>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - Wpłaty i wypłaty

lemar 75

lemar

Użytkownik
Witam!
Czy ktoś wysyłał potwierdzoną notarialnie kopie dowodu do siedziby William Hill na Gibraltar. Ile trwała ta weryfikacja i czym to najlepiej wysłać ?
Pozdrawiam
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Po ok 60h nie miałem pieniędzy to napisałem na czacie, anulowali wypłatę, zleciłem raz jeszcze i po upłynięciu wymaganego czasu w którym można ją ręcznie anulować (6h) sianko po minucie na mb także czasem można zakombinować.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Dawno nie wypłacałem z WH, &quot;adres banku&quot; co mam w tym polu wpisać? chodzi mi o bank mBank.
Bankowość Detaliczna BRE Banku SA
Wydział Obsługi Klientów
Skrytka Pocztowa 2108
90-959 Łódź 2

chyba wystarczy wpisać to co pogrubiłem
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Czytając wasze historie o tej weryfikacji i długich wypłatach dziwiłem się, że taka firma robi takie jaja. Ja jednak muszę abrzdo pochwalić tego buka. Weryfikacja konta potrwała 3 godziny po tym jak wysłałem skan dowodu. A wypłata? Zleciłęm w nocy a rano kasa była. Duży plus✅
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
NIestety...do tej pory ten bukmacher był dla mnie bardzo dobry...

Od dziś .. moja ocena spada do 5/10 ...........

Dlaczego ??

Otóż zlecilem wplate przez opcje PRZELEWY24......(o godzinie 17.40)
Na gotówkę czekam do teraz....
Dzwoniłem na centrale PRZELEWY24...
Kobieta powiedziała mi że oni ją zaakceptowali o 17:50...
WIna stoi...po stronie WIlliam HIll...w ramach rekompensaty dali mi 10 euroo Freebeta...Tylko, że...

To 15 euro które wplacilem mialo byc przeznaczone w pewien kupon który dałby mi zysk 95 euro....
I oto glownie zrobilem im zadyme na chacie.....

Przyznali sie do winy i ciagle czekam na gotowke....Kwota mala ale chodzi o zasade bo z tych 15 euro moglo byc 5 razy tyle.....

PS: Do tej pory wplacalem i kasa byla do max. 20 min...
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Minimalna wpłata przez paysafecard to 10 funtów.
Jak to ma się do PSC w złotówkach? Minimalna wpłata 50 zł czy jednak 20zł? (czyli najmniejsza możliwa kwota w PSC w złotówkach)?
EDIT: dobra, teraz zauważałem, że minimalna wpłata wynosi 5euro, zatem 20 zł ???? .
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Mam mały problem, otóż po dzisiejszej rejestracji wpłacam pierwszy depozyt na WH drogą MB-&gt;WH (z myślą o wykorzystaniu freebeta)

I jakąkolwiek bym kwotę nie napisał 20E czy 23E czy 25E to na stronie banku każe mi wpłacić tą samą kwotę czyli 107,14 zł. Czy to tak powinno być?
Zauważyłem to gdy zleciłem wpłatę 25E i obliczyło mi do zapłaty 107,14zł. Oczywiście miałem za mało na mb o biedne 5zł. Więc zmniejszyłem wpłatę do 23E a tu wciąż do zapłaty 107,14zł. Czy to błąd? Czy tak powinno być?

EDIT: Problem rozwiązany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 0

gzres8408

Użytkownik
wyplata
Czytając wasze historie o tej weryfikacji i długich wypłatach dziwiłem się, że taka firma robi takie jaja. Ja jednak muszę abrzdo pochwalić tego buka. Weryfikacja konta potrwała 3 godziny po tym jak wysłałem skan dowodu. A wypłata? Zleciłęm w nocy a rano kasa była. Duży plus✅
Na pewno wypłacałeś z WH?
U mnie wyszła wypłata o 3:20 dzisiaj w nocy.
Zobaczymy czy dzisiaj będzie.
Pozdrawiam
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja się już z nim męczę prawie od tygodnia. 5. dni temu zleciłem wypłatę i wysłałem im maila ze skanem dowodu i odpisali mi, że zaakceptowali tożsamość. Dzisiaj do nich na live chacie napisałem napisałem dlaczego tak długo to trwa to kazali mi jeszcze dosłać osobno potwierdzenie zamieszkania... Jakby nie mogli od razu o to poprosić. Za bardzo jeszcze nie wiem nawet jak to potwierdzić , bo mieszkam jeszcze z rodzicami i oni płacą wszystkie rachunki. No nic, wydaję mi się, że więcej razy do nich nie wpłacę.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jaka jest minimalna kwota wypłaty? Nigdzie nie mogę znaleźć info, a nie jestem przekonany co do aktualności tutejszych danych, bo minimalna wpłata wynosi 10e.
 
G 277

geryx

Użytkownik
z freebetu 5Ł zrobiłem 25, chciałbym wypłacić ale nigdy wcześniej tam nie robiłem żadnego depo, wypłacą czy najpierw muszę wpłatę zrobić a jeśli musze to czy mogę ją od razu z rzeczonym 25Ł wypłacić?
 
G 0

gzres8408

Użytkownik
Mi wypłacili po 2 dniach roboczych przelewem bankowym 9000 euro .Weryfikacja bezpieczeństwa trwała 2 dni robocze i wszystko ok.Polecaaaaaammmmm WH
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A przelew bankowy? Nie ogarniam tego mb, z tego co wyczytałem (moge się mylić) to za każdą wypłate z MB na konto płacę jakąś kwote.
Najmniej wypłacałem coś z 19€ i wypłacili ( na konto bankowe)
Na moneybookers to już od 5 chyba wypłacają. CO do opłat MB. Każdorazowo jak wypłacasz pieniądze z konta MB na konto bankowe płacisz 7zł prowizji. 7zł 30gr bodajże jak dobrze pamiętam. Opłata nie wielka, a MB przydatna sprawa
 
Do góry Bottom