>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wimbledon '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
E.Daniilidou / A.Rus - E.Makarova / E.Vesnina 2
M.Barthel / A.Kerber - D.Cibulkova / D.Hantuchova 1
kurs na Kerber i Barthel wynosi 2,50 , na przeciwniczki 1,47, warto zaryzykowac?
co z reszta na jutro, polecacie cos ciekawego? :&gt;
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
No właśnie prowadziła 3-0...tylko nie zauważyłeś jaką motywacje ma Sharapova jak przegrywa...Pamiętam jak niedawno bodajże w Rzymie przegrała seta i przegrywala 4-0 z Na Li i ostatecznie ją ograła... Na RG też raz była zagrożona.
Na Marie to mam patent , bo ona czasami nie może wejść w mecz od początku , więc warto wyczekać aż kursy wzrosną i wtedy grać.
Jak widać 7-6 i 3-1...szkoda że przerwany..
I teraz to ona pociągnie grę do końca...chociaż kurs 1,02 nie zachęca..
 
K 1

kibic1201

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy Kerber- Makarova under 20.5 jest realny? Mam na kuponie za dosyć pokaźną sumkę i obawiam się. Co o tym sądzicie?


christopher48 // Witam. Może byś sam od siebie coś napisał o tym typie/meczu. Skoro go zagrałeś za dosyć pokaźną sumkę, to znaczy, że musiałeś być pewien tego typu. Pozdrawiam.


Tak, zachęcił mnie dość atrakcyjny kurs 2.0 w STS, ranking i ostatni wygrany mecz w Eastbourne z Rosjanka na trawie, sprawił że spróbowałem zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
win1988 164

win1988

Użytkownik
Jeżeli napiszę Ci, że tak, ten typ jest realny to będzie Ci lepiej ? Szanse zawsze są, przecież to jest sport. Kerber może równie dobrze wygrać 6-1 6-1, jak i męczyć się w trzech setach. Wróżbitów tutaj nie ma, nie jesteś pewny, zagraj kontrę, będzie zysk niezależnie od wyniku. Lubisz ryzyko, czekaj i obserwuj.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Maria Sharapova - Tsvetana Pironkova
Aktualny wynik: 7-6 3*-1
Typ: wygra drugiego seta - Pironkova
Kurs: 10 (Bet365)
Wstęp (KLIK!). Pironkova wymarzenie weszła w mecz. Miała łącznie 5 piłek setowych - po jednej w dwóch gemach i raz trzy pod rząd - taką przewagę trudno zmarnować. Niestety nie wykorzystała. Mam wrażenie, że w najważniejszych punktach czyli przy set ballach grała zbyt pasywnie, zwalniała rękę, a zdecydowanie powinna zaryzykować, w końcu jak się nie uda raz, to do trzech razy sztuka (40-0), a ta wolała wdawać się w wymianę, co z Sharapovą jest loterią, bo ta albo w końcu rywalkę wykończy albo sama się połamie, tym razem niestety widzieliśmy wariant numer jeden. Teraz Tsvetana się wyśpi, pomyśli o tym co zrobiła źle i dzisiaj może znowu wyjdzie na kort tak jak wczoraj, czyli próbując łapać jak najwięcej punktów bezpośrednio wygranych. To ona nie powinna odczuwać presji, nie ma nic do stracenia, zagrać na full, bo jak się nie uda, to nikt nie będzie miał jej tego za złe. Jedno przełamanie u kobiet to jest nic, zwłaszcza że Maria nie stroni od DF-ów. Uważam, że można spróbować zagrać na set dla Bułgarki, a nawet lekko win po kursie 23. Wątpię, żeby Masha dzisiaj nagle olśniona przestała popełniać błędy i szybko dokończyła ten mecz.
Wynik: ✅ 6-7 [3-7 w tie-breaku]

Tamira Paszek - Alize Cornet
Typ: 2
Kurs: 3,95
Paszek wczoraj wygrała z Wozniacki broniąc piłek setowych w drugim secie. Trzeci set szczęśliwie się dla niej skończył. To zawodniczka grająca ostro, szukająca winnerów, jej backhand zagraża nawet najlepiej biegającym rywalkom. Dysponuje także dobrym podaniem. Do tego zachowuje zimną głowę do końca, czego brakuje niejednej czołowej tenisistce, a to w tym sporcie jest niezwykle istotne. Jej ostatnie wyniki wyglądają o tyle dziwnie, że odpadała w pierwszych rundach na kortach trawiastych w Nottingham i Birmingham, kolejno z Riske i Keothavong, w dodatku oba mecze 0-2, a później wygrała turniej w Eastbourne, chociaż nie było łatwo - bardzo ciężkie przeprawy z Bartoli i Kerber. Rok temu tu przegrała dopiero w ćwierćfinale z Azarenką, ale jej wcześniejsze mecze to też wielkie przeboje. Tak więc, wiemy, że potrafi, ale stawianie tej nierównej tenisistki w roli tak dużego faworyta jest moim zdaniem błędem bukmacherów. Po niej można się spodziewać każdego wyniku. To wcale nie musi się skończyć jej zwycięstwem, a jeśli już to nie widzę tu za nic w świecie łatwego rozstrzygnięcia. Koniecznie muszę dodać, bo to jeden z głównych argumentów na mój typ, po niej widać mocno zmęczenie. Już w drugim secie z Karoliną mocno dyszała po lepszej wymianie. Nie da się ukryć, że ma trochę ciałka, a więc kondycyjnie może mieć kłopoty. Po wygranym turnieju poprzedzającym Wimbledon nie widzę dla niej szans tutaj na powtórkę z 2011 roku. Myślałem, że dzisiaj będzie miała dzień wolnego, wczoraj przecież stosunkowo późno skończyła starcie z Łoźniaki, a dzisiaj już gra zaraz po trwającym już spotkaniu Goffin - Levine. Grać u bukmachera, u którego krecz Tamiry = wygrany zakład. Ona rzadko oddaje mecz, ale tu chyba jest to bardziej realne niż zazwyczaj. Jeśli chodzi o grę Cornet to powiem krótko - w tym roku mega progres, ona już dawno temu się obiecująco zapowiadała, ale jakoś nie mogła się przebić do tych najlepszych, ten sezon ma rewelacyjny i może to podkreśli kolejną rundą w Londynie. Na trawie nigdy nie czuła się najlepiej, ale może w lepszej formie pobije swój rekord (2 runda - 2007 rok).
Wynik: ⛔ 2-0 (6-2, 6-1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Nadia Petrova - Camila Giorgi 2 5.5 bet365
Kosmiczny kurs, zważywszy na to, że Petrova przegrała już raz z Giorgi w tym roku. Sama Petrova gra niestabilny tenis, dzisiaj męczyła się z anonimową Węgierką - Babos. Giorgi zmiotła z kortu Pennettę i Tatishvili - w 2 meczu popełniła już mało błędów niewymuszonych. Przy takim kursie spróbuję szczęście i zagram na młodą Włoszkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Sorana Cirstea - Maria Kirilenko

Typ: Kirilenko
Kurs: 1,55

bwin

W dzisiejszym pojedynku rosjanki z rumunką stawiam na tą pierwszą. Jak dotąd wyeliminowała z tego turnieju Alexandrę Cadantu 2-0 (6-3, 6-1) i Lourdes Dominguez Lino 2:0 (6-1, 6-2). Jak więc widać wygrała bez najmniejszego wysiłku tracąc tylko siedem gemów. Jej dzisiejsza rywalka ma za sobą pojedynki z Cirstea Pauline Parmentier 2-0 (6-4, 6-1) i Na Li 2-0 (6-3, 6-4). Zatem wyeliminowała mistrzynię Rolanda Garrosa 2011 Na Li. Czy to coś znaczy ? Moim zdaniem nie. Mimo że Rumunka ma solidny forhend i bekhend, ma też pewnego woleja, ale głównie stawia na grę z głębi kortu. Do tego jest tenisistką bardzo niestabilną. Kirilenko jest bardziej doświadczona od swej dwudziesto dwu letniej rywalki i gra bardziej urozmaicenie nietrzyma się sztywno jednej zagrywki. Moim zdaniem ma dzisiaj szansę na dotarcie po raz pierwszy w swej karierze do przejścia trzeciej rundy turnieju w Wimledonie i ja dzisiaj stawiam na zajmującą dziewiętnaste miejsce rankingu WTA Rosjankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Vera Zvonareva - Kim Clijsters
Typ: 1
Kurs: 4,75
Moim zdaniem Rosjanka jest w dobrej formie i na pewno tanio skóry nie sprzeda. Ich ostatni mecz na trawie to Wimbledon 2010 i to ona była wtedy górą. Dotarła zresztą wtedy do finału, a Kim podczas londyńskiego turnieju wielkoszlemowego była max w półfinale. Nikt się nie spodziewał, ale Vera może się okazać czarnym koniem i w tym roku. Co prawda traciła sety w pierwszych rundach, ale generalnie nie mam jej nic do zarzucenia. Widywałem dużo gorsze mecze w jej wykonaniu. W tenisie, a przede wszystkim kobiecym, nie zawsze ta lepsza musi wygrać 2-0, nie musi też w ogóle wygrać, tak to już jest. Z punktu widzenia całej kariery obu dziewczyn, a właściwie kobiet, to oczywiście Belgijka jest bardziej utytułowaną, ale w tym meczu to nie będzie miało znaczenia, bo to nie są jej najlepsze czasy. Dla Clijsters jest to prawdopodobnie ostatni tenisowy turniej w karierze, a być może i zawodowe spotkanie? Zvonareva jest wystarczająco mocna by pokonać Mamuśkę. Zobaczymy tylko czy zagra na wysokim poziomie i czy Kim jej na dużo pozwoli. Kurs na pewno zawyżony, więc warto zagrać. Poczekam na live i po jeszcze większym wchodzę w to.
Wynik: ZWROT / krecz Rosjanki w połowie drugiego seta, a szkoda, bo nieźle to wyglądało
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik


No to dziś kolejna próba przed Marysią..
Bez wątpienia zdaniem Funta Bet Dnia..Wczoraj z turniejem pożegnał się Rafa Nadal..Dziś chętnie pomachałby Wyjącej Marii..
Jak do tej pory Sharapova pokazała tylko, że gra jak wiatr zawieje..Z Rodionova mecz miała pod kontrolą od pierwszego gema..Mogła go wygrać 6:0,6:1..
Rozluźnienie lub brak koncentracji spowodowało że Australijka ku radości Funta ugrała &quot;wymagane&quot; 5gemów..
W drugim meczu z Pironkova powinno być już po sprawie i po Rosjance..Bułgarka rozpoczęła kapitalnie prowadząc w pierwszym secie 5:2..Wtedy Maria włączyła &quot;bananowy&quot; bieg..I nie dość, że dogoniła to jeszcze tego seta wygrała w tiebreaku..
W drugim secie sytuacja się odwróciła..Maria prowadziła 3:1..Opady deszczu przerwały spotkanie..Kolejnego dnia Pironkova nie dość, że dogoniła to jeszcze tego seta wygrała w tiebreaku..
Set trzeci to już były najwyższe półki..Szybkie 6:0 i mamy Rosjankę w 3 rundzie..
Czy dziś Masza może liczyć na aż takie prezenty ze strony Tajki?..
Bardzo mało prawdopodobne..Na trawie Hsieh, Su-Wei grała w tym sezonie w każdym turnieju.Z jakim skutkiem prosze sprawdzić..



W turnieju Wimbledońskim straciła do tej pory zaledwie 11 gemów, a grała z zawodniczkami pierwszej setki WTA..
Francuzka Foretz Gacon prezentowała się na trawnikach bardzo dobrze..Wygrana 6:4,6:1 to bardzo duży plus dla Tajki..
Dziś wierzę, że przynajmniej w jednym secie powalczy..A drugiego nie odda do zera..Bet365 zagapił się linia handi..Nawet Panbet oferujący zazwyczaj wyższe granice dziś obrał bezpieczniejsze 6,5..
Jak dla Funta to &quot;śmiało i na ciało&quot;...


M.Sharapova vs S.Hsieh ???? Hsieh, Su-Wei (+7.5) @ 1,66 ✅ 6:1,6:4 ????
]​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Errani/Vinci-McHale/Paszek 1 1,25 Milenium
Na podbitkę jak znalazł.Włoszki kapitalnie przeniosły swoją deblową formę z clay na grass i jedynie Williamsówny albo Kiri z Petrovą mogą je tutaj zatrzymać.McHale z Paszek?a co to za debel?Ani jedna ani druga zbyt dobrze deblowo nie gra,Paszek ostatnio wystrzeliła w singlu ale w deblu razem z McHale nie mają szans z Sarą i Robertą.

Peng
-Rus 1 1,6 Milenium
Rus ograła Stosur i stąd taki wysoki kurs na Peng,która nieźle potrafi się zaprezentować na trawce.Rus u siebie potrafiła przegrać z Arvidsson i to w miarę gładko to czemu ma wygrać z dobrze dysponowaną Chinką na Wimbledonie?Holenderka ograła Samanthę ale ona w ostatnim czasie jest strasznie chimeryczna a poza tym często jest tak,że po dobrym meczu przeciętnej zawodniczki następny jest słabiutki.Po takim kursie z pewnością warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Paszek -Wickmayer
Paszek @ 1,44 | Bet365 (1,51 w Pinnacle)

Na jutro bardzo ciekawy typ z dobrym kursem nawet. Mianowicie jest to pojedynek Tamiry Paszek z Yaniną Wickmayer, która dość nieoczekiwanie pokonała Kuznetsovą, lecz jeśli zagra tak beznadziejnie jak w 2 rundzie z Voskoboevą to ja dobrze jej nie wróże w jutrzejszym pojedynku z mistrzynią Eastbourne. Austriaczka jest w mega gazie, wygrała turniej przed Wimbledonem, a w samym Wielkim Szlemie pokonałą Woźniacką i Cornet. Jak dla mnie pewny typ na jutro. Polecam! ;)
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Paszek -Wickmayer
kurs: 1,47 Milenium
Paszek na trawie sobie radzi bardzo dobrze wygrany praktycznie nie do odrobienia mecz z Bartoli tutaj w pierwszej rundzie wyeliminowala Wozniacka niby bez formy ale to wciaz jedna z czolowych zawodniczek cyklu WTA.
Ivanovic A.-Goerges J. ✅
kurs: 1,5
Hmm tu o analize mi ciezej gdyz Goerges nie ogladalem no a Ana dysponuje bardzo mocnym serwisem i zabojczym Forehandem
Zakopalova K.-Schiavone F. ⛔ no niestety
kurs: 1,6 Milenium
Schiavone gra ostatnio dosyc slabo wiec stawiam wtym meczu na Klare
Z tych 3 meczow wychodzi calkiem ladny kurs-3,53 warto to zagrac prosze o opinie
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Zakopalova K.-Schiavone F. kurs: 1,6 Milenium Schiavone gra ostatnio dosyc slabo wiec stawiam wtym meczu na Klare
Dobry według mnie typ. Klara ma siłę by mocno uderzać w piłeczkę i na takiej szybkiej nawierzchni powinna być to dobra broń na straszą już Schiavone ;) Francesca wygrałą po walce z Robson i w 2 rundzie z Pliskovą. Rywalki nie tak dobre jak Czeszka i jutro nie powinno być kolorowo. Dobry bet z dobrym kursem wg mnie 75%, ze wejdzie ;)

Z tych 3 meczow wychodzi calkiem ladny kurs-3,53 warto to zagrac prosze o opinie
Jak na moje oko powinno być ok, choć obawiałbym się najbardziej z tej trójki Ivanović. Mimo wszystko powinno być ok i cała ta trójka powinna ogarnać. Powodzenia!
 
K 23

killjoy

Użytkownik
Paszek -Wickmayer
kurs: 1,47 Milenium
Paszek na trawie sobie radzi bardzo dobrze wygrany praktycznie nie do odrobienia mecz z Bartoli tutaj w pierwszej rundzie wyeliminowala Wozniacka niby bez formy ale to wciaz jedna z czolowych zawodniczek cyklu WTA.
Ivanovic A.-Goerges J.
kurs: 1,5
Hmm tu o analize mi ciezej gdyz Goerges nie ogladalem no a Ana dysponuje bardzo mocnym serwisem i zabojczym Forehandem
Zakopalova K.-Schiavone F.
kurs: 1,6 Milenium
Schiavone gra ostatnio dosyc slabo wiec stawiam wtym meczu na Klare
Z tych 3 meczow wychodzi calkiem ladny kurs-3,53 warto to zagrac prosze o opinie
Ja widziałem wszystkie mecze Any w tej edycji Wimbledonu i powiem Ci, że w drugim meczu wybrałem więcej niż 18,5 gema a w pierwszym czystą 1. W tym meczu postawię także na over 18,5. Ivanovic pewnie wygra, jednak wydaję mi się że ona się dekoncentruje jak poczuje się zbyt pewnie siebie (2 set z Bondarenko i 2 set z Martinez) oraz popełnia dość sporo UE (z Martinez aż 27 z Bondarenko 14). Nie spodziewałbym się 2:0 w tym meczu. Mimo tego że jest ładna potrafi ostro zirytować niektórymi swoimi zagraniami ????
 
K 23

killjoy

Użytkownik
Jeszcze nie sprawdzałem, mam nadzieję że taka będzie. Głównie gram na bwin, z Bondarenko dali taką linię ????
edit: W Pinnacle dali powyżej 20,5 za 1,84 ale poczekam jeszcze do jutra ????
 
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Zakopalova - Schiavone 2@2,54 - pinnacle ✅
Nie doceniają bukmacherzy Schiavone. Włoszka ostatnio prezentuje się solidnie, już z Clijsters w Hertogenbosh pokazała zwyżkę formy. Tutaj w 1r. ciężki mecz z Robson, ale trzeba przyznać, że Australijka grała bardzo dobrze. W 2r. dość pewne zwycięstwo z Pliskovą.
Zakopalova zaliczyła dobry występ w Eastbourne, gdzie doszła do półfinału, w którym gładko przegrała z Kerber. Chyba dzięki temu występowi zawdzięcza rolę faworytki w tym meczu.
Szykuje się zacięty mecz, a już na pewno nie stawiałbym Włoszki na straconej pozycji. liczę na jej ambicje i waleczność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wygra Wimbledon: Clijsters
Kurs: 13
Już przed turniejem polecałem ten zakład. Wtedy był kurs 30, ale 13 także uważam za warte próby. Aha, napisałem tam, że Wimbledon to jej ostatni turniej - błąd z mojej strony, ostatni podobno ma być US Open, ale to tam mniejsza o to, nie ma to wpływu na zakład i tak. Nigdy nie wygrała tego wielkiego szlema, więc przed końcem kariery na pewno pragnie tego dokonać. Zresztą nie ma nic lepszego dla sportowca niż odejść będąc wielkim, a nie po serii porażek. Formę ewidentnie ma. Nadal sądzę, że jedynie mogą jej zagrozić tylko Serena lub Victoria, czyli jedyne inne (moje) faworytki. Teraz czeka ją też pewnie nie najłatwiejsza przeprawa z Kerber, zapowiada się ciekawy mecz, ale powinna przejść po małych perypetiach (kurs ~1,70 na jej zwycięstwo), a potem już półfinał z Sharapovą lub Lisicki. Da sobie radę z Rosjanką - ta męczy bułę z każdym. Także kurs bardzo dobry i polecam wszystkim spróbować za kilka % budżetu poświęconego na bukmacherkę.
Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania to skusiły mnie następujące:
Tamira Paszek - Yanina Wickmayer @ 1,57 (teoretycznie większość na to wskazuje) ✅ 2-1
Ana Ivanovic - Julia Goerges @ 1,50 (ryzyko nieadekwatne do kursu) ✅ 2-1
Klara Zakopalova - Francesca Schiavone @ 2,50 (oceniam jej szanse na ok. 45%) ✅ 0-2
ale gram to tylko na jakichś dublach/triplach/taśmach za grosze. żadnych żeńskich singli nie atakuję dzisiaj za większą stawkę, bo po prostu nie ma pewek ani dużych valuebetów. za to w 4 rundzie szykują się dobre bety, ale o tym jutro
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Mirjana Lucic - Roberta Vinci

Typ: Lucic
Kurs: 2,60

bwin

Dzisiaj podobnie jak i wczoraj zdecydowałem się na napisanie analizy dotyczacej kobiecego tenisa ziemnego. Tym razem wybrałem pojedynek Chorwatki Lucic z Włoszką Robertą Vinci. Moim zdaniem spotkanie te wygra Chorwatka. Wygrala ona już z tą rywalką także na kortach w Anglii z tym że było to w Birmingham. Padł wtedy wynik 2-1 (7-6, 6-7, 7-5). jak dotąd mają oni za sobą po dwie rywalki. Lucic pokonała Marion Bartoli dwa do zera (6-4, 6-3). A jest to niebyle kto bo finalistka tej imprezy z przed czterech lat. W następnej rundzie pokonała Alexandrę Panovą dwa do jednego (4-6, 6-3, 6-4). Vinci z kolei ma za sobą Marinę Erakovic 2-0 (6-4, 6-3) i Ashleigh Barty 2-0 (6-2, 6-4). Włoszka lepiej się czuje na kortach ziemnych niż na trawiastych. Trzydziestoletnia Chorwatka w tym sezonie parę razy sygnalizowała zwyżkę formy. Dysponuje ona piekielnie silnym i dobrym serwisem oraz bardzą dobrą grą z głębi kortu co w dzisiejszym dniu powinno wystarczyć na pokonanie rywali.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Gunner. To, że dzisiaj gram przeciwko komuś, nie znaczy, że jutro nie mogę zagrać na niego. Zvonareva miała swoje szanse, w drugim secie nie była stracona, w pierwszym też chyba z 3 razy złamała Belgijkę, która w poprzednich meczach pewnie trzymała podanie - to o czymś świadczy. Zdrowie jej nie pozwoliło na dokończenie meczu, poryczała się i oddała go przed czasem. Na Verę widziałem małe value, ale nie dawałem jej więcej jak 40% szans na wygraną. Technicznie nawet nie postawiłem grosza na ten mecz, miałem zagrać na live po pierwszym secie, ale w końcu odpuściłem. W meczu z Kerber nie będę się doszukiwał jej przegranej, a dopiero ewentualnie w finale ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom