>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Kosice - Trencin 2 6,80

Gospodarze dzisiejszemu meczu grają w mocno okrojonym składzie bez swoich czołowych graczy, którzy są kontuzjowani lub wyjechali do Niemiec na mecz reprezentacji gdzie Słowacja zmierzy się z Turcją.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Co do tej Islandii to byłem właśnie w toto i przedemną w kolejce 2 osoby to grały a kursy spadają, więc powód jakiś jest...
 
L 0

lupinho

Użytkownik
Dzisiejszy fix (Trnava) jak na razie ok. Na szczęście większość inf nie poszła szybko w świat, kursy były ok. Co do tej islandii, wczoraj też miał wygrać Valur, bo gospodarze maja problemy, a dostali 0:2. Arkanes ma bardzo dużo kontuzji w składzie, stad to &quot;Dobar Info&quot; i spadajace kursy na gości. Sam probuje under, bardziej niz nawet x2 po wczorajszym. Zobaczymy co bedzie.
 
A 0

arod-25603

Użytkownik
SEPAHAN (IRN) VS QURUVCHI (UZB)
Sepahan set to field second string
TEHRAN – With a quarter-final spot out of reach and morale at a low point after a heart-breaking loss in the Iranian league title-decider last weekend, Sepahan are expected to field a second string side for the visit of Group A winners Kuruvchi on Wednesday.
The Esfahan side’s hopes of reaching the last eight of the AFC Champions League ended two weeks ago when they lost 2-1 to Al Ittihad Aleppo in Syria.
But worse was to follow last Saturday when a goal in the fifth minute of stoppage time saw them lose 2-1 to Perspolis on the final day of the Iran Pro League season, handing the title to the Tehran club.
“This is a very difficult time for us,” said assistant coach Karim Ghambari of the mood in the Sepahan camp.
“We lost the league in the last minute of the season and are very sad. But hour by hour, and day by day the players are getting better.”
Sepahan’s only chance of silverware this season now rests on the Hazfi Cup, a competition they have won in three of the past four seasons.
With Sepahan scheduled to face struggling Pegah in the quarter-finals, coach Jorvan Vieira is expected to give his first choice players a rest for the game against Kuruvchi at the Azadi Stadium in Tehran.
Goalkeeper Masoud Homami, defenders Hadi Jaffari and Jalal Akbari, midfielders Hosein Kazemi and Abdulwahab Abolheil and striker Seyed Salehi will be rested while midfielder Hossein Papi is suspended.
Vieira is also missing defenders Hadi Aghili and Mohsen Bengar and midfielder Ehsan Hajsafi who are training with the Iran national team for next month’s World Cup qualifiers, while the Iraqi duo of Emad Mohammed Redha and Haitham Kadhim are also away on international duty.
In contrast, the mood in the Kuruvchi camp is upbeat after their 2-0 win over Al Ittihad that saw them reach the AFC Champions League knockout stage at the first attempt.
Kuruvchi have also won ten games in a row in the Uzbek League, thumping Shurtan 7-0 last Friday for the biggest win in club history.
And coach Mirdjalal Kasimov is not about to let his team take their foot off the gas against Sepahan.
“Although we are already assured of qualifying for the knockout stage, we will still be playing for a positive result in Teheran as we want to uphold the image and position of the club,” said Kasimov.
“We plan to take all of our key players to Teheran and then decide who will play against Sepahan and who will be rested.”
Striker Ulugbek Bakaev and defender Bakhtier Ashurmatov have missed the trip to Iran as the pair are undergoing treatment on injuries in Germany but the team is otherwise at full strength.
Ciekawy typ na wygraną gości.
 
man-on-fire 0

man-on-fire

Użytkownik
CD Tenerife - Real Sociedad
Tenerife bez 5 zawodników z pierwszej 11 (Martínez,Clavero,Héctor,Jesuli,Ricardo)
U 2.5 wydaję się ok. + ew Win gości
 
P 0

polska2208

Użytkownik
Sala - Kosice B
Slovakia Nogomet
Tip: 1
stake: 9/10
FIX !
Minyor Pernik - Kaliakra Kavarna
Bulgaria Nogomet
Tip: 1
kursivo: 2.05
stake: 10/10
FIX !
Info ze strony win-bet
 
L 2

lucek20

Użytkownik
siema
Przez kilka najbliższych dni podawał będę w tym temacie swoje typy.Nie będę zakładał nowego tematu bowiem wszystkie typy będą tzw.&quot;insider picks&quot; lub ustawione mecze jednak te ostatnie tylko przez PW.
Myślę że uda nam się wygrać &quot;co nie co&quot;.
Pierwszy typ:
Sala - FC Kosice B 1 1,90 @bet365
Slovakia((1st league)
Stawka 7/10
Informacja od znajomego który pracuje w lokalnym buku w Słowacji.
Zaufajcie mi dodam tylko iż kursy w bukach stoją lecz dobrze że nie znacie kursów na to spotkanie w Słowacji .
To nie jest FIX.
Jesli coś prosze pytać na PW.
@EDIT żadne ze spotkan podanych 2 posty wyżej nie jest FIX&#39;em wiem to na 100%.
Uważajcie na ten blog !
 
L 2

lucek20

Użytkownik
Minyor Pernik - Kaliakra Kavarna 1 1,90 @sportingbet
Bulgaria
Typ z kolei od znajomego Bułgara powiem tylko że max na ten typ to stawka 8/10.
Kolega powiedział mi że zna kilku zawodników gospodarzy i z nimi rozmawiał i oni są przekonani ze wygrają.W dodatku prezydent gospodarzy jest bardzo bogaty i z łatwością wykłada hajs na potrzebne cele teraz ich celem jest awans ...
To także nie jest FIX!!
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
siema
Przez kilka najbliższych dni podawał będę w tym temacie swoje typy.Nie będę zakładał nowego tematu bowiem wszystkie typy będą tzw.&quot;insider picks&quot; lub ustawione mecze jednak te ostatnie tylko przez PW.
Myślę że uda nam się wygrać &quot;co nie co&quot;.

Pierwszy typ:
Sala - FC Kosice B 1 1,90 @bet365
Slovakia((1st league)
Stawka 7/10

Informacja od znajomego który pracuje w lokalnym buku w Słowacji.
Zaufajcie mi dodam tylko iż kursy w bukach stoją lecz dobrze że nie znacie kursów na to spotkanie w Słowacji .
To nie jest FIX.

Jesli coś prosze pytać na PW.

@EDIT żadne ze spotkan podanych 2 posty wyżej nie jest FIX&#39;em wiem to na 100%.
Uważajcie na ten blog !


to nie jest czasem 2 liga słowacka?
 
typper 2

typper

Użytkownik
Ten blog, z którego jest to info jest mocno wątpliwy. Kolo typuje co mu się wydaje, raz trafi raz nie i tyle, nie ma się czym podniecać i wklejać tu jego typów.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Minyor Pernik - Kaliakra Kavarna 1 1,90 @sportingbet
Bulgaria
Typ z kolei od znajomego Bułgara powiem tylko że max na ten typ to stawka 8/10.
Kolega powiedział mi że zna kilku zawodników gospodarzy i z nimi rozmawiał i oni są przekonani ze wygrają.W dodatku prezydent gospodarzy jest bardzo bogaty i z łatwością wykłada hajs na potrzebne cele teraz ich celem jest awans ...
To także nie jest FIX!!
Ty masz znajomego w Słowacji,potem ci ziomek z Bułgarii przesyła info ,wiesz co nie chce mi sie wierzyc w takie bajki .Może jeszcze powiesz ze władasz 6 językami i masz dwiescie baniek od buków miesięcznie.Człowieku jakbys miał na prawde info o prawdziwych fixach o na których ludzie zarabiają grubo to siedział bys cicho i nie pisał bys na tym forum.
i to by było na tyle....
 
grzesio 48,4K

grzesio

Forum VIP
Musicie pisać ustawki od kolesia z Chowacji ??
Znam osoby co maja lepsze info i wchodzi.
Jak macie cos podawac to kontzuje etc podawajcie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom