>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - Wpłaty i wypłaty

paint12 130

paint12

Użytkownik
a mnie śmieszy że użytkownicy mający po pare postów piszą na tym forum jakie wielkie pieniądze wygrali : D
Co do williamhill same dobre opinie mam o nich . Wypłaty bardzo szybkie na kartę 2-3 dni robocze. Na czacie zawsze ze wszystkim pomogli. Jak dla mnie jeden z lepszych buków ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wyjaśni mi ktoś co to jest &quot;pierwsza część adresu&quot; banku? Wpisuję ul. Puławska 15 i ciągle wyskakuje że niepoprawnie. Pisałem Puławska 15 albo ulica Puławska 15 i nic.
Wpisz nazwę posiadacza konta w banku - tutaj też mam problem.
EDIT: Omg, chodziło o polskie znaki... Nie będzie problemów jeśli wyślę bez polskich znaków?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Po jakim kursie przeliczają euro? Wypłaciłem sobie 30 euro i interesuje mnie ile dostanę na konto (iPKO)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mi 2 dni temu policzyli po ok. 3.90 :/
to kilka dni ledwo przed Tobą miałem po 4.05

30.56€ wypłacałem, na konto przyszło dokładnie 123,91. Myślałem, ze mają zamrożony kurs, a tu jednak chyba nie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mi za 30 euro dali 121,72 czyli po kursie 4.05.

Wiecie może dlaczego zabrali mi 11 złotych prowizji?
Hmm. Ostatnio wypłacałem z 10bet i też przycięli kilkanaście zł prowizji. Okazało się później, że nie obróciłem samym depozytem conajmniej 2x. Może w WH jest tak samo ?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Hmm. Ostatnio wypłacałem z 10bet i też przycięli kilkanaście zł prowizji. Okazało się później, że nie obróciłem samym depozytem conajmniej 2x. Może w WH jest tak samo ?
Zagadka rozwiązana - za przewalutowanie ta prowizja, ale nałożona przez bank. Pani Maya mi pomogła po raz kolejny, chyba się zakochałem... :cool:
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ja tam mam konto walutowe i żadnych przewalutowań nie mam wypłaty dość szybko idą weryfikacja bywa trudna ale polecam ich jak najbardziej zresztą konta walutowe to chyba najlepsza opcja
 
W 0

wastag

Użytkownik
mam problem:
w jaki sposób dokonać tam wpłaty z skrill?
wchodzę we wpłaty wybieram skrill, podaje kwotę maila i hasło
a strona nakazuje mi : sprawdź szczegóły płatności i mam wybór pomiędzy przelewy24 a internetowy przelew bankowy? oco biega? na czacie powiedzieli że mam sobie odpowiednio skonfigurować konto skrilla ale jak?
wcześniej już wpłacałem na bet365 i betfair i było ok
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzić, czy wyjdzie mi taka metodologia wpłaty i wypłaty. Otóż:
Chciałbym złożyć depozyt do Hiil&#39;a przez Netellera, ewentualną wygraną potem wypłacić, ale na..... SKRILL. Wiem, że &quot;jaka ostatnia metoda wpłaty, taka musi być metoda wypłaty&quot;. Czyli generalnie, jak wpłacę do buka (tu Williama, ostatnia zaksięgowana wpłata na końcie) poprzez Neteller&#39;a, to muszę później również dokonać wypłaty tą samą metodą. A jeśli przed jakąkolwiek wypłatą z Williama, dokonał bym jeszcze jakiegoś niskiego depozytu ze SKRILL&#39;a, zrobił nim obrót (nie ważne, czy wygrany, czy przegrany), to wtedy jest możliwość wypłaty w tym momencie na SKRILL (skoro ostatnia metoda wpłaty zaksięgowana była ze SKRILL&#39;a właśnie)... ?
 
kascper88 0

kascper88

Użytkownik
Zleciłem wypłate z William Hill na konto bankowe w iPKO i bank potrącił mi 11 zł prowizji za przewalutowanie - MAKABRA. Mają tylu polskich graczy, że powinni wprowadzić polska walute bo pomimo dobrych kursów przy takiej prowizji średnio opłaca się tam grać.
 
W 0

wolfer

Użytkownik
Sam ze względu na prowizję i przeliczenie na pln z tego buka zrezygnowałem ale ... mimo wszystko nie uważam go za złą firmę, idzie wyłapać sporo perełek na live, odnośnie właśnie live mają ITF gdzie na prawdę można zarobić krocie i co mnie zaskoczyło na plus, bardzo szybko miałem zrealizowaną wypłatę ...
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
A czy weryfikacja konta poprzez wyslanie sfotografowanych zdjec dowodu, to standard w WH? Wyslalem im skan w kolorze w pdf, to odpisali, zeby wyslac Fotokopie tego samego dokumentu w jpg. Wyslalem wiec skan w jpg, po czym odpisali, ze to maja byc fotografie, a nie skan. Chcialem wiedziec, czy to normalne przy weryfikacji konta na WH, bo na pewno nie jest to normalne w kontekscie samego pojecia weryfikacji, dlatego, ze przeciez skan w kolorze jest znacznie bardziej wyrazny niz foto. Zwlaszcza skan ktory im wyslalem przedstawia obie strony dowodu w tak wyrazny sposob, ze ledwo widzacy odczytalby wszystkie dane. Poza tym, co za roznica czy skan czy foto? Skan jest niewiarygodny?
 
S 13

shpongled

Użytkownik
Witam
Mam pytanie, bo zleciłem wypłatę(na kartę) - wpisałem kwotę i kliknąłem wypłać i była tam jakaś opcja &#39;przetwarzaj wypłatę&#39;, na którą nie kliknąłem - ogólnie saldo się nie zmieniło i nigdzie nie mogę znaleźć informacji że wypłata została zlecona.
To normalne?
ps a nie dałem &#39;przetwarzaj&#39; bo gdzieś tam w regulaminie wyczytałem że to wtedy kiedy chciałbym wybrać inną opcję wypłaty, ale może coś źle zrozumiałem
/edit - już wszystko wiem.
 
T 205

tomz

Użytkownik
Witam.
Chciałbym jeszcze przed pierwszą wpłatą wysłać im skan dowodu by ewentualna weryfikacje mieć już z głowy.Jakim sposobem najlepiej wysłać skany ?
Czy gdy konto zostanie zweryfikowane dostane takową wiadomość ,ewentualnie czy będzie to pisało gdzieś w profilu ?
p.swystarczy sam dowód os prawda ?
 
Do góry Bottom