>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
H 0

hukubuskur

Użytkownik
Nie zmieniałeś przypadkiem stake? Teraz jest 9/10, musiał zedytować posta.
Może ktoś rozszyfrować zdanie:
&quot;Tip igrate na svoju odgovornost&quot;
Typ gracie na swoją odpowiedzialność?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
NK Zagreb-Hajduk 1 @ 2,25 8/10
godz. 16:00
W drużynie Hajduka nie zagrają: Živković, Tudor, Sablić, Pelaić, Verpakovskis, Andrić, Ljubičić, Cernat, Rubil. Goście będą grać juniorami, kursy spadają...
Śpieszyłem się zeby postawić ten typ i wyszło na to, że zagrałem Dinamo Zagreb(mistrza) grającego z drugą w tabeli drużyną ale narazie wchodzi.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Cytat:
Atlético Mineiro - Fluminense

Tip-1
kvota:2.10
stake:8/10

Fluminense igra sa juniorima cuvaju
igrace za Libertados , ovo se igra tek
sutra 11.05.2008
Powodzenia

panowie co to za liga bo nie moge znalesc i o ktorej graja?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Nie zmieniałeś przypadkiem stake? Teraz jest 9/10, musiał zedytować posta.
Może ktoś rozszyfrować zdanie:
&quot;Tip igrate na svoju odgovornost&quot;
Typ gracie na swoją odpowiedzialność?
jak dla mnie to brzmi : grasz na swoja odpowiedzialnosc ???? . anapolon mecz o 23 jutro liga brazylijska
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
NK Zagreb-Hajduk 1 @ 2,25 8/10
godz. 16:00
W drużynie Hajduka nie zagrają: Živković, Tudor, Sablić, Pelaić, Verpakovskis, Andrić, Ljubičić, Cernat, Rubil. Goście będą grać juniorami, kursy spadają...
2-1 FT ✅
Typ trafiony :spokodfhgfh:
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Lille - Lens

&quot;Today Lens will be without : Aruna (key weapon), Hilton (Key defenser and captain), Boukhari. all injured.
Mangane (key midfielder) is suspended. &quot;
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Lille - Lens

&quot;Today Lens will be without : Aruna (key weapon), Hilton (Key defenser and captain), Boukhari. all injured.
Mangane (key midfielder) is suspended. &quot;
Kto wywnioskował na kogo typować to ✅ 2:1
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Co do tego Atletico z brazylijskiej... To z podstawowych u gości zagra tylko prawdopodobnie Fernando Henrique (bramkarz)... Reszta to rzezerwy... Jednak jak twierdzi trener to dobry czas na sprawdzenie młodych chłopaków bo jest przekonany, że umiejętnościami nie odbiegają oni od kolegów z podstawowego składu... Przekonamy się jednak ja myślę, że brak zgrania będzie tutaj kluczowy... Tak więc 1 ????
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Co do tego Atletico z brazylijskiej... To z podstawowych u gości zagra tylko prawdopodobnie Fernando Henrique (bramkarz)... Reszta to rzezerwy... Jednak jak twierdzi trener to dobry czas na sprawdzenie młodych chłopaków bo jest przekonany, że umiejętnościami nie odbiegają oni od kolegów z podstawowego składu... Przekonamy się jednak ja myślę, że brak zgrania będzie tutaj kluczowy... Tak więc 1 ????
Dodam że mecz jest wycofany z wiekszosci bukow.... m.in expekt + prawie wszystkie jesli nie wszystkie naziemne. Ja wieczorem zlapalem kursiwo 1,95 wiec jest ok.
Edit: Mogłbym przysiądz ze godzine temu meczu nei bylo, teraz sie pojawil po kursie 1,8
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Przeciez to wiadome , ze to jest ogromna masówka i byc moze ze bedzie kontra.no zobaczymy sam zagrałem to juz dawno i nie wiedziałem ze taki popularny bedzie ten typ.No coż zobaczymy napewno nie bedzie to izzi.A kursy chyba podskoczyły bo ktos do skłądu wrocił czy cos takiego.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Usunąłem ja.To ja nie rozumiem Ciebie chyba nie wiesz jaki tytuł ma ten temat.Ważne informacje dotyczące spotkań.Zatem suche typy będę usuwał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom