>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Własny interes/biznes

serce 0

serce

Użytkownik
tak racjonalnie myslac to nawet i bez studii mozna zarobic bardzo wiele kasy.wystarczy ze jestes ogarniety przedsciebiorczy.No i oczywiscie na poczatek ma sie jakis tam kapitał , na sam poczatek wcale nie trzeba miec tak duzo kasy.Obecnie planuje z kumplem złozenie sie po jakies 25 tysiecy i sprowadzenie auta ze Stanów.Moim zdnaiem na takim autku mozna zarobic kolo 20-30 tysiecy z tego co kumpel obserwował.Dodatkowo ma kogos w Stanach ktory poprostu wprowadził bo to auto do konteneru i szło by do Polski.Jeszcze mozna do samochodu dac jednego laptopa na ktorym te 2 tysie mozna zarobic. Zawsze cos tylko do takiego czegos trzeba miec też głowe bo odbiór najlepiej zrobic w niemczech i trzeba by jezdzić.Chcemy to zrobic w przeciagu pół roku i jak sprowadzimy i by sie udało sprzedac ten samochod to było by naprawde fajnie.Nawet te 10 tysi na głowe w wieku 18-19 lat było by czyms fajnym.Wiadomo na papierze to wyglada inaczej w praktyce inaczej , no zobaczymy jak to bedzie...
Dobry jest to biznes bo znajomy sprowadził auto i na jednym zarobił 1.5k jednak on jest ogarnięty i zna się na tym.
Nie zarobisz 20-30 tys. na aucie,które kosztuje 50tys ... zarobisz max 10tys chociaż na łebka po 5tys. to i tak dobry interes jednak 20-30 to nie ma jak ;)
Opłaca się sprowadzać ale trzeba mieć czas/język/chęci i znajomości.
W dodatku nie jest tak łatwo auto sprzedać gdyż teraz każdy bierze auto do serwisu i wszystko wychodzi więc najpierw sprawdźcie te auto,oczywiście skóra musi być jak sprowadzane.

Opłaca też się sprowadzać na większą skalę np quady,które w sklepach chodzą po ok 2k a po znajomości wiem że są po 1100zł więc ok 6-7 stówek się zarobi gdyż raz że taniej trzeba sprzedać i załatwić lawetę itp.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dobry jest to biznes bo znajomy sprowadził auto i na jednym zarobił 1.5k jednak on jest ogarnięty i zna się na tym.
Nie zarobisz 20-30 tys. na aucie,które kosztuje 50tys ... zarobisz max 10tys chociaż na łebka po 5tys. to i tak dobry interes jednak 20-30 to nie ma jak ;)
Opłaca się sprowadzać ale trzeba mieć czas/język/chęci i znajomości.
W dodatku nie jest tak łatwo auto sprzedać gdyż teraz każdy bierze auto do serwisu i wszystko wychodzi więc najpierw sprawdźcie te auto,oczywiście skóra musi być jak sprowadzane.

Opłaca też się sprowadzać na większą skalę np quady,które w sklepach chodzą po ok 2k a po znajomości wiem że są po 1100zł więc ok 6-7 stówek się zarobi gdyż raz że taniej trzeba sprzedać i załatwić lawetę itp.
Wiem ze nie zarobie.Troche zle napisałem ale jak sprowadzisz jakies auto za 100 tys kupisz w usa i sprzedasz moim zdaniem z tym zyskiem co napisałem.No wiesz zarobic te chociaz 5tys na głowe to jest super na ten miech za wsumie roboty niezaduzo.Mowilem o kupowaniu na ebayu i z cen co sie orientowalismy da sie zarobic.Wiem ze mozna dlugo czekac ale zawsze mozna dac nizsza cene zeby szybciej poszło..
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
no wiec podsumowujac:
wiatraki
postawienie wiatraka o mocy 1-2 MW jest nierealne dla osoby fizycznej, bo koszty sa w mln PLN, co najwyzej moznaby kupic uzywany wiatraczek o mocy kilkuset kW, zalozmy 300kW, zakladajac ze pracuje on srednio 300 dni w roku (wiatr musi byc od 5 do 20 m/s zeby wiatrak mogl prcowac) ze sprawnoscia okolo 25%, wiec mamy 0,25*300kW*300dni*24 h/dzien=540000kWh=540MWh energii, zakladam ze sprzedam to zakladowi energetycznemu po okolo 0,10zl/kWh to mamy 54 tys zl rocznie; do tego mozna sprzedawac jakies tam swiadectwa energetyczne na gieldzie energii, rocznie kilka tys zl, lacznie rocznie wyciagamy 60tys zl (optymistycznie!)
teraz koszty, uzywany wiatrak z pozwoleniami, przylaczeniami itd to koszt okolo 500 tys zl, do tego dochodza dozory techniczne, przeglady, pozwolenia, podatki, czytalem na jednym forum, ze sa to kosmiczne pieniadze i niewiele zostaje, nie wiem ile to kosztuje i trudno mi tu cos konkretnego pisac, jednym slowem poczytalem na ten temat i raczej nie ma sie co naplac, bo to jest naprawde trudny biznes, ponadto u nas nie ma stabilnego prawodastwa w tej branzy wiec z dnia na dzien wszystko moze sie zmienic, chyba trzeba negocjowac ceny dzierzawy i moze cos z tego bedzie...
zniwa
kompletny bezsens wg mnie, kupienie kombajnu za 500tys i robienie nim uslug w zniwa raczej kokosow nie przyniesie, w tym roku godzina pracy kombajnu kosztuje 250zl, wiec mamy 2500 zl dziennie, jezeli ten kombajn przepracuje 15 dni w roku, to jest wynik naprawde bardzo dobry, wiec mamy przychod 2500zl*15=37500zl rocznie, kombajn pali na godzine ok 10 l ON, po cenie 3,35 zl/l (bez vatu, bo panstwo zwraca, paliwo to koszt uzyskania przychodu), wiec dziennie mamy 335zl na paliwo, w sumie 5025zl rocznie, do tego dochodzi przygotowanie do sezonu, wiec oleje, filtry, paski itd, w nowym kombajnie to jest koszt podejrzewam okolo 3500zl, mamy wiec 37500zl-5025zl-3500zl=okolo 29000zl, kombajn zwraca sie nam po 17 latach...
jesli kupimy konkretny sprzet co kosi tez kukurydze, rzepak itd, to rocznie mamy wiecej dni pracy maszyny i czas zwrotu maleje, mysle ze i tak ni da sie zejsc ponizej 10 lat
do tego czasu kombajn sie rozleci kilka razy i bedzie go trzeba remontowac, kombajn to tylko dla rolnikow co maja duzo ziemi, moga sobie isc do sasiada kosic zeby dorobic, na pewno nie jest to pomysl na biznes
no i kminimy dalej... ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Tak jak ktoś wspomniał :] Bar w dużym mieście + telewizorki (non toper sport). Opłaci się w dużym mieście . Jeśli nie to to co?
Może coś w rodzaju Mc&#39;Donalda ? lecz tutaj też trzeba mieć spooro kasy...
Sklep komputerowy - odradzam... tego jest po prostu pełno :!:
Moja ciocia ma akurat świetne miejsce na restauracje. Na dworcu PKP w Tczewie. Klientów non stop pełno. Jedyny problem, to co raz mniej rąk do pracy....
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
pomysł ze sprowadzeniem samochodu z USA jest na dzień dzisiejszy najbardziej opłacalny dla osób , które mają jakąś większą gotówkę .

serce - są wstanie zarobić więcej niż te 5k na głowe , zależy jaki samochód załatwiom , w jakiej opcji itp . wszystko zależy od marki i wyposażenia . w USA NOWY samochód kosztuje ok 25000 $ które u nas jest warte prawie 100000 zł . Wiadomo , że po cenie salonowej nie sprzedamy tego samochodu od ręki ale puścić taki samochodzik za 85k można bez problemu ;) .
Jedynym &#39;bólem&#39; w tym całym interesie jest czas . Cały transport , załatwienie papierków itp trwa minimum trzy miesiące co oznacza &#39;zamrożenie&#39; kasy .
 
nordland 0

nordland

Użytkownik
Wróce jeszcze do mojego pomysłu szkolnych wycieczek. Znalazłem fajną lokalizację na taką działalność, gdzie ceny ziemi nie są zbyt duże i gdzie 50 wrzeszczących dzieciaków raczej nikomu nie będzie przeszkadzało (a jednocześnie niedaleko 3miasta, blisko wybrzeża, w fajnej okolicy - lasy, jeziorko itp). Wystarczy kupić działkę i postawić kilka domków. Coś w tym stylu, z boiskiem do nogi, siatkówki itp.

albo takie


Jak widać działka nie musi być duża...

Koszt takiego domku to ok 25000 zł, (ale myślę, że jakby się stawiało 6-7, to cena byłaby sporo mniejsza)

ewentualnie z braku kasy, można poustawiać coś mniejszego,np





taki jeden domek to ok 13000 zł. Oczywiście potem trzeba domki wyposażyć, zrobić łazienki itp, ale jak ktoś umie sam to zrobić to koszty nie będą duże.

Z czasem jak domki przynosiłyby zyski, możnaby postawić coś większego,gdzie byłaby np jadalnia, stół do ping ponga itp,np taki domek...





...to koszt ok 60000-70000 zł

Ogólnie, żeby samodzielnie ruszyć z taką działalnością (domki, noclegi) to, pod względem finansowym, nie wygląda to najgorzej, niestety, żeby mieć do tego własny transport, trzeba być przygotowanym na kolejny wydatek rzędu kilkuset tysięcy złotych (autobus) . Ale jak już uda się zorganizować własny autokar (np wziąć w leasingu) i umie się nim jeździć, to o zyski z takiej działalności nie trzeba się martwić.

Jeżeli ktos to lubi, to praca jest bardzo fajna, a kasa sama leci. Wiem co mówię,bo brałem udział w wycieczkach szkolnych jako opiekum i widziałem (bo sam im płaciłem), jak właściciele takich ośrodków, położonych w miejscach nawet średnioatrakcyjnych kasowali za 2 noclegi ok 3000 zł, a właściciel autokaru prawie drugie tyle za około 1200-1300 km (w trakcie 3 dniowej wycieczki). Przy czym właściciel domków poza tym, że udostępnił domki, palcem nie kiwnął, kierowca autokaru też tylko swoją robotę robił, a cały program wycieczki i atrakcje dla dzieci zorganizowali opiekunowie (czyli m.in ja)

Myślę, że kompleksowe (sam zapewniam transport, noclegi, atrakcje podczas pobytu) organizowanie takich wycieczek to byłby niezły biznes. Jeżeli do takiej pracy podchodzi się profesjonalnie i usługa jest na odpowiednim poziomie, ma się ciekawy program wycieczek, atrakcje na miejscu, to wkrótce przybywa stałych klientów. Z danej szkoły przyjeżdżają co roku kolejne klasy i interes się kręci.

Ok to tyle moich przemyśleń w tym temacie, trochę przynudzam, ale od miesiąca leże ze złamaną nogą i ręką????...nudzę się, więc kombinuję co by tu zrobić, żeby zarobić, ale się nie narobić ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
dopowiem coś do pomysłu Nordland&#39;a
jeśli nie ma się już siana na autobus to zawsze można się dogadać z jakąś firmą autobusową /czy jakąś taką/ z drugiego końca kraju żeby przywoził wycieczki szkolne do ciebie do ośrodka. w tym sensie że on już będzie miał gotową ofertę wycieczki /cały program wycieczki/ w ten region /a to dla organizatorów wycieczki szkolnej ogromny plus bo nie muszą niczego praktycznie załatwiać - żadnych atrakcji/. nie wiem czy mnie zrozumiałeś bo nie do końca ująłem to tak jak ująć chciałem...
w tym roku właśnie byłem na takiej wycieczce. wychowawczyni chciała zamówić tylko autokar a się okazało że można też cały plan wycieczki bo jak się później dowiedziała koleś się ugadał z jakimś właścicielem pensjonatów że będzie tam przywoził wycieczki.
 
serce 0

serce

Użytkownik
Przeczytałem cały wątek i dodałem swoje trzy grosze.Każdego interesuje i kręci kasa dlatego temat bardzo interesujący.
Jak wiadomo wiele jest biznesów dochodowych jednak ... na start trzeba mieć spory kapitał.Stacja benzynowa nadal jest dobrym biznesem jednak na początek trzeba mieć sporo kasy.Najlepiej zbudować stację benzynową na nowej drodze/autostradzie etc. co jeszcze konkurencji nie ma,nowa droga to zawsze sporo samochodów i nawet na wsiach stacja benzynowa jest dobrym biznesem jednak koło głównej drogi tak jak wcześniej wspomniałem,coś więcej o tym wiem jednak tak dokładnych rzeczy się nie pisze ;)
Na początek trzeba mieć parę milionów ... kasa ogromna no ale co zrobić,pewny interes sporo kosztuje.
Najlepszym biznesem jest taki,w którym na samym początku nie trzeba grubych pieniędzy włożyć a wyciągnie się średnie/dobre(sam początek,później z czasem to jakoś pójdzie).
----
Mnie najbardziej interesuje właśnie biznes bukmacherki gdyż sport nigdy się nie skończy a więc bukmacherka również.Mam 2 pomysły,które wcześniej napisałem,pierwszy to właśnie taki Polski William Hill jednak podatek oraz to że teraz każdy woli kliknąć przez internet cofa mnie od tego pomysłu ale drugim pomysłem jest założenie bukmacherki online tak jak bet-at-home,bwin itp.
Panowie,jeśli bym takiego buka założył nie musiałbym być najlepszy .. na pewno na sam początek co najmniej tysiąc ludzi by się zarejestrowało aby poznać buka,następne przez promocje/opinie itp.
Jestem ogarniętym człowiekiem,znam się na tym o czym świadczą moje typy,wiem jak bym chciał działać.Oczywiście priorytetem było by załatwienie szybko gotówki wpłata/wypłata gdyż widzę że na tym bardzo zależy osobom,pamiętajcie również że nawet jak buk wtopi gdyż wszystkie mecze weszły użytkownikowi to i tak zawsze jakieś grosze zarabia ;) a jeśli na tysiąc osób wygra sporą kaskę tylko 10osób a ok 200 zwykłą to już buk jest na duuuuuuużym plusie.
Dla mnie to czysty zysk na sam początek ok 5tys a to już są dobre pieniądze w dodatku jak koleś jest ogarnięty i zrobi ostrą promocję głównie na Polskę i zajmie się tym ostro to później zwróci mu się to gruuuubo ;)
Nawet jak użytkownicy przegrają a zobaczą że buk jest ok,szybka wypłata,dobry kontakt oraz normalne dogadanie,zobaczy że człowiek od buka jest ogarnięty to zawsze zapamięta na plus buka i nawet jeśli przegra zacznie od nowa za miesiąc.
-----------------
Co do domków to również dobry biznes bo zawsze człowiek sam może sobie zoorganizować w tym miejscu wakacje albo weekend itp.
Jak jest dobra miejscówka,komfort,zabawy,miejsce ciszy itp. to biznesik jest przedni.
Jednak również sporo trzeba włożyć gdyż nieruchomość+domki,jeśli ma to ładnie wyglądać to pasuje parę rzeczy tam dodać,kosz/squash a jak ktoś chce z tego super miejsce zrobić no to piłka nożna + tenis teraz są to najlepsze dyscypliny,za tenis można by brać jakieś minimalne opłaty bo wiadomo ile kosztuje zbuowanie/utrzymanie.
Odświeżam temat gdyż jest bardzo interesujący a resztę proszę o następne pomysły,wymieniajmy się nimi,w przyszłości zawsze jakieś info będziemy mieli z tego tematu.
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
Snooker +bar... w moim miescie nie ma, a jestem pewien ze przyniosl by zyski.
Jest za to w Szczecinie gdzie jezdza ludzie praktycznie z calego wojewodztwa, ciezko tam sie czasem dostac zeby pograc, dodatkowo organizowanie zawodow tez daje przychody, moze wydawac sie, ze jest malo ludzi ktorzy w to graja ale to tylko fikcja, duzo ludzi wlasnie przychodzi pograc w ciszy, pomyslec, przy czym wypic 3-4 piwka. I nie przeszkadza cena - za godzine place 20 zł, na dwie osoby wiec 10, jednego dnia wiec pojedyczny klient zostawia ok 50-60 zł, Ci bardziej zapaleni wiecej ;)
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Jestem ogarniętym człowiekiem,znam się na tym o czym świadczą moje typy,wiem jak bym chciał działać.Oczywiście priorytetem było by załatwienie szybko gotówki wpłata/wypłata gdyż widzę że na tym bardzo zależy osobom,pamiętajcie również że nawet jak buk wtopi gdyż wszystkie mecze weszły użytkownikowi to i tak zawsze jakieś grosze zarabia ;) a jeśli na tysiąc osób wygra sporą kaskę tylko 10osób a ok 200 zwykłą to już buk jest na duuuuuuużym plusie.
Dla mnie to czysty zysk na sam początek ok 5tys a to już są dobre pieniądze w dodatku jak koleś jest ogarnięty i zrobi ostrą promocję głównie na Polskę i zajmie się tym ostro to później zwróci mu się to gruuuubo ;)
Nawet jak użytkownicy przegrają a zobaczą że buk jest ok,szybka wypłata,dobry kontakt oraz normalne dogadanie,zobaczy że człowiek od buka jest ogarnięty to zawsze zapamięta na plus buka i nawet jeśli przegra zacznie od nowa za miesiąc.[/b]
W sumie to jesteśmy na forum bukmacherskim i pierwszy pomysł na biznes to powinien być właśnie internetowy buk :p.
Wbrew pozorom to nie jest taka łatwa sprawa jak piszesz. Wątpie, że na początku byś dużo zarabiał o ile w ogóle byś zarabiał ;). Początkowi gracze to zawodowcy, którzy oczyszczą Cię z bonusów. Najlepiej założyć początkowy okres próbny, tzn. wchodzisz i typujesz wirtualnie ;) zawodowiec na pewno by się w to nie bawił tylko jak to określają buki gracz rekreacyjny ???? . Dostalibyśmy ważną statystykę ???? .
Zresztą zrobienie takiej stronki to też sporo zabawy, bo gotowego skryptu chyba się nie znajdzie, a jak już to za spore pieniądze. Pomysł dobry, ale jak mówie dobrze by było założyć okres próbny. Ważna jest też reklama, ale to by się zrobiło. Jest mase for bukmacherskich gdzie można by się zareklamować ???? . To jest biznes, na którym wiadomo, że się zarobi, bo przecież bukmacherzy internetowi istnieją i raczej nie przestaną. Ważne jednak, żeby pierwsi użytkownicy byli graczami rekreacyjnymi :p.
Sport będzie zawsze, więc ten biznes też. Osobiście uważam jednak, że największą kasę buki online zarabiają na kasynach. Na wydarzeniach sportowych mniejsze, aczkolwiek każda niespodzianka wtedy cieszy ???? . Tak jak niedawno dwie przegrane Brazylijczyków po kursie ok 1.10-1.25 musiało każdemu bukowi przynieść spore zyski.
Dobrze by też było gdyby &quot;u nas&quot; nie wygrywali surebetów ;/
 
duda 380

duda

Użytkownik
serce ale pomyśl ile musisz zainwestować na sam początek. Zrobić taką profesjonalną stronę która ładnym wyglądem przyciągnie ludzi nie jest łatwo. Musiałbyś zatrudnić kilku webmasterów, programistów itp. Taka strona powstawała by kilka miesięcy, opłacić ludzi, domenę, serwer, kasa na promocje, bonusy. Trzeba go zarejestrować, żeby działać legalnie. Kapitał trzeba mieć sporawy. Najlepiej wejść z kimś w spółkę żeby rozdzielić koszta.
Pomysł bardzo dobry, Polskiego bukmachera on-line jeszcze nie ma, na początek zrobić sobie dobrą renomę w Polsce, z czasem można dodać inne języki i wejść na rynek światowy. Twój pomysł bardzo mi się podoba, aczkolwiek jest mega trudny do zrealizowania.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Minimalny kapitał początkowy na takiego buka to około 500 tysięcy złotych...musisz być wypłacalny, więc trzeba się zabezpieczyć
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Orientuje się może ktoś ile musiałbym zapłacić cła przy sprowadzaniu 10 bluz o wartości około 250 funtów ? A może bym cła nie zapłacił ?
Jak z tym cłem przy zakupie ubrań jest dokładnie, orientuje się ktoś ?
Niech was nie zmyli funt, sprzedający jest spoza UE a dokładnie z Chin.
Tutaj jest w sumie problem : http://www.biznesforum.pl/podstawowe-pytania-o-import-odziezy-vt22596.html?hilit=paypal
Czyli trzeba latać po jakieś papiery aby coś kupić z Chin ?
 
H 0

hrabia

Użytkownik
????
Witam wszystkich !!!
Tak sobie czytam te wszystki posty i musze powiedziec ze bardzo mi sie podobaja niektore pomysly na swoj biznes.Sam mysle po powrocie do Polski rozkrecic swoj biznesik. Mysle na jakims dobrym pubem lub cos w branzy budowlanej poniewaz tym sie zajmuje obecnie.
Pomysl na dobry pub napewno sie znajdzie, obecnie mieszkam w stanach w chicago i pod samym downtown jest od zarabania barow ktore oczywiscie zwiedzam i podpatruje hehe. Musze powiedziec ze niektore bary tutaj naprawde robia wrazenie a duzo z nich to bary ktore maja polskiego wlasciciela. Oczywiscie plazmy, jakies automaty to podstawa, rozne ciekawe promocje dla klienteli to druga wazna rzecz, dobra reklama ,oze jakies koncerty na zywo jest tysiaze sposobow na przyciagniecie ludzi wiec mysle ze to dobty pomysl. Tutaj z sredni bar wyciaga kilkadziesiat tysiecy bakow za wieczor.
A co do budownictwa to jest to druga rzecz ,ktora mysle ze jest warta zainwestowania , poniewaz w tej branzy zawsze cos sie bedzie dzialo, coraz wiecej ludzi chce mieszkac we wlasnych czterech katach, ci co juz maja chca remontowac, itd. zajmuje sie tym na codzien tutaj w stanach i w branzy nieruchomosci tez mozna wiele rzeczy wdrozyc w Polsce. A jesli ktos ma ochote na jjakies sprowadzanie aut czy innych rzeczy ze stanow to zapraszam chetnych poki jeszcze tutaj jestem. Temat obcykany.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jednym z bardziej opłacalnych biznesów, jest ten transportowy. Niestety tutaj potrzeba wielkich nakładów &quot;na start&quot;, żeby później się dobrze rozkręcić. Samochody dostawcze nie są tanie, ale wydaje mi się że można szybko &quot;nadrobić&quot; włożony budżet pieniężny.
Innym, ale &quot;nielegalnym&quot; biznesem są korepetycje ???? Załóżmy z takiej matematyki. W każdy dzień od pon. do piątku - 5 osób x 1 h - 20 zł od osoby. Czyli: 20:5 = 100 zł &quot;dniówka&quot;. 5:100= 500 zł na tydzień x 4 = 2000 zł (miesiąc). Niestety, tych ludzi trzeba znaleźć, a po drugie do matematyki trzeba mieć &quot;łeb&quot; ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Jednym z bardziej opłacalnych biznesów, jest ten transportowy. Niestety tutaj potrzeba wielkich nakładów &quot;na start&quot;, żeby później się dobrze rozkręcić. Samochody dostawcze nie są tanie, ale wydaje mi się że można szybko &quot;nadrobić&quot; włożony budżet pieniężny.
Innym, ale &quot;nielegalnym&quot; biznesem są korepetycje ???? Załóżmy z takiej matematyki. W każdy dzień od pon. do piątku - 5 osób x 1 h - 20 zł od osoby. Czyli: 20:5 = 100 zł &quot;dniówka&quot;. 5:100= 500 zł na tydzień x 4 = 2000 zł (miesiąc). Niestety, tych ludzi trzeba znaleźć, a po drugie do matematyki trzeba mieć &quot;łeb&quot; ????
20zł od osoby? no moze uczen liceum/student to tak. tylko duzo ludzi woli zaplacic 40/50 zł i isc do nauczyciela dobrego po matmie ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja też się zastanawiałem ile otrzeba na start aby zająć się utylizacją azbestu metodą mikrofal, nie wiem też kto posiada patent. Kasy na tym by było ze szok, takiej firmy w Polsce nie ma, a azbestu to u nas jest hoho i jeszcze trochę.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ojciec planuje rozkrecic biznes transportowy , dokaldnie samochody z &quot;chlodnia&quot; i pytla sie samochod okolo 170 tys. , ma kumpla z tego samego miasta ktory otworzyl 2 miesiace temu ten biznes i miesiecznie na jednej ciezarowce maja 10tys+ rata za samochod.
 
hamas 0

hamas

Użytkownik
Hmmmm bardzo ciekawy temat, ale powiem wam, ze wiekszosc z was od poczatku chcialaby dysponowac sporo gotowka.... Ja juz mam wlasny biznes a mianowicie pub. Dorobile sie $$ zeby go otworzyc poprez pracowanie gdzie popadnie i sprzedaz koszulek. Sprowadzalem ze stanow koszulki po sztuce 40zl, na allegro szly czasami po 112 zl wiec przebicie spore bylo. Zarabialem rowniez na &quot;opylaniu&quot; fajek z Ukrainy na 100 kartonach szlugach mialem 4500zl zarobku raz na miecha tyle szlo wiec rachunek prosty ile mozna w miesioac wycignac....

Moja rada nie pchajcie sie od razu w &quot;gleboka&quot; wode, znajdzie stale zrodlo dochodu + kombinowanie (lewe interesy) i kasa sie na pewno pojawi. Ewentualnie kredyty, ale to juz wyzszy poziom....

Pozdrawiam H :spokodfhgfh:
 
midel 189

midel

Użytkownik
20zł od osoby? no moze uczen liceum/student to tak. tylko duzo ludzi woli zaplacic 40/50 zł i isc do nauczyciela dobrego po matmie ;)
Możesz mi wierzyć albo nie, ale w Liceach np. w mojej klasie (mat-fiz) jest wiele osób, które lepiej wytłumaczą i zrobią trudniejsze zadania niż niektórzy matematycy uczący w gimnazjach czy technikach
 
Do góry Bottom