>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - Wpłaty i wypłaty

A 0

arek90

Użytkownik
nie wiecie czy w mbanku taki czek mi zrealizuja oraz z jakimi to oplatami moze sie wiazac i jaki jest czas oczekiwania na jego realizacje w tym banku?
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
skąd mamy wiedzieć? Zapytaj się w ośrodku banku albo poczytaj w regulaminie banku. Ja w swoim banku nie mogłem zrealizować to chodziłem do innych aż w ING mi zrealizowali. Założenie konta nic nie kosztuje, w każdej chwili można rozwiązać umowę więc nie wiem w czym masz problem.
 
bej 178

bej

Użytkownik
wczoraj zleciłem dwie wypłaty z WH na Skrill, wieczorem dostaje mail o weryfikację danych (chociaż kiedyś już wysyłałem skany i było ok) i po akceptacji otrzymuję informację, że wypłata poszła do realizacji. Wchodzę teraz w historie konta i patrzę, że zrobili wypłatę na konto bankowe zamiast, tak jak chciałem, na Skrill. Napisałem już maila do nich o anulowanie tej wypłaty. Miał ktoś taki przypadek?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bej 178

bej

Użytkownik
Niestety nie mogę, dostałem mail ze wyplata została juz zatwierdzona... Później zaedytuje post i wkleję co mi dokładnie odpisali
Witam.
Tu Maja z Działu Obsługi Klienta William Hill.
Piszę w celu poinformowania, że wypłata ( numer referencyjny transakcji #...... ) została w pełni zatwierdzona.
Srodki powinny zostać zaksięgowane na koncie w ciągu 3-5 dni roboczych.
Przelew bankowy to jedyna w chwili obecnej opcja wypłaty na koncie. Zgodnie z punktem 7.9, zawartym w Warunkach korzystabia ze strony:
7.9 Będziemy starać się zrealizować Państwa życzenia dotyczące żądanej metody płatności i waluty. Jednakże nie możemy tego zagwarantować. Dlatego też możemy przetworzyć wypłatę i dokonać jej przy użyciu innych metod niż zażądane przez Państwa, np. przez innych operatorów płatności, przekaz bankowy lub przelew. Podobnie, w niektórych przypadkach waluta Państwa wypłaty może być inna niż waluta, w której wpłacili Państwo depozyt lub, której Państwa żądali. Dla uniknięcia wątpliwości, wszystkie wypłaty podlegają postanowieniom paragrafu5.2 dotyczącego przeprowadzania przez nas Kontroli
W razie dodatkowych pytań zapraszamy ponownie do kontaktu.
Z poważaniem
Maja
William Hill Online
Polski Dział Obsługi Klienta
Śmiech na sali
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Uderzcie na live chat i poproście jak to oni nazywają na nastawienie systemu na możliwość wypłaty na Skrilla.10 minut i sprawa powinna być załatwiona.
Miałem tak już 3 razy,mimo,że wpłacałem Netellerem to w opcjach wypłaty pojawiał się tylko bank.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Ile najdłużej czekaliście na wypłatę na Skrilla? Wypłaciłem we wtorek wieczorem i ciągle kasy nie ma, żadnego maila nie napisali itd. Z takiego Unibetu wypłaciłem dziś rano i po godzinie kasa była, a tutaj tyle czasu i zero odzewu od WH :/.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Uderzcie na live chat i poproście jak to oni nazywają na nastawienie systemu na możliwość wypłaty na Skrilla.10 minut i sprawa powinna być załatwiona.
Miałem tak już 3 razy,mimo,że wpłacałem Netellerem to w opcjach wypłaty pojawiał się tylko bank.
Ja miałem tak za pierwszym razem, wpłacałem Netellerem, a musiałem wypłacić na konto bankowe, mawet jak pani mi to zmieniła, to cofnięto wypłatę. Ostatecznie dopiero po pierwszej wypłacie - koniecznie na konto bankowe, mogłem wypłacać tak jak mi się żywnie podoba
 
J 3

john_cash

Użytkownik
Są duże problemy z weryfikacją? Czy wystarczy sam skan dowodu? Bo nie uśmiecha mi się wysyłać jakiś dokumentów na Gibraltar ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 1

lolczeloczek

Użytkownik
Orientuje sie ktos, ile mniej wiecej zajmuje im dni przelew do mbanku? A i weekendy sie licza do tych dni? ????
Mi zawsze dochodził max. do 3 dni roboczych, a też mam mbank. Ostatnio wyplacalem w czwartek a doszedł w poniedziałek z rana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

feniks456

Użytkownik
A ja ma takie pytanie ile maksymalnie czekaliście na wypłatę na przelew bankowy ? Mi minął 7 dzień roboczy,a pieniędzy nie widać. Bank WBK.
 
Do góry Bottom