>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

wbrew bukom

Status
Zamknięty.
M 135

mhm

Użytkownik
meczu renova miales nei grac a jak juz to wyzsza linia a nie zdarzenie po kursie 4. Tutaj jest blad systemowy. Nie gramy takich wysokich kursow. Nawet 2.87 na tirane nie powinienes grac.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Heh, czyli minimalny under za nieco ponad 2,00? To nie lepiej łapać handicap, albo live po strzelonym golu grać parzyste?
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
mhm- starałem się z tamtych 35 meczów, wybrać 20 których kurs jest mniejwiecej 2 i więcej. Sam widziałeś, że tam dałem też 3 x 1.95, ale to dlatego, że w kilku meczach na under/over 2.5 było 1.65/1.75- co już bardziej mijało się z celem, niż w 20 typach dać ten 2.87 i 4.00 ???? . Oczywiście, że nie stawiałem tych meczy, tylko na razie chciałbym zobaczyć jak będzie to wyglądało w przeciągu kilku następnych dni.
btw Zastanawiam się jak np. over 2.5 @ 1.9 / under 2.5 @ 2.1 czy nie &quot;sprawdzić&quot; powiedzmy 4/20 spotkań na ten niższy kurs, jak myślicie?
ps. macie jakiegoś buka, który ma w stosunku do innych buków niższe kursy na &quot;faworyta&quot; (over/under 2.5) a co za tym idzie wyższe kursy na nasze typy?
------------------------------------------------------------------------
@EDIT
Testów ciąg dalszy...
The Strongest - Bolivar / u 2.5 / 2.30
Atlas - U.N.A.M. / u 2.5 / 2.10
Leverkusen - Duisburg / u 2.5 / 2.85
Cercle Brugge - Mons / u 2.5 / 2.67
Meuselwitz - Dresden / u 2.5 / 2.67
KPV - Warkaus / u 2.5 / 2.50
UC Dublin - Derry City / u 2.5 / 2.00
Shelbourne - Dundalk / u 2.5 / 1.95
Palmeiras - Coritiba / o 2.5 / 2.30
Santa Fe - La Equidad / o 2.5 / 2.05
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik

Dupy nie urywa, ale jest plus również z dzisiejszego dnia...
Gdzieś się pogubiłem w tym bilansie między forum a blogiem stąd już nie mam już danych od momentu rozpoczęcia tematu, ale jestem pewien, że bilans byłby o jakieś 3-4 zwyciestwa lepszy niż w powyższym linku.
Cieszy mnie fakt, że temat wzbudził zainteresowanie, swoje porpozycje podaje Dalik, Mhm, Adik104, jest też blog: http://luke.obstawia.com/ na którym właściciel prezentuje chyba taki sam profil obstawiania, myśle że warto również tamte typy obserwować celem ogólnego zbilansowania tego co proponujemy... Adik104 fajnie, że się nie poddasz, własnie tu jest tak, że jeden dzien moze miec małą stratę, ale drugiego zwraca się z nawiązką, a w długim okresie gry nie wykluczam, że przy skuteczności 45% będzie można mieć ✅, tymbardziej, że niektóre z typów weszły Ci po kursie 1,95 (co by było gdyby były powyżej 2,00?)...
mhm, mnie typy w okolicy 2,80 już wchodziły...
 
L 13

lukaldo

Użytkownik

Dupy nie urywa, ale jest plus również z dzisiejszego dnia...
Gdzieś się pogubiłem w tym bilansie między forum a blogiem stąd już nie mam już danych od momentu rozpoczęcia tematu, ale jestem pewien, że bilans byłby o jakieś 3-4 zwyciestwa lepszy niż w powyższym linku.
Cieszy mnie fakt, że temat wzbudził zainteresowanie, swoje porpozycje podaje Dalik, Mhm, Adik104, jest też blog: http://luke.obstawia.com/ na którym właściciel prezentuje chyba taki sam profil obstawiania, myśle że warto również tamte typy obserwować celem ogólnego zbilansowania tego co proponujemy... Adik104 fajnie, że się nie poddasz, własnie tu jest tak, że jeden dzien moze miec małą stratę, ale drugiego zwraca się z nawiązką, a w długim okresie gry nie wykluczam, że przy skuteczności 45% będzie można mieć ✅, tymbardziej, że niektóre z typów weszły Ci po kursie 1,95 (co by było gdyby były powyżej 2,00?)...
mhm, mnie typy w okolicy 2,80 już wchodziły...
http://luke.obstawia.com/ - to moja stronka, jednak nie idzie mi tak dobrze jak Tobie ;) obstawiałem typy jak leci, bez żadnej analizy.
Od teraz mam zamiar brać tylko typy U/O2.5, żadnych wynalazków typu Over3.5,4.0 tylko dlatego, że ma kurs zbliżony do 2. Jeśli kurs na U/O nie będzie w okolicach 2 to mecz odpuszczam.
Pozdrawiam
 
K 26

krom

Użytkownik
@krom, ze skromną progresją tzn jaką?
6-8 poziomów, gdzie ostatni poziom to max 4-5% kapitału na grę. Jeżeli ostatni poziom nie wejdzie to stawiam kolejne zdarzenie z taką samą stawką i potem zjeżdżam na dół tak, by mieć zadowalający zysk.

Progresją na over 2,5 wchodzę zwykle po serii 4 meczów danej drużyny z under 2,5.

Oczywiście można grać też na przełamanie serii zwycięstw/remisów/porażek, ale to jest dużo bardziej ryzykowne.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
jest i inny śmiałek tego sposobu
http://tomas.obstawia.com/
na razie bez większej skuteczności, podobnie jak Lukaldo... Może ich test są o tyle cenne, że tu też nic się nie ugra w długim okresie czasu, a jak na razie ja, mhm i Dalik mają więcej &quot;szczęścia&quot;...
a progresji raczej nie zaakceptuję...
 
D 77

dalik

Użytkownik
6-8 poziomów, gdzie ostatni poziom to max 4-5% kapitału na grę. Jeżeli ostatni poziom nie wejdzie to stawiam kolejne zdarzenie z taką samą stawką i potem zjeżdżam na dół tak, by mieć zadowalający zysk.

Progresją na over 2,5 wchodzę zwykle po serii 4 meczów danej drużyny z under 2,5.

Oczywiście można grać też na przełamanie serii zwycięstw/remisów/porażek, ale to jest dużo bardziej ryzykowne.
Zaprezentuj tą progresję na przykładzie startując od 1zł
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
jest i inny śmiałek tego sposobu
http://tomas.obstawia.com/
na razie bez większej skuteczności, podobnie jak Lukaldo... Może ich test są o tyle cenne, że tu też nic się nie ugra w długim okresie czasu, a jak na razie ja, mhm i Dalik mają więcej &quot;szczęścia&quot;...
a progresji raczej nie zaakceptuję...
Patrząc tylko na lipiec (ponieważ tylko w lipcu użytkownik grał Twoim sposobem) to nawet nieźle mu idzie - na 20 meczy 9 wygranych i 11 porażek. Więc chyba nie ma tragedii.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Patrząc tylko na lipiec (ponieważ tylko w lipcu użytkownik grał Twoim sposobem) to nawet nieźle mu idzie - na 20 meczy 9 wygranych i 11 porażek. Więc chyba nie ma tragedii.
Tragedii może nie ale zysku też za dużo nie wygenerował :/
 
K 26

krom

Użytkownik
Zaprezentuj tą progresję na przykładzie startując od 1zł
Nie rozumiem dlaczego od 1zł ? Stawki ustalasz sobie sam sprawdzając wcześniej jakie kursy na u/o oferują bukmacherzy na daną drużynę/ligę.

Przykład gry ryzykownej zakładającej 6 etapów progresji:

Załóżmy, że Montpellier w Ligue 1 miał serię 4 meczów pod rząd z under 2,5. Nasz cały kapitał na bukmacherkę wynosi 10000 zł. Dla łatwiejszego liczenia zakładam, że kurs na o2,5 zawsze będzie wynosił 2,0.

1 poziom progresji - 15,63 zł
2 - 31,25 zł
3 - 62,5 zł
4 - 125 zł
5 - 250 zł
6 - 500 zł
 
cock 756

cock

Użytkownik
Załóżmy, że Montpellier w Ligue 1 miał serię 4 meczów pod rząd z under 2,5. Nasz cały kapitał na bukmacherkę wynosi 10000 zł. Dla łatwiejszego liczenia zakładam, że kurs na o2,5 zawsze będzie wynosił 2,0.
1 poziom progresji - 15,63 zł
2 - 31,25 zł
3 - 62,5 zł
4 - 125 zł
5 - 250 zł
6 - 500 zł
... E tam, zaryzykuję jeszcze... Musi paść:
7- 1000
8- 2000
9- cholera gdzie popełniłem błąd...
 
K 26

krom

Użytkownik
... E tam, zaryzykuję jeszcze... Musi paść:
7- 1000
8- 2000
9- cholera gdzie popełniłem błąd...
Graj jak chcesz, ale mój sposób gry zakłada, że na najwyższym poziomie progresji maksymalna stawka to 5% budżetu, więc 500zł jeśli ktoś ma budżet 10k. I więcej niż 5% nie postawisz.
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
&quot;Na papierze&quot; to ma sens, i mając kapitał, można pociągnąc kilka takich progresji , powiedzmy 4, i nic tylko liczyć zyski: tydzień --&gt; miesiąc --&gt; rok.... Sęk w tym, ze teoretycznie, bo pewności nie ma nigdy.
Drużyny, albo spotkania trzeba by dobierać właśnie po kursach min. 2.0 i wzwyż, ale wzwyż to różnie bywa.
Myślę, że ja sie nad tym zastanowie, tzn bedzie to punktem wyjsciowym do moich przemyśleń....
Co jednak jest sporym minusem przy graniu na daną drużynę - to że jak w przypadku gry na remis - trza czekać tydzien ;) nerwowo można się wykończyć.
Ale wiadomo - bukmacherka to nie zabawa dla nerwusów ;)
Pozdrówki
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
wszystko wskazuje na to, że to bedzie najgorszy dzień na ten sposób... tyle solidnych overów jednego dnia chyba nigdy nie zaliczałem :p dlatego się nie poddaję i jutro mam nadzieję zrobić zieleń...
wracamy do temeatu, o progresji w innym dziale, progresja nic nie uskuteczni, to chyba jasne!
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
po najgorszym dniu dla tego systemu już teraz zagram na jutrzejszy finał Isia - Kolos. Płacą aż 5,50 na Polkę... a w handi +4,5 gemów aż 2,37! Szoka stracic taki kurs, bo trzeba zakładać, że będzie spadał... a co do meczów piłkarskich jutro na blogu oczywiście.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
The Strongest - Bolivar / u 2.5 / 2.30✅
Atlas - U.N.A.M. / u 2.5 / 2.10✅
Leverkusen - Duisburg / u 2.5 / 2.85⛔
Cercle Brugge - Mons / u 2.5 / 2.67⛔
Meuselwitz - Dresden / u 2.5 / 2.67⛔
KPV - Warkaus / u 2.5 / 2.50⛔
UC Dublin - Derry City / u 2.5 / 2.00✅
Shelbourne - Dundalk / u 2.5 / 1.95⛔
Palmeiras - Coritiba / o 2.5 / 2.30⛔
Santa Fe - La Equidad / o 2.5 / 2.05✅
(4/10)
Na 10 postawionych jednostek zwraca się nam 8.45 . Dzisiejszy yield wyniósł ⛔15.5%. Na jutro postaram się przygotować 20 meczy. Tak jakby te wysokie kursy przeszkadzały (nam) wygrać, ale spokojnie. Jakieś głębsze refleksje będziemy wysnuwać po ~200 meczach lub więcej.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
myślę, że poruszamy się w obszarze mniejszym niż marża buka, więc granie tych kursów 1,80 i mniej przynosiłoby jeszcze wieksze straty... moze to też nie sezon na takie granie, w koncu mecze bliżej znanych nam drużyn o wiekszą stawkę zaczną się pod koniec sierpnia i wówczas może również bardziej solidnie zaprezentują się handicapy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom