>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - Wpłaty i wypłaty

F 0

feniks456

Użytkownik
Dobry,ten bukmacher wysłał moją wypłatę na konto niewiadomego pochodzenia.Jestem bardzo ciekawy jak się z tego wyplączą.Będzie to prawdopodobnie mój pierwszy a zarazem ostatni zakład u nich.Ktoś też miał takie przygody?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dobry,ten bukmacher wysłał moją wypłatę na konto niewiadomego pochodzenia.Jestem bardzo ciekawy jak się z tego wyplączą.Będzie to prawdopodobnie mój pierwszy a zarazem ostatni zakład u nich.Ktoś też miał takie przygody?

Co to znaczy konto niewiadomego pochodzenia. Jak to możliwe ? Tak Ci napisali ? Czy jak ? Znasz ten numer konta na który wysłali ? pomyliłes numer konta podczas rejestracji czy co? Wyjasnij dokładniej,co miałeś na myśli a może nic nie jest stracone jeszcze.
 
F 0

feniks456

Użytkownik
Normalnie zapytałem co z moją kasa.Oni na to,że proszą o wyciąg z banku, jeśli naprawdę nie mam,wysyłam go oni na to,że sprawdzam nie to konto,a oni wysłali na konto o numerze XYZ, ja informuje ich,że mam tylko jedno konto i nie jest to konto i nie mam pojęcia skąd wymyśli tamto.Dodatkowo piszę,że skoro wpłacałem przez przelewy 24(BZWBK) to jedyną metodą wypłaty jest przelew bankowy i oni muszą mieć właściwy numer konta. Dodatkowo z tego co pamiętam w WH numeru konta nie podaje się ani przy rejestracji ani przy wypłacie,a wygrana podobno jest wypłacana na konto z którego nadeszła wpłata. Mam konto na kilku bukmacherach,a takie jaja pierwszy raz się dzieją.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
panowie jak wczoraj w nocy zleciłem wypłatę na konto bankowe, to kiedy mniej więcej kasa w banku będzie? Bo póki co cały czas mogę ją jeszcze anulować
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
anulowanie wypłaty teoretycznie może trwać do 24 godzin, chodź u mnie ta opcja znika przeważnie po 2-3 godzinach. Jeśli wszystko dobrze wypełniłeś to do wtorku , najpóźniej środy powinieneś mieć szmal na koncie
 
S 0

spritek

Użytkownik
Czy jesli nie posiadam konta bankowego to moge grac u WH? Np. czy jest jakas mozliwosc, ze zaloze konto na MB albo Netellerze i kolega wplaci mi tam pieniadze, a ja wplace na WH i jak cos ugram to wtedy znowu wyplace na swoje konto?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Normalnie zapytałem co z moją kasa.Oni na to,że proszą o wyciąg z banku, jeśli naprawdę nie mam,wysyłam go oni na to,że sprawdzam nie to konto,a oni wysłali na konto o numerze XYZ, ja informuje ich,że mam tylko jedno konto i nie jest to konto i nie mam pojęcia skąd wymyśli tamto.Dodatkowo piszę,że skoro wpłacałem przez przelewy 24(BZWBK) to jedyną metodą wypłaty jest przelew bankowy i oni muszą mieć właściwy numer konta. Dodatkowo z tego co pamiętam w WH numeru konta nie podaje się ani przy rejestracji ani przy wypłacie,a wygrana podobno jest wypłacana na konto z którego nadeszła wpłata. Mam konto na kilku bukmacherach,a takie jaja pierwszy raz się dzieją.
Przy wpłacie przez p24 nie mają twojego numeru konta i nie mają szans żeby się go dowiedzieć.
Wypłata jest realizowana na Twoje konto bankowe a nie konto bankowe z którego nadeszła wpłata. W przypadku p24 wpłata nadchodzi z konta p24.
Wrzuć jakiś screen z rozmowy z LC bo strasznie dziwnie to wygląda,chyba że już sprawa się rozwiązała...
Żeby zlecić wypłatę na konto bankowe musisz ręcznie wypełnić dane takie jak numer konta iban, swift itp tak więc nie ma możliwośći pomyłki, jeżeli chcą jeszcze dodatkowo wyciąg bankowy to tym bardziej.
Dodatkowo z tego co pamiętam w WH numeru konta nie podaje się ani przy rejestracji ani przy wypłacie,a wygrana podobno jest wypłacana na konto z którego nadeszła wpłata. Mam konto na kilku bukmacherach,a takie jaja pierwszy raz się dzieją.
;/ jak z tego co pamiętasz ? Po pijaku zlecałeś wypłate czy jak ? Może wiedzieli że byłeś lekko wcięty a po pijaku się nie liczy hehe
To że wygrana jest wypłacana na konto z którego nadeszła wpłata to kompletna bzdura nie wiem gdzie to usłyszałeś, chyba pomyliło Ci się z wypłatami przez portfele elektroniczne, tam rzeczywiście wypłata jest możliwa tylko na to samo konto z którego była dokonywana wplata.Powiedz mi jakim cudem wypłaciłes na konto skoro przy wypłacie nie podawałeś swojego numeru konta. Wypłata widmo ? hehe
 
T 205

tomz

Użytkownik
Po jakim kursie Williamhill rozlicza wplaty ?
Tak jak jest aktualnie na dany dzień czy maja jakiś wlasne przewalutowanie z prowizją ?
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Informacja dla graczy mieszkających w Wielkiej Brytanii

Wiliam Hill wprowadził opcję &quot;William Hill CashDirect&quot;

Aby zasilić konto internetowe wysrarczy kupić w stacjonarnym William Hillu voucher o minimalnej wartości 10 funtów.

Jak wpłacać przez William Hill CashDirect?
Opublikowano 2013-09-24 02:23 PM | Uaktualniono 2013-09-26 09:37 AM

Jak wpłacać przez William Hill CashDirect?

CashDirect to metoda płatoności, która pozwala graczowi stawiać zakłady w internecie uzywając prawdziwej gotówki. Tak więc wszystkie wygrane na stronie William Hill stają się od razu gotówką, którą gracz będzie mógł odebrać w punkcie/sklepie WIlliam Hill.

Aby móc skorzystać z tej opcji, należy posiadać aktywne konto William Hill w funtach szterlingach. Graczmoże dokonywać wpłaty w gotówce lub używając karty debetowej (minimalna wpłata £10)

Gracz może skorzystać z tej opcji bez kontroli kredytowych i w pełnym zaufaniu. Aby dokonać wpłaty lub wypłaty odwiedź którykolwiek punkt/sklep William Hill, aby odebrać voucher CashDirect.

Aby znaleźć najbliższy sklep William Hill, zadzwoń 0870 518 1715, a nasz Obsługa z przyjemnością wskaże Ci najbliższą lokalizację naszego punktu. Możesz też skorzystać z naszego internetowego lokalizatora tutaj.

Należy wykonać następujące kroki :

Krok 1 : Wpłata

Zadzowń do swojego lokalnego sklepu William Hill i poproś o dokonanie wpłaty CashDirect przez gotówkę lub kartę debetową.

Krok 2 : Otrzymanie vouchera CashDirect

Otrzymasz voucher CashDirect z unikalnym 19-cyfrowym kodem dla Twojej kwoty wpłaty.

Krok 3 : Wpłacanie CashDirect online

Zaloguj się na sports.williamhill.com, kliknij na łącze &quot;Wpłata&quot; a następnie wybierz opcje CashDirect. Wpisz kod vouchera, a następnie kwotę wpłaty.

Krok 4 : Wypłata i odbiór wygranych

Wypłać wygrane w dowolnym czasie drukując voucher CashDirect i zamieniając go na gotówkę. Możesz wypłacić pomiędzy £10 a £5000, a voucher zostanie stworzony dla Ciebie w systemie i gotowy do druku natychmiastowo. Następnie odwiedź sklep William Hill i zamień voucher/kod na pieniądze w gotówce!

Zasady dla wpłat i wypłat CashDirect:

CashDirect jest dostępne jedynie dla klientów posiadających konto w walucie funt szterling (GBP).

Vouchery CashDirect utworzone w sklepach William Hill stanowią gotówkę i powinny być przechowywane bezpiecznie przed skredytowaniem ich na gotówkę na Twoje konto William Hill Online. Jesli zostaną zgubione przez gracza, William Hill nie zwróci za nie pieniędzy. Nalezy posiadać zerowe saldo i brak otwartych zakładów przed zmianą metody płatności na CashDirect. Ma to na celu uniknięcie zamieniaszania związanego z posiadaniem środków na koncie pochodzących z różnych metod wpłaty. Wszystkie vouchery posiadają datę ważności 3 miesięcy od momentu ich utworzenia.

Wypłaty:

Tylko 1 wypłata dozowolona na dzień - upewnij się, że wypłacasz pełną kwotę, której potrzebujesz na dzień.

Nasze sklepy potrzebują wcześniejszego powiadomienia, jesli klient będzie chciał wypłacić więcej niż £500, tak aby pieniądze były dostępne.

W sklepie klient może zostać poproszony o potwierdzeni tożsamości: najpradopodbniej zostaniesz poproszony o przedstawienie karty debetowej użytej do wpłaty i/lub paszportu lub prawa jazdy.

Wypłaty przez CashDirect dostepne sa jedynie dla klientów, którzy wpłacali przez CashDirect. Jeśli gracz wpłacał przez inną metodę w okresie 13 tygodni, będzie musał wypłacić swoje wpłaty tą metode, zanim będzie mógł skorzystać z wypłat CashDirect. Voucher wypłaty posiada unikalny 19-cyfrowy kod. Wszystkie vouchery posiadają datę ważności 3 miesięcy od momentu ich utworzenia.


https://williamhill-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/9590
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bukmacher WilliamHill chyba jako jedyny oferuje wpłaty za pomocą serwisu PayU (metoda ta jest popularna m.in na allegro)
PayU to bezpieczny serwis internetowy, który umożliwia szybką wpłatę środków bezpośrednio z konta bankowego. Wpłata jest szybka i nie zawiera dodatkowych opłat. Z PayU mogą skorzystać klienci większości polskich banków.
Minimalna wpłata 10 euro
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Niech ktoś mi powie z jakiej racji William Hill przelicza euro po 4,34, skoro kurs średni to 4,21?
Lubią rąbać użytkowników, ciężko to inaczej wytłumaczyć.
A przy wypłacie z kolei zaniżą pewnie o kilkanaście groszy.
 
K 59

kita

Użytkownik
Jak u was z wypłatami do e-portfeli?
Czekam już 55h na wypłatę do Netellera i ani śladu kasy, a nie chodzi o żadną wielką sumę, bo niecałe 40 euro. Dotąd po max kilku godzinach zawsze miałem wypłatę u siebie.
Czat zalecił cierpliwość, więc wiele nie pomógł.
 
Do góry Bottom