>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
matys007 0

matys007

Użytkownik
Czyli według Ciebie Baros można zaryzykować chociażby na ten drugi typ ?? ????

Bo pierwszy.... Hmmm.... nigdy nie typowałem remis i troche się boje :p
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Czyli według Ciebie Baros można zaryzykować chociażby na ten drugi typ ?? ????
Bo pierwszy.... Hmmm.... nigdy nie typowałem remis i troche się boje :p
Jak najbardziej ;-)
a ten remis? jakbym miał jakiekolwiek środki na jakimś koncie teraz to bym dał za stawkę 3/10 ewentualnie 4/10. Ale remisy &quot;ustawiane&quot; są dość Ciężkie.
 
gerardo_rivas 0

gerardo_rivas

Użytkownik
Boze skad sie tacy ludzie biora ? Gamba dla Ciebie widze ze naprawde kazde 3za3 to jest ustawka naczytasz sie ludzie pisza jakies pierdoly i lyknales to totalnie. Co Ty myslisz ze oni maja az takie kontakty ? , zaraz ja puszcze do internetu jakas ustawke info od prezesa i zobaczysz jak sie rozejdzie dojdzie do Ciebie a czytajac i patrzac jak to Ty wszystko lykasz to lykniesz niczym swieze buleczki. Chlopie graj sobie te 3za3 i inne sposoby tylko nie wypisuj takich bzdur bo to jest smieszne wrecz, zaloze sie ze nie masz zadnych kontaktow ze skandynawami bo gdybys mial to takich bzdur bys nie wypisywal.
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
A żebyś wiedział kolego ,jakbyś pojeździł troche po skandynawii i znał biegle angielski to byś duzo sie dowiedział.Zespoły nie są mocno finansowane przez sponsorów,kontrakty też nie sa wysokie ,poziom piłkarski też nie stoi na wysokim poziomie,tam jest wszystko z góry ustalane w więkoszości tak jak w latach 90 w lidze polskiej ale nie na zasadzie korumpowania sędziów ,tylko zgody za pomocą dwóch stron.Mniejsze ligi ,większa egzotyka co za tym idzie więcej przekrętów i ja podam coś od siebie .

Assyriska - Häcken typ X @ 3.30

Zespoły umówiły sie między soba że nie będą robić sobie krzywdy i mecz zakończy sie remisem

Throttur - Breidablik typ 2 @ 2.7

Zapewne już nie znajdziecie takiego kursu w sieci bo jest już z góry ustalone że Breidablik wygra te spotkanie .Chłopcy mają wysokie aspiracje ,grają dobrą piłkę i chcą zajść daleko a Throttur nie będzie przeszkadzał

EDIT: Szwecji jestem pewien ale Islandia moze byc kontrolowana przez buki ja nie mam na to wpływu,zwłaszcza ze juz kurs mocno poleciał
Szwecji pewny byles oj nieweszlo cos ta pewnosc slaba jest.Zlamazie ty pewny chyba gowna
 
G 0

gambaosaka

Użytkownik
Kopavogur - Fram Reykjavik typ 1 @ 3.50
Mecz ustawiony ,brak kontry ze strony buków
Bredablik juz spadł o około 70 gr więc troszke żaluje ze grałem bo bukmacherzy mają duży wpływ na wyniki w Islandii
 
E 0

enasekk1

Użytkownik
Witam ????

Na dzisiaj dwie informacje:

1 Haas - Monfils 1 1.50 w bwin ✅ krecz monfilsa

Monfils we wczorajszym meczu mial jakies problemy,wzywal lekarza,z moich informacji wynika ze kontuzja nie jest zbyt grozna,jednak w przypadku trzysetowegho pojedynku,moze miec duzy wplyw na gre Monfilsa.

Pewnosc typu 6/10


2 Vaidisova - Sugiyama - 2 - 1.99 bwin ✅ ✅ ✅

gdzies na jakims portalu mignela mi juz informacja o tym meczu,ze warto grac na czeszke,z powodu wysokiego kursu,itd.Ale ja jednak zagram na japonke. Czeszka spisuje sie fatalnie ostatnimi czasy,niska forma itd,sprawia ze zagram jednak przeciwko niej,mimo ze to ona jest faworytka. Nie udzielam sie w dziale tenis,wiec postanowilem napisac to tutaj.

Pewnosc typu 3/10
 
E 0

enasekk1

Użytkownik
Sugiyama wygrala,a co do Haasa,to chyba gra dopiero jutro...
Japonke mozna bylo przed meczem zlapac po kursie 2.1.2.2,troche zaluje ze zagralem tak wczesniej,ale kolejny typek siadl ????
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
ŁKS Łomża - Stal Poniatowa 2 4.65 x2 ( dla mniej odwaznych)
Dzisiaj o godzinie 17, ŁKS podejmie Stal Poniatowa. Do wczorajszego popołudnia nie wiadomo było, czy biało-czerwoni w ogóle wybiegną na boisko. Powodem problemów ŁKS-u są pieniądze, a raczej ich brak.
- Nie mamy kim grać, gdyż obecnie w klubie zatwierdzonych do gry jest tylko kilku zawodników - tłumaczył trener biało-czerwonych Dariusz Kossakowski. - A na zgłoszenie pozostałych piłkarzy do rozgrywek nie mamy teraz pieniędzy.
Trwające od poniedziałku poszukiwania 50 tys. zł potrzebnych na rejestrację zawodników nie przynosiły rezultatu. Wydawało się, że ŁKS może w ogóle nie rozpocznie sezonu.
- Mimo rozmów ze sponsorami i prezydentem Łomży nadal nie mamy tych pieniędzy. Prawdopodobnie nie przystąpimy do rozgrywek - jeszcze rano z rozgoryczeniem przyznał wiceprezes ŁKS-u Kazimierz Żochowski.
Dopiero po południu działacze, dzięki pomocy Podlaskiego ZPN (który zgodził się rozłożyć całą kwotę rejestracji na raty), podjęli decyzję, że ŁKS dzisiaj jednak zagra. - W tej chwili najważniejsze jest to, żebyśmy zagrali pierwszy mecz - podkreśla wiceprezes klubu Dariusz Domański. - Dlatego na boisku pojawią się ci zawodnicy, których mamy do dyspozycji. A kolejnych piłkarzy postaramy się zgłosić w najbliższym czasie.
W kadrze ŁKS-u na spotkanie ze Stalą znajdą się znani z występów w Łomży w poprzednim sezonie Michał Chachuła, Paweł Galiński, Paweł Jurgielewicz, Paweł Sędrowski, Mariusz Siara, Artur Łazar. Skład uzupełnią wychowankowie.
i prosze nie pisac ze wychowankowie beda chcieli walczyc, pokazac sie, to jest Łomża a nie Real M.
co do Stali to sklad maja taki sam jakim wywalczyli awans w poprzednim sezonie, w sparingach prezentowali sie solidnie, mysle ze dzis powinni sobie poradzic z podziurawionym zespolem z Łomży, a po takim kursie na pewno warto zagrac choc i za drobne.
2:1
wrrrrr! nie tak mialo byc!​
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Norrkoping-Elfsborg
napiszę tylko tyle ,że Elfsborg ma za sobą długą podróż na Łotwę z której wrócił 2 dni temu. Elfsborg gra praktycznie co 2-4 dni, więc może nie mieć siły i być fizycznie zmęczonym ciągłymi podróżami i graniem w tak krótkich odstępach czasu.
27/07-08 Puchar Intertoto FK Riga vs. Elfsborg
23/07-08 Allsvenskan Elfsborg vs. Norrköping
19/07-08 Puchar Intertoto Elfsborg vs. FK Riga
16/07-08 Allsvenskan Halmstads BK vs. Elfsborg
12/07-08 Puchar Intertoto Elfsborg vs. Hibernian
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Norrkoping-Elfsborg

napiszę tylko tyle ,że Elfsborg ma za sobą długą podróż na Łotwę z której wrócił 2 dni temu. Elfsborg gra praktycznie co 2-4 dni, więc może nie mieć siły i być fizycznie zmęczonym ciągłymi podróżami i graniem w tak krótkich odstępach czasu.
Tylko dodaj że Norkoping zagra bez: Thomas Magnusson, Mikael Blomberg, Magnus Samuelsson, Riki Cakic , Gardar Gunnlaugsson.
 
E 0

enasekk1

Użytkownik
Krecz Monfilsa,i kolejny trafiony typ...
Nie wiem,czy moge zrobic podsumowanie moich wszystjkich typow z wynikami?Bo jak tak patrze,to prawie przy zadnym meczu nie mam zaznaczone ze mecz siadl,albo nie...
 
haboku 0

haboku

Użytkownik
Krecz Monfilsa,i kolejny trafiony typ...

Nie wiem,czy moge zrobic podsumowanie moich wszystjkich typow z wynikami?Bo jak tak patrze,to prawie przy zadnym meczu nie mam zaznaczone ze mecz siadl,albo nie...
opcja EDIT istnieje, sam dobrze + - przyznajesz :spokodfhgfh:
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
Krecz Monfilsa,i kolejny trafiony typ...

Nie wiem,czy moge zrobic podsumowanie moich wszystjkich typow z wynikami?Bo jak tak patrze,to prawie przy zadnym meczu nie mam zaznaczone ze mecz siadl,albo nie...
trafiony jak trafiony, w moim buku krecz = zwrot

ale dzięki za informację
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Dziś z tego zrodla , mialem Grasshopers ht/ft 1/1 @ 3.00

Vitória – Atletico PR 1 @ 1.75 - Nordicbet

Napotkałem się na to , na jednym forum platnym... przez jakis okres dawali &quot;free picks&quot; , i na dziś , tez podali free.. i jest on wyzej podany.

2:1 ✅
 
haboku 0

haboku

Użytkownik
Internacional will miss first scorer Nilmar (7 goals) and best player Alex (4 goals). Moreover, keeper Renan is unavailable in internation duty , while centre back Sorondo and right defender Lopes are injured.
Santos will miss keeper Fabio, right defender Apodi and defensive midfielder Soouto.

Great returns today for Palmeiras as best player Valvidia is available along with midfielders Leo Lima and Pierre. Midfielder Martinez and centre back Gustavo are still sidelined.

Important midfielder Kleberson is injured for Flamengo who also missed regular striker Soouza who transfered to Panathinaikos. Keeper Bruno and striker Tadrelli return.

Figueirense will miss only centre back Asprilla. Sao Paulo will miss centre back Miranda and striker Borges. Also, centre back Silva and defensive midfielder Hernanes are unavailable on international duties of Brazil national team.
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
Bielefeld - Twente 2 2.85STS inne buki ok 2.5
ktoś wie coś na temat tego meczu może twente ma zagrać totalną rezerwą bo nie wiem skąd taki kurs jak ktos ma info że zagra pierwszym składem to nic tylko brać twente znów niedoceniane przez buków -1,5 dla odważnych
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mały komunikat w tym temacie. Chodzi o mecz, który został podany tutaj przez jednego ex usera:
&quot;Jako ze widzę że na tym forum panuje duża dyskusja na temat spotkań nieczystych i innych informacji to postanowiłem cos od siebie dodać bo mam wolną rękę .
Na początku będziecie sceptycznie nastawieni ale z czasem sie przekonacie
Grimbsy-Lincoln typ X # 3.40 # 10/10
Informacje przesłał mi wpływowy kolega który wie co sie dzieje w Europie .
Za to źródło ręcze głową ,jeśli typ nie wejdzie możecie mi dać bana
&quot;
Jeśli ktoś zawarł zakład u buka po godzinie 20;00 ( była taka możliwość u jednego buka) i ma ten zakład jako przegrany to może do mnie napisać na PW.
Mecz rozpoczął się o godzinie 20;00. Wszystkie livescore&#39;y pokazywały błędnie godzinę rozpoczęcia na 20;30.
Mecz był trudno dostępny w ofertach buków i na livescoe&#39;ach.
Ja zagrałem to z wiadomych względów. Kto śledził temat to wie o co chodzi.
Więc jeśli ktoś zawarł zakład po 20;00 może napisać do mnie na PW. Dziś mi policzono to po kursie 1.00 a nie przegraną.
Pozdr.,
Vader

Edit: Okazuje się, że błąd był w jeszcze innym buku. Jak piszecie do mnie to piszcie w jakim buku i o której graliście. Dla swojego buka mam już punkt regulaminu który można wskazać i 100% dowody że mecz rozpoczął się o 7 pm czyli 20;00 czasu polskiego.
Edit 2: okazuje się, że już w trzech bukach był ten błąd. Sporo ludzi to grało wynika z tego...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom