>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
H 0

hukubuskur

Użytkownik
Ktoś tu mądrze napisał żeby zrobić zrzutę tylko wątpię żeby znalazła się kompetentna i zaufana osoba która mogłaby przeprowadzić całą akcję. Jakby jednak ktoś się znalazł to chętnie się dorzucę
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
jak zaplacisz 50 euro,to nie widze przeszkod,to osobiscie do ciebie zadzwnie jutro jak bedziesz w rpacy i podam te typy...
tylko darmowe typy sa dobre, ja mialem typ ktory kosztowal 50 euro i byl totalnie nietrafiony, to jest oszust , nie zawracajcie sobie glowy platnymi typami od niego
przeciez byla zrzuta i mielismy od niego typ, NIE POLECAM
 
D 570

duff999

Użytkownik
tylko darmowe typy sa dobre, ja mialem typ ktory kosztowal 50 euro i byl totalnie nietrafiony, to jest oszust , nie zawracajcie sobie glowy platnymi typami od niego
przeciez byla zrzuta i mielismy od niego typ, NIE POLECAM
nie możesz go tak z miejsca nazywać oszustem bo jak widzę była zrzuta i dał typ na handball&#39;a ,który wszedł po 2.7 z tego co pamiętam. Na stronie podawał typy i także wyglądają bardzo obiecująco.
Sam twierdzę ,że jeżeli tak ciągle trafia typy po 2.0-3.0 to po co mu te 50 euro od ludzi,ale cóż różni są ludzie...
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
handball byl za darmo, nam dal inny, jeszcze komus innemu dal z kursem 1.44 ktory nie wszedl to jest smiech na sali... po co mu 50 euro.?? wg mniej daje najlepsze ttypy za darmo po to zeby ludzie chcieli od niego kupic jeszcze lepsze, i teraz pomysl minimum 100 osob wplaci mu i ma 5000euro.czyli ponad 15000zl
 
caziq 0

caziq

Użytkownik
skleic ako kolo 2 nie jest wcale tak ciezko. On tak czesto typow nie podaje a oferte buki maja naprawde bardzo szeroka. Ja wolalbym te 50 euro przeznaczyc na swoje zaklady niz dla takich ludzi jak on ! Przeciez skoro daje szanse 8/10 to sam moze zagrac to za np 1/4 budzetu ! Dla mnie to &quot;ulepszona&quot; wersja tego cwaniaczka co na forum sie ciagle rejestruje i tez &quot;sprzedaje&quot; typy. Chociaz ten ma lepsza skutecznosc i moze troszke wiecej &quot;kontaktow&quot;.
 
S 11

support75

Użytkownik
zauwazcie, że człowiek zawsze chce wiecej i wiecej.
nie dziwie się, że tez woli miec pare groszy więcej w portfelu.
typy podaje za darmo, czy jest dobry czy nie każdy sprawdzić może na jego blogu.

statystyki jak Wy to mowicie oszusta:
7 typów, 6 trafionych 1 nietrafiony

Kurs trafionych typów oraz stawka
1.95 (9/10)
2.25 (8/10)
2.30 (8/10)
1.95 (8/10)
2.30 (7/10)
2.70 (7/10)

Kurs nietrafionych typów oraz stawka
2.10 (5/10)

co przemawia za nim:
1. na tacy mamy podane typy, blog sledze niemal od poczatku jeste pewny ze facet nie oszukuje - nie kasuje, nie edytuje typow itp.
2. nie gra na chama co widac po datach
3. podaje wysokie kursy, nie bawi się w kursy typu 1.3 badz 1.5 Co wskazuje na to ze siedzi w bukmacherce troch dluzej niz &quot;2 dni&quot;
4. kazdy czlowiek chce wiecej i wiecej. typ, nawet ustawiony nie jest pewny w 100%, a kasa od nas za typy jest pewna.
5. zawsze jestem przeciwny kupowania typow od kogos, ale gdyby ktos skusil sie na typ od niego głupcem bym go nie nazwał.

P.S. Nie znam kolesia, nie napisałem do niego zadnego maila, typow rowniez nie kupowałem. Oceniam go tylko po tym co wypisuje za darmo na blogu. Nie mam zadnej korzysci materialnej z tego co napisalem.
AMEN
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
spoko spoko, ale jak ocenisz to ze kupujesz typ a on daje Ci mecz z kursem 1.4 ktory nie wchodzi, albo kupujesz fixed a on z fixed nie ma nic nic wspolnego.... nie oszukuje publicznie ale oszukuje gdy sprzedaje cos komus
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Bo wie ze jak sprzeda i to nie wejdzie, to za 3 kolejne typy na blogu znajda sie jacys ini ktorzy kupia, jak nie wejdzie to po miesiacu przyjda i zaplaca znow inni - graczy na swiecie jest wielu.

Ja pisalem do niego meila po angielsku, ale odpisal łamanym angielskim zaczynajac od tego ze nie zna angielskiego...wiec ciezko by sie z nim korespondowalo
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Taki mały bajer... :p

Sion - Thun
Thun w/o Patrick Bettoni (gk 31 app) , Joao Paulo Di Fabio (def 22 app) , Guldan (def 24 app) , Milaim Rama (fw 27 app-8 goals/topscorer) , Yves Zahnd (def 15 app) , Stefan Glarner (midf 15 app) , Hammerli (def 9 app) , Pape Omar Faye (fw 29 app-3 goals) .

Sion w/o regular gk , regular midf , two defenders (at least one would start if available) and one regular midf doubtfull .

Chyba tłumaczyć nie trzeba? ;]
Dodam tylko że ten bramkarz, który nie zagra w drużynie Sion to ostatni mecz jaki rozegrał miał miejsce 16.02.2008.

Drużyna z Thun wg. mnie ma poważniejsze problemy, a faworytem na pewno nie są...
Sion ostatnio w formie remisowej (ost. 6 meczy -&gt; 1-4-1) i z szansami na Intertoto, a więc muszą ten mecz wygrać, na pewno jest to motywacja.
Thun w formie fatalnej (ost. 6 meczy -&gt; 1-1-4) + te poważne osłabienia = zwycięstwo Gospodarzy wynikiem co najmniej 2:0.
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Kaiserslautern - St. Pauli 1
Stake: 9/10
Doszły mnie sluchy o tym meczu, że niby zwycięstwo gospodarzy pewne. Niestety żadnych szczegółów co do tego meczu nie znam. Może komuś pomoże.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Kaiserslautern - St. Pauli 1
Stake: 9/10
Doszły mnie sluchy o tym meczu, że niby zwycięstwo gospodarzy pewne. Niestety żadnych szczegółów co do tego meczu nie znam. Może komuś pomoże.
bardzo prawdopodobne ;]
co do absencji to wylukałem coś takiego.
St.Pauli miss Gunesch and Eger also miss long time injured Lechner and Meggle.
 
S 11

support75

Użytkownik
spoko spoko, ale jak ocenisz to ze kupujesz typ a on daje Ci mecz z kursem 1.4 ktory nie wchodzi, albo kupujesz fixed a on z fixed nie ma nic nic wspolnego.... nie oszukuje publicznie ale oszukuje gdy sprzedaje cos komus
hm trudno mi to ocenic gdyz nigdy od niego nic nie kupowalem. ocenilem jego dzialalnosc z perspektywy bloga. Hm no ale skoro bierze pieniadze to zalezy mu aby typ wszedl, wtedy przeciez bedzie mial stalych klientow + nowych dlatego nie widze celu w specialnym podkladaniu niesprawdzonych typow.
 
S 0

starosta

Użytkownik
specjalnie nie podkłada typów, ale faktem jest że nie są to mecze ustawione.
Poporostu typuje jak każdy z nas, raz wejdzie raz nie, nie ma co łasić się na jego typy - typ jak typ - bez rewelacji.. a 50e piechotą nie chodzi, nie polecam.
Zresztą support75, jeśli myślisz że jest taki super - kliknij na kilka miesięcy wcześniej:
29.03 -
24.03 -
23.03 -
22.03 +
12.03 +
02.03 -
01.03 -
27.02 +
24.02 -
23.02 -
17.02 +
12.02 +
10.02 -
08.02 -
dziewięc minusów, pięć plusów z okresu w przeszłości..
ostatnio fakt idzie mu lepiej..
no nie wiem czy to taka super skuteczność..
ostatni płatny typ nie wszedł kompletnie.
ostatnia prośba: żeby nie komentować tutaj poczynań blogera, bądź co bądź do najważeniszych informacji dot. spotkań jego forma nie należy ????
pozdrawiam
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
To może dało by się zrobic coś takiego, żeby założyc temat o jego blogu w tym dziale. Tam by było można wrzucac typy które daje i by każdy mógł na spokojnie komentowac itp.?
Do moderatorów:
Po przeczytaniu i rozpatrzeniu post do usunięcia.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Mainz v Aachen 1

Oba kluby zaprzyjaznione , Mainz potrzebuje punktów , Aachen , juz pozostal w 2 lidze , i nie ma o co grać.
Wczoraj był taki sam przypadek z LAutern , tez dwa kluby zaprzyjaznione i Pauli oddało punkty.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Taki mały bajer... :p

Sion - Thun 5:0 ✅✅✅
Thun w/o Patrick Bettoni (gk 31 app) , Joao Paulo Di Fabio (def 22 app) , Guldan (def 24 app) , Milaim Rama (fw 27 app-8 goals/topscorer) , Yves Zahnd (def 15 app) , Stefan Glarner (midf 15 app) , Hammerli (def 9 app) , Pape Omar Faye (fw 29 app-3 goals) .

Sion w/o regular gk , regular midf , two defenders (at least one would start if available) and one regular midf doubtfull .

Chyba tłumaczyć nie trzeba? ;]
Dodam tylko że ten bramkarz, który nie zagra w drużynie Sion to ostatni mecz jaki rozegrał miał miejsce 16.02.2008.

Drużyna z Thun wg. mnie ma poważniejsze problemy, a faworytem na pewno nie są...
Sion ostatnio w formie remisowej (ost. 6 meczy -&gt; 1-4-1) i z szansami na Intertoto, a więc muszą ten mecz wygrać, na pewno jest to motywacja.
Thun w formie fatalnej (ost. 6 meczy -&gt; 1-1-4) + te poważne osłabienia = zwycięstwo Gospodarzy wynikiem co najmniej 2:0.
Brawo Brawo ✅✅
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Adelaide United - Pohang Steelers # 1
mecz o 12
Drużyna gości zagra praktycznie zespołem rezerw. W Kadrze meczowej znalazło się zaledwie 4 zawodników, którzy regularnie występują w pierwszym zespole.

EDIT: jest to AFC Champions League
 
colok 0

colok

Użytkownik
Panowie a wiecie coś może o meczu Steaua G.-Buzau.Kursy na gości spadaja i to bardzo ostro.Niektóre buki wycofały już oferte.Ma ktos może info o skadach czy kontuzjach??Wiem osobiście że drużyna gości ostro broni sie przed spadkiem, są tuż nad linną spadkową.Dziś bedą potrzebować zwycięstwa ale nie wiem czy Steaua odda ten mecz bo oni z koleji walczą o mistrzostwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom