>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
B 81

bartek_em

Użytkownik
Łukasz jednak pokazał ,że jest bardzo dobrym tenisistą i jednak go mocno zlekceważyłem... trochę wtopiłem lecz odrobiłem na zakładzie Tsonga wygra seta i wygra mecz po kursie. 1.75 ???? . Choć Lopez był cieniem tego zawodnika co w meczu z Rodickiem. Ale mniejsza.. trzeba oddać Łukaszowi to co jego. szkoda ze nie wygrał bo było naprawdę blisko.

Co do typów na jutro. Jeszcze nie ma w ofercie kursu ale linia będzie najprawdopodobniej 9.5 gema. Chodzi o mecz Tsongi z Federerem. Myślę,że Tsonga nie da się za szybko złamać w pierwszym secie o ile w ogolę nie doprowadzi do tie breka.. Jak wylosuje serwis jako pierwszy to typ praktycznie wchodzi. Ten sam typ w meczu Fish- Nadal. Dzisiaj fajnie powchodziły mi tego rodzaju typy w meczach fisha, nadala i murrya ???? . Jutro mam nadzieje,że będzie podobnie. Jeszcze widzę Djokovica na 3;0. Oglądałem 2 sety tomica i trochę Djokovica i jak dla mnie to X-man bardziej przegrał ten mecz niż Tomic wygrał. Djokovic za to dzisiaj bardzo pewnie. Nie sądzę by nawiązał walkę z serbem.

Podsumowując.

Novak Djokovic - Wygra 3-0 1.66 (bet365)



Jo-Wilfried Tsonga v Roger Federer over 9.5 gema w 1. secie 1.66 (bet365)

Rafael Nadal v Mardy Fish over 9.5 gema w 1. secie 1.61 (bet365)

w sumie w meczu Murrya też powinno być over 9.5..z tego co pamiętam obojętni z kim nie grał to długo zajmowało mu przełamanie rywala w pierwszym secie.
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Na początku gratulacje dla Łukasza , świetna walka , pierwsze trzy sety mistrzostwo , szkoda że potem troszkę opadł z sił , było bardzo blisko .
Do rzeczy - Nie przekreślał bym szans Tomica z meczu z Djokovic&#39;em . Tomic jest na fali , dzisiaj niesamowicie szybko rozprawił się z Xavierem , popełniał bardzo mało błędów i znakomicie serwował - a jak wiemy to właśnie na tym opiera się gra na kortach trawiastych - trzeba grać płaską pewną piłkę i dobrze serwować . Dlatego przy takim kursie gram :
Djokovic - Tomic@ ~ 5,0
 
B 30

boher

Użytkownik
Gdzie Tomić, gdzie Djoko? Tomić nawet w życiowej formie nie ma szans z Novakiem, bo to po prostu inna półka. Tak samo Kubot nie miałby wiele do powiedzenia z Murrayem, tak Tomić z Djokoviciem. Inny poziom, regularność, umiejętności itd. TOP3 nie przegrywa z byle kim, a takich Tomiciów zjada na śniadanko. Wiem, analiza nie należy do najlepszych, ale śmieszy mnie w ogóle stawianie na młodego Australijczyka dlatego, że wysoki kurs. 3-0 dla Djoka na 95%. Jak Tomić wygra z Djokiem (nie przez kontuzje) zjem własne nowo kupione buty i wstawie na youtube&#39;a.
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Przypominam jak wszyscy stawiali czoraj na Malisse’a , a Tomic rozjechał go 3:0 . Kto przed rozpoczęciem Wimbledonu zakładał że Kubot dojdzie tak daleko ? Jeśli ktoś tak zakładał to jest teraz bardzo bogaty . Co do tego &quot; 3:0 dla Djoka &quot; - nawet Federer dzisiaj stracił seta , także takie typy są bez sensu. Mam nadzieję że to nie buty robocze z metalową wstawką .
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Na początku gratulacje dla Łukasza , świetna walka , pierwsze trzy sety mistrzostwo , szkoda że potem troszkę opadł z sił , było bardzo blisko .
Do rzeczy - Nie przekreślał bym szans Tomica z meczu z Djokovic&#39;em . Tomic jest na fali , dzisiaj niesamowicie szybko rozprawił się z Xavierem , popełniał bardzo mało błędów i znakomicie serwował - a jak wiemy to właśnie na tym opiera się gra na kortach trawiastych - trzeba grać płaską pewną piłkę i dobrze serwować . Dlatego przy takim kursie gram :
Djokovic - Tomic@ ~ 5,0

cytat z Tomica:
Q. Correct me if I&#39;m wrong, but I watched one of Novak&#39;s interviews during Wimbledon. He said he was hitting the ball with you before the tournament. How much will that help you in the following match? And what language do you speak with Novak?

BERNARD TOMIC: We talk our language. I did hit with him before the tournament. Yeah, we played a set. He destroyed me. Things are not looking good for me, but hopefully he destroyed me then and not on this game on Wednesday (smiling).
 
H 19

havierx

Użytkownik
Mecz meczowi nierowny, Djoko na trawie jest znakomity ale nie fenomenalny, juz nie robcie wokol niego takiej otoczki, ze jest nie do pokonania. Ogladalem mecze Tomica, no wygladalo to swietnie, malo bledow, konsekwentna gra, az fajnie sie na to patrzylo. Faworytem jest na pewno Djokovic, ale ja w tym sezonie gram przeciwko faworytom i faworytkom i tak jak na French Open bylem ok. -50% do tylu z budzetem tak teraz mam ~300% na plus ????
Djoko - Tomic 2 7.10 TOBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
No ja wciąż zastanawiam się nad tym 2,5+ seta dla Tsongi.
Kurs bardzo kuszący a wydaje mi się, że conajmniej prawdopodobny.
Problem w tym, że nie znam gry Federera na trawie... Jakieś pomysły? W sumie nawet Jużny seta mu urwał...
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
W każdym innym meczu bym prędzej upatrywał niespodzianki niż w meczu Djoko -Tomic ???? . Tomic jak ugra seta to będzie niespodzianka ???? . Prędzej bym postawił na Tsonge czy Fisha ale to moje zdanie ???? . havierx, jak szukasz niespodzianki na dzisiaj to możesz spróbować pironkovej :p granie na tomica to wyrzucenie kasy w błoto.

a co do Federera, to trawa to jego ulubiona nawierzchnia. I gra momentami kapitalnie. Lecz wczoraj to widziałem tylko parę piłek więc nie wypowiem się. Wcześniejsze mecze widziałem z słabszymi rywalami ktore nie sa jakoś miarodajne.Tsonga jak najbardziej ma szanse urwać seta bądź coś więcej ale ja bym chyba prędzej zagrał na tiebreaka jeśli chodzi o ten mecz. kurs 1.66.
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Może i ja dorzucę parę groszy. Wchodzimy w decydującą rozgrywkę. Szczerzę mówiąc jutro zapowiada się naprawdę niesamowity dzień.
Popatrzmy:
Nadal vs Fish
Djoko vs Tomic
Fed vs Tsonga
Murray vs Lopez
Można powiedzieć, że jutro jest pojedynek TOP 4 vs S&amp;V :grin:. Mnie to tak przynajmniej wygląda. Dla mnie wcale nie będzie niespodzianką jak( w każdej parze) zawodnicy niżej notowani ugrają przynajmniej seta.
Po wnikliwej analizie wybrałem dwa mecze:
Nadal vs Fish (+2.5)✅
Fed vs Tsonga (+2.5)✅
ako w granicach @3.00
Fish i Jo to zawodnicy preferujący ofensywny styl gry, który na trawie to podstawa. Pamiętam jak niedawno w Londynie Jo, grał co prawda z Rafą, ale w pewnej chwili miał na 20 serwisów 20ptk. Rafa nawet nie ruszał się do piłek. Fish jeśli chodzi o trawe to czuję się na niej jak ryba ???? w wodzie. Myślę, że obaj panowie jutro w starciu z niewątpliwie najlepszymi zawodnikami na świecie są w stanie ugrać przynajmniej jednego seta. Czekają nas naprawdę świetne i mam nadzieje zacięte widowiska. ✅✅✅
W pozostałych meczach też powinno być ciekawie. Ja bym Tomicia nie skreślał, gra turniej życia i na pewno nie będzie niespodzianką jak urwie seta Novakowi (chociaż to jest jego 8smy mecz i dużo będzie zależało od przygotowania kondycyjnego no i psychik i - w końcu zawodnik z158msc gra z nr2). Co do meczu Murray&#39;a ... naprawdę wielka szkoda że będzie miał takiego a nie innego rywala :?
 
F 67

figo88

Użytkownik
Do rzeczy - Nie przekreślał bym szans Tomica z meczu z Djokovic&#39;em . Tomic jest na fali , dzisiaj niesamowicie szybko rozprawił się z Xavierem , popełniał bardzo mało błędów i znakomicie serwował - a jak wiemy to właśnie na tym opiera się gra na kortach trawiastych - trzeba grać płaską pewną piłkę i dobrze serwować . Dlatego przy takim kursie gram : Djokovic - Tomic@ ~ 5,0
Tak Tomic jest na fali... Przypomnę tylko, że Djoković jest w ŻYCIOWEJ formie. W tym roku przegrał tylko 1 mecz z Federerem. Tomić teraz po raz pierwszy w życiu przebił się do top100. Wcześniej w życiu nawet nie był w ćwierćfinale żadnego turnieju ATP.
Mecz meczowi nierowny, Djoko na trawie jest znakomity ale nie fenomenalny, juz nie robcie wokol niego takiej otoczki, ze jest nie do pokonania. Ogladalem mecze Tomica, no wygladalo to swietnie, malo bledow, konsekwentna gra, az fajnie sie na to patrzylo. Faworytem jest na pewno Djokovic, ale ja w tym sezonie gram przeciwko faworytom i faworytkom i tak jak na French Open bylem ok. -50% do tylu z budzetem tak teraz mam ~300% na plus Djoko - Tomic 2 7.10 Tobet
Djokovic nie jest fenomenalny, to jaki jest Tomic? Rozumiem polowanie na niespodzianki, lecz tutaj to raczej polowanie na CUD. Skoro Djoković jest tylko bardzo dobry, w sezonie gdy ma życiową formę, gdzie przegrał do tej pory tylko 1 mecz, to Malisse i Soderling to amatorzy... Malisse może jest dobry na trawie ale jego poruszanie się po korcie to jest przecież tragedia. Soderling to samo powolny i ociężały zdecydowanie nie pasuje na trawę.
Djoković jest jak najbardziej do pokonania, pokazał to Federer, lecz niestety granie tutaj Tomicia wg. mnie idzie pod desperację.
Rozumiem granie over 32.5 gema, Tomicia+gemy, czy powyżej 3.5 seta, jednak na wygraną Tomicia z tak grającym Djoko w tym roku ...
Djoković 10/10 1.14 (wolę zarobić tutaj 100zł niż stracić 50zł na value)
 
P 0

pawel233

Użytkownik
Siema Panowie.
Jestem nowy, ale sam się dziwię, czemu dopiero teraz założyłem konto, mimo już prawie 30 wiosen.
Na jutro proponuje TSONGA - FEDERER OVER 37 GEMA I NADAL - FISH TEŻ OVER 37, choć ten ostatni typ niepewnie. CO O TYM SADZICIE ? Pozdro for All
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Novak Djoković też raczej nie powinien przegrać z Bernardem Tomicem. 18-letni Australijczyk (ATP 158) o chorwackich korzeniach kojarzony był dotąd bardziej dzięki swojemu ojcu awanturującemu się nieustannie o pieniądze i dzikie karty z australijską federacją. Tomic świetnie serwuje, ciągnie go do siatki, ale prywatnie przyjaźni się z Djokoviciem, często z nim trenuje i Serb powinien doskonale wiedzieć, jak go pokonać.
Jest to cytat z portalu Sport.pl w którym przubliżone są po krótce szanse wszystkich cwiercfinalistów na awans do 1/2 finału Wielkiego Szlema. Moim zdaniem mecz Djokovic versus Tomic lepiej sobie odpuścic, albo spróbowac coś ukłuc włączając się do gry w trakcie spotkania.
Zródło: http://www.sport.pl/tenis/1,107387,9860702,Wimbledon__Miedzy_stopa_Nadala_a_kostka_Lisicki.html


Novak Djokovic oraz Bernard Tomic po treningu w trakcie trwania French Open.
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Tomic, Bernard - Djokovic, Novak
Typ: 2
Kurs: 1.10
Bukmacher: Betsafe

Bez wątpienia faworyt jest jeden, nie ma co na siłe szukać niespodzianki. Trzeba przyznać że młodziutki Bernard zrobił olbrzymie postępy, ale Nole to zupełnie inna pólka i powinien bez wiekszego problemu wygrać mecz. Dalsze argumenty są zbędne.
Tsonga, Jo-Wilfried - Federer, Roger
Typ: 2
Kurs: 1.18
Bukmacher: Betsafe

Tsonga kapitalnie czuje się na trawiastych kortach w Londynie, ale czy to wystarczy na sześciokrotnego mistrza Wimbledonu. Denerwuje mnie te całe gadanie że Roger już się skończył, miał ostatnio słabszy okres gry ale nie znaczy to, że wybiera się na emeryturę. Roger jest jednym z takich zawodników którzy nawet w słabszej formie potrafią wygrać z zawodnkami pokroju Tsongi. Jednakże po grze w tym turnieju widać wysoką forme Szwajcara. Tsonga nie powinien mu przeszkodzić w drodze do pólfinału.

Nadal, Rafael - Fish, Mardy
Typ: 1
Kurs: 1.22
Bukmacher: Betsafe

Rafa dla niektórych miał już odpaść z Delpo jak się skończyło każdy widział, dzisiaj zapewne bedzie podobnie. Rafa w tym turnieju ma najwięcej do stracenia, ponieważ broni tytuł sprzed roku. Dla tego też nie wyobrażam sobie porażki z przecietnym grajkiem, jakim jest Fish, który dobrze sobie radzi na trawiastych kortach, ale do poziomu gry Nadala jeszcze ma daleko. Wygrana z Berdychem nie jest dla mnie żadnym punktem zaczepienia. Dzisiaj zwycięzca może być tylko jeden nr.1 rankingu ATP
kursy marne ale w połączeniu dają nam 1.58 a to już jest coś ????
stawka 10/10
:cool::cool::cool:
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Djokovic - Tomic 3:0 1.72
Djokovic zniszczy jutro Tomica. Fakt faktem Tomic dobrze gra w tym turnieju , ale z Djokovicem nie ma najmniiejszych szans. Jak niektorzy mowia stawianie na Tomica bo licza na niespodzianki to jest strata pieniedzy. Djokovic ma niesamowity sezon i udowodni ze przegrana po 41 zwyciestwach z Federerem była przypadkowa;) Ja typuje Djokovica zwyciezce turnieju.
Nadal - Fish tiebreak Tak 1.57
Nadal strasznie meczy sie w tym turnieju, wiele setow wygrywal dopiero w tiebrekach. Jestem pewny ze i w tym meczu bedzie choc jeden tie breake. A co do wygranej z Fishem.. hmm bedzie mial ciezko bo Mardy gra naprawde niezly tenis.

Tsonga - Federer - +2.5 Tsonga 1.72


Tsonga nie bedzie latwym rywalem dla Federera. Znakomicie sie czuje na trawie i zdazyl to juz pokazac. W wimbledonie idzie jak burza dotychczas przegral tylko jednego seta. Po cichu licze ze pokona Federera, jednakze stawiam ze Tsonga wygra przynajmniej jednego seta. Na moje jest wiecej niz pewne.



Kurs 4.49
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Djoković - Tomić @ 3:0 - 1,74 w Unibet
Tomić gra turniej życia, przebrnął przez kwale i doszedł do ćwierćfinału! Wcześniej grał w dwóch challangerach na trawie w Nottingham, gdzie odpadał w półfinałach z późniejszymi zwycięzcami Gilles Mullerem i Dudi Selą. Ma na rozkładzie Soderlinga, Davydenkę czy Xmana. Ale nie oszukujmy się... Jego czas w tym turnieju dobiegł końca. I tak osiągnął wynik zdecydowanie ponad miarę. Kariera jeszcze przed nim, a ten sezon ogólnie to wspaniała gra &#39;Nole&#39;.
Wspominano, że Tomić to sparingpartner Djokovicia no i właśnie jak sam mówił (w już przytaczanym tutaj wywiadzie) Novak go zmiótł na korcie w ich ostatniej grze kontrolnej.
Ogólnie jestem pod wrażeniem Bernarda, ale po prostu nie widzi mi się aby Djoković mógł ten mecz przegrać. Ba! Uważam, że Serb nie straci w nim nawet seta. Przed nim trudny bój w półfinale, tam zaczną się prawdziwe schody.
Tomić w 28 dni rozegrał 15 meczów na trawie. Bilans 13-2. Wysiłek spory, młody organizm, co prawda talent, który doceniam, ale moim zdaniem pęknie w meczu z Djokoviciem i seta nie zdoła ugrać.
Djoković 3:0. To moim zdaniem jeden z lepszych typów. Zwłaszcza, że kurs 1,74 wygląda dosyć atrakcyjnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Djokovic - Tomic 3:0 1.72

Djokovic zniszczy jutro Tomica. Fakt faktem Tomic dobrze gra w tym turnieju , ale z Djokovicem nie ma najmniiejszych szans. Jak niektorzy mowia stawianie na Tomica bo licza na niespodzianki to jest strata pieniedzy. Djokovic ma niesamowity sezon i udowodni ze przegrana po 41 zwyciestwach z Federerem była przypadkowa;) Ja typuje Djokovica zwyciezce turnieju.

Nadal - Fish tiebreak Tak 1.57
Nadal strasznie meczy sie w tym turnieju, wiele setow wygrywal dopiero w tiebrekach. Jestem pewny ze i w tym meczu bedzie choc jeden tie breake. A co do wygranej z Fishem.. hmm bedzie mial ciezko bo Mardy gra naprawde niezly tenis.


Tsonga - Federer - +2.5 Tsonga 1.72


Tsonga nie bedzie latwym rywalem dla Federera. Znakomicie sie czuje na trawie i zdazyl to juz pokazac. W wimbledonie idzie jak burza dotychczas przegral tylko jednego seta. Po cichu licze ze pokona Federera, jednakze stawiam ze Tsonga wygra przynajmniej jednego seta. Na moje jest wiecej niz pewne.



Kurs 4.49

CO do Tsongi to absolutnie się zgadzam , sam przeprowadziłem przed chwilą analizę w typach dnia z tym samym typem . Co do Tomica uważam że może namieszać , chłopak jest na fali , bardziej celował bym w typ @ &quot; Tomic wygra przynajmniej jeden set &quot; - przy kursie ~ 2 . Nadal ostatnio miał problemy z kostką i tutaj upatruję największą niespodziankę jutrzejszego dnia , Tiebreak ? A może 1:3 dla Fisha ???? ? Gram go jutro na pewno po kursie ~ 5
 
D 1

dinus

Użytkownik
Mam pytanie jakie dajecie szanse Lopezowi na ugranie chocby seta bo kurs na zwycięstwo oscyluje w granicach 8. Mnie Murray osobiscie grą nie przekonuje, może opłaca się postawić na handicap +2,5?
 
C 3

cammel

Użytkownik
wg mnie hiszpan moze seta ugrac, w ogole jesli mialbym typowac dokladnie to 3-1 dla Murraya. w koncu Andy jest nadzieja brytyjczykow w tym turnieju, wiec presje na pewno bedzie odczuwal, gdzie Lopez z chlodna glowa podejdzie do pojedynku, bez obciazenia psychicznego. Nie wiem czy dobry przyklad podam, mecz moze miec podobny przebieg, jak gra Kubota z Lopezem. Kubot wiadomo, nie byl stawiany jako faworyt, gral bez obciazenia no i prowadzil 2-0 , a jak sie skonczylo kazdy wie. Reasumujac IMO Murray nie wygra tego meczu gladko.

pozdro.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Odnośnie meczu Djokovicia i Tomicia
Jedynym mecz pomiędzy tymi zawodnikami odbył się 16/01/2010 i padł łupem Tomicia 2:1 6:4 3:6 7:5.
Także over 33,5 jak najbardziej


christopher48 // Tamten mecz to była pokazówka przed Australian Open. Nie przywiązywałbym do niego dużej uwagi.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Federer R. - Tsonga J.-W.
Grane sety - Typ: 4 lub więcej setów
1.70✅

Francuz konsekwentnie i z mozołem odbudował swoją formę i pozycję w męskim tenisie. Po czterech gigantach męskiego tenisa : Rafa, Djoko, Andy M. i król Roger jest tuż za nimi! Brakuje już mu bardzo niewiele aby włączyć się do tych najlepszych! W spotkaniu z królem jest duza szansa na urwanie seta przez francuza. Na trawie gra tenis życia, jest w optymalnej dyspozycji, zdrowie mu dopisuje i nie narzeka na kontuzje. Szwajcar pewnie wygra, ale na pewno w jakimś secie przyjdzie chwila słabości i da się złamać. Francuza stać na zrobienie seta w 90% jak dla mnie. Jednak na wygranie meczu z królem teraz nie jest jeszcze w stanie tego dokonać.

@ oficjalnie Rafa z kostką wszystko ok, ale niech mu coś szczeli i się przekręci i nie warto na niego stawiać...Fish gra tez zyciówke!


Andre@


---

@ przyszedłem dopiero do domu, meczu nie oglądałem ale jak zobaczyłem wynik to szczenka mi opadła!!! w końcu Tsonga wystrzelił - 3 lata temu mówiono że to będzie najlepszy francuski tenisista, potem Tsonge trapiły kontuzje i z formą było różnie, az tu nagle RAKIETA WYSTRZELIŁA !!! szok...


---
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom