>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

L 0

leilong

Użytkownik
Po prostu błąd był na nowej wersji strony ;) A już nie zakładając nowego tematu tutaj zapytam. O co chodzi np. powyżej 2.5, jak może byc pół bramki ? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A już nie zakładając nowego tematu tutaj zapytam. O co chodzi np. powyżej 2.5, jak może byc pół bramki ?
Też kiedyś tak się zastanawiałem... jak poszedłem pierwszy raz do naziemnego punktu.
Widać, że chyba od niedawna interesujesz się zakładami.
Polecam uważnie przeczytać te dwa tematy:
http://forum.bukmacherskie.com/f57/podstawy-bukmacherstwa-40716.html
http://forum.bukmacherskie.com/f57/troche-teorii-83.html
Oraz ogólnie cały ten dział -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f57/
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
witam
wie ktos moze co sie stalo z dzisiajszym meczem Olimpija Ljubljana - EC Salzburg ze zostal przelozony??
pozdro
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Włochy-Polska 4:2

niedziela, 3 kwiecień 2011

W niedzielę (3.04 br.) hokejowa reprezentacja Polski przegrała w Asiago w towarzyskim meczu z Włochami 2:4 (0:0, 2:2, 0:2). Rewanż w Pergine w najbliższy poniedziałek (4.04)...

Reprezentacje Włoch i Polski przygotowują się do Mistrzostw Świata Dywizji I. Polacy zagrają na turnieju w Kijowie (17-23.04 br.), a Squadra Azzura w tym samym terminie w Budapeszcie.


Radziszewski zawalił brame na 3-2.


WŁOCHY-POLSKA 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)

0:1 Słaboń (21:00) 5/4
0:2 Łopuski (28:41) 4/5
1:2 Scandella-Gruber-Fontanive (32:12)
2:2 Lutz-Insam-Felicetti (38:49) 5/4
3:2 Traversa (44:27)
4:2 Iannone-Pittis-Iori (44:55)

WŁOCHY: Bernard - Johnson, Larkin, R.Hofer, Gruber, Pozzi, Marchetti, Lutz, Ambrosi, Iori, Iannone, Pittis, Scandella, Kostner, Trversa, Felicetti, Egger, Insam, Fontanive, Souza, De Toni.
POLSKA: Radziszewski - Dronia, Kłys, Dutka, Kotlorz, Bryk, Dąbkowski, Noworyta, Skrzypkowski - Laszkiewicz, Slaboń, Danieluk, Chmielewski, Kolusz, Kozłowski, Bagiński, Pasiut, Łopuski, Zapała, Urbanowicz, Dziubinski.

W druzynie włoskiej nie grali zawodnicy z najlepszych włoskich klubów Asiago oraz Valpusteria ,które walcza w finałowym meczu PO,stan rywalizacji 3-3 w serii best of seven.Decydujacy mecz we wtorek w Val Pusteria.
Awans do Serie A uzyskali Vipiteno Brancos po morderczym boju z HC Gherdeina .


G1: Gherdeina - Vipiteno 3:4 d.t.s. (0:0, 3:1, 0:2, 0:1)
G2: Vipiteno - Gherdeina 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
G3: Gherdeina - Vipiteno 6:3 (1:1, 1:1, 4:1)
G4: Vipiteno - Gherdeina 5:1 (1:1; 2:0; 2:0)
G5: Gherdeina - Vipiteno 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

G6: Vipiteno - Gherdeina 4-3 (2-1, 1-2, 1-0)



Żródlo PZHL oraz moje.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Jedna informacja się nie zgadza Fox. We Włoszech już zakończyli rywalizacje nawet przed wczorajszym meczem. Asiago wygrało w sobotę i sięgnęło po złote medale. Nie wiem jakim dzisiaj wyjdą składem, może uda się już dokooptować najlepszych graczy Asiago i Val Pusterii.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Jedna informacja się nie zgadza Fox. We Włoszech już zakończyli rywalizacje nawet przed wczorajszym meczem. Asiago wygrało w sobotę i sięgnęło po złote medale. Nie wiem jakim dzisiaj wyjdą składem, może uda się już dokooptować najlepszych graczy Asiago i Val Pusterii.
[URL='http://www.pointstreak.com/en/prostats/teamschedule.html?teamid=212475&amp;seasonid=6878']http://www.pointstreak.com/en/prostats/teamschedule.html?teamid=212475&amp;seasonid=6878[/URL]

Zdziwiony własnie byłem,że na stronie Asiago były zdjątka z fety,według moich obliczeń było 6 meczy i wynik po nich brzmiał 3-3...

[URL='http://www.asiagohockey.it/news_dettaglio.php?PID=808&amp;Tipo_News=ALL']http://www.asiagohockey.it/news_dettaglio.php?PID=808&amp;Tipo_News=ALL[/URL]&amp;

Pogadam z Simonsem ,który zna włoski niech to rozkmini.


Le Date – Asiago vince per 4 a 2 e vince il 77° tricolore
Gara 1: ValPusteria-Asiago 4-1
Gara 2: Asiago-ValPusteria 3-5
Gara 3: ValPusteria-Asiago 3-4 dts
Gara 4: Asiago-ValPusteria 6-3
Gara 5: ValPusteria-Asiago 0-5 a tavolino
Gara 6: Asiago-ValPusteria 4-3 d2ts


Mecz nr 5 ,według poinstreak wynik 7-2.

[URL='http://www.pointstreak.com/en/prostats/boxscore.html?gameid=1563302']http://www.pointstreak.com/en/prostats/boxscore.html?gameid=1563302[/URL]




według Asiago Win 5-0!!!


Już wiem dlaczego!!!
Asiago złożyło protest ,że w protokole sedziowskim było dwóch bramkarzy zagranicznych,przepisy włoskie mówią,że jeden bramkarz powinien być rodowitym Włochem lub naturalizowanym.Wynik został przy zielonym stoliku zmieniony na 5-0 dla Asiago.


http://www.asiagohockey.it/news_dettaglio.php?PID=807&amp;amp;Tipo_News=ALL&amp;

A seguito del reclamo presentato dalla Supermercati Migross Asiago al Giudice sportivo sull’esito di Gara 6, si comunica che il GUS ha decretato la vittoria “a tavolino” per 5 a 0 della formazione stellata.
La formazione dell’altopiano aveva lamentato la presenza di due portieri di formazione straniera (il titolare Stromberg e la riserva Nikkila) evento in chiaro contrasto con le norme organizzative federali che prevedono la presenza di almeno un portiere di formazione (o naturalizzazione) italiana.
Con la vittoria “a tavolino” l’Asiago si porta in vantaggio per 3 a 2 nella serie scudetto potendo, quindi, disporre di due match point, il primo dei quali sar&amp;agrave; disputato domani sera all’Odegar.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Już wiem dlaczego!!!
Asiago złożyło protest ,że w protokole sedziowskim było dwóch bramkarzy zagranicznych,przepisy włoskie mówią,że jeden bramkarz powinien być rodowitym Włochem lub naturalizowanym.Wynik został przy zielonym stoliku zmieniony na 5-0 dla Asiago.
Dokładnie tak jak napisałeś ???? Widzę poliglota ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Kibic hokeja jest mniej awanturujący się


Nie chcemy, by kojarzono nas z tym, co robią w Polsce piłkarscy kibole - uznali szalikowcy Nesty Toruń. I dla swoich hokeistów zorganizowali wspólny wyjazd na półfinał ligi niemieckiej w nagrodę za awans do ekstraklasy.

http://www.sport.pl/sport/1,65025,9383774,Kibic_hokeja_jest_mniej_awanturujacy_sie.html

Jeszcze w trakcie walki o awans szef Nesty poinformował zawodników, że w budżecie nie ma żadnych środków na premie za sukces. Hokeiści nie protestowali. Jednak szalikowcy - garstka kibiców, która została przy drużynie po spadku z najwyższej ligi - nie chcieli się z tym godzić.

Wyliczyli, że za nieco ponad 4 tys. zł można zorganizować wyjazd dla sporej grupy do Berlina - na wycieczkę po mieście połączoną z wejściem na półfinał niemieckiej ligi hokejowej.

Mimo pustek w kasie trochę pomógł klub. Do wsparcia pomysłu udało się namówić kilka firm, a resztę dorzucili kibice. - Kiedy zaprosiliśmy zawodników, byli zdziwieni - przyznaje organizator akcji Michał Piszczek, który uważa się za klubowego fanatyka, na mecze przychodzi z szalikiem, jest żywiołowy, nie wyobraża sobie oglądania meczu w samotności i ciszy, ale odcina się od tego, co dzieje się na stadionach piłkarskich. - Kibol atakujący piłkarza to bandytyzm. Nasi hokeiści w ubiegłym sezonie spadli z ligi, ale nie usłyszeli choćby jednego wyzwiska. W sporcie wyniki trzeba przyjmować z pokorą. Chcemy pokazać, że bycie z drużyną to wspieranie jej niezależnie od wyników.

- - - -

wielki szacunek dla tych kibiców :!:
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszych Play Off w 2.Bundeslidze?
Ja uważam,że warto zagrać na Towers Stars, kurs też ciekawey bo 2.3. Zastanawia mnie tylko mecz Schwenninger,którzy w dwóch ostatnich meczach męczyli się i wygrali ostatecznie 4-5 w Dresnder, by ostatnio na własnym boisku pokonać przeciwnika 3-2 i mieć idealne 3-0. Czy będzie to ostatni mecz? Kurs też kusi i wydaje się,że Schwenninger nie będzie chciało ryzykować kolejnych potyczek ale gospodarze zapewne też liczą jeszcze o przedłużeniu szans.
Pewniak na dziś z hokeja jak dla mnie to:
Wolfsburg-Krefeld 1; Wolfsburg u siebie ograł przeciwnika 4-2 by w rewanżu na lodowisku rywala wygrać po dogrywce... stan 2-0.
Zastanawia mnie Triniec, bo u na wyjazdach nie grają dobrze ale jak chcą wygrać to muszą chyba to przełamać, chyba odpuszczę ten mecz.
Czekam na Wasze podpowiedzi, bo nie ukrywam,że dopiero zaczynam zabawę z hokejem.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Fińska gwiazda hokeja z flagą Szwecji na nodze


Największa gwiazda w historii fińskiego hokeja na lodzie Teemu Selanne wyjawił swoją skrywaną przez kilkanaście lat tajemnicę i wyjaśnił dlaczego nigdy w szatni nie zdejmował skarpet. Na prawej nodze powyżej kostki ma wytatuowaną flagę...Szwecji.

historycznie zażarta i rozbudza oba narody do tego stopnia, że ważniejsze niż medal jest zwycięstwo nad Szwecją. Fakt wytatuowania szwedzkiej flagi na nodze najlepszego fińskiego hokeisty porównany został przez szwedzki dziennik Aftonbladet do założenia biura Ku Klux Klanu w Harlemie. Fińskie media opisały historię Selanne jako potworną tajemnicę, z którą przez lata musiał żyć.

Selanne, który podczas meczów reprezentacji jak również w całej karierze w NHL nigdy w szatni nie zdejmował skarpet tłumacząc się alergią. Teraz wyjaśnił, że nie zdradził kraju z własnej woli tylko przypadkiem.

- Przed kilkunastu laty spędzałem z kolegami swój wieczór kawalerski. Kiedy byliśmy już nieco zmęczeni oświadczono mi, że przygotowano dla mnie prezent. Po zawiązaniu mi oczu zasnąłem. Na drugi dzień po zdjęciu opatrunku z przerażeniem zobaczyłem tuż powyżej prawej kostki tatuaż błyskawicy jak mnie nazywają i flagę. Nie były to jednak barwy fińskie tylko ku memu przerażeniu szwedzkie, czyli flaga odwiecznego wroga - powiedział 40-letni hokeista Anaheim Ducks.

Dodał: - Co miałem zrobić, już było za późno na korektę więc zdecydowałem się ukrywać ten tatuaż, chciałem grać w reprezentacji. Teraz mogę to powiedzieć, ponieważ właśnie kończę karierę.

Artysta, który wykonywał tatuaż wyjaśnił, że po zobaczeniu kto siedzi na jego fotelu z wrażenia pomyliły mu się kolory. - Flagi skandynawskie są przecież bardzo do siebie podobne.

Selanne był wybierany najlepszym fińskim hokeistą w latach 1993, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000 i 2006, lecz zdobył z reprezentacją Finlandii tylko dwa medale mistrzostw świata, srebrny w 1999 roku i brązowy w 2008.

Zdobył cztery medale olimpijskie, brązowe w Lillehammer w 1994 roku, Nagano 1998 roku i w 2010 roku na swojej piątej olimpiadzie w Vancouver oraz srebrny w Turynie w 2006 roku. Podczas tego ostatniego turnieju Finowie podczas dekoracji płakali z rozpaczy, że po raz kolejny nie byli w stanie pokonać Szwecji.

 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Kanadyjski hokeista drużyny New York Rangers Derek Boogaard zmarł w wieku 28 lat - poinformował w lakonicznym komunikacie klub ligi NHL, nie precyzując przyczyn zgonu ani jego okoliczności.

Jak ujawnił ukazujący się w Minneapolis dziennik &quot;Star Tribune&quot;, sportowiec został znaleziony martwy w swoim domu.
Boogaard rozpoczynał karierę w NHL właśnie w tym mieście w 2005 roku. Przez pięć sezonów grał w zespole Minnesota Wild. W NHL wystąpił łącznie w 255 meczach, ale w tym sezonie tylko w 22. W ostatnich 52 spotkaniach nie zagrał z powodu wstrząśnienia mózgu i kontuzji ramienia.



28 lat..
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie (IIHF) podczas kongresu w Bratysławie przyznała Polsce prawo organizacji najbliższych mistrzostw świata Dywizji IB seniorów (Krynica-Zdrój, kwiecień 2012) oraz do lat 20 (Tychy, grudzień 2011).

Zgodnie z wprowadzoną reformą rozgrywek, tylko zwycięzca MŚ Dywizji IB awansuje do Dywizji IA, która jest bezpośrednim zapleczem Elity.

Seniorzy będą w Krynicy Zdroju rywalizowali z zespołami Korei Południowej, Holandii, Litwy, Rumunii i Australii.

Zawodnicy do lat 20 zmierzą się natomiast z ekipami Włoch, Francji, Holandii, Chorwacji oraz Japonii.

 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Francji w Comarch Cracovii!
Comarch Cracovia zbroi się przed nowym sezonem Ekstraligi. Dziś kontrakt z mistrzami Polski podpisał aktualny reprezentant Francji, Nicolas Besch!
- Cieszymy się, że zawodnik tej klasy dołączył do naszego zespołu i liczymy, że będzie naszym dużym wzmocniem - przyznaje wiceprezes MKS Cracovia SSA, Jakub Tabisz.
Nicolas Besch urodził się 25 października 1984 roku we francuskim Le Havre. Ma jednak polskie korzenie, bowiem jego mama pochodzi z Krakowa. - Staram się o polski paszport - wyjaśnia.
W przeszłości reprezentował barwy m.in. Rouen (trzykrotnie zdobył z tym zespołem mistrzostwo Francji), a także klubów szwedzkich i fińskich.
Nowy nabytek mistrzów Polski jest uczestnikiem ostatnich Mistrzostw Świata Elity, których gospodarzami byli Słowacy. Besch miał okazję zmierzyć się m.in. z Kanadyjczykami, Amerykanami, czy Norwegami. - Fajnie było zagrać przeciwko najlepszym hokeistom świata - przyznaje nowy nabytek Comarch Cracovii.
Besch jest obrońcą, który mierzy 179 centymetrów wzrostu. - Czasami trenerzy, gdy była taka potrzeba, ustawiali mnie również jako napastnika - mówi nowy defensor Pasów. Z mistrzami Polski związał się dwuletnim kontraktem.


Cracovia.pl
 
Do góry Bottom