie wdaje, próbuje je skracać, grając wspomniany slice i biegnąc do siatki pod którą jest świetna. Jeśli Barty będzie dobrze serwować, zobaczymy trochę gry w innym wypadku będzie to łatwy mecz dla Włoszki.
W meczu Wozniacki z Paszek spodziewam się łatwego zwycięstwa Karoliny. Sukces Paszek w Eastbourne to kuriozum. Myślę, że do tej pory Tamira rozmyśla nad wygraną. Jej rywalki wykazały się duża nieudolnością nie wygrywając z nią. Na plus Austriaczce można zapisać jej nastawienie mentalne, którym imponowała w trudnych momentach i backhand, którym osiąga niesamowite kąty. Karolina nie gra ostatnio na swoim poziomie, ale ta tenisistka przegrała 1R WS tylko raz w karierze. Jej ranking zbudowany jest na wygranych, właśnie z takimi zawodniczkami jak Paszek. Nie wyobrażam sobie dzisiaj jej przegranej z tenisem Austriaczki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom