>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wimbledon '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
B 23

bombelsggw

Użytkownik
bzdura. Poczula, ze ma szanse na zyciowy sukces i zwyczajnie olala debla. Sportowiec z niej zaden. Nie dosc ze nie ma psychiki to wiecznie kombinuje. Nie 1 raz takie cos robi. Pamietam, ze juz kiedys sie wycofala z debla jak jeszcze nie grala z Ula. Albo sie pisze na jakas konkurencje ale nie. Robienie sobie takich jaj na takim poziomie jest oznaka tego, ze ta zawodniczka jest niepowazna. Jakby nie miala meczu z Kerber to by nie byla przeziebiona.
Nie ogarniam czego się czepiasz,
ona ma priorytet i nim nie jest debel...
gdyby dzisiaj grała by po prostu traciła nie potrzebnie siły, nie ma się czemu dziwić.
A co do Twojego oburzenia, to przecież nie podadzą do oficjalnych informacji, że miała w 4literkach debla bo ma ważniejszy mecz przed sobą... Logiczne.
 
jasmin_bogow 32,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
bzdura. Poczula, ze ma szanse na zyciowy sukces i zwyczajnie olala debla. Sportowiec z niej zaden. Nie dosc ze nie ma psychiki to wiecznie kombinuje. Nie 1 raz takie cos robi. Pamietam, ze juz kiedys sie wycofala z debla jak jeszcze nie grala z Ula. Albo sie pisze na jakas konkurencje ale nie. Robienie sobie takich jaj na takim poziomie jest oznaka tego, ze ta zawodniczka jest niepowazna. Jakby nie miala meczu z Kerber to by nie byla przeziebiona.
Sportowiec z Niej zaden, ta dlatego walczy o 1 miejsce w rankingu WTA...praktycznie kazda zawodniczka co najmniej raz w karierze cos takiego zrobila, Aga przynajmniej zazwyczaj nie tankuje, tylko albo podchodzi do meczu i gra, albo nie. Obrazanie jej w ten sposob jest calkowicie nie na miejscu.
 
M 135

mhm

Użytkownik
jezeli nie czuje sie na silach to trzeba bylo sie nie zapisywac do debla. Jest to nieuczciwe wzgledem tych co przegrali z nia we wczesniejszej fazie oraz wzgledem tych co graja w innych parach (Errani/Vinci maja mecz mniej i moga sobie odpoczac) oraz wzgledem kibicow. Generalnie jest to zachowanie niegodne sportowca. To jest powazny turniej a odstawiana jest szopka. Z takim nastawieniem nie widze sukcesow na IO. Oburzenie wynika z tego, ze ja podchodze powaznie do zawodow z kolegami bardziej niz Radwanska do Wimbledonu.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
jezeli nie czuje sie na silach to trzeba bylo sie nie zapisywac do debla. Jest to nieuczciwe wzgledem tych co przegrali z nia we wczesniejszej fazie oraz wzgledem tych co graja w innych parach (Errani/Vinci maja mecz mniej i moga sobie odpoczac) oraz wzgledem kibicow. Generalnie jest to zachowanie niegodne sportowca. To jest powazny turniej a odstawiana jest szopka. Z takim nastawieniem nie widze sukcesow na IO. Oburzenie wynika z tego, ze ja podchodze powaznie do zawodow z kolegami bardziej niz Radwanska do Wimbledonu.
Kolega ma rację. Jest to nieuczciwe postępowanie względem pokonanych przez Radwańskie par.
Gdyby Frytki przegrali w ćwierćfinale Wimbledonu np z parą Djokovic/Murray a następnie Serb i Szkot by oddali walkowera w półfinale żeby się przygotować na single to byście tak samo pisali, że mogli dać naszym, że po co się zapisywali...
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Słyszałem że po tym jak się na Nią obraziłeś ma jednak zagrać w deblu bo jej zależy bardziej na Twojej opinii niż na tym by grać w finale singla i próbować być numer 1 na świecie....
Człowieku ogarnij się, to było do przewidzenia, jeżeli nawet paznokieć by ją bolał to nie ma sensu ryzykować, ma szanse na to by przejść do historii kobiecego tenisa a Ty fochujesz się jak panienka. Są w życiu priorytety, jej jest gra i bycie numer 1 w SINGLU. Debel jest/był tylko na doczepkę, bo w kolejnych sezonach też mogą spróbować. Na Olimpiadzie w Londynie by czegoś takiego nie zrobiła/nie zrobiły bo taka impreza nie zdarza się co rok, a taka drabinka jak Agnieszce w tym roku Wimbledonu może się jej w życiu już nie powtórzyć(czy też taka forma, różnie bywa). Ochłoń, nie wyszła na kort, pieniędzy nie straciłeś.
Kolega ma rację. Jest to nieuczciwe postępowanie względem pokonanych przez Radwańskie par.
Gdyby Frytki przegrali w ćwierćfinale Wimbledonu np z parą Djokovic/Murray a następnie Serb i Szkot by oddali walkowera w półfinale żeby się przygotować na single to byście tak samo pisali, że mogli dać naszym, że po co się zapisywali...
Jeżeli by przegrali, to znaczy że byli słabsi i nie zasługiwali na to by dalej przejść. Jeszcze nigdy w historii sportu przegrani nie byli honorowani za to że byli słabsi.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Ochłoń, nie wyszła na kort, pieniędzy nie straciłeś.
w zyciu nie wszystko sie przelicza na pieniadze. Jest cos takiego jak honor, szacunek dla przeciwnika, wspolzawodnictwo itd.
Ostatni moj post na ten temat bo sie zrobil duzy OT. Radwanska od zawsze byla przeze mnie uznawana za niepowazna osobe i teraz to potwierdzila. Jezeli sa priorytety to sie nie startuje w deblu. Takie zachowanie przynosi wstyd krajowi, ktory reprezentuje. Jezeli Radwanska bedzie nr 1 to swoja droga jest to wstyd dla zawodowego tennisa. Ma szczescie ze trafila w okres gdzie na szczycie byly/sa takie srednie zawodniczki jak Kvitova z nadwaga czy defensywna Wozniacki. Pozdrawiam i bez spiny bo nie o to chodzi na tym forum.
2,35 robi sie value na Radwanska. Nie wierze w nia ale Kerber weszla do polfinalu z duzym szczesciem i teraz jest faworyzowana jak Wlosi po szczesliwym meczu z Niemcami na euro. Warto to zagrac.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Nie przelicza się, ale rozmawiamy tutaj na forum bukmacherskim, w którym niejako chodzi o pieniądze, o honorze, szacunku możemy rozmawiać w offtopie. Ja uważam że ta decyzja jest TAKTYCZNIE dobra i myślę że każdy z Nas w roli trenera doradzałby jej to samo.
bez spiny i dalszych przedłużań, tak jak napisałeś : 2,35 w bet365 jak najbardziej na Radwańską do pobrania.
 
midel 189

midel

Użytkownik
w zyciu nie wszystko sie przelicza na pieniadze. Jest cos takiego jak honor, szacunek dla przeciwnika, wspolzawodnictwo itd.
Ostatni moj post na ten temat bo sie zrobil duzy OT. Radwanska od zawsze byla przeze mnie uznawana za niepowazna osobe i teraz to potwierdzila. Jezeli sa priorytety to sie nie startuje w deblu. Takie zachowanie przynosi wstyd krajowi, ktory reprezentuje. Jezeli Radwanska bedzie nr 1 to swoja droga jest to wstyd dla zawodowego tennisa. Ma szczescie ze trafila w okres gdzie na szczycie byly/sa takie srednie zawodniczki jak Kvitova z nadwaga czy defensywna Wozniacki. Pozdrawiam i bez spiny bo nie o to chodzi na tym forum.
2,35 robi sie value na Radwanska. Nie wierze w nia ale Kerber weszla do polfinalu z duzym szczesciem i teraz jest faworyzowana jak Wlosi po szczesliwym meczu z Niemcami na euro. Warto to zagrac.
Panowie, zostawcie ostoję honoru. Mhm grałby jeszcze miksta, żeby się maksymalnie zajechać przed 1/2, ale pokazać, że jest honorowy. Jeżeli ktoś mógłby mieć pretensje do Iśki to jedynie jej partnerka deblowa, czyli Ulka, w co wątpię. BTW skąd ty się urwałeś?
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Najbardziej na decyzji Agnieszki ubolewają Ci którzy postawili zakład na ten mecz a teraz szykuje się zwrot w gorszym przypadku porażka. To czy Agnieszka postąpiła słusznie odpuszczając to spotkanie dowiemy się jutro. Jeżeli wygra będzie można jej klaskać jeżeli przegra będą pytania dlaczego to zrobiła, przynajmniej miała szanse na debel. Wprawdzie powiedziawszy z Włoszkami i tak się szykowało lanie więc moim zdaniem źle nie zrobiła. Z dwojga złego wybrała A. Kerber która prawdopodobnie pokona naszą rodaczkę pomimo odpoczynku. A. Kerber od dłuższego czasu gra co raz lepszy tenis. W tym roku wybuchła jej forma w Paryżu jeżeli tak to można nazwać. W tym turnieju prezentuje się bardzo dobrze. Z całego szacunku do Agnieszki ale to Niemka miała bardziej wymagające przeciwniczki. Ale tą sprawę zostawmy na bok podobnie jak fakt że obie zagrały wczoraj wyczerpujące spotkania na 3 sety. Zostawmy także na bok fakt że obie ze sobą toczą regularnie boje na 3 sety. Spójrzmy na to jak obie grają. O ile obecny styl A. Kerber nie będzie pasować Polce tylko styl Polki leżał będzie bardziej Niemce. Dlaczego? Polka nie radzi sobie z terminatorami które na korcie myślą. Tudzież Azarenka. A. Kerber wczoraj miała olbrzymie problemy z terminatorem Lisicka. Radwańska żadnym terminatorem nie jest. Na Polkę patent odnaleziony już został dawno temu przez V. Azarenke. Ostatnio skorzystała z podobnej gry przeciwko Polce S. Kuznetsova. Mianowicie wystarczy bombardować Polkę po bocznych liniach kortu na przemian. Warunek: trzeba trafiać. A. Kerber w tym turnieju trafia nieźle. Polka dysponuje słabą siłą i podczas takiej gonitwy za piłkami Polka odbija te piłki ze zbyt mała siłą. Efekt jest taki że rywalki wchodzą wtedy odważniej w kort albo i nie i lutują jeszcze mocniej. Niestety brak siły Radwańskiej jest sporym problemem jeżeli chce grać z takimi babkami jak V. Azarenka a w tej chwili nawet A. Kerber. Drugim problemem Polki jest drugie podanie.. jest leciutkie.. A. Kerber znana jest z tego że potężnie returnuje. Tylko pierwszy serwis Polki może ją uratować, ale wczoraj nie widziałem aby funkcjonował. Na nic się zdadzą skróty, dropshoty Agnieszki jeżeli Niemka zacznie ją od początku bombardować jak wczoraj S. Lisicką. Kibicuje Polce ale nie daje jej wielkich szans jutro..
Na szczęście to sport więc wszystko jest możliwe. Szanse Polki upatruje w tym że Niemka może się w półfinale lekko spalić i wtedy przestanie trafiać swoje uderzenia. Realnie patrząc jednak na jej dyspozycję będzie to trudne, chociaż drugi set z S. Lisicka pokazał że i ona ma gorsze momenty.
A. - Radwańska - A. Kerber - 2 1,71 ⛔
brawo Agnieszka, i za to uwielbiam czasami sport - za nieprzewidywalność, chociaż wolałbym aby częściej był przewidywalny ;) do boju Agnieszka!
pinnacle sports
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
w zyciu nie wszystko sie przelicza na pieniadze. Jest cos takiego jak honor, szacunek dla przeciwnika, wspolzawodnictwo itd.
Ostatni moj post na ten temat bo sie zrobil duzy OT. Radwanska od zawsze byla przeze mnie uznawana za niepowazna osobe i teraz to potwierdzila. Jezeli sa priorytety to sie nie startuje w deblu. Takie zachowanie przynosi wstyd krajowi, ktory reprezentuje. Jezeli Radwanska bedzie nr 1 to swoja droga jest to wstyd dla zawodowego tennisa. Ma szczescie ze trafila w okres gdzie na szczycie byly/sa takie srednie zawodniczki jak Kvitova z nadwaga czy defensywna Wozniacki. Pozdrawiam i bez spiny bo nie o to chodzi na tym forum.

2,35 robi sie value na Radwanska. Nie wierze w nia ale Kerber weszla do polfinalu z duzym szczesciem i teraz jest faworyzowana jak Wlosi po szczesliwym meczu z Niemcami na euro. Warto to zagrac.

Ma życiową szansę i ma się dać zajechać bo ma debla ? Przecież tak jest w wielu dyscyplinach żeby odpuszczać coś co jest mało ważne skoro miała tak łatwą drabinkę zrezygnowała z debla co dobrze zrobiła czas na regeneracje będzie większy .
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
A ja z innej beczki - sądzę, że za drobne można spróbować zagrać na zwycięstwo Radwańskiej w całym turnieju po kursie 7,5 ???? kurs, jest wyraźnie przesadzony - nie odmawiałbym szans Radwańskiej w pojedynku z Kerber i na finał będziemy mieć kurs 7,5 ???? Generalnie, za drobne można spróbować (ale naprawdę tylko za drobne, a nie Bóg wie ile ???? ) Pozdrawiam ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
A ja z innej beczki - sądzę, że za drobne można spróbować zagrać na zwycięstwo Radwańskiej w całym turnieju po kursie 7,5 ???? kurs, jest wyraźnie przesadzony - nie odmawiałbym szans Radwańskiej w pojedynku z Kerber i na finał będziemy mieć kurs 7,5 ???? Generalnie, za drobne można spróbować (ale naprawdę tylko za drobne, a nie Bóg wie ile ???? ) Pozdrawiam ????
A mi się zdaje że to kurs zaniżony właśnie. W ew. finale na Isie czy to z jedną czy drugą kursy będą pewnie ok 4-4,5. A 2,3x4 już daje 9,2
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
W ew. finale na Isie czy to z jedną czy drugą kursy będą pewnie ok 4-4,5. A 2,3x4 już daje 9,2
No i to też przesada właśnie. Zgadzam się, że kursy będą wysokie, ale sądzę, że to jednak spora przesadza rzucić teraz kurs na bądź co bądź 3 zawodniczkę WTA kurs 7,5 w fazie półfinału. To jest kobiecy tenis - jestem w stanie sobie nawet wyobrazić Radwańską wygrywającą w końcu (w najlepszym momencie) z Azarenką. A tak jak mówię, za drobne można spróbować, a może akurat się uda ???? Pozdrawiam
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Spójrz kolego na Betfair tam jeszcze niedawno było 9,6.. Polecam bo to może dać 3-4 krotny zysk , jeżeli wygra z Kerber...
Najwyższy kurs na Age w tym roku wynosił 4,11 (średnie rynkowe)w pojedynku z Azarenką , gorzej to pewnie wygląda z Sereną ale one od 4 lat nie grały ze sobą.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
mhm - ty masz kolego cos chyba nie tak z logicznym mysleniem albo moze wszyscy oprocz ciebie maja. Agnieszka ma szanse na final a ty wypisujesz jakies swoje FOCHY nt. jej gry deblowej? Czy ty pomyslales o czym ty piszesz czy chciales zablysnac totalna glupota? Przyniesie wstyd KRAJOWI? A czy ty stanowisz ten kraj czy moze ty i twoi koledzy? Bo jak dla mnie i nie tylk mnie wycofanie sie z debla to swietna decyzja, to nawet nie chodzi o to czy jest przeziebiona bo nawet tego nie wiesz. A moze jest przeziebiona i rzeczywiscie dlatego odpuszcza? Ale nie ... ty wiesz lepiej przeciez nawet niz ona co jest dla niej lepsze i nawet z goraczka powinna grac pieprzonego debla ktorego tak jak ona tak my wszyscy mamy gdzies. Zalamuje sie czasem straszliwie czytajac tutaj posty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Angi 1.55⛔

Konsekwentnie na niemke. Angi prezentuje się odrobinę lepiej niż polka. Czytałem świetny wywiad z Pawłem Ostrowskim, podaje link dla zainteresowanych,

[URL='http://radwanskie.net/ostrowski-kerber-jest-niedoceniania-stawiam-na-nia-vt6618.htm']http://radwanskie.net/ostrowski-kerber-jest-niedoceniania-stawiam-na-nia-vt6618.htm [/URL]

W tym wywiadzie jest klucz do mojego typu, podpisuje się pod nim. Jeżeli tak na spokojnie, bez żadnych emocji popatrzymy na tenis niemki i polki, cechy wolicjonalne, cechy charakteru to Angi jest ciut lepsza...Myslę, że głowa Angi będzie zimniejsza i to ona zamelduje się w finale! Na naszych oczach tworzy się historia!!!

cechy wolicjonalne ;)- ambicja, zaangażowanie, zdyscyplinowanie, odwaga, bojowość, chęć odniesienia sukcesu


Andre@

Marzenia sie spełniają. Chyle czoła przed Agnieszką i jej ojcem. Udowodnili, że i w Polsce mozna grać, uczyć się tenisa i po latach ciężkich prób, wzlotach i upadkach zagrać w najbardzie prestiżowym turnieju świata. Agnieszka przechodzi do historii polskiego i światowego sport. Przechodzi do historii naszego kraju!

Myslę, że to dobry moment aby zawiesić buty na kołku. Odchodzę z forum definitywnie, kończę z bukmacherką.

Wszystkim życzę najlepszego,pa.


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis - WTA - Wimbledon - 05/07/2012 - 14:00
Angelique Kerber v Agnieszka Radwanska
(Wygra mecz)
Typ: Agnieszka Radwanska @ 2.30 | bet365 ✅ 3-6 4-6 :spokodfhgfh: nawet mi jakoś nie przeszkadza, że te overy nie weszły :grin:
(Suma gemów)
Typ: Powyżej 22.5 @ 2.00 | bet365 ⛔
(Liczba setów)
Typ: Powyżej 2.5 @ 2.25 | bet365 ⛔
(Liczba Minut)
Typ: Over 110.5 @ 1,87 | Unibet ⛔

Jeśli nie teraz to kiedy, jeśli nie z Kerber to z kim? Kerber to oczywiście świetna zawodniczka i do tego w kapitalnej formie w tym sezonie, ale mam wrażenie, że z Sereną czy z Wiką mogłoby być trochę trudniej. Zresztą cała drabinka Polki była bardzo przyjazna w tym roku: łatwe rywalki w pierwszym tygodniu, a w drugim poprzegrywały te, które mogły być problemem. Teraz po prostu trzeba to wykorzystać i awansować do finału. Nie będzie to łatwe, ale jak najbardziej możliwe. Obie zawodniczki grają swój tenis życia w tym sezonie o czym najlepiej świadczy ich bilans (Kerber 44-11, Radwanska 43-10). Jak widać bardzo równo, ich H2H też na remis: 2-2, 3 ostatnie mecze to bardzo zacięte trzysetówki, przy czym warto zaznaczyć, że to Isia wygrała ostatni pojedynek., więc może czuć się lepiej przed kolejnym. Kerber to większa siła uderzeń, dobra gra kątowa i super defensywa, za to trochę gorszy serwis. Isia oczywiście nie ma takiej siły, ale np. 1 serwis bardzo dobry, niestety drugi ciągle jest okazją dla rywalek. Do tego dochodzi większe tenisowe IQ, co pozwala jej rozwiązywać trudne sytuacje na swoją korzyść. Dla mnie lepszą zawodniczką na tej nawierzchni jest Polka, tym bardziej, że trawa powinna trochę odjąć z siły Kerber. Obie w QF miały trochę słabszy dzień, powinny te mecze skończyć łatwo w 2 setach a dały rywalkom w prezencie 2 seta i musiały się bardzo męczyć w decydującym, przy czym zwłaszcza Polce należy się szacunek za zwycięstwo w końcówce tego co chwila przerywanego, a na koniec przeniesionego na inny kort meczu. I właśnie w psychice widzę przewagę Radwańskiej, właściwie trudno mi sobie przypomnieć jakiś mecz w którym by „pękła” i nie podołała mentalnie, za to pamiętam mnóstwo takich, które wyciągała z wielkich tarapatów. Kerber jednak jest bardziej labilna w tym elemencie, jeśli jej nie idzie potrafi strzelić focha, złościć się na wszystko i wybierać na korcie najgorsze rozwiązania. Najlepszym przykładem finał w Eastbourne sprzed 2 tygodni. Przegrała właściwie mecz nie do przegrania z Paszek. W QF z Lisicką też miała długie momenty „zawieszenia systemu” - w 2 secie gdy prowadziła 3-1 i miała swój serwis i zamiast kończyć mecz to skończyło się przegraną w TB. 3 set podobna historia; zawias i z 3-2 i serwis zrobiło się 3-5 i serwis Lisickiej. To że jednak wyciągnęła ten mecz zawdzięcza tylko Sabinie, która w najważniejszym momencie zagrała najgorszy tenis, szybko oddała przewagę, 3-5 &gt; 7-5 i po meczu. Jestem pewny, że z zawodniczką o pewniejszej psychice - jak np. Radwanska - Angie nie wygrałaby tego meczu. Jak dla mnie to kursy powinny być równe, a skoro buki faworyzują Kerber to stawiam na Polkę po bardzo zacnym kursie. Ale pewniejszym dla mnie typem są overy na ilość setów czy gemów. Najpewniej rezultatem tego meczu będą 3 bardzo wyrównane sety.

Tennis - WTA - Wimbledon - 05/07/2012 - 16:00
Serena Williams v Victoria Azarenka
(Wygra mecz)
Typ: Serena Williams @ 1.57 | bet365 ✅ 6-3 7-6 :spokodfhgfh:
(Podwójny wynik)
Typ: Serena Williams wygra 1. set i WYGRA mecz @ 1.90 | bet365 ✅

Każda zawodniczka z touru wychodząc na kort przeciw Serenie nie jest faworytką, zwłaszcza na Wimbledonie i nie bierze się to z niczego. Kapitalny serwis dostarcza mnóstwa łatwych punktów, ale równie wydajną kopalnią punktów jest świetny return Amerykanki. Właściwie każdy drugi serwis rywalki to zagrożenie winnerem. Serena wydaje się być zmotywowana przed decydującymi meczami. Męczarnie we wcześniejszych rundach z Zheng i Szwedową trzeba chyba złożyć na karb dekoncentracji. W półfinale przeciwko Azarence nie może być o tym mowy, Serena kroczy po 5 tytuł. Może być o to o tyle łatwiej, że Białorusinka wybitnie nie lubi grać z Sereną (ale kto lubi?), wygrała z nią tylko Az w 2009 roku, kiedy Williams była w zupełnym proszku i myślała o wszystkim, tylko nie o tenisie. Od tego momentu 5 kolejnych wygranych i tylko 1 stracony set. Czy trzeba dodawać coś więcej? Zdecydowaną faworytką jest Serena i jedyne co Azarenka może zrobić to przedłużać ten mecz, kto wie, może uda jej się nawet ugrać seta? Dlatego zamiast typu 2-0 zabezpieczyłem się podwójnym typem: Serena wygrywa 1. Set i cały mecz. Nie widzę powodów, żeby miało być inaczej.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Nie ma szans by Agnieszka wygrała cały Wimbledon bo z drugiej pary na kogo by nie trafiła to raczej przegra Azarenka jak każdy wie nie leży już Agnieszce od dawna.A jak by miała zagrać z Sereną to tym bardziej by poległa.Nie życzę jej zle nawet nie stawiam tego meczu ale wydaję mi się że Agnieszka dziś odpadnie.
 
david295 80

david295

Użytkownik
S.Williams-V.Azarenka
Typ - Over 22.5
Kurs - 1.90
Stawka 7/10


Analiza:

Dzisiajszy mecz zapowiada sie arcyciekawie. Naprzeciw siebie stana 2 glowne kandydatki do tytulu. Azarenka w przypadku zwyciestwa odzyska prowadzenie w rankingu WTA a wszystko za sprawa slabego wystepu Sharapovej, wiec jest o co grac. Dzisiaj zadna z zawodniczek nie odpusci wiec 3 sety jak najbardziej realne. Faworytka bukmacherow jest oczywiscie Serena jednak wczorajszy dzien byl dla niej trudny 2 pojedynki deblowe, przerywane deszczem co na pewno znacznie ja oslabilo. Podczas gdy Serena grala i oczekiwala na gre, Aza juz szykowala sie na dzisijszy polfinal. Williams jest bardzo pewna siebie bo wiemy ze Agnieszka wczoraj debla odpuscila tylko czy ta pewnosc sie nie zemsci i niezabraknie jej sil. Przed Azarenka otwiera sie ogromna szansa powalczenia i jezeli doprowadzi do 3 seta ma szanse na wygrana. Decydujacy set nie jest jednak potrzebny zeby zaksiegowac typ wystarczy np 7-6 , 6-4 co przy tak wyrownanym poziomie zawodniczek jest niemal zapewnione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hayto 631

hayto

Użytkownik
S.Williams - V.Azarenka ✅✅✅
Typ: Over 13 Asów
Kurs. 1.85
Stawka 4/10
Analiza: Serena na Wimbledonie serwuje wyśmienicie, trochę ze statystyk (Czink 10 asów, Zheng 23:cool:, Shvedova 12, Kvitova 13). Viktoria w ćwierćfinale z Paszek też udowodniła, że potrafi serwować (7 asów). Myślę, że granica 14 asów jest spokojnie do pokrycia, Serena dzisiaj głównie będzie liczyła na swoje podanie, nastawiam się tutaj na 3 setowy pojedynek więc szansa na pokrycie jest większa (teoretycznie). Ogólnie to liczę głównie na serwis Amerykanki, Wiktoria też coś powinna dorzucić ;) tyle bo to raczej typ opierany na statystykach;)

@seweryn hehe i nabiła :p Serena &lt;3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom