>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher William Hill - Wpłaty i wypłaty

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Pierwszy raz od bardzo dawna gram na tym buku, zajęliśmy 7 miejsce z Pestką w konkursie .. i Marcin zaoferował nam nagrody, ale nim je dostaniemy to pierwszy depozyt musieliśmy wpłacić.. i muszę przyznać że jak na razie same plusy z tego buka ;)
wypłaty minimalne nawet sa od 15 euro, albo i nawet od 10.. prowizji jak się dowiedziałem, nie pobierają także na plus
 
fransf 9

fransf

Użytkownik
Mam konto w ING Banku Slaskim. Pytanie moje: pierwsza wplate zrobie przez przelewy24? a czy nie bedzie potem problemu z wyplata?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Mam konto w ING Banku Slaskim. Pytanie moje: pierwsza wplate zrobie przez przelewy24? a czy nie bedzie potem problemu z wyplata?
gram tam kilka lat, nigdy nie miałem problemów z wypłatą po p24,
możesz też przelać drobną kwotę skrillem, to potem na niego wypłacisz.

Pierwszy raz od bardzo dawna gram na tym buku, zajęliśmy 7 miejsce z Pestką w konkursie
gratki ???? jeden z fajniejszych buków imho :cool:
pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
katalizator 148

katalizator

Użytkownik
Witam. Mam pewien problem z wypłatą środków z Williama. Otóż jakiś czas temu dokonałem wpłaty na tego buka, pograłem, zrobiłem zysk i postanowiłem wypłacić kasę na swoje konto bankowe. Zaznaczam, że obie operacje były dokonane za pomocą przelewu. I teraz problem jest taki, że nie mogę wypłacić kasy. Po ok. 10 dniach od zlecenia wypłaty kasa bez żadnego powodu wraca na moje konto na WilliamHill. Próbowałem trzykrotnie i w końcu napisałem do supportu. Odpisali mi &quot;wypłaty są zwracane automatycznie ze względu na niemożliwość przyjmowania wypłat przez te konto bankowe. Prosimy skontaktować się z obsługą banku w celu wyjaśnienia.&quot; Byłem dzisiaj w banku wyjaśniać tą sytuację to nie potrafili mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak jest. Mogliby to sprawdzić gdyby wypłata szła z mojego konta na buka, a odwrotnie już nie. O co tu chodzi ? Czy ktoś miał podobny problem ?
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Witam. W william hill często widzę, ze są lepsze kursy na zdarzenie które chciałbym zagrać. Jednakże czy nie jest tak przypadkiem, że zysk z lepszego kursu zbije mi koszt przewalutowania. Bo jak ja mam konto w złotówkach w alior syncu i wpłacę za pomocą przelewy24 5£, a potem ewentualnie wypłatę 100£ to nie bardzo mi sie to będzie opłacać?
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Jesli wyslali mi dzisiaj po 16 00 wyslali mi kase na PKO to kiedy mogę się jej spodziewac ? ;)
ed: 1 dzien roboczy i kaska na koncie ????
 
R 0

razel20

Użytkownik
Ja czekam od piątku na hajs na karte debetową:/.
Pieniądze nie są możliwe do wycofania od pon rano, to znaczy, że to bank czeka z zaksięgowaniem tej wpłaty?
 
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
Hej pytanie mam bo nie znalazłem w temacie odpowiedzi.
Jak to jest z limitami wypłat przez skrilla? Dawno nie grałem - teraz zawsze wpłacam przez skrill, ale mam limit najpier 50 funtow a teraz juz tylko 20 na wypłatę. Coś jest nie tak. Co prawda robiłem ich w przeciągu tygodnia z 5 (depozytów i wypłat) bo gram u kilku bukmacherów. Nie uśmiecha mi się wpłacać tego na konto z ich opłatami itp.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Do 3 dni roboczych wypłata na Skrill to jakaś kpina. Dodaktowo &quot;dają&quot; 6 godzin na anulowanie wypłaty czyli nie ma co liczyć że kasa wcześniej dojdzie niż właśnie te 6 godzin...
 
A 0

aigor

Użytkownik
Nie polecam wpłaty przez kartę debetową Master Card. Wpłaciłem 25 euro i potrącili mi po kursie 4,5292. P24 proponowało kurs 4,3. Lipa ale nie było nigdzie napisane jaki będzie kurs poprzez ten rodzaj wpłaty.
@edit. Przepraszam, wprowadziłem Was w błąd, wręcz przeciwnie, dobrze zrobiłem. Źle policzyłem kurs bo nie wziąłem pod uwagę że wczoraj nakupiłem na kartę Argusy w Lidlu. Kurs jednak wynosił 4,12 więc zyskałem na tym. Chodź mam obawy, czy wpłaty przez kartę debetową są bezpieczne.
 
grady24 0

grady24

Użytkownik
Witam moja pierwsza przygoda z jakąkolwiek bukmacherką online jestem troche laikiem i proszę o wyrozumiałość w moich pytaniach. Wybrałem William Hilla ze względu na to ,że mieszkam aktualnie w UK i jest to tutaj najpopularniejszy bukmacher i zdecydowałem się własnie na niego i mam kilka pytań

1.Zdecydowałem się wpłacić z karty kredytowej 15 euro ( też nie wiem dlaczego bo chciałem wpłacic z mojego konta bankowego w UK ale to było moje niedoczytanie ) I kiedy albo jak mam zapłacic te 15 euro bo z konta mi nie pobrało ?

2. Ile trwa weryfikacja konta ?
3. Mam walute w euro wczoraj udało mi się ugrać 190euro i jak wpłace na swoje konto w UK to zamieni mi z euro na funty?
4. Przez co wybrac pieniązki jaką metode polecacie najbardziej ?
5. Czy robią problemy z wypłatą nowym uzytkownikom?

Z Góry dziękuje za wyrozumialość i odpowiedzi
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Witam,chcę zalozyc konto w WH jesli pierwsza moja wplata będzie za pomocą paysafecard to jakim sposobem będe mogl wyplacic kase ,czy będzie mozliwosc wyplaty na moneybookers , czy nie będe mial zadnych problemow z wyplatą, dzięki pozdrawiam
 
Do góry Bottom