>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ważne informacje dotyczące spotkań

Status
Zamknięty.
buzero 59

buzero

Użytkownik
jutro szykuje sie wspanialy typ stawka 9/10....
uwazam ze mimo iz nie jest to mecz o mistrzostwo to Wisla potraktuje ten mecz powaznie bo tutaj moze cos jeszcze osiagnac.....w lidze mistrzostwo zapewnione wiec uwazam ze Skorza aby pokazac jak Wisla zdominowala POLSKE skupi sie na pucharach i ograniu Legii....
oto newsy o tym meczu:
Legia przyjedzie do Krakowa bez zdecydowanej większości swoich czołowych zawodników. Z powodu kontuzji nie zobaczymy Gizy, Rogera i Edsona. Trener Jan Urban postanowił nie zabierać na mecz z Wisłą także kilku w pełni zdrowych graczy. Wśród nich znaleźli się Mucha, Radović, Vuković, Astiz, Szala i Chinyama. W ich miejsce zobaczymy młodych Frączczaka, Trochima, Rybusa, Borysiuka, Wysockiego, Majkowskiego czy Augustyna. Możliwe, że szkoleniowiec stołecznych, który wyraźnie oszczędza swoich najlepszych piłkarzy, przy ustalaniu składu weźmie pod uwagę wracających do gry Wawrzyniaka, Choto oraz Grzelaka.
W drużynie Macieja Skorży nie zobaczymy Dariusza Dudki, Wojciecha Łobodzińskiego i Arkadiusza Głowackiego. Łobodziński nadal ma problemy z łydką, zaś Głowacki odpoczywał będzie po tym, jak w sobotę w starciu z Vukiem Sotiroviciem rozciął łuk brwiowy. Głowacki powinien wrócić do składu na niedzielny mecz derbowy z Cracovią, sytuacja &quot;Łobo&quot; wciąż nie jest do końca klarowna. Wbrew wcześniejszym informacjom, na jutrzejsze spotkanie gotów będzie już Tomas Jirsak.
Kadra Wisły:
bramkarze: Juszczyk, Pawełek
obrońcy: Baszczyński, Cleber, Diaz, Kokoszka, Kowalski
pomocnicy: Piotr Brożek, Cantoro, Jirsak, Mączyński, Sobolewski, Zieńczuk
napastnicy: Boguski, Paweł Brożek, Dudu, Matusiak, Niedzielan
Kadra Legii:
bramkarze: Gostomski, Skaba
obrońcy: Augustyn, Balbino, Bronowicki, Choto, Kiełbowicz, Wawrzyniak, Wysocki
pomocnicy: Borysiuk, Frączczak, Ekwueme, Rybus, Szałachowski
napastnicy: Grzelak, Korzym, Majkowski, Trochim
jak widac kadra WISLY w miare mozliwosci najsilniejsza....a legia olala ten mecz wysylajac taka kadre ewidentnie skupia sie na lidze
PEWNA 1
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
z tego co wszędzie czytam to mecz jest 15-04-08 18:15
Na stronie Wisły można przeczytać niektóre wypowiedzi...Wisła żadnego meczu nie ma zamiaru odpuścić ponieważ chcą być najlepsi...chcą podbić całą Polskę (OE, wszystkie puchary)
Skład Wisły również już jest podany na oficjalnej stronie i wątpię żeby uległ on zmianie.
Z Oficjalnej strony Legii wyczytać można również, że drużyna jutro z samego rana wyjeżdża do Krakowa a skład został podany, a więc już pewnie ustalony jest taki, a nie inny.
Z tego co wyczytałem w komentarzach na stronie Legii to kibice piszą, że nie ma szans na zwycięstwo...Ci zawodnicy ponoć mało co się nadają...Ironicznie biją brawa Trenerom itd.
Uważam, że ten mecz zdominują Gospodarze i padnie Wynik w tym meczu wysoki na korzyść &quot;Białej Gwiazdy&quot;. wg. mnie 4-0

P.S. A jak uważacie warto zagrać za Full kasiorki na jedyneczkę ? i w jakim buku proponujecie ;]?
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
jak dla mnie typ 10/10
Legia nie ma lawki rezerwowych i widac bylo to w meczu z Lechem, a teraz po kontuzjach Gizy, Rogera i Edsona posypala sie zupelnie druga linia, w kadrze na mecz z Wisla nie widze zawodnika, ktory mialby sprawic Wisle problemy, sam Rybus nic nie zdziala, nie ma obrony, Choto i Szalachowski po kontuzjach, ogolnie to Urban odpuscil ten mecz,m bo liczy na vicemistrzostwo i nie chce ryzykowac walki na dwoch frontach bo nie ma zawodnikow, gdyby wszyscy bylo zdrowi to moze podjalby walke, teraz gdy Wisla ma remis w Wawie, nie ma sensu sie zabijac w sprawie ktora i tak ma male szanse na powodzenie
Wisla - Legia 1 @ 1,65 | 10/10 | 0:1 ⛔
edit:
Legia zagrala rezerwami i niczym nie zaskoczyla, za to Wisla jak najbardziej - na minus!

 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Nie wiem czy to jest jakaś informacja ale podaje.
Degerfors-Sirius
2 liga szwedzka. Gospodarze są w wyśmienitej formie z 6 ostatnich meczy wygrali 6 i z meczu na mecz grali lepiej. Goście z 6 meczy 2 zwycięstwa reszta porażki. W pojedynku h2h lepsi oczywiście gospodarze. Głównie chodzi mi tutaj o kurs na Degerfors bo jest wysoki az 2.65. Oprócz tego drużyna Sirius, sądząc po statystykach nie potrafi grac na wyjazdach.
Degerfors-Sirius 1X @ 1.38 | 10/10
Degerfors-Sirius 1 2.65 @ 2.65 | 8/10
Degerfors-Sirius 1/2 1 @ 3.10 | 6/10
Degerfors-Sirius over 2,5 @ 1.80 | 7/10
 
kamil_gks 22

kamil_gks

Użytkownik
Spotkanie: Gais Goteborg - IFK Goteborg
Typ: 2
Kurs: 1.85
pewnosc : 8.5/10

Analiza zapożyczona z pewnej strony:
&quot;Nie rozumiem w ogóle tego kursu. Jest to mecz derbowy, w którym gospodarzem jest Gais, tyle tylko, że ta drużyna rozgrywa swoje spotkania na obiekcie aktualnego mistrza Szwecji i dzisiejszego rywala IFK. Drużyny dzieli różnica przynajmniej jednej klasy. Gais w ostatniej kolejce dostał tęgie lanie 0:4 z Kalmar. Trudno mi sobie wyobrazić, by drużyna Gais była w stanie coś dziś zdziałać, będąc bez formy i grając - jakby nie patrzeć - na boisku IFK. Kurs 1.85 biorę z pocałowaniem w rękę.&quot;

Mysle , że warto zagrac.
TEN MECZ PODAJE JAKO PROPOZYCJE &gt;&gt;&gt; NIE JEST TO PEWNIAK !!!!
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Rumuńska I liga
Spotkanie : Poli Timisoara-U.Craiova
Witam, znalazłem dzisiaj taki ciekawy mecz w lidze rumuńskiej...
Staytystyki ostatnich meczy wygladaja tak ...
Universitatea Craiova
12.04.08 Universitatea Craiova - Otelul Galati 1 - 1
09.04.08 Universitatea Cluj - Universitatea Craiova 2 - 0
05.04.08 Universitatea Craiova - Gloria Bistrita 1 - 1
30.03.08 Dacia Mioveni - Universitatea Craiova 1 - 2
23.03.08 Universitatea Craiova - FC Vaslui 2 - 1
20.03.08 UT Arad - Universitatea Craiova 0 - 1
Natomiast drużyna Poli Trimisoara grała tak :
Poli Timisoara
12.04.08 Poli Timisoara - Dinamo Bucuresti 1 - 1
09.04.08 Otelul Galati - Poli Timisoara 3 - 1
05.04.08 Poli Timisoara - Universitatea Cluj 3 - 0
29.03.08 Gloria Bistrita - Poli Timisoara 0 - 0
23.03.08 Poli Timisoara - Dacia Mioveni 1 - 2
19.03.08 FC Vaslui - Poli Timisoara 3 - 0
Zadziwiające są kursy u bukmacherów na to spotkanie... Ponieważ Drużyna Universitatea Craiova wygrała 2 spotkania z drużyną Poli Timisoary i to wynikami 2:1 u siebie i 5:1 na wyjeździe. Kursy są następujące:

Poli Timisoara-U.Craiova
Typ 1 kurs 1.65
Typ 2 Kurs 4.70
Typ 2x Kurs 1.88
Myślę , że to prezent od bukmacherów żeby zagrać chociaż typ x2 ... Nie podaje tego jako pewniak tylko informacje, a wszystko moze sie zdarzyc.

Edit:
Jednak się nie myliłem ! Piękna dwójeczka weszła po kursie 4.70 ✅ ???? ????
 
K 3

kisiel26

Użytkownik
Timisoara- 1 pkt straty do miejsca premiowanego grą w pucharze Uefa, u siebie: 10-3-1.
U.Craiova- pozycja w środku tabeli, wyjazdy: 3-1-10. Może dlatego są takie kursy. Dwa ostatnie mecze wygrała Craiova ale wcześniej na wyjeździe było 1-0 dla Timisoary. Kursy zupełnie normalne, chyba że o czymś wiesz.
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Southampton-Burnley
typ: X
kurs: 3.40


Nic mi nie wiadomo na teamt tego spotkania, ale bedąc dzisiaj w Fortunie, jakiś Pan przedemną stawiał to spotkanie jako singiel za 2100zł ! dokładnie to puścił 3 kupony po 700zł i na kazdym kuponie to samo wydarzenie! moze coś w tym jest....
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
patrzac po tabeli raczej to nie moze byc ustawka , poniewaz gospodarze nie moga przegrac tego spotkania bo spadno o jedno oczko w tabeli , raczej bedzie remis w tym spotkaniu

chyba ze o czyms nie wiem ????
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
Liga Portugalska
Problemy finansowe Boavisty
Piłkarze pierwszej drużyny Boavisty zapowiedzieli że nie wyjdą dziś na boisko w meczu Boavista Porto - Nacional Funchal (g.17:00). Zawodnicy nie otrzymują pensji i dopóki to się nie zmieni postanowili nie grać. Kolejne spotkanie rady zawodników i Zarządu klubu zaplanowane jest na wtorek (22.04).
Nie wiadomo kto zagra w dzisiejszym meczu bo Boavista posiada tylko 7 graczy z młodzieżowej sekcji zgłoszonych do rozgrywek. Kursy na wygraną Nacional spadają, niektórzy bukmacherzy w ogóle wycofują ten mecz ze swojej oferty.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Cherno More-CSKA Sofia
Botev-Levski Sofia

moze ktos rzucic nieco swiatła na te dwa mecze?lider i wice lider graja na wyjazdach maja juz bezpieczna przewage w tabeli, w obu meczach kursy na gospodarzy spadaja na leb na szyje, obecnie odpowiednio 3.80 i 3.60 z poczatkowego 5.20. goscie zamierzaja odpuscic te mecze? w bulgarskiej lidze to chyba zadna nowosc, wie ktos cos ciekawego o tych meczach?
na bet at home w dublu ako 15 ????
chyba jakas podpucha ze strony bukow
 
H 0

hukubuskur

Użytkownik
Problemy finansowe Boavisty
Piłkarze pierwszej drużyny Boavisty zapowiedzieli że nie wyjdą dziś na boisko w meczu Boavista Porto - Nacional Funchal (g.17:00). Zawodnicy nie otrzymują pensji i dopóki to się nie zmieni postanowili nie grać. Kolejne spotkanie rady zawodników i Zarządu klubu zaplanowane jest na wtorek (22.04).
Nie wiadomo kto zagra w dzisiejszym meczu bo Boavista posiada tylko 7 graczy z młodzieżowej sekcji zgłoszonych do rozgrywek. Kursy na wygraną Nacional spadają, niektórzy bukmacherzy w ogóle wycofują ten mecz ze swojej oferty.
Wie ktoś jak expekt rozstrzyga walkowera? Jeśli jako wygraną to myślę że warto się tym spotkaniem zainteresować
edit: cholera, nie mają tego w ofercie
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Wie ktoś jak expekt rozstrzyga walkowera? Jeśli jako wygraną to myślę że warto się tym spotkaniem zainteresować
edit: cholera, nie mają tego w ofercie
z tego co przrgladalem to to spotkanie zostalo wycofane i moze byc problem zeby zagrac go gdziekolwiek
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
Problemy finansowe Boavisty
Piłkarze pierwszej drużyny Boavisty zapowiedzieli że nie wyjdą dziś na boisko w meczu Boavista Porto - Nacional Funchal (g.17:00). Zawodnicy nie otrzymują pensji i dopóki to się nie zmieni postanowili nie grać. Kolejne spotkanie rady zawodników i Zarządu klubu zaplanowane jest na wtorek (22.04).
Nie wiadomo kto zagra w dzisiejszym meczu bo Boavista posiada tylko 7 graczy z młodzieżowej sekcji zgłoszonych do rozgrywek. Kursy na wygraną Nacional spadają, niektórzy bukmacherzy w ogóle wycofują ten mecz ze swojej oferty.

na sprtingbecie macie kursy na to spotkanie:

2.20 3.10 3.10
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Dzisiaj wyczytałem na jednym forum, że Doszło do porozumienia i klub obiecał zapłacić zaległą pensję zawodnikom jaki aktualną pensję...
Ponoć doszli do porozumienia wczoraj późnym wieczorem.
Nie wiem już teraz...
Co o tym myślicie :-/ ?
 
S 11

support75

Użytkownik
Witam
Długo zastanawiałem się gdzie to napisać, ale sądze że to miejsce będzie idealne.

Wisła Kraków - Cracovia
Rodzaj zakładu: kartki
Typ: over 60.5 pkt.
Kurs: 2.00
(10 pkt kartka zółta, 25 pkt kartka czerwona)

Nie od dzis wiadomo, że derby Krakowa to walka, zarówno na trybunach, ulicach, osiedlach jak i na boisku. Mimo różnicy klas obu drużyn, walka była zawsze. Chyba nie mam co się rozpiswyać dalej nt. świętej wojny bo sądze że wielu z Was dobrze wie jak to wyglada w Krakowie. Piłkarze obu drużyn bardzo mobilizują się na to spotkanie, a co za tym idzie ostra gra i mnóstwo kartek. Typ trudno jest przeanalizować więc jedyne co moge podać to statystyki. Cracovia do pierwszej ligi awansowala w 2004 roku, i od tego momentu przedstawie statystyki, uwazam ze siegia dalej w historie mija się z celem.

3 października 2004 Kolejka 8 Wisła Kraków 0-0 Cracovia
Baszczyński, Cantoro, Zieńczuk, Radwański, Pawlak, Drumlak
Baster
Suma punktów: 85

6 maja 2005 Kolejka 21 Cracovia 0-1 Wisła Kraków
Przytuła, Bojarski
Sobolewski
Suma punktów: 45

22 listopada 2005 Kolejka 4 Wisła Kraków 3-0 Cracovia
Dudka, Cantoro, Sobolewski, Wacek, Radwański, Baran
Suma punktów: 60

12 marca 2006 Kolejka 19 Cracovia 1-1 Wisła Kraków
Rzucidło, Giza, Drumlak, Baszczyński, Błaszczykowski
Baran
Suma punktów: 75

28 października 2006 Kolejka 12 Wisła Kraków 3-0 Cracovia
Baszczyński, Cantoro, Zieńczuk, Radwański, Szwajdych
Mijailović
Suma punktów: 75

13 maja 2007 Kolejka 27 Cracovia 0-0 Wisła Kraków
Wacek, Baran, Wiśniewski, Cantoro, Brożek, Chiacu, Dawidowski
Suma punktów: 70

20 października 2007 Kolejka 11 Cracovia 1-2 Wisła Kraków
Cabaj, Skrzyński, Pawlusiński, Moskała, Głowacki, Jirsák, Cantoro
Suma punktów: 70

To tyle statystyk. Podsumowując przez 4 lata rozegrano 7 meczy. 5 meczy z nich skończyło się ponad 60 punktami za kartki. 4 razy sędzia pokazywał czerwoną kartkę. Statystyki tylko potwierdzają to o czym mówiłem wcześniej. Będzie walka, beda kartki : ) Zagrałbym również na to że Cantoro, Baszczyński, Zieńczuk dostaną zółtą kartkę ale nigdzie nie ma chyba takiej opcji.

Czy warto grac ? Uważam, że typ jest dość pewny (7/10) jednak kurs nie przekonujący. Gdyby był w granicach 3.0-3.5 wtedy brałbym bez zastanowienia, a tak się waham.

To chyba na tyle, mam nadzieje ze ktos skorzysta.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom