>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

wbrew bukom

Status
Zamknięty.
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Owszem, pochwaliłeś...
ja założyłem temat &quot;wbrew bukom&quot;, a od Ciebie dowiedziałem się cennej rady &quot;wbrew graczom&quot;... ale ja niestety nie umiem ocenić czy gracz się myli, w końcu można prześledzić historie gier niektówych graczy na &quot;kuponach i statystykach&quot;, a okaże się że czasami mieli serię 20 zdarzeń trafnych, a przez wiele miesięcy są na plusie... np: http://forum.bukmacherskie.com/f35/szczesc-boze-buk-zaplac-59920-29.html wydawałoby się że granie przeciw jego zdarzeniom to swietne kursy, a jednak on na wzglednie małych kursach bardzo ładnie ciuła...
 
D 77

dalik

Użytkownik
Co do linka, który podałeś to
po 1 - jak widzisz,że jemu idzie tak dobrze to go odpuszczasz
2 - zobacz jakimi stawkami on gra
po 3 - jakbyś kogoś wyhaczył kto nie trafia i stawiał byś podobne stawki to strach pomyśleć w ilu bukach byś bana dostał ????
No i skupiłbym się tutaj na zdarzeniach dwudrogowych. U/O , może tenis i MLB
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
dzisiejsze typy przyniosły ⛔, bilans od załozenia tematu nadal ✅.
Dziś też popełniłem błędy, kusiłem los grając k.3,00 (każdy porażka), ale gdyby jeden z nich zagrać bezpieczniej under3,5 to by weszło i powiedzmy dzień skonczyłby się na okolicach zera.
mhm wygrał dzisiejszy typ bo postawił na przełamaniu serii, może to jest droga do wyboru under/over!
Dalik, po 1 masz rację, po 2 chyba o to chodzi żeby grać co najmniej 50zł, po 3 bukmacher nie ma podstaw do postawienia bana przy graniu np. 100zł...
http://qpa.obstawia.com/
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Temat przyciągnął moją uwagę i postanowiłem przetestować na jutro dokładnie 20 spotkań. Zawarłem w nich 3 typy po kursie 1.95- myślę, że nie będziecie mieli mi tego za złe- w końcu skoro liczymy, że wejdą te powyżej 2, to dlaczego ten z niewiele mniejszym kursem miałby nie wejść. Na razie poczekajmy co z tego wyniknie ????
FK Jagodina - Ordabasy / u 2.5 / 2.10
KuPS Kuopio - Llanelli / u 2.5 / 2.10
Renova - Libertas / u 2.5 / 4.00
Trans Narva - Inter Baku / u 2.5 / 2.10
FC Levadia Tallinn - FK Siauliai / o 2.5 / 2.15
JJk - Stabaek / u 2.5 / 1.95
Pyunik - Zeta / o 2.5 / 1.95
Rudar Plfevlja - Shirak / o 2.5 / 2.07
Diffenrdange - NSI Runavik / u 2.5 / 2.07
Dacia - Publikum / o 2.5 / 2.10
Suduva - Daugava / o 2.5 / 2.15
Birkirkara - Metalurg / u 2.5 / 2.10
Borac - Celik / u 2.5 / 2.30
St Particks - Vestmannaeyjar / u 2.5 / 1.95
Bohemians - Thor / u 2.5 / 2.07
Bangor City - Zimbru Chisinau / o 2.5 / 2.00
Teuta - Metalurgi Rustavi / o 2.5 / 2.00
Budapest - Senica / u 2.5 / 2.00
Lech Poznań - Zhetysu / u 2.5 / 2.40
Grevenmacher - Tirana / u 2.5 / 2.87
 
cock 756

cock

Użytkownik
zaklad o rzut moneta orzel ma kurs 1,8 a reszka 1,9. przegrywajacy gosc stawia orla. co postawisz?
Nic nie postawię, nie zdecyduję się grać tak zaniżonego kursu, choć jest wyższy niż zagrany przez niego. Ale kurs kto zacznie mecz z kursem 2,02 bym zagrał. ;)
Coś jeszcze?
edit:
Ale lay 1,81 bym mu wystawił. ;)
 
M 135

mhm

Użytkownik
wchodzisz w betexplorera i przegladasz mecze. Kompletnie nie interesuja cie sklady.
Ostatnio tak gralem na Chicago na przelamanie serii wyjazdowej (3 porazki)
http://www.betexplorer.com/soccer/usa/major-league-soccer/teaminfo.php?team_id=2321
generalnie trzeba miec dobre wyczucie. Czesto sie udaje. Wczoraj zagralem Seattle x2 na przelamanie serii w MLS i tez weszlo (na forum podalem niestety dnb).
Bardzo czesto gram na przelamanie serii. Nawet jak graja najwieksze ogorki to gram handicap w ich strone.
Ludziom to ciezko zrozumiec ale jak ktos ma 7 razy under to w koncu zrobi overa bo pilka w koncu nawet mimochodem znajdzie sie w bramce po jakims rogu itd.
W finale ME gralem over 2,5. Dlaczego? Od 1990 roku byl 1 final ME i MŚ gdzie padl over (francja 98). Skoro kursy sa zawsze wystawiane na linie 2 to X razy wejdzie under a Y razy wejdzie over. Zawsze matematycznie musi przyjsc pora na inny wynik niz pada zawsze. Ta zasada nie sprawdza sie przy kursach 15 na Gijon z Barca na Camp Nou ale dwudrogowo to jak najbardziej. Wczoraj wpisalem finlandie under nie wiedzac nic o druzynach. Ludzie na forach grali over a przeciez wiadomo ze nie bedzie 30 overow w sezonie. Analiza: overowe druzyny. Jakie overowe? Co to jest za pojecie. Nawet najgorszej obronie zdarzy sie dobry mecz. Nawet najlepszemu atakowi slabosc.
Trzeba miec na to odpoweidni system stawkowania bo to juz zaklady przeciwko serii i mozna czasami wtopic. Polecam tylko dwudrogowo a nie przeciwko faworytowi bo Juventus w tym sezonie w lidze nie przegral (ale udalo mi sie zlapac porazke w pucharze ???? )
 
D 77

dalik

Użytkownik
Rozumiem, że stale mówisz o płaskiej stawce? Przy kursie 3 to masz 3 szanse się pomylić. jakby takie coś zagrać progresją. mam tu na myśli U/O lub przełamanie serii porażek takiego średniaka z drugiej części tabeli.
 
M 135

mhm

Użytkownik
szukam typu i gram plasko. Nie mam budzetu na takie zabawy. Najlepiej grac kursy okolo 2 w tym przypadku. Wbrew pozorom nie trzeba tutaj progresji. Jezeli wyczaisz o co chodzi w grze na przelamanie to zarobisz plaska tylko to trzeba kilka sezonow posiedziec i zrozumiec o co tu chodzi. Nie mowie o szukaniu przelamania przy 4 meczu (zalezy od ligi, zalezy od druzyny). Slaba druzyna moze uwalic nawet 8 meczy i trzeba zagrac 9. Dobra druzyna nie zaliczy 5 porazek na wyjezdzie. Trzeba znac dana lige tak nawet na oko, zeby wiedziec kto jest dobry.
Czasami gram taki system, ktory sie wzoruje na przelamniu tyle ze live. Jezeli chce zagrac over w jakims meczu to czekam np do 20 min i potem gram over. Zwlaszcza jak linia jest 2 przed meczem. Na live w 20 min zrobi sie linia 1,5 z kursem 1,8 i juz mozna smialo pograc. Niby buk ma to policzone ale jezeli ty sobie wymyslisz ze w tym meczu bedzie przelamanie to warto czekac. Generalnie gra live to skarb ale trzeba miec jakas koncepcje.
Przyznam uczciwie. Kokosow u buka nie robie bo nie mam budzetu. Z 2 tys nie ma co sie pchac w zadne systemy. Czekam na dobry typ i gram singla. Wielokrotnie mi ciekawy typ ucieknie bo nie chce ryzykowac mimo ze koncepcja byla dobra.
Te wszystkie systemy maja swoje plusy i minusy ale laczy jest to ze jak nie masz bankrolla i dobrego bankroll management to nigdzie nie zajdziesz. Dzisiaj typowym meczem na przelamanie jest gra na Murraya. Jest to przelamanie serii nieobecnosci brytyjczyka w finale Wimbledonu. Kurs jest stosunkowo niski ale szanse duze.
Tak samo jak nastepnym razem Niemcy zagraja z Wlochami na ME czy MŚ to bede gral na Niemcow bo maja trudnosci z pokonaniem Wlochow wiec w koncu musza wygrac. &quot;W koncu&quot; to jest haslo kluczowe u buka. Zwykle ludzie graja na podtrzymanie serii. &quot;Druzyna X wygrala 6 meczy u siebie (Honka ostatnio z Mariehamn) to dzisiaj tez wygra z druzyna Y. Wiekszej bzdury nie widzialem. Widzial ktos druzyne, ktora ciagle wygrywa w pilce noznej? Nie. To czemu srednia druzyna X (zalozmy ze ta Honka) ma to wygrac? Bo 6 meczy wygrala? Jest to argument za tym zeby grac x2. Gol padl w doliczonym czasie na 2:2. Niedoswiadczony gracz powie ze szczescie itd. Bzdura. Rachunek prawopodobienstwa. Popatrzmy jakie sa kursy na live na takie zdarzenia? 7 na remis? 6 na remis? Cos takiego. Czyli raz na 7 meczy pada ten gol na remis. Wiec mowiac trywialnie i robiac nieco skrot myslowy &quot;jezeli maja 6 wygranych to w koncu padnie ten gol nawet w koncowce, czy po rzucie karnym po przypadkowej rece, czy samoboj, czy z wolnego ale padnie&quot;. Padnie bo kiedys musi pasc. I padl i byl remis i kasa na koncie. Ci co grali na Honke to niepoprawni optymisci. W nastepnym meczu by tez grali gdyby nie padl gol w ost min. A ja bym znowu gral w strone gosci i to moze progresja nawet (w przypadku srednich druzyn sie to jak najbardziej oplaca tylko trzeba miec bankroll) bo oni w koncu musza wygrac. Nawet jak zagraja z ostatnia druzyna i bedize linia +1,5 to trzeba ja brac!
Tyle z moich przemyslen. Trzeba to sprawdzic w longrunie jak taka gra na przelamania bedzie wychodzila. Mysle ze na plus bo ludzie ciagna do niskich kursow, ktore sa zanizane.
Na Radwanska juz ponad 2,4
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
czsami serie trwają paskudnie długo, nawet 30 spotkań... Ale jak dotychczas mhm chyba na dobrego nosa...
 
M 135

mhm

Użytkownik
ale ja nie gram dwudrogowo na porazke faworyta bo Sparta Praga kilka sezonow temu nie przegrala zadnego meczu. Podobnei jak teraz Juventus. Over under to sprawa niezalezna od wyniku. Faworyt moze wygrac 1:0 czy 2:0 albo 1:1 moze byc. Nigdy nie gram przeciwko druzynie tylko na przelamanie tendencji po ROWNYCH kursach.
 
M 135

mhm

Użytkownik
6/7 undery ostatnio. Ten mecz akurat nie jest wbrew serii ale zalozyciel tematu szuka kursow over 2 na dwudrogowe zdarzenia wiec napisalem, zeby dopisal do stats.
 
D 77

dalik

Użytkownik
W takim razie ja też spróbuję.
Stawiam płaską stawkę
Gdy przegram kolejne spotkanie grać także płasko?
również którąś z tych drużyn czy po prostu całkiem inne spotkanie ?
Liczysz na to,że na 10 spotkań wejdzie ci 5-6 i jesteś na + ?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
W takim razie ja też spróbuję.
Stawiam płaską stawkę
Gdy przegram kolejne spotkanie grać także płasko?
również którąś z tych drużyn czy po prostu całkiem inne spotkanie ?
Liczysz na to,że na 10 spotkań wejdzie ci 5-6 i jesteś na + ?
Czasami nawet 4 na 10 da ✅
Myśle że zawsze grać płasko, skoro kursy są powyżej 2,00 przy zakładanych 50% zawsze bedziesz plas a szkoda by było gdybyś podbił stawke i obstawił zły typ... to tak jakbyś się bawił w progresje, a ta zawsze prowadzi do bankructwa...
Dalik, zacząłeś bloga na obstawia... już sie nie bawisz?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Dalik, zacząłeś bloga na obstawia... już sie nie bawisz?
Zacząłęm bo chciałem zobaczyć o co tam biega.
Do niedzieli nie mam za bardzo czasu ale od poniedziałku coś przysiądę i spróbuję trochę potypować.
Jak na razie to te U/O mnie podchodzą no i bawię się w MLB ale to już osobny temat.
Bawię się jeszcze w typy na niefaworyta (a raczej na faworyta gdy przegrywa) ale live tylko, że opisywanie o tym nie ma sensu
dla przykładu:
Chelsea - Kobiety v Arsenal - Kobiety - 45 min , 2:1 , kurs na 2 był 4.33 i wszedł
Lipsky/Ram - Bryan/Bryan - wiem, że B/B grają dobrze a przegrywali w setach 1:2 , kur wpadł na 1.9 i też weszło
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
FK Jagodina - Ordabasy / u 2.5 / 2.10 ✅
KuPS Kuopio - Llanelli / u 2.5 / 2.10 ⛔
Renova - Libertas / u 2.5 / 4.00 ⛔
Trans Narva - Inter Baku / u 2.5 / 2.10 ⛔
FC Levadia Tallinn - FK Siauliai / o 2.5 / 2.15 ⛔
JJk - Stabaek / u 2.5 / 1.95 ✅
Pyunik - Zeta / o 2.5 / 1.95 ✅
Rudar Plfevlja - Shirak / o 2.5 / 2.07 ⛔
Diffenrdange - NSI Runavik / u 2.5 / 2.07 ⛔
Dacia - Publikum / o 2.5 / 2.10 ⛔
Suduva - Daugava / o 2.5 / 2.15 ⛔
Birkirkara - Metalurg / u 2.5 / 2.10 ⛔
Borac - Celik / u 2.5 / 2.30 ✅
St Particks - Vestmannaeyjar / u 2.5 / 1.95 ✅
Bohemians - Thor / u 2.5 / 2.07 ✅
Bangor City - Zimbru Chisinau / o 2.5 / 2.00 ⛔
Teuta - Metalurgi Rustavi / o 2.5 / 2.00 ⛔
Budapest - Senica / u 2.5 / 2.00 ✅
Lech Poznań - Zhetysu / u 2.5 / 2.40 ✅
Grevenmacher - Tirana / u 2.5 / 2.87 ✅
9/11 co daje 45% skuteczności
Licząc, że na 1 mecz stawiamy 1 jednostkę wychodzi, że z postawionych 20j, otrzymaliśmy 19,6j zwrotu, co oznacza minimalną stratę ⛔0.4j przy skuteczności 45%. Myślę, że można jeszcze sprawdzić kolejne mecze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom