>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Lopez - Kubot (+1,5s) @ 1,6

Piękny sen Łukasza skończy się w IV rundzie, Lalo wreszcie gra swój najlepszy tenis, bardzo wysoka skuteczność pierwszego podania, świetne passing-shoty to jego popisowe zagrania. Kubot przy świetnym serwisie Hiszpana nie będzie tak często odgrywał jak w meczu z Monfilsem, który serwował bardzo nierówno i dawał co kilka gemów szanse na przełamanie dla Polaka. Lopez jest groźniejszy również przy siatce. S&amp;V Łukasza nieźle, choć nie wspaniale funkcjonował z Gaelem (ok. 60%) skuteczności, tutaj może być trudniej, ze względu na nieco lepsze poruszanie się Hiszpana po korcie i większe ogranie na trawnikach. Kubot traci wszystkie swoje atuty. Reasumując, 3-0 lub 3-1 dla Feliciano :!:

Youzhny - Federer 0-3 @ 1,38

Kurs niski, ale pewny. Szwajcar gra swój bardzo dobry tenis i nic nie wskazuje, żeby miał problemy z nierównym Miszą. H2H 0-10, tylko dwukrotnie Roger stracił seta.

Nadal - Del Potro @ 5,5

Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że value. Juan jest w dobrej formie, tak więc przy tak zbliżonym potencjale na szybkich nawierzchniach, warto na niego postawić. Nadal broni tytułu, ale patrząc na drabinkę zeszłoroczną, można powiedzieć, że po prostu nie miał z kim przegrać. A męczył się i to ostro z Robinem Haase i Petzschnerem przegrywał 1-2 w setach. Soderling, Murray czy Berdych to nie sa gracze tak wielcy, by wygrywać szlemy. Del Potro z pewnością do takich graczy należy.
 
S 0

silverfox

Użytkownik
Nadal - Del Potro @ 5,5
A męczył się i to ostro z Robinem Haase i Petzschnerem przegrywał 1-2 w setach.
Hej Phillips bardzo ciekawe typy. Jednakże chyba drabinki Ci się pomyliły, bo Del Potro i Nadal nie grali z Petzschnerem i Haase. Nadal grał z Russelem, Sweetingiem i Mullerem a Del Potro z Cipollą, Rochusem i Simonem. Chyba, że czegoś nie rozumiem.

Poza tym, co myślisz o meczu Lisicki - Cetkovska? Planowałem zagrać 2-0 na Niemkę, ale nie mogę rozgryźć tej Czeszki. Przyznam, że wygrana z Ivanovic była dla mnie niezłą niespodzianką. Chyba Serbka po zbyt łatwo wygranych pierwszych rundach, poczuła się za dobrze...

pozdrawiam,
Silverfox


christopher48 // Witam na forum. PhillipS pisał o zeszłorocznej drabince Nadala.

Jeśli chodzi o mecz kobiecy, to jest oddzielny temat dla kobiecego Wimbledonu:
http://forum.bukmacherskie.com/f153/wimbledon-11-turniej-glowny-kobiet-60487.html
 
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
X-Man, Tsonga, Fed i Rafa - 2,66
Wolę zagrać taką taśmę z pewniakami niż szukać doga w osobach Kubota, Gasqueta, Llodry czy Fisha.
X-Man to specjalista od trawy. Na Wimblu bez najmniejszych kłopotów pokonał już Zvereva, F.Mayera i Melzera, a więc ludzi, którzy na trawie sa groźni, gdyby nie odpuszczony seta z Mayerem bilans Belga byłby idealny. Tomic osiągnął wspaniały rezultat, ale warto zauważyć, że w drodze do 4R pokonał samych clayowców: Davydenkę, Andreeva i Soderlinga. Uważam, że Malisse na trawie to za wysokie progi dla niesamowicie utalentowanego Aussie. H2H 1-0 dla Xaviera, który pokonał Tomicia przed rokiem w Queen&#39;s.
Tsonga bez problemów powinien uporac się z Ferrerem. Hiszpan na trawie grać nie lubi, 4R zawdzięcza łatwej drabince (Paire, Harrison i K.Beck). Francuz na trawie z byle kim nie przegrywa i nie przegra zapewne również z Ferru.
Mecz Feda z Mishą powinien bajeczny pod względem technicznym, obaj grają pięknie w tenisa spodziewam się wielu perełek technicznych i pewnego zwycięstwa Szwajcara, który pokonał Rosjanina we wszystkich ich dotychczasowych pojedynkach.
Na hardzie i na clayu Del Potro byłby dla Nadala niezwykle ciężką przeszkodą, ale nie na trawie na której DelPo grac nie umie. Rafa powinien to spokojnie wygrac, nawet &quot;in straight sets&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Fish - Berdaych
Typ: Tie Break w meczu
Kurs: 1.50
Obaj dysponują potężnym serwisem. Mało powiedzieć ale obaj panowie oddali w tym turnieju zaledwie po 1 bp. Obaj czują się pewnie na trawie i myślę, że w meczu o taką stawkę od początku do samego końca będą w pełni skoncentrowani. Fish w tym turnieju w każdym meczu grał Tie-Break&#39;a. Berdych póki co gromi ale rywale zupełnie bez formy i rankingu. Choć w sumie Bogomolov gdyby ciutkę lepiej zagrał to pewnie by doprowadził do TB w 3cim secie. Zresztą w Halle gdzie Berdych grał przed Wimbledonem rozegrał 4 mecze z ciut bardziej wymagającymi rywalami i w każdym dochodziło do TB.
Podsumowując. Kurs wg mnie na to zdarzenie powinien wynosić w granicach @1.30. Gramy 3 sety minimum i po prostu nie chce mi się wierzyć aby było to łatwe zwycięstwo Tomasa.
Stake: 9/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Fish, M - Berdych, T 1,40

Trochę mały kurs, no ale można znaleść większe. Tomas gra tutaj świetnie o czym pisałem kilka dni temu. Na grassie jest to dla mnie absolutny top, i ciągle to potwierdza. Fish popełnia sporo błędów, jedynie jego podanie jest ciągle na dobrym poziomie inne elementy na pewno zawodzą. Moim zdaniem i tak z meczu na mecz wygląda lepiej, ale na Berdycha nie ma odpowiednich argumentów. Na tak dysponowanego Czecha może dać radę tylko ktoś z wielkiej trójki, moim zdaniem...

Tomic - Mallise -1,5 1,87
Tomica powinno już nie być w turnieju, no ale na szczęscie grał z Andeevem, który jest znany ze swojego loooserwstwa. Na pewno mega niespodzianka wygra ze Soderlingiem, meczu nie widziałem więc nic nie powiem, ale Soda nie jest sobą w ostatnich tygodniach i był po mega cięzkim meczu z Hewiitem, młody to wykorzystał. No ale dzisiaj inna bajka, gra z Belgiem który momentami gra tutaj wręcz fantastycznie wszystko mu wchodzi, imponuje. Stać go tutaj na naprawdę dobre wyniki, dzisiaj moim zdaniem ma jednego ze słabszych rywali, nie ma opcji aby stracił wiecej niz jednego seta.
Lopez - Kubot -1,5 1,60
Trochę na temat tego meczu już zostało napisane, ja tylko dodam, iż Lopez jest w najlepszej formie od wielu, wielu miesiecy. To co grał w meczu z ARodem to była momentami bajka. A co dla niego najważniejsze w trudnych momentach nie zawiodła głowa, w TB grał najlepiej jak mógł. Kubot, już fantastyczny wynik, wykorzystuje słabą drabinkę. Z Monfilsem byłem pod wrażeniem jego returnu, momentami bajka, mało rozgarnięty Francuz nie wiedział co się dzieje momentami. Dzisiaj Lopez zdominuje Kubota, który na pewno co chwile będzie biegał do siatki, Roddick tez tak często robił i był ośmieszany, grał na BH Hiszpana i leciał do siatki a ten go wiele razy pięknie mijał 1BH, dzisiaj będzie podobna historia.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Znowu się czepiasz o słówka? Gdzie Davydenko i Soda najlepiej graja? moim zdaniem cegła. Umieja grac na trawie? Moim zdaniem ich wartość spada o 30,40%. Przestań sie czepian ludzi bo to mało fajne jest.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Jeśli sprawy tak zasadnicze nazywasz &quot;czepianiem się słówek&quot;, to gratuluje luźnego podejścia do typowania. Nazwanie jednego i drugiego clayowcami to mała profanacja. Nie cofajmy sie do tenisowego przedszkola.
Soda to typowy &quot;all court player&quot;, ale zdecydowanie wolący grać na szybszych nawierzchniach. Tylko niech nikt nie kontruje jego sukcesami na French Open, gdzie nawierzchnia jest szybsza od niejednej halowej - to pewnie o nie Ci chodziło, pisząc że na mączce gra najlepiej ???? Agresywny flat-hitter z potężnym serwisem nazywany claycourterem - no jak to brzmi? ???? . Denko, nie licząc trawy, do której ma awersję, jest również uniwersalny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Malisse - Tomic 1 1.61
Tomic ma świetny bilans na trawie w tym roku 14-2 ale bez przesady fakty są takie że bilans ten zbudował na dwóch półfinałach w Nottingham, gdzie miał rywali jednak z poziomu właśnie challengerowego, do tego trzech bardzo słabych rywali w kwalifikacjach do Wimbledonu. Nazwiska z turnieju głównego może i wyglądają na wielkie ale prawda jest taka że Davydenko od dawna gra piach, z Andreevem by pewnie odpadł gdyby nie te przerwy spowodowane deszczem, a Soderling miał ogromne problemy fizyczne przez co nie grał na swoim normalnym poziomie a i tak w drugim i trzecim secie prowadził w miarę wyrównany bój. Malisse jest ponad 100 miejsc w rankingu wyżej, i będzie miało to dzisiaj odzwierciedlenie na korcie. Pokonał w świetnym stylu Mayera i Melzera, byli oni bardziej wymagającymi rywalami od tych Bernarda, dla mnie Malisse max w 4 setach wygra.

Murray - Gasquet pierwszy set 2 3.00
Pierwszy pojedynek dzisiejszego dnia na korcie centralnym, w którym zmierzą się rozstawiony z numerem Andy Murray oraz turniejowa siedemnastka Richard Gasquet. Uważam że będzie to dość wyrównany pojedynek (4-5 setów), w którym ostatecznie wygra Szkot, a Francuz musi dobrze rozpocząć pojedynek jeśli chce awansować do ćwierćfinału. Największymi sukcesami obu graczy w Wimbledonie są półfinały, Murray w dwóch ostatnich latach, a Francuz cztery lata temu. W tym roku Murray w dotychczasowych trzech pojedynkach stracił dwa sety, Gasquet do tej pory wygrywał wszystkie pojedynki po 3:0. W bezpośrednich pojedynkach jest 2:2 jednak wszystkie miały podobny przebieg, w każdym z nich na początku pojedynku dominował Gasquet, który za każdym razem wygrywał pierwsze sety, w dwóch pierwszych pojedynkach udawało się wygrywać spotkania, a w dwóch kolejnych Murray wyciągał wynik pomimo przegrywania 2:0 w setach. Francuz musi po raz kolejny wygrać pierwszego seta by mieć szansę na wygraną i jest patrząc na statystyki dziś na to spora szansa.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
No tak nie neguje tego, ale czepiasz sie. Kontrując jedno zdanie i tyle. Teraz naskrobałes kilka zdań wiecej i już to innaczej wygląda. Nie neguje tego ze zwróciłes uwage, ale bardziej sie postaraj i napisz kilka zdań.... Kolega mogl napisac, ze trawa to najslabsza nawierzchnia dla sody i davyenki.....
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tsonga - Ferrer @ 1.50 8/10 ✅ 63 64 76(1)
Francuz aktualnie chyba najbardziej groźnie grający zawodnik z najbliższego zaplecza samego TOP&#39;u.
W tym roku widziałem Jo wiele razy na trawie i widać jego &quot;tenis na tak&quot; czy &quot;radosny tenis&quot; jaki powinien być na tej nawierzchni daje mu bardzo dużo, finał Queens gdzie robił wielkie show lecz uległ Murrayowi rok temu trzeba przypomnieć też odpadł z Murrayem w ćwierćfinale Wimbledonu chociaż miał piłki setowe na prowadzenie 2-0 w setach.
Pitbull jeśli nie wykorzystał szansy na ćwierćfinał na RG to myśle że tym bardziej nie zaistnieje tutaj, chociaż też często na tym turnieju wybiera się do siatki to nie miał rywali którzy utrudniali mu jego ciułanie rywala, chociaż to dobry biegacz, ma świetne krosy forhendowe jak i przy siatce od dwóch sezonów jest coraz lepiej to jednak były momenty gdzie Ferrer miał szanse jeszcze bardziej zaistnieć lecz wrócił stary powiem Hiszpana który czasami ze świetnymi swoimi broniami gubi się i ciężko mu się odnaleźć, tutaj może być tak samo jak z Monfilsem.
Mister X - Tomić @ 1.60 8/10 ⛔ 16 57 46
Belgowi ufam od turnieju w Chennai po którym przeczytałem jego wywiad jak i oglądałem wiele jego spotkań na początku sezonu jak i jego poczynania potwierdzały to co mówił.
Mister, X-Man zawsze potrafił wypośrodkować swój styl pomiędzy genialnymi zagraniami przy siatce jak i baselinerstwem, nękaniem rywali na błędy czy prowokowaniem ich by podejść do siatki, jak narazie cały sezon Belg systematycznie poprawia i poprawia swój ranking i gre, nie trzeba przypominać że ładnych parę lat temu zanotował połfinał Wimbledonu, a przegrał wtedy z Nalbandianem.
Naprzeciwko wyjdzie aktualnie pierwsza rakieta Australii młody arogancki ale grający też z niebywałym czuciem Tomić jest strasznie promowany przez ATE tak naprawde jest to jego pierwszy znaczacy turniej bo poza tym są tylko dwa tytuły w challengerach na własnym gruncie i dobry wystep na AO &#39;11.
Belg wygrał z młodym Niemcem pochodzenia Serbskiego grającego dla Australii rok temu na angielskich trawnikach Queens Clubu w trzech setach, nie sądzę by młody posiadał jakiegokolwiek haka na Mister X który według mnie zamelduje się w ćwierćfinale.
Llodra/Zimonjić - Nishikori/Devvarman @ 1.25 8/10 ✅ 63 64 76(5)
Francuz z Serbem ogólnie mieli zawiesić gre ze sobą na Wimbledonie z powodu wielkich ambicji Misiela w singlu, ale jednak grają na dwa fronty i widze w nich underdoga by przeciwstawić sie Bryanom.
Japończyk jak i Hindus wielkimi mistrzami gry przy siatce nie są i szybciej będą grać ostro płasko na rywali niż walczyć na ich poziomie co jednak może szybko skończyć się porażką, przy dobrym wejściu w meczu Azjatycka będzie w stanie ugrać seta nic więcej.
Fleming/Hutchins - Dimitrov/Tursunov @ 2.00 5/10 ✅ 46 62 67(5) 62 64
Dosyć świeża Brytyjska para deblowa szybko się zgrała, chociaż jeszcze nie mają dwóch tytułów ATP jak z poprzednim partnerem Fleminga, Skupski to widać ogólnie notują lepsze wyniki niż wyskok raz na jakiś czas jak to było z Skupskim.
Tursunov chociaż deblista z niego jest dobry jak i Dimitrov za młodu tez nie powalał chociaż ma wicemistrzostwo US Open Juniorów w &#39;07 czy ostatnio drugie miejsce w Eastbourne nie przyjechali tutaj walczyć w deblu lecz w singlu i nie sadze by walczyli tutaj o kazda pilke w tym spotkaniu z parą która widać jest zmobilizowana, a punkty na Szlemie dadzą im pewniejsze miejsce w rankingu, udział nie tylko na słabych #250tkach czy challengerach ale na czymś lepszym, większym bo drabinka nie jest aż tak wymagająca dla Brytyjskiej pary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toudi 715

toudi

Użytkownik
Tsonga - Ferrer
Tsonga 1.50 9/10
Tsonga -3,5 6/10


Obserwuję Tsongę w tym turnieju i robi na mnie duze wrazenie, z Gonzo serwował jak karabin maszynowy, bez koncentrowania się jak Nadal, bez zwklekania, po prostu jak maszyna. Gonzo tak naprawdę po kilku gemach wyglądal na zrezygnowanego i trudno mu się dziwić jezeli wiele gemów ze swoim serwisem Tsonga wygrywał w minute. Wyglądał na spokojnego, grał pewnie z głębi kortu, mało niewymuszonych jak na niego. Jestem przekonany, ze dziś powtórzy tę świetną dyspozycję, wystarczy serwis tak naprawdę bo Ferrer swoim podaniem nie jest w stanie go zatrzymac, kilka przełamań Francuz powinien uzyskać bez problemu, prędzej czy pozniej trafi swoje 2 czy 3 &quot;strzały&quot; pod rząd, których nawet Ferrer nie będzie w stanie przebić. Ferrer do tej pory miał kilku ogórków ale na grassie przeciwko graczom typu Tsonga nie ma argumentów.

Malisse - Tomic
Malisse 1.60 7/10
Malisse -3,5 1.92 5/10


Malisse w tym turnieju nie widziałem ale widziałem Tomicia i jak dla mnie te kursy na niego są mocno przeszacowane. Soderling rozgrywał bardzo słaby mecz a mimo to tylko przez własne proste błędy nie wrócił do meczu w końcówce trzeciego seta, w której to Tomic grał nerwowo albo psuł albo walił balony w środek kortu, gdyby wtedy Robin nie zmarnował szansy to pewnie by się skończyło 3:2 dla niego. ze Szwedem ewidentnie nie było wszystko w porzadku, krązą plotki (a właściwie to to jest praktycznie pewne), ze miał miejsce spory skandał w stołówce czy jak to nazwać dla zawodników, przykładowo wpis portugalskiego komentatora Eurosportu z Twittera - &quot;besides @RSoderling, 10 players with stomach probs #Wimbledon including Hantuchova, Radwanska, Beck; I&#39;m told it was pasta in players&#39; resto&quot;. Dodatkowo w pewnym momencie meczu Robin rozmawiał ze swoim obozem na temat jakichś problemów, na 99% coś było na rzeczy.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Patrząc na statystyki Lopeza z tego turnieju to Kubot wielkich szans nie ma. Sama średnia prędkość 2giego serwisu mnie bynajmniej powala bo to jest średnia jaką mają niejednokrotnie słabsi gracze przy 1wszym serwisie ???? . Ponadto do tej pory oddał zaledwie 2 bp swoim rywalom. Nie lata tak często jak Kubot do siatki ale kiedy już się tam zjawi to przeważnie z dobry tego skutkiem. Co więcej mi przychodzi na myśl. Przychodzi mi mecz Kubota z Monfilsem gdzie widać było, że Francuz to jednak nie jest stworzony do tej nawierzchni. Mimo tego, że technicznie jest z całą pewnością zawodnikiem lepszym to przeplatał gemy wygrane na sucho z tymi gdzie walczył na przewagi. Przeważnie uwarunkowane to było faktem, że Łukasz biegał sporo do siatki, a &quot;żabojad&quot; nie wiedział za bardzo jak temu zaradzić bo to po prostu nie jego styl i tyle.
Spodziewam się dziś wyniku w granicach 7:6 6:4 6:4. Jeśli Łukasz będzie w stanie urwać seta to po TB ale będzie to bardzo trudne z takim Lopezem jakiego oglądamy do tej pory w Londynie.
Typ: Lopez win 1 set and win the match
Kurs: 1.50
Stake: 8/10
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nie radziłbym grać przeciwko Nadalowi. Del Potro to bardzo solidny, uzdolniony grajek, z dużymi możliwościami ofensywnymi, ale ewidentnie ma problemy z grą na trawie. Wydaje mi się, że to przez wzrost, jest mu dużo ciężej, bo musi bardzo nisko schodzić na nogach. Natomiast Argentyńczyk bardziej lubi uderzać piłki po wysokim koźle. Z drugiej strony Nadal to niesamowity solidniak, który podejrzewam, że nie straci nawet seta. Poprzednie mecze na wielkim luzie, czas na kolejny. Del Potro ograł już nadala 3 razy w karierze, ale wszystkie te mecze odbyły się... latem 2009, kiedy to Potro był w formie życia, a tenisowa karuzela przeniosła się do Stanów na tamtejsze US Open Series. Poza tym okresem - 6 zwycięstw Nadala. Nic dodać nic ująć, jak dla mnie Nadal dzisiaj szybko zapewni sobie awans do 1/4 finału.
Kubot do boju! Polak przed ogromną szansą! Jeśli nie zagra tak pasywnie jak Roddick to ma wielkie szanse na ogranie Lopeza! Kurs zachęcający, ale lepiej zacząć na live!
 
S 0

silverfox

Użytkownik
Masz rację. Patrzyłem na rewelacyjne staty Tomica i oczy przecierałem ze zdumienia. Reception points % Soderling miał żenująco niski i ani razu go nie przełamał. Ale namieszałem sobie w głowie zbyt wieloma informacjami z netu. Dzięki za cenne przemyślenia.
Widzę, że pojawiła się opcja underowa na Federera. Na betfair macie under 32.5 gema po 1.66, co jest zajebistą opcją. 7-6, 6-3, 6-4 nam wystarcza, a Youzhny nie ma aż takiego serwisu by były tie breaki. Co więcej na te 10-0 dla Federera, był bodajże 2 tie breaki i 2 razy 7-5 w setach.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Podzielam zdanie Moziego co do meczu Nadala z Potro. Piłeczka na trawie odbija się zdecydowanie najniżej i taki zawodnik jak Argentyńczyk będzie miał z tym problem. Może tego tak nie widać z słabszymi rywalami, ale z Nadalem będzie to widoczne. Nie za bardzo się zgadzam z tym że Nadal wygrywa w tym turnieju na wielkim luzie, bo przez 2 pierwsze sety mocno męczył się z Mullerem. Myślę, że max na co stać Potro to set w tym meczu, w co i tak wątpię.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
http://www.lshunter.tv/tennis-live-streaming-video.html
Proszę. Ale radzę przejrzeć temat bo było podawane.
A co do typów, to po prostu tak bywa, że nie wszystko idzie po myśli.
Na wygraną Kubota bym nie liczył, ale na dobry mecz i owszem.
Over gemowy też raczej wejdzie.
Z ciekawy Fish z Berdych. Myślę, że Czech da radę ale 3-0 to to na pewno nie będzie.
Może postawić na TB w meczu.
Berdych @ 1.53
TB @ 1.47
-Tutaj na 0, dosłowanie. Wygrana z TB pokryła porażkę na zwycięzcę, zawiodłem się MOCNO!
Tsonga z Ferrer to myślę Francuz łatwo da radę. Gra naprawdę świetnie na trawie a także ostatnio nie robi za dużo błędów. Ma też dobre warunki i ostatnio serwis działa nieźle. Może to wina tego, że ostatnio dużo wygrywa, ale i głowa wydaje się być mniej gorąca ;) Ponadto myślę, że Ferrer da radę ugrać jeden set, ale TB bym zbyt tutaj nie liczył chociaż nie wykluczam. Linia gemów 40,5. Wciąż myślę ale chyba under.
Tsonga @ 1.49
Under 40.5 gemów @ 2.04

-Mocny ✅, jestem z tego zakładu zachwycony!
Wszystkie kursy w Betfair
Edit. Ale mod okroił xD
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Feliciano Lopez i Andrea Petkovic v David Marrero i Andrea Hlavackova

Feliciano spędził dzisiaj 4 i pół godziny na korcie grając przeciwko naszemu Łukaszkowi więc pewnie po takiej dawce wysiłku ledwo chodzi, a co dopiero grać jeszcze dzisiaj. Poza tym w ćwierćfinale czeka go mega wymagający rywal jakim jest Murray więc po co jeszcze tracić siły na Miksta tym bardziej, że za przeciwników mają całkiem niezłą parę, rozstawioną tutaj z numerem 16.

David Marrero i Andrea Hlavackova @2.62 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Widzicie jakieś szanse dla Tsongi z Fedexem ? zastanawiam sie przynajmniej nad jakimś handi ?
Myślę, że to będzie ciekawy mecz.
Może, może nawet z niespodzianką. Tsonga dał sobie radę z Nadalem, dlaczego nie z Federerem? Oczywiście to jest Grand-Slam... Cóż.
Ja myślę najbardziej na:
Tsonga +2,5 @ 1,83.
Jak na mój gust to to jest ogromny value! Tsonga naprawdę radzi sobie na trawie a ostatnio też w dobrej formie. Ostatnio wygrał z Nadalem, urwał seta Murray, Ferrerowi nie dał czans. Ten kurs to dla mnie ogromne szanse.
To, lub:
Ilość setów, powyżej 3 @ 1.6
W sumie bez sensu... to prawie to samo xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom