>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wasze dziwactwa, odchyly od normy

emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Ja zawsze wstaje lewą nogą ???? tak mam ustawione łóżko ????
poza tym jak jade gdziekolwiek komunikacją to zawsze mam mp4 w uszach ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja też mam takie sny że czasami spadam ze schodów i nagle wyskakuje z łóżka jak się budzę ???? Nie mogę biegać ani nawet ruszać niczym podczas snu bo wszystko waży jakby z tonę xD Nie wiem czy to normalne ale tak mam ????
To chyba tzw. paraliż senny ;) A co do pamiętania snów to zaleca się po zbudzeniu się leżenie w jednej pozycji bez ruchu... I próbowanie przypomnienia sobie co się śniło... Jeśli zrobimy gwałtowny ruch to już po zabiegu no chyba, że syn był na tyle wyrazisty, że pamiętamy go od razu po przebudzeniu... ;)
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
jak mówicie o snach to mam pełno takich przekozackich he he, raz mi sie snilo ze lunatykowalem po chacie i zayebalem starej sierpowego aż spłynęła potem szybko sie ubudziłem i zobaczyłem czy nic jej nie jest :oops:
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja już się parę razy złapałem, że w śnie ktoś mnie zmusza do ... liczenia, czy to jest jakieś zboczenie ? (jestem na matfizie)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Super temacik. Można by napisać książkę coś a&#39;la Forrest Gump. Albo przynajmniej kilka ciekawych tematów np. do gazety (czyt. Super Express) ????
No to kilka moich dziwactw, które teraz pamiętam.
- Portfel obowiązkowo w lewej przedniej kieszeni, w innej nie może być. Komórka zawsze w prawej z przodu, obok komórki kluczyki od samochodu i gumy do życia.
- Golenie zawsze zaczynam od lewej strony, najpierw cała broda, wąsy na końcu heh
- Te różne przyśpiewki tez mi się często przyplączą, tak chyba każdy ma.
- Kiedyś miałem taką schizę, że słuchałem każdego notowania listy Hop Bęc. Wtedy prowadził ją Marcin Jędrych i była w zwykłym RMFie, teraz jest na RMF Maax. Musiałem wysłuchać każdego notowania, zazwyczaj pamiętałem każde poprzednie heh, ale to już dawno mi przeszło.
- Jak jeżdżę samochodem, nigdy nie zapinam pasów, po prostu przeszkadzają mi podczas jazdy.
Na razie więcej nie pamiętam, jak sobie przypomnę to na pewno napiszę, na pewno coś się jeszcze znajdzie.
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
a co do tych snow to sni mi sie np. ze ucieklem od jakichs zakladnikow (skad ten sen nie wiem xD) i uciekalem tak przez las, pole ( uciekalem przez wies mojej babci tez nei wiem czemu akurat tam ) i ten gosc gonil mnie z pistoletem i jak akurat strzelil to podskoczylem we snie jak bym na serio dostal i tak podskoczylem ze az z lozka spadlem, obudzilem sie 3 h w nocy chyba to wczoraj bylo to pamietam jeszcze :p
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
.
- Jak jeżdżę samochodem, nigdy nie zapinam pasów, po prostu przeszkadzają mi podczas jazdy.
To ja mam odwrotnie. Nawet jak mam pojechac do kumpla co mieszka kilka domow dalej zapinam pasy. Nawet jako pasazer, zaraz zapinam pasy. Zostalo mi tak po kursie prawa jazdy ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
To ja mam odwrotnie. Nawet jak mam pojechac do kumpla co mieszka kilka domow dalej zapinam pasy. Nawet jako pasazer, zaraz zapinam pasy. Zostalo mi tak po kursie prawa jazdy ????
skoro mieszka kilka domow dalej to po co jedziesz autem? :-D
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Ja w sumie tez takie cos: Jak ogladam fajny mecz-tymbardziej taki ktory obstawilem musze co chwile cos popijac-doslownie co pare sekund. Jak koncza mi sie browary to pije wode gazowna. Dochodzi do tego ze na meczu np wczoraj wypijam 8 piw i 3 litry wody gazowanej- a potem w nocy masakra jest, nie mogge spac
 
drago 108

drago

Użytkownik
A mi sie śniło dzisiaj, że po meczu Rosja-Hiszpania wchdoze na soccerstand.com... czemu tam? Nie wiem... patrze Rosja wygrała 3:2. Kilkam w wynik i zapamiętałem tylko, że Arshavin strzelił w 35&#39; minucie na 1:0, wcześniej nie było kartek... Bożeee RATUJ OD HAZARDU!
Drugi sen z tej serii... śniło mi się, że Marin Cilic na Wimbledonie 08 gra z Nadalem i jest po 2 w setach i w 5 Cilic prowadzi 5/2... ma meczową... i ojciec mnie budzi... RATUUUUUUUJ!
To jest dopiero schiza...
PS. Oczywiście zagrałem Rosja 3:2 &lt;hahaha&gt;
 
peja 1

peja

Użytkownik
1. jak idę z moją dziewczyną to zawsze musi iśc po mojej prawej stronie :p
2. od pół roku nosze dzień w dzień mój pierścionek na palcu wskazującym prawej ręki ????

A co do przypału to m.in :

Pisaliśmy w 1 klasie liceum sprawdzian z niemieckiego.. ja z kumplem już teraz nie pamiętam ale się tak strasznie brechtaliśmy z czegoś.. w pewnym momencie podchodzi do mnie nauczycielka i mowi : &quot;Czemu Piotrek nie piszesz&quot; a ja do niej ze łzami w oczach : &quot; bo mnie kolka złapała proszę pani&quot; takiego jokera walnęla że mała bania :p

:jezora:
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
A mi sie śniło dzisiaj, że po meczu Rosja-Hiszpania wchdoze na soccerstand.com... czemu tam? Nie wiem... patrze Rosja wygrała 3:2. Kilkam w wynik i zapamiętałem tylko, że Arshavin strzelił w 35&#39; minucie na 1:0, wcześniej nie było kartek... Bożeee RATUJ OD HAZARDU!
Drugi sen z tej serii... śniło mi się, że Marin Cilic na Wimbledonie 08 gra z Nadalem i jest po 2 w setach i w 5 Cilic prowadzi 5/2... ma meczową... i ojciec mnie budzi... RATUUUUUUUJ!
To jest dopiero schiza...
PS. Oczywiście zagrałem Rosja 3:2 &lt;hahaha&gt;
no ja też kiedyś miałes proroczy sen.Śniło mi sie ,że w meczu towarzyskim Szkocja-Chorwacja będzie 1-2 ale sie nie spradziło bo było 1-1 .Postawiłem wtedy za 100 zł po kursie 9 .Dzisiaj miałem sen w meczu z Islandzkiej który podałem że było 1-0 dla Fylkir i dwie czerwone dla gosci ale tez sie nie sprawdziło_Od tej pory mam dystans do proroczych snów
 
Do góry Bottom