>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wimbledon '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
M 62

moreno

Użytkownik
&quot;Analizy&quot; dotyczą tylko i wyłącznie tenisa męskiego więc kupon wklejam w formie niezmienionej.
Tobet
:siata: Polska - Portoryko HC -2,5 kurs 1,42
???? Rafael Nadal - Gilles Muller UNDER 30,5 kurs 1,75
???? Gael Monfils - Lukasz Kubot HC +5,5 kurs 1,90
???? Elena Baltacha - Shuai Peng OVER 21 kurs 1,85
Stawka 12,17
Zysk 94,13

Nadal bardzo dobrze sobie radzi, szybko odsyłając rywali tam, gdzie jest ich miejsce. Tutaj znowu drabinka okazała się łaskawa i powinien sobie znowu szybko poradzić. Nadal 18 gemów (6+6+6), przeciwnik maksymalnie 12 (4+4+4), bo nie spodziewam się żadnej walki o seta. W optymistycznej wersji powinien więc ugrać maksymalnie 30 gemów. Odnośnie Kubota to według buków on zawsze ma wylecieć z turnieju wcześniej, niż wylatuje w rzeczywistości. Tutaj znowu według mnie niesłusznie został potraktowany .... ale to lepiej dla nas ???? Niektórzy stawiają nawet na WIN Łukasza. Ja aż takim optymistą nie jestem, ale myślę, że urwie 1-2 sety ???? Zważając na to, że ostatnio Zemlja szarpnął Monfilsowi seta, a Kubot zniszczył Karlovica 3:0 ... nic, tylko brać ten piękny kurs.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Roddick - Lopez TB (1.set) @ 3.00:grin: Ladbrokes
bezpiecznie TB w meczu @ 1.33 H2H : 7:0 dla Roddicka
-4 razy w 1.setach był TB
-Grali ze sobą ostatnio 7.czerwca w QC (7:6,6:7,6:4) 1.set to 1 szansa na przełamanie Roddicka, 2.set 2 szanse Lopeza (żadna niewykorzystana), -punkty odbierających odpowiednio 12/40 i 6/35 oraz 11/41 i 11/39
-Wimbledon : Roddick 2 mecze po 3:0, (ani razu nie został złamany, Beck i Hanescu po 1 szansie na przełamanie ! )
Lopez 3:0 z Berrerem i 3:1 z Schuettlerem (przełamany w sumie 1 raz przez Schuettlera)
Akurat w tym meczu TB niemal nieunikniony, o serwisie obu nie ma co się rozpisywać, gdyż oczywistą oczywistością jest to, iż jest ich mocną stroną, jeśli dodamy do tego trawę...;) kto nie ryzykuje, ten nie ma, więc gram TB w 1.secie ; przełamaniom mówię NIE:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ostatnio gram Wimbledon, z niezłym skutkiem nawet idzie. Wiec mam nadzieję, że nie zaszkodzi jak się wpisze w tym dziale :razz:
VS

KUBOT - MONFILS
Typ : Over 3,5seta @ 1,72 bet365✅63 36 63 63
Kubot dobrze sobie radzi ostatnio, 3:0 z Ivo przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Potrafił przełamać jego podania nawet. Dzisiaj gra z Gaelem. Jakieś 3:0 w jedną czy drugą stronę wg mnie nie wchodzi w grę. Owszem Gael to skubaniec zwinny i w ogóle, ale wierze, że Łukasza stać na walke i łatwo meczu nie odda. Z Clementem miał przestoje bo z 2-0 musiał grac 5 setów.
VS

F.LOPEZ - RODDICK
Typ : Roddick @ 1,25 bet365⛔76 76 64
Mógłbym kombinować z handi na Feliciano, bo to realne w sumie. Na over38,5 mam tylko @1,44 , na over3,5seta @ 1,57. Niby ta druga opcja ciekawsza. Ale z drugiej strony czy warto kombinować ? H2h 7-0 dla Roddicka... W dodatku trawa. Nie kombinuję i gram na Roddicka po @ 1,25 poprostu w dublu.
Dubel over3,5seta Kubot - Monfils + Roddick @ 2,15 bet365
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Nadal- Muller Over 8.5 w pierwszym secie 1.44 (bet365)

mocny serwis Mullera powinien spokojnie dać 3 gemy jak nie więcej w pierwszym secie. kurs taki sobie ale bardzo prawdopodobne.

Mardy Fish vs Robin Haase over 9.5 gema w pierwszym secie 1.61 (bet365)


Patrząc po statystykach z ostatnich meczów oby dwoje dosyć pewnie podają. Ja przewiduje nawet tie breaka w pierwszym a i po cichu liczę na wygranie tego meczu przez Haase&#39;a. Jak dla mnie szanse 50 na 50.

Feliciano Lopez vs Andy Roddick over 10.5 gema w pierwszym secie kurs 2.1 (bet365)

Patrzac w statystyki i znając serwis obu panów , można wywnioskować ze w meczu będzie mało przełamań. Sądzę ze przez pierwsze 10 gemów w meczu nie zobaczymy przełamania. Chyba nawet lepiej spróbować tie breaka po kursie 2.75 (bet365)

- edit. no i weszło. właśnie graja tiebreaka. Choć nie obyło się od emocji, bo panowie się po razie przełamali na 5:4 i na po 5:p. Tak czy inaczej fajne kursy weszły.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Fish - Haase 3,40 1/10
Buki tutaj niezle poleciały z kursami, 1,30 na jankesa? Śmiech, trzeba wykorzystać. Widziałem mecz Fisha w 1r i niezle się męczył z Hiszpanem, dwa TB, pełno błędów pod siatką. Praktycznie sam serwis. Haase, na trafie czuje się równie dobrze jak Amerykanin i nie wiem czumu buki nie dają mu szans. Ograł groznego Verdasco bez większych problemów, miał mecz pod kontrolą. Dzisiaj szanse co najmniej 50 na 50 i po takim kursie trzeba zagrać na Holendra, można zagrać handi +2,5 seta kurs 1,55. Na pewno będą jakies TB, decydować będą pojędyńcze piłki. Gra dwójka świetnych zawodników na grassie a buki tak faworyzuje jednego z nich... Oby zapłacili za swój bład!
Bogomolov - Berdych DW 0:3 1,55 5/10
Widziałem mecze Berdycha i była tak jak się spodziewałem. Gra pewnie nie ma problemów ze skończeniem piłek, dominuje swoich rywali praktycznie od pierwszej do ostatniej piłki. Amerykanin w tym roku na grassie gra dużo, gra gdzie tylko może ale w turniejach wygrywa max 2 mecze, tu wykorzystał świetną drabinkę. Teraz już nie nawiąże walki moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Gilles Muller-Rafael Nadal 1 +1.5 seta 7.75 Bwin
Upatruje tutaj małą niespodzianke jaką będzie zapewne ugranie przez Luksemburczyka 2 setów.Z takim serwisem i ofensywnym nastawieniem będzie ciężko przełamać jego serwis a to pozwoli zapewne na jakiś tie-break lub nawet przełamanie słabego serwisu Hiszpana.Gilles gra tutaj bardzo pewnie nie traci swoich podań po równaowadze i będziemy świadkami bardzo wyrównanego meczu.Nie wierze w to żeby Nadal mógł to wygrać 3-0 raczej nie ma takiej możliwości przy tak słabej grze jak dotychczas.Na takiej nawierzchni serwis i skuteczna gra pod siatką może wystarczyć do równorzędnej walki z Nadalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Gilles Muller-Rafael Nadal 1 +1.5 seta 7.75 Bwin
Upatruje tutaj małą niespodzianke jaką będzie zapewne ugranie przez Luksemburczyka 2 setów.Z takim serwisem i ofensywnym nastawieniem będzie ciężko przełamać jego serwis a to pozwoli zapewne na jakiś tie-break lub nawet przełamanie słabego serwisu Hiszpana.Gilles gra tutaj bardzo pewnie nie traci swoich podań po równaowadze i będziemy świadkami bardzo wyrównanego meczu.Nie wierze w to żeby Nadal mógł to wygrać 3-0 raczej nie ma takiej możliwości przy tak słabej grze jak dotychczas.Na takiej nawierzchni serwis i skuteczna gra pod siatką może wystarczyć do równorzędnej walki z Nadalem.
Zapewen bedzie niespodzianka ???? . Ciezko przelamac serwis Luksemburczyka :grin: gdyby nie krecz Raonica (ktory zlama kolesia zaraz po wejsci na kort) to tyle bysmy go widzieli w dalszej rundzie. Po co naciagasz ludzi na beznadziejne kursy?
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Gilles Muller-Rafael Nadal 1 +1.5 seta 7.75 Bwin
Upatruje tutaj małą niespodzianke jaką będzie zapewne ugranie przez Luksemburczyka 2 setów.Z takim serwisem i ofensywnym nastawieniem będzie ciężko przełamać jego serwis a to pozwoli zapewne na jakiś tie-break lub nawet przełamanie słabego serwisu Hiszpana.Gilles gra tutaj bardzo pewnie nie traci swoich podań po równaowadze i będziemy świadkami bardzo wyrównanego meczu.Nie wierze w to żeby Nadal mógł to wygrać 3-0 raczej nie ma takiej możliwości przy tak słabej grze jak dotychczas.Na takiej nawierzchni serwis i skuteczna gra pod siatką może wystarczyć do równorzędnej walki z Nadalem.
Chyba cudu a nie &quot;małej niespodzianki&quot;.
Nadal miewa słabe mecze ale jego przeciwnik to kilka pięter niżej...
Jeżeli to wejdzie to to naprawdę będzie cud. Teraz masz już 1-0 dla Nadala po naprawdę ciekawym pojedynku. Ale myślę, że w tym momencie już się skończy i Nadal poleci po 3-0...
Chciałbym zapytać jak wyglądał mecz Roddicka.
Niesamowite, że przegrał jak dla mnie... Jak to wyglądało? Jego zła dyspozycja czy Lopez w fenomenalnej formie. Nie wiem czy np. próbować na niego +2,5 czy na gemy z Murray.
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Chciałbym zapytać jak wyglądał mecz Roddicka.
Niesamowite, że przegrał jak dla mnie... Jak to wyglądało? Jego zła dyspozycja czy Lopez w fenomenalnej formie. Nie wiem czy np. próbować na niego +2,5 czy na gemy z Murray.
Roddick słabo ale gra się tak jak przeciwnik pozwala.

Reasumując to dla mnei Lopez lepszy serwis, Andy bez ducha walki. Z drugiej strony Lopez zaprezentował się naprawę wyśmienici, sporo akcji, że palce lizać.

Szkoda bo stawiałem na Roddicka, ale kiedyś passa 7-0 z Lopezem musiała być przełamana.
 
kuba230792 10

kuba230792

Użytkownik
Mam ciekawą propozycję zagrac na Almagro z Youzhnym, mimo ze buki faworyzują tego drugiego. Bilans spotkań obu panów to 2:0 dla Rosjanina, ale ostatni mecz w maju 2009. Skłaniam sie do takiego typu, po tym jak zobaczylem kogo odprawil do domu Almagro. Moze nie są to światowe gwiazdy, ale kazdy z nich ma atuty przemawiające za zwyciestwami na trawie. W I rundzie Almagro wyeliminował zawodnika o doskonałej pracy nóg Nieminena 3:1, a w II zawodnika o potężnym serwisie Isnera, który niedawno sprawil wiele problemów Nadalowi. Wczesnniejsze 2 tury odpuscil, czy tez byl slabszy (nie wazne) dlatego chce tu sie jaknajlepiej pokazac. Rosjanin w I rundzie pokonał Monako 3:2, z którym Almagro ma bilans 4:1. A w II rundzie pokonał malo znanego zawodnika 3:0. Niestety nie mialem okazji ogladac obu panow na Wimbledonie, i prosze o wasze zdanie na temat tego pojedynku. pozdrawiam i czekam na wypowiedzi
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Yen-Hsun Lu - Llodra, M 1,44
Gdzie jak nie na Wimbledonie, Llodra ma liczyć na jakieś sukcesy? Jego ciągłe bieganie do akcji poparte dobrym podaniem tutaj dają oczekiwane rezultaty. Wygląda tutaj naprawdę świetnie, stracony set z Mello tego nie zmienia. Lu ograł dwóch grajków, którzy o grze na trawie nie mają zielonego pojęcia, On sam się dobrze po korcie porusza i to wystarczyło. Dzisiaj już zupełnie inna sytuacja, zobaczymy jak Azjata poradzi sobie z kimś kto na trawie czuje się jak ryba w wodzie i będzie się starał skracać akcje jak to tylko możliwe poprzez wycieczki do siatki. Zapowiada się naprawdę ciekawe spotkanie, Llodra to taki trochę jezdziec bez głowy, ale z Lu nie powinien mieć większych problemów. Jak z Mello może strata jednego seta. Na koniec dodam, że spotkali się na trawie w 2007r i wygrał Llodra 6:1,6:1...
 
S 2

sebcio89

Użytkownik
Oglądał ktoś mecze Nalbandiana? Zastanawiam się czy nie zagrać na Federera 3:0. Argentyńczyk wrócił niedawno po kontuzji i wydaje się, że nie powinien, jak za dawnych lat, nawiązać walki ze Szwajcarem. Ale jako, że nie widziałem żadnego jego meczu, wolę poradzić się kogoś, kto je obejrzał.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Xavier Malisse - Jurgen Melzer
Kursy lecą i lecą. Mimo przegranego seta Xavier dość łatwo przeszedł dwie rundy Wimbledonu. Ma do tej pory iście hitlerowską drabinkę. Po dwóch Niemcach przyszedł czas na Austriaka. Meczu ze Zverevem nie oglądałem, ale rzuca się stosunek winnersów do niewymuszonych błędów - 41:16. Z Mayerem mimo przegranego seta kontrolował sytuację i o wynik byłem spokojny. Florian słaba forma. Przełamał XMana dwukrotnie, ale drugi break był wynikiem chęci skończenia szybko partii przez Belga i ponownego wejścia w mecz. Można tak to ocenić, bo w normalnych warunkach Xavier ze swoim serwisem do zera rzadko byłby przełamany. Później już Malisse po przełamaniu na początku setów, spokojnie dociągał do spokojnych końcówek. Przejdźmy do Jurgena. W pierwszej rundzie Falla, który mógł prowadzić już 2:0 w setach, lecz przegrał ostatecznie 3:1. Nie ma on tak dobrego serwisu jak Malisse, a mimo to w ciągu dwóch partii Melzer przełamać go nie mógł. Mecz z Tursunovem...Matko Boska, jak ten Melzer dotarł do trzeciej rundy, to wie tylko Dmitry. Trzeci i czwarty set to jego prowadzenie z przewagą przełamania i niemal od razu oddaje. Typowy Rosjanin, banalne błędy, rosyjska głowa - dzięki temu Jurgen dziś może przystąpić do meczu z Malissem, z którym ma bilans 1:2. Ostatnie spotkanie w 2008, więc podaję to tylko z ciekawości. Reasumując, Melzer będzie na pewno prostszy do przełamania. Mówiąc prostszy, nie mam na myśli łatwy. W wymianach powinno być wyrównanie. Austriak po jakimś prostym błędzie może zacząć się denerwować. Belg raczej nie będzie robił pokazówek.
Xavier Malisse @ 1.80 sportingbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Yen-Hsun Lu - Llodra, M typ LU natomiast ja przewiduję wygraną zawodnika z Tajwanu w tamtym roku Lu doszedł jak się nie mylę do ćwierćfinału pokonując Mayera a zwłaszcza Roddicka a w turniejach poprzedzajacych nie radził sobie zbyt dobrze tak jak w tym roku stosunek W/UE 33/18 w meczu z troickim kolejny fakt drugi serwis Serba 21/51piłek wygranych 41% punktów z drugiego podania dla serba Lu dobrze returnuję oraz w grzę z końcowej lini nieżle sobie radzi oraz każdego dnia zawszę jakiś faworyt przegrywa dzisaj nim będzie francuz który dalej będzie grał Serv and Volley a Lu dobrzę będzie przygotowany na taką grę LLodry.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
F.Gonzalez (+5gemów) - J.W. Tsonga
kurs 2.05
buk: betsson
Gonzalez od wielu lat jest zawodnikiem należącym do ścisłej światowej czołówki. Jego obecny ranking w zupełności nie odzwierciedla posiadanych przez Chilijczyka umiejętności. Niska pozycja spowodowana jest b. rzadkimi występami. Póki co na tegorocznym wimbledonie gra olśniewająco, 2 gładkie zwycięstwa. Po przyjrzeniu się bliżej statystykom z meczy wygląda to jeszcze lepiej. Sporo asów, natomiast bilans winnersów do UE taki jak na zawodnika z najwyższej półki przystało.
Co do Tsongi - chaotyczy, nerwowy i nieobliczalny. Dobry sezon na trawie, dobre statsy na wimbledonie, lecz nie tak dobre jak Gonzaleza. Najchętniej postawilbym na gonzaleza po kursie 3,5ok lecz troszke sie tego boje. Wole pewne 2.05 niz niepewne 3.5. Przewiduje ze wiekszosc setow zakonczy sie tiebrekami w przypadku wygranej tsongi (nie wierze w to by wiecej niz z 2,3 razy udalo mu sie przelamac Gonzaleza). W razie wygranej Gonzaleza wszystkie warianty mozliwe.
Reasumujac -&gt; nie wiedze możliwości nie powodzenia tego typu. Doswiadczenie i opanowanie górą!
Inny ciekawy typ to Lu - Llodra. Oczywiscie win Lu za 2.8, lecz z dwojga typow Gonzo jest pewniejszy. Pozdro
 
robel 153

robel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Nicolas Almagro - Mikhail Youzhny 1:3✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 1.80✅✅✅
Buk: Expekt


Analiza:


Dzisiaj z braku czasu krótko i zwięźle. Almagro zajmuje obecnie 15 pozycje w rankingu ATP. Zawodnik według mnie typowy uwielbia tylko 1 nawierzchnie, a mianowicie clay. Na nawierzchniach twardych gra bardzo kiepsko. Na trawie jego bilans to 6/9. Oznacza to że nie jest ograny na trawie i na dodatek dostawał srogie bęcki. Co do osiągnięć na trawie to praktycznie żadnych nie ma, można zaliczyć 3 rundę Wimbledonu 2 lata temu i to wszystko. Szczerze nie wiem jakim cudem pokonał Isnera, były 3 tie breaki może Amerykanin miał słaby dzień.


Rosjanin zajmuje obecni 17 pozycje w rankingu. Może jakimś specjalistą od trawy nie jest ale naprawdę na trawie to ograny zawodnik. Bilans na grassie to 38/25. Formą też nie odbiega od Hiszpana wszak obaj obecnie nie graja nic wielkiego. Na RG&#39;s Almagro odpadł już w 1 rundzie z naszym rodakiem Kubotem. Na korzyść Rosjanina przemawia również bilans ich bezpośrednich spotkań 2:0.

W moim odczuciu kurs na Rosjanina powinien wynosić max 1.6 z nic nieznaczącym na trawie Hiszpanem, więc widze value.
_________
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Almagro zajmuje obecnie 15 pozycje w rankingu ATP. Zawodnik według mnie typowy uwielbia tylko 1 nawierzchnie, a mianowicie clay. Na nawierzchniach twardych gra bardzo kiepsko.
_________
Typowe stwierdzenie pod analizę, bez związku z rzeczywistością.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: Tenis Atp Wimbledon 25.06.2011 16-00
Spotkanie: Malisse- Melzer
Typ- 1
Kurs: 1,81
Bukmacher: betsson

Analiza
Dziś w spotkaniu trzeciej rundy turnieju singla panow podczas wielkoszlemowego turnieju Wimbledonskiego na trawiastych kortach Belg Xavier Malisse spotka sie z Austryjakiem Jurgenem Melzerem. Belg podczas dwoch spotkaniach jak do tej pory stracil tylko jednego seta w pojedynku z Niemcem Florianem Mayerem, natomiast Mische Zvereva ogral bez straty seta. Melzer spedzil na korcie troche wiecej czasu, stracil dwa sety, po jednym w pojedynku z Kolumbijczykiem Falla i Rosjaninem Tursunovem. Xavier Malisse jest uwazany za specjaliste od gry na korcie trawiastym. Belg najwieksze swoje sukcesy osiaga wlasnie na tej nawierzchni. Zdazyl byc juz w tym roku na trawie w polfinale w Hertogenbosch i urwac seta Murrayowi zwyciezcy z Quenns w Londynie. Austryjak nie moze poszczycic sie w tym roku takimi rezultatami, gdyz Wimbledon jest jego pierwszym turniejem na trawie w tym roku. Melzer na pierwszy rzut oka sprawie wrazenie jakby byl specjalista od gry na trawie. Dobry serwis, swietny wolej, czeste bieganie do siatki, gra serv and volley. Jednak Melzer nigdy jakis wiekszych sukcesow nie osiagnal na trawie, przynajmniej nie przypominam sobie takiego. Melzer w moim odczuciu w stylu gry bardzo przypomina Mische Zvereva z ktorym Belg mierzyl sie w I rundzie i odprawil go z kwitkiem 6-2 6-3 6-2. Oczywiscie Melzer to solidniejszy zawodnik, jednak widac ze Belg ma patent na zawodnikow grajacych takim stylem gry. Dlatego tez jego uwazam za zdecydowanego faworyta pojedynku i typuje jego awans do czwartej rundy.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Melzer w moim odczuciu w stylu gry bardzo przypomina Mische Zvereva z ktorym Belg mierzyl sie w I rundzie i odprawil go z kwitkiem 6-2 6-3 6-2.
Inny typ zawodnika pod względem techniki, trademarków i stylu - Zverev do z głębi kortu ofensywny counter-puncher uderzający często z topspinem, a Melzer typowy agresor, flat hitter.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom