>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
robel 153

robel

Użytkownik
Typowe stwierdzenie pod analizę, bez związku z rzeczywistością.
Ale suchar!! Jak masz pisać takie komentarze to lepiej nie pisz wcale. Wielki znawca od siedmiu boleści!
No to proszę statystyki Almagro:
Hard 66/51
Idoors 24/31
Grass 6/9
Dla porównania Clay 311/121
No rzeczywiście typowy zawodnik który lubi i potrafi grać na nawierzchniach twardych.
No to inaczej powiedz co osiągnął w tym roku na tych nawierzchniach. Miami 3 runda, Indian Wells 3 runda, Australian Open 2 runda, no jedynie Auckland półfinał, gdzie po drodze nie pokonał nikogo znaczącego i to był początek sezonu.
Zamiast pisać beznadziejne komentarze zabierz się &quot;wielki znawco&quot; do pisania analiz. Wszyscy na to czekają, w końcu na tym forum jesteś guru tenisa
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
No to piknie mamy Kubota w 4 rundzie teraz Felicjano czyli servis volley przeciwko servis volley bedzie ciekawie oby wygrał Łukasz Lopez jest w jego zasiegu

do boju łukasz !!!!!!:razz:
 
P 0

pytalska

Użytkownik
Oglądał może ktoś mecz Nadala z Mullerem? Co tam się stało w trzecim secie? Luksemburczyk go oddał tak bez walki czy jakaś kontuzja?
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Lukasz Kubot- Feliciano Lopez Zwycięstwo w 1. secie
typ 2 1.50

i bardziej odważnie

Feliciano Lopez - Wygra 3-0 2.75(bet365)

Mecz dopiero w poniedziałek lecz kurs może spaść do poziomu 1.4 więc łapie go teraz. Nie jest jakiś wysoki ale jak dla mnie wielkie szanse ma na wejście. Kubot chyba w życiowej formie to fakt. Lecz według mnie na Lopeza to za mało. Kiedy Monfilsowi wchodził pierwszy serwis Kubot nie miał nic do powiedzenia. Lopez jak pokazał w meczu z Rodickiem potrafi takie serwowanie utrzymać przez cały mecz, ba.. zawstydził nim samego Rodicka ???? . Lopez jak zagra 80% tego co z Rodickiem to wygra spokojnie ten mecz w 3 setach.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
No rzeczywiście typowy zawodnik który lubi i potrafi grać na nawierzchniach twardych.

Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy określeniem: zawodnik ma lepsze wyniki na clayu/lepiej czuje sie na clayu, niż na szybszych nawierzchniach, a: zawodnik nie potrafi grać na szybkich nawierzchniach - jak twierdzisz, to pod względem logiki, jesteś zwykłym .......
Tym bardziej, że piszesz to o zawodniku, który począwszy od USO 2008 w kazdym szlemie &quot;na twardych&quot; zaliczał same 3 i 4 rundy ???? Oszczędź sobie wiecej wstydu i nie rób z hard-hittera Almagro - claycourtera ????
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Lukasz Kubot- Feliciano Lopez Zwycięstwo w 1. secie
typ 2 1.50
i bardziej odważnie
Feliciano Lopez - Wygra 3-0 2.75(bet365)
Mecz dopiero w poniedziałek lecz kurs może spaść do poziomu 1.4 więc łapie go teraz. Nie jest jakiś wysoki ale jak dla mnie wielkie szanse ma na wejście. Kubot chyba w życiowej formie to fakt. Lecz według mnie na Lopeza to za mało. Kiedy Monfilsowi wchodził pierwszy serwis Kubot nie miał nic do powiedzenia. Lopez jak pokazał w meczu z Rodickiem potrafi takie serwowanie utrzymać przez cały mecz, ba.. zawstydził nim samego Rodicka ???? . Lopez jak zagra 80% tego co z Rodickiem to wygra spokojnie ten mecz w 3 setach.
Dobra, dobra, przypominam, że dwa pierwsze sety z Roddickiem skończyły się w Tie-Breaku, a przy dwóch tak grających zawodnikach jak Lopez i Kubot to loteria. jeden passing shot może zadecydować o wyniku. Obaj panowie będą chyba głównie walczyli o utrzymanie własnych gemów serwisowych i dopiero później o przełamanie. Zapowiada się długi ładny mecz, bo obaj fajnie grają w ofensywie. Jeśli miałbym coś stawiać to a) lekkie value dla Kubota b) 7:6 w pierwszym secie, albo 6:7.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
dobra , dobra ale z całym szacunkiem, Łukasz to nie Andy ;). Jak dla mnie Lopez jest nie do przełamania dla niego a Łukasz jak najbardziej, prędzej czy później, bo serwis Łukasz jest praktycznie zawsze do odbioru.
Wiedziałem,że trochę podgrzeje atmosferę po przecież takim pięknym winie Łukasza z francuzem. Ale jak dla mnie francuz zagrał strasznie słabo . Lopez jest systematycznym zawodnikiem bez wahań jakie miewa francuz to raz.

Prosze, tutaj stastystyki obu panów. Oby dwoje trzeba przyznać grali ostatnie mecze najlepiej jak potrafili więc jak dla mnie są miarodajne.

wimbledon.com/en_GB/scores/stats/day12/1308ms.html

wimbledon.com/en_GB/scores/stats/day13/1307ms.html

25 niewymuszonych Łukasza przy 7 Lopeza.

Punkty zdobywane po pierwszym serwisie, Łukasz tylko 66% a Lopez 81%.

I Asy, Lopez 28 w 3 setach, Kubot w 4 setach 4.

Dla mnie to value jest te 2.75... powinno być z 1.8 na 3;0 ;). Ale za nieprzewidywalność jaką Kubot ostatnio zaprezentował jest aż tak wysoki.

btw. tak jak przewidziałem, kurs na pierwszy set juz 1.4 a na 3; 0 2.37, wystarczyło parę godzin.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Ja bym Kubota tak nie skreślał, rozegral z Monfilsem znakomity mecz, co prawda przegral jednego seta, ale Monfils to 8 rakieta świata, dobrą taktykę mial z podbieganiem do siatki, nieźle mu to wychodziło... Zastanawiam się bardziej nad innym typem na Ferrera ktory gra z Tsonga. Tsonga w nie najlepszej formie mysle że kurs 2,40 jest warty zagrania Ferrer może sprawić malo niespodzianke chociaz mało oso na niego będzie zapewne stawiać
 
robel 153

robel

Użytkownik
Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy określeniem: zawodnik ma lepsze wyniki na clayu/lepiej czuje sie na clayu, niż na szybszych nawierzchniach, a: zawodnik nie potrafi grać na szybkich nawierzchniach - jak twierdzisz, to pod względem logiki, jesteś zwykłym .......
Tym bardziej, że piszesz to o zawodniku, który począwszy od USO 2008 w kazdym szlemie &quot;na twardych&quot; zaliczał same 3 i 4 rundy ???? Oszczędź sobie wiecej wstydu i nie rób z hard-hittera Almagro - claycourtera ????


Wcale nie napisałem że nie potrafi grać, tylko ze gra kiepsko a to jest różnica. A wstydu to sobie ty oszczędź.

Ale nie róbmy bałaganu tutaj. Jak masz jeszcze jakieś &quot;ale&quot; to pisz na PW
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
Tsonga bez formy?
Tsonga jest w swojej najwyzszej formie od dawna i jesli nie wygra tego meczu bede bardzo zaskoczony, Ferrera najwieksze atuty jak return i obrona przeciwko pociskom Tsongi zapewne nie beda skuteczne, -1.5 seta dla Francuza okolo @2.1 calkiem dobry typ

Ja bym Kubota tak nie skreślał, rozegral z Monfilsem znakomity mecz, co prawda przegral jednego seta, ale Monfils to 8 rakieta świata, dobrą taktykę mial z podbieganiem do siatki, nieźle mu to wychodziło... Zastanawiam się bardziej nad innym typem na Ferrera ktory gra z Tsonga. Tsonga w nie najlepszej formie mysle że kurs 2,40 jest warty zagrania Ferrer może sprawić malo niespodzianke chociaz mało oso na niego będzie zapewne stawiać
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
Ja również nie widzę większych szans Ferrera z Tsongą. Wogóle Ferrera nei widzę jakoś w czołówce na trawie. Tsonga powinien sobie poradzić spokojnie tracąc max seta.
Co do meczu Kubota to dzięki łatwej wygranej z Monfilsem prazynajmniej kurs na Feliciano Lopeza podniósł. Kubota serwis łatwo przełamać mimo wszystko, a odwrotnie - przełamać Feliciano Lopeza będzie mu niezwykle ciężko. Nie widzę tu tutaj większych szans dla Łukasza, ale nie stawiam przeciw Polakom nigdy tylko kibicuje.
W bwinie na 3:0 dla Feliciano macie kurs 2.90
Kurs, że Kubot wygra max 1 seta - 1.50
Pozdrawiam
 
F 67

figo88

Użytkownik
dobra , dobra ale z całym szacunkiem, Łukasz to nie Andy ;). Jak dla mnie Lopez jest nie do przełamania dla niego a Łukasz jak najbardziej, prędzej czy później, bo serwis Łukasz jest praktycznie zawsze do odbioru.
Wiedziałem,że trochę podgrzeje atmosferę po przecież takim pięknym winie Łukasza z francuzem. Ale jak dla mnie francuz zagrał strasznie słabo . Lopez jest systematycznym zawodnikiem bez wahań jakie miewa francuz to raz.
Prosze, tutaj stastystyki obu panów. Oby dwoje trzeba przyznać grali ostatnie mecze najlepiej jak potrafili więc jak dla mnie są miarodajne.
wimbledon.com/en_GB/scores/stats/day12/1308ms.html
wimbledon.com/en_GB/scores/stats/day13/1307ms.html
25 niewymuszonych Łukasza przy 7 Lopeza.
Punkty zdobywane po pierwszym serwisie, Łukasz tylko 66% a Lopez 81%.
I Asy, Lopez 28 w 3 setach, Kubot w 4 setach 4.
Dla mnie to value jest te 2.75... powinno być z 1.8 na 3;0 ;). Ale za nieprzewidywalność jaką Kubot ostatnio zaprezentował jest aż tak wysoki.
btw. tak jak przewidziałem, kurs na pierwszy set juz 1.4 a na 3; 0 2.37, wystarczyło parę godzin.
Tak Łukasz to nie Roddick! Dobrze, że to zauważyłeś, tylko szkoda że porównujesz tylko ich pod względem serwisu. Na pewno Roddick ma o wiele lepszy, lecz jeżeli chodzi o return to Kubot bije Amerykańca na głowę. Takie returny co dawał Monfilsowi, to się w pale nie mieściły, do tego dochodzi gra przy siatce, znowu Kubot lepszy od Roddicka...
Dodatkowo podczas wymian Roddick i Kubot inaczej się zachowują, Roddick raczej grał pasywnie i wybierał czasem tragiczne momenty by biec do siatki. Polak zaś w wymianach ryzykuje jak się da bijąc mocne piły, które raz wchodzą raz nie, dlatego tyle miał niewymuszonych.
Porównujesz Lopeza i Kubota w statystykach z ostatnich meczy, zobacz na Lopeza i Monfilsa, niemal identyczne 66% i 63% 1szego serwisu i 81% i 78% wygranych po nim... Tylko, że Lopez wygrał, a Kubot mimo takich &#39;fatalnych&#39; ograł przeciwnika ze statami jak Lopez 1:3...
Jeszcze dochodzi dzień przerwy, który potrafi wybić z rytmu. Wiadomo, może wybić zarówno Kubota jak i Lopeza, jednak Polak pokazał, że wchodzi w mecz pełni skoncentrowany, gdzie łamał Monfilsa w jego pierwszym gemie w meczu i pierwszym po przerwie spowodowanej deszczem od razu wypracowując sobie przewagę.
Oczywiście nie neguję Twoich typów, lecz dla mnie 3:0 jest bardzo ryzykowne. Wszystko tutaj będzie zależało od Łukasza, bo Lopez na pewno ma serwis, lecz w wymianach nie jest jakimś specjalistą.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Turniej wkracza w decydującą fazę, czas więc na mocniejsze typy. Szukanie niespodzianek w pierwszych rundach przyniosło efekt (wszystkie typy w moim temacie - link w podpisie), teraz na pewno będzie o takie trudniej. Federer jutro na pełnym lajcie awansuje do 1/4, zapewne podobnie będzie z Nadalem, jego rywal czyli Del Potro mimo wszystko do trawy w 100% nie pasuje... Kursy jednak nie powalają. Kubot i Tomic jeszcze do przemyślenia tymczasem skupiam się na pierwszym meczu, który jutro zostanie rozegrany na korcie centralnym (planowy start 14:00 polskiego czasu):
-

Andy Murray - Richard Gasquet
Jak dla mnie to szlagier numer jeden 4 rundy. Podtekstów jest wiele, Francuz kontra Anglik, dwóch tenisistów którzy od wielu lat są uważani za największe talenty w Tour, obaj byli już w półfinale Wimbledonu, a w turniejach wielkiego szlema rywalizowali ze sobą 2 razy i oba mecze kończyły się po 5 setach (Paryż 2010 i Londyn 2008, oba mecze wygrał Murray). Przypomnę mecz z 2008 roku, pamiętny turniej który wygrał Rafa Nadal, po niesamowitym finale z Federerem, wcześniej doszło do innego meczu na niesamowitym poziomie, właśnie między Murray&#39;em i Gasquet&#39;em. Sytuacja była wtedy trochę inna od obecnej, Szkot w rankingu ATP sklasyfikowany był na 11 miejscu, Gasuqet na 10, w dodatku bronił punktów za półfinał z 2007 roku. W tym roku Francuz bardzo mi się podoba, ustabilizował formę i od pewnego czasu z byle kim nie przegrywa. Śmiem twierdzić, że trawa to jego żywioł. Jest graczem ofensywnym, nieźle serwuje (choć do Szkota sporo mu brakuje), natomiast z głębi kortu to on może dyktować jutro warunki gry, jeśli Murray będzie grał tak pasywnie jak do tej pory, a to z Gasquetem może być zgubna droga. Andy gra przedziwnie w tym roku, nie przekonuje mnie w żaden sposób jego tenis, choć trzeba przyznać, że jest skuteczny. H2H 3:2 dla Francuza, co pokazuje, że pupil gospodarzy nie do końca lubi grać z Ryśkiem z Francji. Gasquet od 2008 roku nie grał na Wimbledonie, w tej edycji nie stracił jeszcze seta. We żadnym innym turnieju wielkiego szlema nie szło mu tak dobrze jak w Londynie (AO, FO, USO max 4 runda). Myślę, że stać go jutro na zwycięstwo. Nie wiem czym jest spowodowana taka gra Murray&#39;a w Londynie, z jego możliwościami ofensywnymi powinien dużo częściej atakować, biegać do siatki, a robi to bardzo rzadko. Do tego miewa przestoje serwisowe. Nie sądzę by był to łatwy mecz, nie zdziwię się na 5 setówkę, ale liczę na Francuza. Dwa razy z nim w szlemach przegrał, czas na rewanż. Jak dla mnie Murray wciąż nie radzi sobie z ogromną presją jaką wywierają na niego rodacy w trakcie tego turnieju :-|

Gasquet @ 4.30 Pinnacle
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Łukasz Kubot - Feliciano Lopez
Mój typ: Feliciano Lopez wygra 3-0 @ 2,70 bwin (pewnie są wyższe, ale nie chcę mi się szukać)
Ktoś już pisał o tym typie i myślę, że warto. Łukasz Kubot gra świetnie w Londynie, ale fakty są takie, że nie miał jeszcze tak solidnego przeciwnika jakim jest Lopez. Kwalifikacji nie biorę nawet pod uwagę - potem Clement (wygrany mecz Kubot mógłby przegrać 2-3, jednak wygrał w piątym secie), potem Karlovic bez formy - chociaż trzeba przyznać, że sztuką jest odbierać serwisy takiego giganta. I ostatnio Monfils - rozbity psychicznie. Łukasz Kubot doskonale wykorzystał słabości rywali. Dodatkowo zagrał naprawdę bardzo odważnie i to się opłaciło. Wcześniej grał zbyt pasywnie, teraz atakuje, biega do siatki i spisuje się przy niej niebywale.
Jednak jak to mawiają - trafił swój na swego. Feliciano Lopez nie gra typowej hiszpańskiej przebijanki. To tenisista bardzo dobrze wyszkolony technicznie - wolej ma jeden z lepszych w tourze. Do tego mocny serwis, który sprawia, że styl serwis&amp;wolej jest dla niego idealny. Z głębi kortu radzi sobie również dobrze. Gra jednoręczny backhand, który bardzo mu pomoże w pojedynku z Kubotem - by Polaka przy siatce dobrze mijać. Z backhandu Lopez gra najczęściej slajsem - każdy wie, że na nawierzchni trawiastej to zabójcza broń. Dla Kubota to nie będzie łatwy mecz i jak sam on mówi &#39;&#39;Nie mam nic do stracenia&#39;&#39; - Łukasz chyba nie oczekuje zbyt wiele po tym meczu. Lopez świetnie serwuje, ograł w ostatnim meczu Roddicka, który na Wimbledonie co roku jest zaliczany do grona faworytów. Jego slajs z backhandu robi wiele krzywdy rywalom. Do tego wszystkiego Lopez jest mańkutem. To dodatkowe utrudnienie dla Polaka. To wszystkie argumenty jakie przedstawiłem? Nie. Ostatni też jest ciekawy. Otóż będzie to dla Łukasza Kubota 7 mecz w Londynie! Ma prawo czuć się zmęczony. Tyle wygranych spotkań jest potrzebnych do zwycięstwa w turnieju Wielkiego Szlema (pomijając kwalifikacje, które Kubot właśnie musiał grać). Lopez za to grał 3 dość łatwe mecze. Kurs rzędu 3 na taki zakład to naprawdę spora promocja i ja zdecydowałem się zagrać. Pozdrawiam. ????
 
D 0

damiano90

Użytkownik
Jako że to mój pierwszy post na początku witam wszystkich. Chciałbym Was spytać jak widzicie w jutrzejszych meczach szanse na zwycięstwo Malisse&#39;a z Tomiciem ( jest faworytem, ale Tomic zaskakuje, z tym, że to już jego siódmy mecz w turnieju, a przecież kurs na Belga więcej niż zachęcający) oraz na to, że Llodra ugra chociaż set z Djoko. Przyznam, że tu również głównie kurs kusi ( około 2,5-3), ale Francuz od początku turnieju prezentuje się nad wyraz dobrze. Jakie są Wasze opinie na ten temat?
 
S 2

sebcio89

Użytkownik
Jako że to mój pierwszy post na początku witam wszystkich. Chciałbym Was spytać jak widzicie w jutrzejszych meczach szanse na zwycięstwo Malisse&#39;a z Tomiciem ( jest faworytem, ale Tomic zaskakuje, z tym, że to już jego siódmy mecz w turnieju, a przecież kurs na Belga więcej niż zachęcający) oraz na to, że Llodra ugra chociaż set z Djoko. Przyznam, że tu również głównie kurs kusi ( około 2,5-3), ale Francuz od początku turnieju prezentuje się nad wyraz dobrze. Jakie są Wasze opinie na ten temat?
Myślę, że wygranie seta przez Llodrę jest dużo bardziej prawdopodobne niż pierwszy podany typ - Tomicia stać na sprawienie kolejnej niespodzianki. Oglądałem mecz Djokovicia z Baghdatisem i nie mogłem uwierzyć ile prostych błędów popełnił Serb. Jeśli nie poprawi swojej gry w kolejnym meczu to na stracie tylko jednego seta może się nie skończyć.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Jako że to mój pierwszy post na początku witam wszystkich. Chciałbym Was spytać jak widzicie w jutrzejszych meczach szanse na zwycięstwo Malisse&#39;a z Tomiciem ( jest faworytem, ale Tomic zaskakuje, z tym, że to już jego siódmy mecz w turnieju, a przecież kurs na Belga więcej niż zachęcający) oraz na to, że Llodra ugra chociaż set z Djoko. Przyznam, że tu również głównie kurs kusi ( około 2,5-3), ale Francuz od początku turnieju prezentuje się nad wyraz dobrze. Jakie są Wasze opinie na ten temat?
Chyba warto, skoro Djokovic stracił seta z Baghdatisem, to czemu nie z Llodrą. Francuz jak będzie miał swój dzień to może nawet wygrać, przy stylu jego gry. Serwis&amp;volley na trawie to bardzo dobra mieszanka.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Spodziewam się jutro kilku niespodzianek. Meczy bardzo dużo. Ciężko coś wybrać.
Można próbować łączyć mecze, żeby zrobić jakiś sensowny kurs, a można zdecydować się na wybranie jednej niespodzianki i za nią trzymać kciuki. Zdecydowałem się na drugi wariant i zagrałem typ, który został wyżej opisany.

Murray - Gasquet 2 4,00 ⛔ dzisiejszy dzień to dramat w wynikach. masakra ten wimbledon

Wyżej dużo (i dobrze) opisane. Jeśli koksiarz będzie miał swój dzień, to Andy może pożegnać się z turniejem. Wiadome, że Szkot będzie czekał na błędy Ryszarda. Liczę, że ten nie będzie ich popełniał za dużo. Można spróbować też zagrać na Gasqueta pierwszy set. Ja jednak zagrałem dość ostro na Francuza w całym meczu. Allez!
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Kubot L. (Pol) - Lopez F. (Esp)

Typ:1
Kurs:3.40



I kolejny typ również z Wimbledonu tym razem z turnieju mężczyzn i dużo bardziej ryzykowny ale co za tym idzie kurs jest naprawdę kuszący. Postanowiłem tak naprawdę postawić trochę patriotycznie na zwycięstwo naszego tenisisty Łukasza Kubota, który ostatnio sprawił sporą niespodziankę i pokonał faworyzowanego Monfisa. W kolejnej rundzie teoretycznie powinien mieć łatwiej bo przeciwnik będący znacznie niżej w rankingu od Monfisa i z pewnością grający słabszy tenis. Na dzień dzisiejszy Kubot zajmuję dość odległa 93 pozycję ale po tym turnieju z pewnością się to zmieni a gdyby udało mu się wygrać to spotkanie to awans będzie naprawdę spory. F. Lopez, który jest dzisiejszym przeciwnikiem natomiast zajmuję nieco wyższą lokatę bo plasuje się na 44 pozycji ale jest jak najbardziej w zasięgu naszego zawodnika. Myślę, że będzie to ciężki mecz ale mimo wszystko wierzę, ze zwycięsko z niego wyjdzie Polak.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
W kolejnej rundzie teoretycznie powinien mieć łatwiej bo przeciwnik będący znacznie niżej w rankingu od Monfisa i z pewnością grający słabszy tenis...
...Myślę, że będzie to ciężki mecz ale mimo wszystko wierzę, ze zwycięsko z niego wyjdzie Polak.
Oj grubo się mylisz jeśli twierdzisz, że Lopez jest łatwiejszym przeciwnikiem na trawie (w ostatnim czasie nie tylko na trawie) niż Monfils. Chyba nie widziałeś ich spotkań. Wg mnie granie patriotycznie przeciw Lopezowi jest pewnym wyrzuceniem kasy w błoto.
A &quot;niespodzianki&quot; podobnie jak poprzednicy upatruję w meczu Murray - Gasquet, i sądzę że Francuz ma ogromną szansę pokonać Szkota (kurs 3,00-3,50).
Kurs 2,20-2,50 na zwycięstwo w przynajmniej w jednym secie LLodry z Djokoviciem też wygląda zachęcająco.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom