>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 2 @ 8.00
Buki wycofują ten mecz, kursy na gości strasznie lecą w dół. Nie wiem dokładnie co z tym meczem, ale to może być dobre info. Na Jutbullu można załapać jeszcze to spotkanie po kursie równym 8, a np. na bet365 kurs spadł już na 4,75. Za mała stawkę można zaryzykować. :spokodfhgfh:
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 2 @ 8.00
Buki wycofują ten mecz, kursy na gości strasznie lecą w dół. Nie wiem dokładnie co z tym meczem, ale to może być dobre info. Na Jutbullu można załapać jeszcze to spotkanie po kursie równym 8, a np. na bet365 kurs spadł już na 4,75. Za mała stawkę można zaryzykować. :spokodfhgfh:
Wiadomo ze w Bułgarii są wałki .Dinamo pewne juz mistrza wiec pewnie odpuszcza ten mecz /
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Nie wiem co o tym myśleć...
osobiście odradzam granie tegoż typu.
ostatnio było podobnie z meczem Kayserispor-Rizespor i co ? jak sie skończyło ? 3:0 dla gospodarzy a kursy leciały ostro na rizespor i spotkanie zostało wycofane prawie u wszystkich buków.
wg. mnie w tym meczu nie ma nic specjalnego. Mecz jak mecz.
osobiscie odradzam
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 2 @ 8.00

Buki wycofują ten mecz, kursy na gości strasznie lecą w dół. Nie wiem dokładnie co z tym meczem, ale to może być dobre info. Na Jutbullu można załapać jeszcze to spotkanie po kursie równym 8, a np. na bet365 kurs spadł już na 4,75. Za mała stawkę można zaryzykować. :spokodfhgfh:
ja w tym meczu gram smialo &quot;1/1&quot;, czemu ? Takie cos z betshoot&#39;a:

Funny things going on In Croatia&#39;s local bookies and started to affect on-line bookies as well. Odds on AW here are free-falling and odds on Croatian best team are rising like crazy. Fact is, Dinamo don&#39;t need to win here, they are already champs and are expecting two matches against biggest rivals Hajduk in National Cup finals, and Inter badly needs points if they want to avoid 11th place which is not leading to 2nd league, only in additional play-offs. Inter is definetly porest side in the league excluding relegated Međimurje and no way, in normal conditions, that they could win Dinamo on their ground. And now especially when whole Europe will watch how will this match end, and imagine what kind of a scandal it would be if Inter wins... Maybe the match supposed to be fixed, but now, this match became MUST WIN for DInamo if they want to keep their faces clean. Just can&#39;t imagine what consequences would Dinamo have from their fans and generally from public and even UEFA if they fail to win tommorow. Just because of that, i&#39;m taking advantage of this funny situation and going on Dinamo with full stakes. It would be just stupid to miss those odds on them under these circumstances. I&#39;m more than curious to see, what odds on HW would be tommorow.
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
Svi zainteresovani za fixed utakmicu
u petak 02.05 mogu me kontaktirati
na e-mail [email protected] ili na [email protected]
Cijena Fixed je 50 eura , kvota je preko 2.50
.Da ova fixed ne bi postala public bet
samo odredjen broj ljudi ce se moci pretplatiti na ovu fixed.
moze by tak zrzutke zrobic?

edit
unique-, nie widzialem tego tematu, ble jesli takie zainteresowanie jak tam jest to najs..
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Fiorentina - Glasgow
Nie dość, że drużyna z Włoch jest zdecydowanym faworytem i mają bardzo spore szanse na wygranie to na dodatek będą mieli korzystnie ponieważ drużyna przyjezdnych zagra bez kilku zawodników.

Fiorentina :
brak kontuzji

G.Rangers :
Allan McGregor (bramkarz), Andy Webster (obrońca), Charlie Adam (Pomocnik), Chris Burke (Pomocnik), DaMarcus Beasley (Pomocnik), David Weir (Obrońca), Lee McCulloch (Pomocnik), Steven Naismith (Napastnik)

Mój typ na ten mecz to zdecydowana 1 ze stawką 9/10
Drugim typem jest Handi -1 na fiore ze stawką 7/10
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
tak samo było u siebie, i tam nawet nie grał jeszcze ich kapitan Barry Ferguson, i jak się skończyło ?? miało być lanie od Violi a tu 0:0... dziś wraca Ferguson i myślę, że to Rangersi awansują mimo takich braków. Bronić się potrafią, a na wyjazdach w puefa ograli takie drużny jak : Panathinaikos, Sporting. Ja bym tu się skłaniał na UNDER 2,5 , ew. X2
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
eh...
Na pewno nie na terenie Fiorentiny.
Fiorentina to zespół znakomity i mają chrapkę na zwycięstwo w PU.
Nie sądzę, aby Glasgow miało dużo do powiedzenia w tym meczu
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Oficjalna strona klubowa Legii Warszawa informuje, że trener Jan Urban na mecz z Ruchem Chorzów (sobota godz. 20.00) nie zabierze kilku podstawowych zawodników. Graczami o których mowa to: Roger, Dickson Choto, Takesura Chinyama, Artiz, Mirosłav Radović, Aleksandar Vuković, Maciej Rybus oraz Błażej Augustyn i Sebastian Szałachowski. Wszyscy ci zawodnicy mają wolne i powrócą do treningów w poniedziałek. Decyzja ta wynika z faktu, że Legia walczy w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy mając już zapewniony strat w PUEFA.

Kursy Ruch - Legia: 3.75 - 3.2 - 2.00
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Ruch 1x kurs: 1.7 Unibet

Kadra meczowa na mecz z Ruchem Chorzów:
Bramkarze:
Jan Mucha, Wojciech Skaba
Obrońcy: Wojciech Szala, Piotr Bronowicki, Jakub Rzeźniczak, Balbino, Tomasz Kiełbowicz, Jakub Wawrzyniak, Przemysław Wysocki
Pomocnicy: Wojciech Trochim, Ariel Borysiuk, Martins Ekwueme, Edson, Marcin Smoliński, Adam Frączczak
Napastnicy: Bartłomiej Grzelak, Maciej Korzym, Kamil Majkowski.
Na spotkanie z &quot;Niebieskimi&quot; nie zostali powołani również Maciej Gostomski, Błażej Augustyn oraz Sebastian Szałachowski, którzy w sobotę będą trenować razem z zespołem Jacka Mazurka. Dodatkowo Maciek i Błażej wystąpią w niedzielnym meczu w ramach rozgrywek Młodej Ekstraklasy.
Kontuzjowany jest też Piotrek Giza
O ile załatanie obrony będzie łatwe bo Legia ma jeszcze Wawrzyniaka, Kiełbowicza, Rzeźniczaka, Bronowickiego i Szale, to załatanie pomocy będzie niezwykle trudne. Oprócz Ekwueme i Edsona (którzy dawno nie grali!) sama młodzież i myśle że to może zawalić i osamotniony Grzelak a po przerwie zapewne Korzym nie otrzymają zbyt wielu piłek

&quot;jedynka&quot; troche ryzykowna ale 1x moim zdaniem powinno wejść. kurs w unibet 1.7 na taką opcje.
Zagramy o zwycięstwo, bo potrzebujemy punktów. Liczymy na doping kibiców, którzy na pewno zrobią świetną atmosferę przy Cichej – mówi przed meczem kapitan Ruchu, Wojciech Grzyb.
Jako ciekawostkę warto dodać że z 42 bramek zdobytych w lidze: Chinyama 14, Vukovic 2, Radovic 3, Roger 5, Giza 3, Astiz 1, Rybus 3 co daje wynik 31 bramek + jedna bramka Grosickiego ktory juz w Legii nie gra
Gra Legii tak jak mowilem opiera się na pomocnikach takich jak Giza, Roger, Radovic i Vukovic ktorzy dzis nie zagrają, a i w ataku nie ma kto postraszyć: Grzelak (2G), Korzym (1G)
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
INSIDER

Handball (Switzerland) 17:30
Endingen-Suhr
pick: 1
odds: 2,70( bet365)
stake: 8/10
kazdy zrobi z tym co chce , dla mnie to jest oszust
ale jak takie potwierdzone info to ja juz nie mam nic do powiedzenia ????
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
INSIDER

Handball (Switzerland) 17:30

Endingen-Suhr
pick: 1
odds: 2,70( bet365)
stake: 8/10

kazdy zrobi z tym co chce , dla mnie to jest oszust
Oj , po co ludzi wyzywać ????

Patrz kolego..

Suhr bez:

Kontuzje: David Parolo(moze zagra...ale jeszcze nie wiadomo) 182 bramek
Marian Tallo 90 bramek
Pascal Ratz(najprawdopodniej) 78 bramek
Besfort Bijali 68 bramek
Stadler Thomas 12 bramek
Andreas Merz(bramkarz)

Gospodarze walcza o utrzymanie..

Ostatnie spotkanie:
30.03.2008, TV SuhrHANDBALL - TV Endingen 26:33
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Kvsk United-Ksk Beveren 1 1,65 10/10 / kumpel twierdzi że mecz ustawiony, ja mu się nie sprzeciwiam, tylko gram ;)

RFC Tournai-Royal Antwerp FC 2 2,40 8/10 / goście walczą o awans, podobno jest to mecz cieszący się największym zainteresowaniem w Belgii(po Kvsk), Antwerpia musi wygrać i wygra.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Kvsk United-Ksk Beveren 1 1,65 10/10 / kumpel twierdzi że mecz ustawiony, ja mu się nie sprzeciwiam, tylko gram ;)
RFC Tournai-Royal Antwerp FC 2 2,40 8/10 / goście walczą o awans, podobno jest to mecz cieszący się największym zainteresowaniem w Belgii(po Kvsk), Antwerpia musi wygrać i wygra.
pokazales juz ze masz bardzo dobre typy z belgi ktore tu podawales i ja CI wierze ze i tym razem masz dobre info ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Samsunspor last week lost to Altay heavily. They guaranteed to stay in the league and they have no aim. They have a long injury list before this game and it is written that they have problems to build a squad. They probably will have 13 players in squad for this game. Best players of the team Serkan and Celil won&#39;t play here.
Samsunspor - Sakaryaspor 2
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
napisałby ktoś typki z tej strony od gościa każdy wie od kogo win1x2 bloger najlepiej do dzisiaj do 23 bo pewnie gościu poda ale jutro o 13 albo 14 a mnie nie będzie robota :/ to jak???
 
D 0

denas

Użytkownik
jak zaplacisz 50 euro,to nie widze przeszkod,to osobiscie do ciebie zadzwnie jutro jak bedziesz w rpacy i podam te typy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom