>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher William Hill - Wpłaty i wypłaty

paint12 130

paint12

Użytkownik
a mnie śmieszy że użytkownicy mający po pare postów piszą na tym forum jakie wielkie pieniądze wygrali : D
Co do williamhill same dobre opinie mam o nich . Wypłaty bardzo szybkie na kartę 2-3 dni robocze. Na czacie zawsze ze wszystkim pomogli. Jak dla mnie jeden z lepszych buków ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wyjaśni mi ktoś co to jest &quot;pierwsza część adresu&quot; banku? Wpisuję ul. Puławska 15 i ciągle wyskakuje że niepoprawnie. Pisałem Puławska 15 albo ulica Puławska 15 i nic.
Wpisz nazwę posiadacza konta w banku - tutaj też mam problem.
EDIT: Omg, chodziło o polskie znaki... Nie będzie problemów jeśli wyślę bez polskich znaków?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Po jakim kursie przeliczają euro? Wypłaciłem sobie 30 euro i interesuje mnie ile dostanę na konto (iPKO)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mi 2 dni temu policzyli po ok. 3.90 :/
to kilka dni ledwo przed Tobą miałem po 4.05

30.56€ wypłacałem, na konto przyszło dokładnie 123,91. Myślałem, ze mają zamrożony kurs, a tu jednak chyba nie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mi za 30 euro dali 121,72 czyli po kursie 4.05.

Wiecie może dlaczego zabrali mi 11 złotych prowizji?
Hmm. Ostatnio wypłacałem z 10bet i też przycięli kilkanaście zł prowizji. Okazało się później, że nie obróciłem samym depozytem conajmniej 2x. Może w WH jest tak samo ?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Hmm. Ostatnio wypłacałem z 10bet i też przycięli kilkanaście zł prowizji. Okazało się później, że nie obróciłem samym depozytem conajmniej 2x. Może w WH jest tak samo ?
Zagadka rozwiązana - za przewalutowanie ta prowizja, ale nałożona przez bank. Pani Maya mi pomogła po raz kolejny, chyba się zakochałem... :cool:
 
anzelmo 192,1K

anzelmo

Użytkownik
ja tam mam konto walutowe i żadnych przewalutowań nie mam wypłaty dość szybko idą weryfikacja bywa trudna ale polecam ich jak najbardziej zresztą konta walutowe to chyba najlepsza opcja
 
W 0

wastag

Użytkownik
mam problem:
w jaki sposób dokonać tam wpłaty z skrill?
wchodzę we wpłaty wybieram skrill, podaje kwotę maila i hasło
a strona nakazuje mi : sprawdź szczegóły płatności i mam wybór pomiędzy przelewy24 a internetowy przelew bankowy? oco biega? na czacie powiedzieli że mam sobie odpowiednio skonfigurować konto skrilla ale jak?
wcześniej już wpłacałem na bet365 i betfair i było ok
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzić, czy wyjdzie mi taka metodologia wpłaty i wypłaty. Otóż:
Chciałbym złożyć depozyt do Hiil&#39;a przez Netellera, ewentualną wygraną potem wypłacić, ale na..... SKRILL. Wiem, że &quot;jaka ostatnia metoda wpłaty, taka musi być metoda wypłaty&quot;. Czyli generalnie, jak wpłacę do buka (tu Williama, ostatnia zaksięgowana wpłata na końcie) poprzez Neteller&#39;a, to muszę później również dokonać wypłaty tą samą metodą. A jeśli przed jakąkolwiek wypłatą z Williama, dokonał bym jeszcze jakiegoś niskiego depozytu ze SKRILL&#39;a, zrobił nim obrót (nie ważne, czy wygrany, czy przegrany), to wtedy jest możliwość wypłaty w tym momencie na SKRILL (skoro ostatnia metoda wpłaty zaksięgowana była ze SKRILL&#39;a właśnie)... ?
 
kascper88 0

kascper88

Użytkownik
Zleciłem wypłate z William Hill na konto bankowe w iPKO i bank potrącił mi 11 zł prowizji za przewalutowanie - MAKABRA. Mają tylu polskich graczy, że powinni wprowadzić polska walute bo pomimo dobrych kursów przy takiej prowizji średnio opłaca się tam grać.
 
W 0

wolfer

Użytkownik
Sam ze względu na prowizję i przeliczenie na pln z tego buka zrezygnowałem ale ... mimo wszystko nie uważam go za złą firmę, idzie wyłapać sporo perełek na live, odnośnie właśnie live mają ITF gdzie na prawdę można zarobić krocie i co mnie zaskoczyło na plus, bardzo szybko miałem zrealizowaną wypłatę ...
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
A czy weryfikacja konta poprzez wyslanie sfotografowanych zdjec dowodu, to standard w WH? Wyslalem im skan w kolorze w pdf, to odpisali, zeby wyslac Fotokopie tego samego dokumentu w jpg. Wyslalem wiec skan w jpg, po czym odpisali, ze to maja byc fotografie, a nie skan. Chcialem wiedziec, czy to normalne przy weryfikacji konta na WH, bo na pewno nie jest to normalne w kontekscie samego pojecia weryfikacji, dlatego, ze przeciez skan w kolorze jest znacznie bardziej wyrazny niz foto. Zwlaszcza skan ktory im wyslalem przedstawia obie strony dowodu w tak wyrazny sposob, ze ledwo widzacy odczytalby wszystkie dane. Poza tym, co za roznica czy skan czy foto? Skan jest niewiarygodny?
 
S 13

shpongled

Użytkownik
Witam
Mam pytanie, bo zleciłem wypłatę(na kartę) - wpisałem kwotę i kliknąłem wypłać i była tam jakaś opcja &#39;przetwarzaj wypłatę&#39;, na którą nie kliknąłem - ogólnie saldo się nie zmieniło i nigdzie nie mogę znaleźć informacji że wypłata została zlecona.
To normalne?
ps a nie dałem &#39;przetwarzaj&#39; bo gdzieś tam w regulaminie wyczytałem że to wtedy kiedy chciałbym wybrać inną opcję wypłaty, ale może coś źle zrozumiałem
/edit - już wszystko wiem.
 
T 205

tomz

Użytkownik
Witam.
Chciałbym jeszcze przed pierwszą wpłatą wysłać im skan dowodu by ewentualna weryfikacje mieć już z głowy.Jakim sposobem najlepiej wysłać skany ?
Czy gdy konto zostanie zweryfikowane dostane takową wiadomość ,ewentualnie czy będzie to pisało gdzieś w profilu ?
p.swystarczy sam dowód os prawda ?
 
Do góry Bottom