>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik
Witam
Długo zastanawiałem się gdzie to napisać, ale sądze że to miejsce będzie idealne.

Wisła Kraków - Cracovia
Rodzaj zakładu: kartki
Typ: over 60.5 pkt.
Kurs: 2.00
(10 pkt kartka zółta, 25 pkt kartka czerwona)

Nie od dzis wiadomo, że derby Krakowa to walka, zarówno na trybunach, ulicach, osiedlach jak i na boisku. Mimo różnicy klas obu drużyn, walka była zawsze. Chyba nie mam co się rozpiswyać dalej nt. świętej wojny bo sądze że wielu z Was dobrze wie jak to wyglada w Krakowie. Piłkarze obu drużyn bardzo mobilizują się na to spotkanie, a co za tym idzie ostra gra i mnóstwo kartek. Typ trudno jest przeanalizować więc jedyne co moge podać to statystyki. Cracovia do pierwszej ligi awansowala w 2004 roku, i od tego momentu przedstawie statystyki, uwazam ze siegia dalej w historie mija się z celem.

3 października 2004 Kolejka 8 Wisła Kraków 0-0 Cracovia
Baszczyński, Cantoro, Zieńczuk, Radwański, Pawlak, Drumlak
Baster
Suma punktów: 85

6 maja 2005 Kolejka 21 Cracovia 0-1 Wisła Kraków
Przytuła, Bojarski
Sobolewski
Suma punktów: 45

22 listopada 2005 Kolejka 4 Wisła Kraków 3-0 Cracovia
Dudka, Cantoro, Sobolewski, Wacek, Radwański, Baran
Suma punktów: 60

12 marca 2006 Kolejka 19 Cracovia 1-1 Wisła Kraków
Rzucidło, Giza, Drumlak, Baszczyński, Błaszczykowski
Baran
Suma punktów: 75

28 października 2006 Kolejka 12 Wisła Kraków 3-0 Cracovia
Baszczyński, Cantoro, Zieńczuk, Radwański, Szwajdych
Mijailović
Suma punktów: 75

13 maja 2007 Kolejka 27 Cracovia 0-0 Wisła Kraków
Wacek, Baran, Wiśniewski, Cantoro, Brożek, Chiacu, Dawidowski
Suma punktów: 70

20 października 2007 Kolejka 11 Cracovia 1-2 Wisła Kraków
Cabaj, Skrzyński, Pawlusiński, Moskała, Głowacki, Jirsák, Cantoro
Suma punktów: 70

To tyle statystyk. Podsumowując przez 4 lata rozegrano 7 meczy. 5 meczy z nich skończyło się ponad 60 punktami za kartki. 4 razy sędzia pokazywał czerwoną kartkę. Statystyki tylko potwierdzają to o czym mówiłem wcześniej. Będzie walka, beda kartki : ) Zagrałbym również na to że Cantoro, Baszczyński, Zieńczuk dostaną zółtą kartkę ale nigdzie nie ma chyba takiej opcji.

Czy warto grac ? Uważam, że typ jest dość pewny (7/10) jednak kurs nie przekonujący. Gdyby był w granicach 3.0-3.5 wtedy brałbym bez zastanowienia, a tak się waham.

To chyba na tyle, mam nadzieje ze ktos skorzysta.
Pozdrawiam
✅✅✅✅

Żółte kartki: Boguski, Jirsák, Cléber - Baran, Dudzic.
Czerwona kartka: Marcin Cabaj (90. minuta, Cracovia, za faul taktyczny).

✅✅✅✅

P.S. Szkoda, że nie zagrałem.
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Pewnie już połowa forum o tym typie wie, że mecz jest ustawiony podobno. Jednak nikt tego nie podał, to ja napiszę.
U. De Chile vs Audax Italiano
Typ:1
 
S 0

starosta

Użytkownik
Na U.De Chile spadły kursy u prawie każdego buka..
kurs zachęcający wiec spróbować można,
podobną bliżej nie określoną sytuację wypatrzyłem w spotkaniu
Chivas USA - FC Dallas
gdzie kursy na Chivas również spadły..
Oba mecze zagrałem w dublu, ale nic mi nie było wiadomo że któryś z nich jest ustawiony..
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Pewnie już połowa forum o tym typie wie, że mecz jest ustawiony podobno. Jednak nikt tego nie podał, to ja napiszę.
U. De Chile vs Audax Italiano
Typ:1
Ja nic nie wiem :&gt;
możesz troszkę bardziej rozszerzyć swoją propozycję ?
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Pojawiały się tematy na forum, że mają dostęp do ustawionych meczy. Napisali, że pierwszy typ podają za darmo. Każdy następny jest już płatny.
Więc postanowiłem wysłac do nich wiadomośc i dostałem taki typ. Więc pomyślałem, że podam to na forum, no bo co. Mecz jest o 1:00, więc rano już będzie wiadomo co z tego wyszło...
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
&lt;ok&gt;
Lipa tylko, że mam kase jedynie na Begawin gdzie jak chcę ten mecz obstawić to musze minimum 3 typy ;/
może zaproponujecie jeszcze 2 typki pewniaczki (sorka-taki mały OT)
 
zmurzyn 0

zmurzyn

Użytkownik
Nie znam oferty tego buka. Ale gdyby w expekcie bylo coś takiego, że muszę 3 zdarzenie, to bym zagrał &quot;Czy ktoś strzeli hat-tricka&quot;. Wybiera się dwa mecze wyrównane, gdzie przewidujesz under i jest ok.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Pewnie już połowa forum o tym typie wie, że mecz jest ustawiony podobno. Jednak nikt tego nie podał, to ja napiszę.
U. De Chile vs Audax Italiano
Typ:1
Może i warto to zagrać, nie sądzę że oni naprawdę wiedzą coś o ustawkach, ale być może coś o tym meczu akurat wiedzą lub liczą na szczęście, bo pewnie jak trafią wynik to kilka osób będzie im płaciło za typy.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
No ja też się nie zdziwię jak wygrają, ale czytałem na zagranicznym forum o tym meczu i są jakieś osłabienia u gości i się oszczędzają przed następnym meczem itp., zobaczymy póki co 0:0 ;)
edit: 1:0 po golu samobójczym, może faktycznie coś nie tak w tym meczu
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
zero osłabień było...
obie drużyny optymalnymi składami grali... -.-
ursy wczoraj wieczorem wynosiły nawet powyżej 2 zł a spadły do 1,60 ?
troszke podejzane ale nie wiem co myslec....
moze cos jednak wiedza o ustawkach
mozna ich sprawdzic po płacvi się im dopiero po tym jak typ wejdzie...
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
zero osłabień było...
obie drużyny optymalnymi składami grali... -.-

ursy wczoraj wieczorem wynosiły nawet powyżej 2 zł a spadły do 1,60 ?
troszke podejzane ale nie wiem co myslec....

moze cos jednak wiedza o ustawkach

mozna ich sprawdzic po płacvi się im dopiero po tym jak typ wejdzie...
Niewiem czy nie wprowadzałes lekko w bład bo u gosci nie grało ponoc ponad połowa podstawowego składu bo maja w tygodniu bardzo wazny mecz w Copa Libertadores.Mowa była o 7-8 zawodnikach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom