>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
smokista 0

smokista

Użytkownik
nie żebym komuś dogadywał dobry typ ale do pewnego czasu ktoś tu powiedział młodzi czasem lepiej grają niż podstawowi zawodnicy i stało się 3-2 dla gości
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Dokładnie, ostatnim czasem tak jest. Jedną bramkę dla IFK strzelił właśnie młody Jakob Johansson, ur. 1990.
Mówi się trudno i gra się dalej, to była tylko informacja o problemach kadrowych.
 
Baqu 916,8K

Baqu

Forum VIP
Jorge Wilsterman v Universitario de Sucre =&gt; liga Boliwijska

troszkę spóźniona informacja, dopiero teraz ją znalazłem, ale zawsze...

Universitario zapewnilo sobie w ostatnim tygodniu majstra i rozegraja to spotkanie bez większosci graczy z pierwszej jedenastki, Wilstermann ostatnio pokonał u siebie 4:1 Real Potosi. kursy na 1 na to spotkanie wczesniej w bet365 wynosily ok 4, teraz dolidnie pospadaly do 2,5... w kazdym razie 1x wydaje sie bardzo pewne.

pozdr,
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Taka mała informacja, że spory kurs na ten mecz jest jeszcze w Mybet bo @3,45. bet365 @2,50, bwin @2,60. Mybet wybija się ponad przeciętną ale niestety tam trzeba grać to jako AKO. A nie jako singiel.
Baqu oby info okazało się tak samo skuteczne jak wczorajszy typ Atletico Minero Matucana ;)
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Malmö FF - Hammarby IF

Lista Zawodników, którzy nie wystąpią w Tym meczu(
Malmö FF):
Anders Andersson, Babis Stefanidis, Labinot Harbuzi, Daniel Andersson, Gabriel, Joakim Nilsson, Agon Mehmeti, Niklas Skoog.
 
silva20 0

silva20

Użytkownik
Cliftonville - Ipswich Town Typ: Ipswich Town kurs.1.75 Bwin ✅ 0-6

Drużyna Cliftonville za 3 dni gra cieżki mecz w UEFA z FC Kopenhaga . W dzisiejszym sparingu większość graczy Cliftonville z podstawowego składu nie zagra , będą oszczędzani na Puchar UEFA . W większości buków, gdzie dostępne są mecze towarzyskie to spotkanie zostało juz zdjęte , o dziwo bwin ma jeszcze je w ofercie .
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
Shelbourne Dublin - Millwall FC (DNB) 1.80 (edit: 1:1 czyli zwrot)

Wydaje mi sie, że taka informacja moze sie przydać. Mający kłopoty finansowe Shelbourne, nie koniecznie ma dzis grac na 100%. Przed nimi mecze z Dunalik oraz Celtikiem. Mimo, że to wszystko mecze towarzyskie, postawienie Millwall ze zwrotem w przypadku remisu opłacalne.
 
silva20 0

silva20

Użytkownik
Vitoria Guimaraes - Botafogo RJ typ.1 kurs 1,50 Bet-at-home ⛔1-2
lub
Vitoria Guimaraes - Botafogo RJ (0:1) typ.1 kurs 2,20 Bet-at-home ⛔ 1-2

Wczoraj Ipsvich bez problemu trafiony , dzisiaj dla osób które grają ze mną mam propozycje kolejne meczu towarzyskiego w turnieju OBI Cup . Botafogo na ten turniej przyjechało rezerwowym składem i juniorami , pierwsza drużyna rozgrywa swoje mecze w lidze . W pierwszym turnieju rezerwowy skład Botafogo przegrał 0-6 z Young Boys Bern .Dzisiaj powini odnieść kolejną porażkę , drużyna z Portugalii jest kadrowo mocniejsza . Mecz o 18.30 . Czysta 1 dość pewna jednak kurs mało atrakcyjny , dlatego proponuję spróbować handicap .
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Red Bull Salzburg II - SV Grödig

Dziś w druzynie gospodarzy.. wystapi 4 zawodników grajacych w 1 lidze.*( Rakic, Traoui, Opdam i Pamic)
 
E 0

enasekk

Użytkownik
Moya C. (Esp) - Fognini F. (Ita)

kolejny typ tenisowy,tym razem zdecydowanie wyzszy kurs,gdyz polecam gre na Fogniniego,Moya boryka sie z jakims zatruciem pokarmowym,i to moze sprawic ze bedzie mial problemy z Fogninim,a i wloch zapowiada ze zrobi wszystko aby przejsc do nastepnego etapu turnieju,gdzy bardzo odpowiadaja mu korty w Umag...

aktualnie 2.25 kurs w bwin...

pewnosc typu 7/10

Dzisiaj jeszcze polecam w meczu Haas T. (Ger) - Simon G. (Fra) granie na Francuza,Haas z kolei ma jakies problemy rodzinne,ale to juz niestety sa nie potwierdzone informacje...to jest tylko plotka,wiec za ten typ nie recze,aczkolwiek za mala stawke tez zagram.

Pewnosc typu: 3/10
 
silva20 0

silva20

Użytkownik
Bray Wanderers - Leeds United typ.2 kurs 1,75 Bwin , kurs z godz 12 , teraz najlepszy jest kurs w Sportingbet 1,70 ✅ 2-3

Jest to mecz towarzyski , który rozpocznie sie o 16 w Niedziele ( dzisiaj ) .Głównym czynnikiem , który mnie skusił by zagrać na Leeds . To fakt że drużyna Bray Wanderers w ciągu ostatnich 5 dni rozegrała 3 mecze , ten bedzie już 4 . Mimo , że są w środku sezonu , to wątpie by mieli tyle sił by w każdym meczu zagrać na 100% , tym bardziej że to mecz towarzyski .

18-07-2008 Bray Wanderers - Galway United 0:1
16-07-2008 Bray Wanderers - Millwall FC 0:1
15-07-2008 Bray Wanderers - Bohemians Dublin 0:2
 
haboku 0

haboku

Użytkownik
Barcelona - Nacional ▶ Ecuador 1 @ 1.85 Bwin 1:0
&quot;No major signings for these two teams, Barcelona only changed Argentinian goalkeepers and lost central defender Iván Hurtado, while El Nacional didn&#39;t have any transfer. In this game, coach of visitors will give chance to many players who are not regulars. Because of that, it is worth betting on hosts at these odds.&quot;
Aurora - Bolivar ▶ Bolivia 1 @ 1.70 Bwin 2:1
&quot;Bolívar already think about Copa Sudamericana and their coach and 16 first team players went to Argentina to play two friendly games against stronger rivals than they are playing against in local league - Cerro Porteño and Argentinos Juniors. Many youngsters will play in this game for them, not many of them had chance to play for first team. Central defenders Ronald Arana and Carlos Tordoya will play after long breaks. Carlos Tordoya and midfielder Ariel Juárez will join first team in Argentina after this game.&quot;
Vader // Teraz pytanie ile osób zrozumie to co wkleiłeś w języku obcym.
@ Vader. Jeżeli nawet duża liczba osób na tym forum, nawet słowa po angielsku nie zna, to istnieją jeszcze translatory. Trzeba się trochę wysilić, a nie wszystko kawę na ławę ;)
Vader // Jasne ;) poprawiłem wyniki bo były błędne. Aurora wygrała 2-1. Barca też wygrała 1-0 ????
 
E 0

enasekk1

Użytkownik
Witam wszystkich ponownie ????
na wstepie chcialbym przeprosic wszystkich ktorzy pcozuli sie urazeni,moim postem poprzednim ????
Napisalem ze nie zamioerzam podawac typow na forum(brak czasu)i zeby chetni zglaszali sie na gg...Chodzilo mi o wymiane typow,oraz o wymiane doswiadczen,przerpaszam jesli zostalo to tak odebrane przez moderatorow jako handel typami NIGDY NIE MIALEM TAKIEGO ZAMIARU-moze kiedys w przyszlosci ;) jak nie bede mial za co posylac kuponow ;)))
choc ja na miejscu moderatorow postapilbym pewnie tak samo ????
Pozwole sobie przez pewien czas(czaas banu)korzystac z tego konta...

Do rzeczy ????
Dwa typy na dzisiaj...
Turniej ATP w Toronto...za chwile sie zaczyna mecz,wiec pisze na szybko,polecam grac nawet na live na Accacauso(gra z Gilesem)
Accacuso jest w wysokiej formie, dodatkowo chodza plotki o obiecanej dla niego przez jakiegos tam prywatnego menedzera(bede szczery-nie wiedzialem ze tenisisci tacy drugorzedni tez maja menedzerow ;)))olbrzymiej premii,za przejscie do kolejnge etapu...Stad ta mobilizacja...
3.03 obecnie w bwinie...polecam gran na livie... ⛔
Pewnosc typu: 5/10
Bedzie walczyl,szykuje sie moim zdaniem trzysetowka...


A teraz juz pewna informacja: Ferrer D. (Esp) - Gasquet R. (Fra) 2
kurs w bwinie obecnie 2.58 ✅ ✅ ✅

Informacja wreszcie wlasna,nie jakies plotki(ktore pod co badz poprzednio sie sprawdzily ;)))ze ferrer ma klopoty z miesniami brzucha,co sprawia ze chocby w prywatnych treningach miedzy meczami,Ferrer bardzo,ale to bardzo sie oszczedza...nie ma mowy o powazniejszych cwiczeniach...Na korcie niby jest w porzadku,ale ja dzisiaj stawiam grubo na Gasqueta
Pewnosc typu 8/10
PRosze o nieusuwanie mojego postu,oraz nie banowanie mnie...
Naprawde zawsze mialem i mam dobre intencje...Jesli jest taka mozliwosc,to prosze o zdjecie bana z drugiego konta,chcialbym wyjasnic sprawe konkursu koszulkowego z expertem_expektem...
Z gory dzieki,i pozdrowienia dla modteamu
 
E 0

enasekk1

Użytkownik
No pierwszy typ nie siadl,pierwsze pudlo na tym forum ;)
Ale ja czekam na glowny dzisiejszy typ,czyli to co lubie najbardziej,moje wlasne sprawdzone informacje ????
Ferrer D. (Esp) - Gasquet R. (Fra) 2 ,porownowuje kursy- roznie,mozna nawet po 2.8 zagrac...
Mecz o 23:30
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Własne info ? tzn. ?
Rozmawiałeś z Ferrerem i CI zdradził, że ma coś z mięśniami czy na jakimś wywiadzie jego byles czy co ?
jak mamy grac to musimy wiedziec skad takowe info.
 
E 0

enasekk1

Użytkownik
Własne info ? tzn. ?
Rozmawiałeś z Ferrerem i CI zdradził, że ma coś z mięśniami czy na jakimś wywiadzie jego byles czy co ?
jak mamy grac to musimy wiedziec skad takowe info.
Nie,nie pojechalem do Toronto,i nie rozmawialem z Ferrerem ;)) Nie bylo tak takze w poprzednich przypadkach(typy z Moya i Haasem ???? ))
Baros,zyjemy w 21 wieku,sa telefony,komputery.mialem kontakt z dwoma osobami &quot;wspolpracujacymi-w mniejszym lub wiekszym stopniu z Ferrerem,ludzie z jego otoczenia.
Ot cala tajemnica ???? typu bylem o tyle pewien,ze informacje zdobylem sam i naprawde wiedzialem w 99 procentach ze Ferrrer ma tego typu problemy...
Dzięki za typ, skorzystałem, wprawdzie tylko za 100 zł ale ważne, że do przodu. Pozdrawiam..
ciesze sie ???? )) ze ktos korzysta z moich propozycji i zarabia na tym pieniadze ????
Pozdrawiam ;)
 
haboku 0

haboku

Użytkownik
@enasekk1 Dobry typ, musiałem kontrować Ferrera i ea$y :spokodfhgfh:

Atlas - Jaguares Chiapas

1 Kolejka, takie klasyczne 3za3 po tabeli, tylko problem w którą stronę ;) Jak wczoraj z meczu Santosu, bylo 3za3, ale nie wiadomo jak &quot;postanowione&quot;. W każdym razie goście bez zawieszonych jeszcze we wcześniejszych(poprzednich) spotkaniach po jakiś bójkach.

SUSPENDIDOS DE JAGUARES
Ismael Fuentes (6 partidos)
Itamar Batista (3 partidos)
Óscar Rojas (3 partidos)
Rodolfo Espinoza (3 partidos)
André Luiz (3 partidos)
Daniel Hernández (2 partidos)

Może ładne value z tego zrobią i wygrają goście. W każdym razie remisu nie przewiduję się ;) Jak ktoś będzie wiedział bliżej nich pisze coś PW, to się wymienie inf.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Shamrock Rovers - Sligo Rovers 1 @2,00 ✅ ✅ ✅
Sligo ma problemy kadrowe, zabraknie paru zawodników takich jak: Kuduzovic, Feeny, Mc Kenzie, Murphy, Judgee, Coleman[?]
 
G 0

gambaosaka

Użytkownik
Gamba-Trinita typ 2 @ 5.25 Bet365
Fix na gości jak sie patrzy,Gamba dotrzymuje założeń
Belarussian
Brest-MTZ RIPO typ 2 @ 2.20 BAH
Właścicielem MTZ jest miliarder i czyni wszystko aby zdobyć w tym sezonie mistrzostwo.Brest nie powinno przeszkadzać bo jest dobrym przyjacielem MTZ
Darida-BATE typ 1 @ 8.25 Expekt
Tutaj także zespoły zaprzyjaźnione.Bate korumpuje mecze na lewo i prawo i ma niesamowitą passe 15 meczów bez porażki w tym sezonie.Przyjaciołom sie pomaga i okupującej ostatnie miejsce Darida 3 pkt Bate ma oddać jutro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom