>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Własny interes/biznes

G 0

gangster

Użytkownik
A co myślicie o taki biznesie... kupujemy na allegro palety ze sprzętem RTV i AGD i sprzedajemu to np. na allegro.
Tu adres stronki http://www.allegro.pl/item477499577_palety_mix_rtv_agd_elektronika_100_zysku_24h.html

Moze ktoś juz zajmował sie takim czymś? A moze ktoś coś bliżej słyszał o tym? moi zdaniem moze byc to niezły pomysł na zarobienie jakiegoś &quot;grosza&quot;.

Czekam na wasze opinie co o tym sadzicie bo bardzo mnie to zainteresowało i myśle nad kupnem własnie takiej palety.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Z tymi paletami to wygląda wszystko pięknie ale ciekawe ile procent tego sprzętu działa, nie dają gwarancji więc w razie kłopotów nawet nie ma gdzie się z tym zgłosić.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
sa to returny czyli zwroty wiec z zalozenia cos z nimi jest nie tak, nie mowie ze wszystkie nie dzialaja ale maja jakies mniejsze lub wieksze wady
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
sa to returny czyli zwroty wiec z zalozenia cos z nimi jest nie tak, nie mowie ze wszystkie nie dzialaja ale maja jakies mniejsze lub wieksze wady
Nie zawsze tak musi być, często są to po prostu nadwyżki sklepowe bądź zakończone promocje na dany produkt, rzadko zdarza się, żeby na takiej palecie coś nie działało.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Sprzęt zawarty na paletach to głównie; nadwyżki sklepowe, leżaki magazynowe, sprzęt z ekspozycji sklepowej i zwroty klienta.

wiec roznie mozna trafic ????

edit:
jednak to gowno jest :]
na ich stronce jest ze paleta 1200 plus 180 wysylka czyli 1380 a tutaj niby 1500 + wysylka, w starych aukcjach znalazlem za 1190zl wiec roznie bywa a paleta niby jedna ;p pozatym czytajac komentarze to raczej dobre to nie jest jak ludzie pisza ze sprzet stary, albo ze z calej palety 3 rzeczy dzialaja..
wiec chyba zalezy od szczescia jak sie trafi..
 
massive 0

massive

Użytkownik
Wy wierzycie że jak Polacy na coś położą łapę to to nie będzie przebrane. Możliwe że warto takie coś kupić, ale bezpośrednio z Niemiec.
 
M 0

macgywer9

Użytkownik
Tak czytam o tych paletach i w sumie może dobry byłby z tego intersik. Dajmy na to,że z tej całej palety działa plazma, mikrofala aparat i coś tam jeszcze i już nie jesteśmy do tyłu.A nie wydaje mi się,żeby ze 100 produktów wszystkie były sprawne w 100%. Ciekawe jak to jest naprawdę. Sam jestem zainteresowany kupnem takiej palety. Tylko obawiam się takiej rzeczy,żeby nie okazało się,że te produkty są uszkodzone i nie naprawialne albo rzeczywista wartość takiej palety okaże się mniejsza jak suma jaką zapłaciliśmy za paletę. Bo jak zamówię bez uprzedniego obejrzenia palety to nawalą tam pilocików uniwersalnych, myszek, podkładek i cholera wie czego jeszcze, drobnicy he he. Może ktoś coś wie na ten temat więcej?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
macgywer9 czytales mojego posta? pisze tam o komentarzach ludzi ktorzy juz kupili - o ile kupili a nie byli to znajomi kupujacego aby podbic konto w gore z komentarzami..
babka trafila 3dzialajace rzeczy na cala palete to troche malo...
 
V 256

vernix

Użytkownik
Wy wierzycie że jak Polacy na coś położą łapę to to nie będzie przebrane. Możliwe że warto takie coś kupić, ale bezpośrednio z Niemiec.
Zgadzam się z przedmówcą. Jestem więcej niż pewny, że jest wybierany z tego sprzęt działający lub z małymi usterkami technicznymi, a do takiej palety wrzucą ze dwa, góra trzy rzeczy, które działają, tak aby coś na tym wyjść i dać pozytyw na allegro. Sami pewnie do małych sklepów wstawiają ten sprzęt :-D
Dla elektronika taka palety może i będzie miała jakąś wartość, bo zna się on na sprzęcie i wie ile będzie kosztowała taka naprawa, ale dla osób nie mających zielonego pojęcia o elektronice, odradzałbym tego typu &quot;interesy&quot; ????
 
M 0

macgywer9

Użytkownik
Jakbym wiedział,że mi się opłaci to bym wziął ale pewnie jest tak jak piszecie. Ze trzy rzeczy działają a reszta to bubel. Co mi z plazmy jak jest do dupy? A działające rzeczy to pewnie suszarka warta 15zł pilot &quot;uniwersalny&quot; który działa na jeden model telewizora he he , i jeszcze jakiś tani drobiazg. Musiałbym jechać każdy przedmiot obejrzeć i przetestować to wtedy byłoby wiadomo co się bierze a nie kota w worku. W Polsce to trochę nie możliwe żeby takie coś było. He he. Może trafia się paleta dobra ale to pewnie jedna na 100 ;D.
 
S 11

support75

Użytkownik
Musiałbym jechać każdy przedmiot obejrzeć i przetestować to wtedy byłoby wiadomo co się bierze a nie kota w worku.
gdyby byla taka mozliwosc to wtedy taka paleta kosztowala by 10 000 zł a nie 1500 zł.
Cena jest taka wlasnie z tego powodu ze nie ma mozliwosci testowania.
pamietajcie - kto nie ryzykuje ten nie ma!
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Tak ale znajać naszą polską mentalność to te produkty były już z 10 razy przebrane i to co zostało to wrzucili na palety.
 
M 0

macgywer9

Użytkownik
A co sądzicie o takiej palecie ze sprzętem na której jest duży towar np lodówka, pralka, tv i jest możliwość sprawdzenia tej rzeczy czy działa a ponoć działa.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Jeśli ktoś chce zakupić taką paletę to wystarczy poczytać komentarze jak ktoś wcześniej pisał przytaczam pare:
nie polecam tego allegrowicza sprzęt jest stary i bardzo zniszczony gdy włożyłam wtyczke do kontaktu to korki mi wysadziło dużo dają nie potrzebnych rzeczy , tylko na zdjęciu ładnie wygląda na złom się to tylko nadaje NIE POLECAM !!!!

towar doszedł bardzo szybko jednak3rzeczy z całej palety działały!!! to przegięcie !lsd oczywiście też nie działa ,mikrofale zardzewiałe nadające sie na złom,wielki i ciężki aparat do kawy co zajmował 3/4palety-POPSUTY NIE POLECAM!!!!!!
Dostawa w porządku dobrze zabezpieczony towar, ale w aukcji czytamy, że sztuk jest od 100 do 200 niestety moja paleta miała tylko niecałe 90 szt,z czego w jednym z pudełek od maszynki do golenia było samo etui nie było maszynki.stąd neutralny

Sama tranzakcja ok lecz poza tym towar Rtv - Agd na palecie to straszny badziew - zbieranina rzeczy praktycznie z ostatniego dziesięciolecia w której każda ma mniejszą lub większa usterke - nie warte tych pieniędzy

Itd itd, a odpowiedzi od sprzedawcy typu Pan wiedział co kupował towar zgodny z opisem.
Pic na wodę, na 100 jest to sortowany towar jestem tego pewny
 
M 0

macgywer9

Użytkownik
A co sądzicie o produkcji? Myślę,że dobry interes może być z produkcji jakiegoś towaru. Tylko,że trochę to kosztuje z pewnością. Myślałem o produkcji materiałów budowlanych albo chociaż kostki brukowej. Tylko ciekawe jak to jest z tymi certyfikatami. Wiem,że nie jest to tania inwestycja ale jeżeli wszystko poszłoby w miarę sprawnie to zysk byłby z tego spory. Zapotrzebowanie jest na takie towary a obecni producenci nie wyrabiają się z produkcją. Drugie co wymyśliłem ale to byłoby chyba bardziej skomplikowane, to zakład przetwórstwa mięsnego z królika. W Polsce nie ma dużo takich zakładów a na Mazurach wogóle. Mięso z królika jest dobre i przetwory z niego zrobione. Ceny mięsa króliczego w sklepach jest drogie jak zauważyłem. W skupach płacą za kilo żywca, około 3-4zł za kilo. Różnie to bywa. Mając taki zakład można było by zarobić nie tylko na mięsie, ale i na skórce. Jeżeli byłby na to spory zbyt to myślę,że dobry byłby to interes. Co o tym wszystkim sądzicie? Na pewno są to duże koszta ale być może duży interes ;D
 
V 256

vernix

Użytkownik
Pierwszy pomysł jest ciekawy, choć polecałbym otworzenie takiej firmy w pobliżu (do 50km) od wydobycia piasku, żwiru itp. kruszyw; co więcej w pobliżu musiałaby być również cementownia, a cała firma powinna działać na obszarze, gdzie nie ma aż tak dużej konkurencji (np. u mnie w okolicach jest wydobycie w/w kruszywa, jest też cementownia, ale jest tyle nagromadzonych firm specjalizujących się w tego typu produkcji, że nowo-powstałym będzie bardzo trudno zaistnieć na rynku, choćby znany na całą Polskę i Europę Wschodnią - Jadar). Drugą rzeczą jest duży nakład pieniężny na tego typu działalność, który może dojść, w przypadku małych firm zatrudniających do 10 pracowników, do ok. 1mln złotych. Certyfikaty jakościowe również nie mało kosztują, co prawda można obejść się bez większości z nich, ale potencjalnymi odbiorcami będą nie firmy deweloperskie, ale osoby fizyczne budujące własny dom, co w przyszłości nie przyniesie znacznych zysków. Co więcej dobra tutaj byłaby znajomość fachu budowlanego, no i konieczny będzie marketing. To tak po krótce ???? Dochodzi to tego jeszcze szereg czynników ekonomicznych i koniunkturalnych.

Drugi pomysł moim zdaniem też jest przyzwoity, ale nie wiem czy jest, aż tak duże zapotrzebowanie na królicze mięso; sam przecież napisałeś, że na skupie płacą ok. 3-4zł/kg. Cena w sklepach to zupełnie inna bajka, ponieważ pomiędzy producentem a odbiorcą jest dłuższy łańcuszek pośredników, chyba, że otworzyłoby się kilka sklepów w większych miastach, ale nie należałoby się ograniczać tylko do mięsa króliczego. Kto może powiedzieć, że je królicze mięso codziennie lub choć raz w tygodniu? Pewnie bardzo mała grupa osób. Zazwyczaj się jada wołowinę lub wieprzowinę. No i też dochodzi tutaj marketing, poważne zyski można by notować dopiero po kilku latach, gdy firma wypracuje sobie markę.

To takie skromne moje przemyślenia na temat Twojego posta ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A co sądzicie o produkcji? Myślę,że dobry interes może być z produkcji jakiegoś towaru. Tylko,że trochę to kosztuje z pewnością. Myślałem o produkcji materiałów budowlanych albo chociaż kostki brukowej. Tylko ciekawe jak to jest z tymi certyfikatami. Wiem,że nie jest to tania inwestycja ale jeżeli wszystko poszłoby w miarę sprawnie to zysk byłby z tego spory. Zapotrzebowanie jest na takie towary a obecni producenci nie wyrabiają się z produkcją. Drugie co wymyśliłem ale to byłoby chyba bardziej skomplikowane, to zakład przetwórstwa mięsnego z królika. W Polsce nie ma dużo takich zakładów a na Mazurach wogóle. Mięso z królika jest dobre i przetwory z niego zrobione. Ceny mięsa króliczego w sklepach jest drogie jak zauważyłem. W skupach płacą za kilo żywca, około 3-4zł za kilo. Różnie to bywa. Mając taki zakład można było by zarobić nie tylko na mięsie, ale i na skórce. Jeżeli byłby na to spory zbyt to myślę,że dobry byłby to interes. Co o tym wszystkim sądzicie? Na pewno są to duże koszta ale być może duży interes ;D
mylisz sie w tym zdaniu, z tego co ja sie orientuje to branza budowlana przystopowala, boom wlasnie przeminal i prognozy nie sa najlepsze, o ile wieksze firmy moga liczyc na kontrakty panstwowe przynajmniej do 2012r to mniejsze i mniej znane firmy obecne na rynku musza zaczac zaciskac pasa, a wchodzaca nowa firma na rynek problemy bedzie miala jeszcze wieksze..pozniej sie wszystko unormuje i pozostanie tyle firm co przed boomem budowlanym (znacznie mniej niz jest ich obecnie) bo tylko na tyle bedzie zapotrzebowanie, i rzecza jasna jest ze zostana najlepsze firmy, czyli takie ktore maja najwiecej zaufania u klijenta a takie zaufanie buduje sie dlugo dlatego moim zdaniem na dzien dzisiejszy pomysl jest gora sredni
 
S 11

support75

Użytkownik
Drugie co wymyśliłem ale to byłoby chyba bardziej skomplikowane, to zakład przetwórstwa mięsnego z królika. W Polsce nie ma dużo takich zakładów a na Mazurach wogóle. Mięso z królika jest dobre i przetwory z niego zrobione. Ceny mięsa króliczego w sklepach jest drogie jak zauważyłem. W skupach płacą za kilo żywca, około 3-4zł za kilo. Różnie to bywa. Mając taki zakład można było by zarobić nie tylko na mięsie, ale i na skórce. Jeżeli byłby na to spory zbyt to myślę,że dobry byłby to interes. Co o tym wszystkim sądzicie? Na pewno są to duże koszta ale być może duży interes ;D
branza jest mi obca, ale pierwsze co przyszlo mi do glowy dlaczeo zaklady gdzie sa swinie, kurczaki itp nie wprowadza tez krolika ? przeciez dla nich to chyba nie az taki duzy problem ?
Druga sprawa, moze dlatego jest tego tak malo bo z samych krolikow sie nie utrzymasz, beda Ci potrzebne tez swinie, kurczaki ?
 
Do góry Bottom