>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
P 5

progamer

Użytkownik
to nie dobrze, zbyt późno informacja, nic więcej na dziś ?
Hajduk S.-Dinamo Z. zna ktoś może składy czy ma jakies informacje ? pierwszy mecz 3:0 dla Dinama pytanie jak rozegraja rewanz, czy odpuszcza jaki sklad wypuszcza
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Aris Saloniki - Panionios Athens 1 @ 1.80
Grecja 1 Liga.

Trener Panioniosu da odpoczac graczom , co wystepowali wiecej..i zabrał do Salonik , wiecej młodzieży.
Aris gra pierwszym składem , bez zadnych rewolucji.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Vasalunds/Essinge IF - Norrkoping 1 @ 4,70
Szwecja Puchar
Goście czyli Norrkoping odpuścili Puchar, i na to spotkanie wybiegną w składzie rezerwowym. Dla mniej odważnych polecam zagrać 1X. Na Bwinie złapać jeszcze można kurs 4,70 zaś na Unibecie jest już tylko 3.40.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Guingamp - Troyes
Znalazłem informacje, że przez cały dzień padał deszcz i nie wiadomo czy mecz się odbędzie, bo stan murawy jest fatalny. Z tej informacji można wywnioskować, że warto stawiać na under 2.5 przy kursie 1.8.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ważne informacje dotyczące spotkań
sory masz problemy z poprawnym rozummieniem tekstu?
sebollo wez człowieku rozsmieszyłes mnie... kto ci tutaj poda ustawke?
chlopak podał starał sie wyszukał.Przeciez nie mowił ze to peffka.Moze sam bys ruszył pupe i poszukał , a ty napewno tylko liczysz na kogos.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Ja też nie chcę się z Tobą sprzeczać, ale nie zrozumiałeś tematu pisząc ,,tu maja byc ustawione mecze a nie domysły ...&quot; Nie dałem żadnego typu tylko informacje, z której ja wywnioskowałem że warto grać under, druga osoba mogłaby widzieć w tym co podałem argument na over.
 
V 3

vulture

Użytkownik
Dziś Ligue 1, mecz St Ettiene vs As Monaco. Drużyna gości bardzo mocno osłabiona kontuzjami wielu ważnych graczy. Oto lista kontuzjowanych:
Adriano 24/0
François Modesto 27/1
Bolivar 22/0
Lucas Bernardi 19/0
Diego Perez 25/0
Jerko Leko 29/1
Sergio Almiron 11/2
Jérémy Ménez 25/7
Serge Gakpé 30/3
Frédéric Piquionne 32/7
Dodajmy do tego fakt, ze St Ettiene to drużyna własnego boiska, która jest w ścisłej czołówce ligi jeśli chodzi o mecze u siebie, w dodatku dzisiejsze spotkanie to pożegnanie w tym sezonie przed własną publicznością.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Akranes - Fram

Iceland Nogomet

Tip: 2
kursivo: 4.20
stake: 5/10

DOBAR INFO !


kursy juz nieco spadly , typ wiadomo skad ????
 
S 11

support75

Użytkownik
Akranes - Fram

Iceland Nogomet

Tip: 2
kursivo: 4.20
stake: 5/10

DOBAR INFO !


kursy juz nieco spadly , typ wiadomo skad ????
szukam, szukam, ale jakos w Twoim poscie żadnej waznej informacji dotyczącej spotkania nie znalazlem.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kosice-Trencin Słowacja 1 liga

Czy ktoś ma jakieś info na temat tego meczu,bo kursy na Trencin spadają na Kosice rosną(wczoraj 1,35 dzisiaj 1,70)?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom