>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
T 0

titol

Użytkownik
tak, dokladnie, tyle że barcelona dawno nie wygrała w lidze, a zamiennicy maja okazje zeby sie pokazac, wiec beda walczyc. wiec barcelona powinna wygrac ew. remis.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Tatabánya FC - Debrecen typ :1 @ 17 Sportingbet


Jak wiadomo na Węgrzech nie rządzi sport tylko mafia która ustawia mecze i dzisiaj na teren podlasia doszły słuchy...
Ja grubo nie gram i nie radze
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
wiecie, dla mnie to nie ma sensu pisac takich rzeczy ze podono ktos postawil tyle i tyle kasy, ostatnio ktos pisal ze byl w stsie i widzial jak ktos postawil 3 tys na remis w angielskiej, oczywiscie nie weszlo, dal jednych to co dla nas jest sufitem dla innych jest podłogą.... i moga sobie na lajcie za tyle grac..
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
wiecie, dla mnie to nie ma sensu pisac takich rzeczy ze podono ktos postawil tyle i tyle kasy, ostatnio ktos pisal ze byl w stsie i widzial jak ktos postawil 3 tys na remis w angielskiej, oczywiscie nie weszlo, dal jednych to co dla nas jest sufitem dla innych jest podłogą.... i moga sobie na lajcie za tyle grac..
Słuszna uwaga dla niektórych te 3000zł, to jak dla nas 3zł ;)
 
S 0

starosta

Użytkownik
Los Angeles Galaxy - Chivas USA
buk: expekt
godzina: 04.30
z początku kursy na LA Galaxy były wyższe niż na Chivas USA
z godziny na godzinę się wyrównywały aż się wyrównały po 2,60 na gospodarzy jak i 2,60 na gości..
Kursy ostatecznie już się odwróciły i buki typują Chivas jako faworyta. Kurs 2,50
Był możliwy do zagrania handicap cały czas.
Obecnie kursy z handicapem wyglądają tak jakby to LA Galaxy był faworytem..
Kurs -1 gol na Galaxy jest wyższy niż +1 gol dla Chivas.
Chyba wszyscy wiedzą jak to rozegrać.
Nie dość że to Chivas jest faworytem to możemy postawić handi +1gol na niego po kursie 1,45.
dobry typ również Chivas wygrywa pierwszą połowę: 3,45
postawiłem oba.
zobaczymy.

Edit rankiem: jak zobaczyłem wyniki to zgłupiałem całkiem.
 
J 0

joshuavip

Użytkownik
moj kolega z wielkiej brytanii Joshua ktory ma jak twierdzi info o ustawkach poki co dal mi 4 mecze i 4
dzis mi podal FC Augsburg-FC St.Pauli 2 3,8 jestem ciekaw wyniku i dzielę się tym info na forum
zyczcie powodzenia
 
zenekbazuka 0

zenekbazuka

Użytkownik
nie chce sie powtarzac, ale codzien ktos zaklada temat z ustawka i podaje typ juz teraz chyba z 5 raz a pozniej podaje sowje gg ze nastepne typy na gg za free, on tez tak zrobil wiec jak dla mnie to jest jedna i ta sama osoba ktora liczy ze za 5 razem jej sie uda i sciagnie troche kasy. przestrzegam nie grajcie tego
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Junior Casale Monferrato - Carife Ferrara 1 @ 1,40
Koszykowka, Wlochy, II liga
Ostatnia kolejka i Ferrara juz ma zapewnione pierwsze miejsce, dlatego na mecz wystawia 3 - 4 juniorow, a podstawowi zawodnicy odpoczywaja. Ekipa Monferrato potrzebuje zwyciestwa, bo na miejscach 4 - 7 panuje duzy scisk i potrzebuja zwyciestwa zeby zachowac lokate lub ja poprawic.
Obecnie w tabeli panuje taka sytuacja:
4. Trenkwalder RE 36
5. Vanoli Soresina 34
6. Carmatic PT 34
7. Fastweb Casale 34
8. Fileni Jesi 32
Ekipa Monferrato jest zdeterminowana. Maja szanse na zwyciestwo, bo lider odpuscil ten mecz i przyjezdza rezerwami, a im potrzebne jest zwyciestwo. Wg mnie stana na wysokosci zadania. Mozna spokojnie stawiac z handi.
edit:
Junior Casale Monferrato - Carife Ferrara 64:57 ✅
Junior Casale Monferrato (-5,5) - Carife Ferrara 64:57
✅
 
O 0

ogor1991

Użytkownik
moj kolega z wielkiej brytanii Joshua ktory ma jak twierdzi info o ustawkach poki co dal mi 4 mecze i 4
dzis mi podal FC Augsburg-FC St.Pauli 2 3,8 jestem ciekaw wyniku i dzielę się tym info na forum
zyczcie powodzenia
zajebistych masz ziomkow
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
✅2:1

ten człowiek to skarb:-D

Ale ten meczy nie był taki prosty, zapewne inaczej potoczyla by sie sprawa gdyby nie czeerwona kartka dla Offenbach ???? ale moze i ona byla wliczona w mecz :razz: Najwazniejsze ze koles jest niesamowicie wiarygodny ???? i za to brawa dla niego ;) :spokodfhgfh:
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Ale ten meczy nie był taki prosty, zapewne inaczej potoczyla by sie sprawa gdyby nie czeerwona kartka dla Offenbach ???? ale moze i ona byla wliczona w mecz :razz: Najwazniejsze ze koles jest niesamowicie wiarygodny ???? i za to brawa dla niego ;) :spokodfhgfh:
heheh wiesz co to jest kupiny mecz ,kupiony sedzia daje czerwień potem uznaje bramke ze spalonego ,nastepnie rozbici i zdegustowani goście tracą kolejną bramke po własnym błędzie i ustawiony mecz wchodzi jak w masło i troche osób przytula kase z tego .Proste
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom