>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIII kolejka PGE Ekstraligi oraz dwa zaległe mecze z VI kolejki

Status
Zamknięty.
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
To na Fortunie?za cholere nie widzialem takiego zakladu a uwierz mi tez bym w to wszedl...a tak zostal mi trafiony Lindbaeck za 1 bieg po kursie 4.18 na pocieszenie😉😉
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
A adams235 w sumie racja, jedno z drugim praktycznie się pokrywało. A ja sprawdziłem. Rano postawiłem wygraną Lindbaecka za Smykiem za 2.89, a Ty za ponad 4. :rolleyes:
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
To tylko gra i zabawa,nie da się zawsze wygrywać,jeszcze Leszno może się spasować z torem
Hehehe i chyba na plus Tonio,no chyba że złapie 1 pkt w nominowanych,choć wątpię że będzie w nich jechał,ogólnie tylko w tym pierwszym biegu się popisał,a kolejne biegi to tak jak miało być
Post automatycznie złączony:

Hehehe i chyba na plus Tonio,no chyba że złapie 1 pkt w nominowanych,choć wątpię że będzie w nich jechał,ogólnie tylko w tym pierwszym biegu się popisał,a kolejne biegi to tak jak miało być
Dobra dziś na plus,choć z lekkim fartem,jutro mamy finał SEC i z rana trzeba coś wyczarować,bo kursy szybko spadają
 
Ostatnia edycja:
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Na nitek sie nastawiamy na SEC , trzeba to dobrze pomyśleć. Wczoraj do 4 rundy w złotym kasku miałem pieniadze , ostatnia runda i wszystko o 180 na odwrot
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Na nitek sie nastawiamy na SEC , trzeba to dobrze pomyśleć. Wczoraj do 4 rundy w złotym kasku miałem pieniadze , ostatnia runda i wszystko o 180 na odwrot
Jakieś pary typu Bellego-Huckenbeck lub Milik powinny być,przy kursach 1.5 do wzięcia,Francuz fajnie śmiga ostatnio,nie wiem tylko jakie pola dobrze jadą w Toruniu,ktoś wie czy zewnętrzne czy raczej przy kredzie?
Post automatycznie złączony:

Jakieś pary typu Bellego-Huckenbeck lub Milik powinny być,przy kursach 1.5 do wzięcia,Francuz fajnie śmiga ostatnio,nie wiem tylko jakie pola dobrze jadą w Toruniu,ktoś wie czy zewnętrzne czy raczej przy kredzie?
Sts już ma pełną ofertę,a więc 2-3 godzinki mam z głowy
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Nie widze nigdzie linii na Logaczowa,chcialem grac Lindgrena ale over 9.5 po kursie 1.57 to deczko malo wiec sprobóje cos innego:
Lambert under 11.5 sts kurs 1.75
Wiem wiem Lambo na fali...ale no wlasnie czy jest w stanie utrzymac caly czas taki poziom licze ze nie...bardzo trudny 1 jego wyscig...no i ma z kim przegrywac,zreszta moze przywiezc 12 lub 14 pkt ale w 6lub7 startach a na sts liczymy pierwsze 5 wiec ja wejde w to grubo zobaczymy z jakim skutkiem😉GŁADKO😊😊
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 762

Dornfelder

Użytkownik
Tak na szybko:

ROW Rybnik - Włókniarz Częstochowa (-12,5) 2 @1,75 eWinner
Nie ma co kombinować, dosyć przyjemny kurs. Ten mecz wygląda raczej Lambert vs Częstochowa, a dzisiaj akurat Lambert ma z kim przegrywać. Madsen, Doyle, Lindgren - cała ta trójka to wielcy kandydaci do dwucyfrowych zdobyczy. Do tego dochodzi bardzo szybki w tym sezonie Przedpełski.

Do jakiegoś dubelka można śmiało dołożyć:
Bieg juniorski (1x2) 2 @1,45 iforBET
Tudzież, Nowacki vs Miśkowiak, Świdnicki. Juniorska para Włókniarza, która w tym sezonie jeździ bardzo fajnie robiąc punkty na zdecydowanie mocniejszych nazwiskach kontra najgorsza para juniorska w lidze. Nie widzę innego rozwiązania niż zwycięstwo w biegu drugim dla Częstochowy.

Może potem jeszcze coś dołożę.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Pięknie rozmyliście temat. Mam na myśli kilka postów na początku tej strony, nie te dotyczące meczów Ekstraligi. Czy to jest miejsce na gadanie sobie o tym kto co wygrał na SEC? Panowie no trzymajmy jakiś porządek... Nie chcę dawać ostrzeżeń itd. Od rozmów, luźnych dyskusji jest TEN temat, a nie ten w którym właśnie jesteśmy.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Trochę mnie zaskoczyły ostatnie mecze muszę przyznać. Na dzisiaj widzę perełkę.
Woryna - Miedziński 2 @2,15 iforbet

Dla mnie faworytem w tym h2h Miedziak, chyba że postanowi jakiegoś dzwona zaliczyć. Już w dwóch ostatnich meczach był lepszy, nie wiadomo czemu Woryna dostał z Wrocławiem piąty start, jak on po 3 był ewidentnie do zmiany (znaczy wiadomo, nie za bardzo kto miał za niego jechać). W Rybniku ostatnio też 7-5 dla Miedziaka. Jedyny argument za Woryną to wczorajszy występ w SEC, ale nie brałbym tego za jakąś obiektywną miarę.
 
Ostatnia edycja:
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Wracamy zatem do tematu i dzisiejszego spotkania Rybnika z Częstochową.
Wpadło mi w oko coś takiego:

Kto lepszy (w h2h w ewinner liczą się wszystkie starty.):
Milik v Miśkowiak - Miśkowiak +1.5 @2 ewinner

Junior gości w dobrej formie, często wygrywa biegi juniorskie no i prezentuje świetną średnią wyjazdową na poziomie 2 pkt na bieg w tym sezonie. Milik nadal bez formy, naciąłem się na niego wczoraj, gdy myślałem, że jeździ już nieco lepiej i przegrał batalię w parze z Ljungiem. Milik na swoim torze przywozi średnio 1.4 punktu w tym sezonie. Dzisiejsze biegi trudne, najłatwiejszy chyba będzie dla niego bieg nr 6 z Holtą, Doyle'm i Tudzieżem, jednak tu też będzie ciężko o 3 pkt.
Swój typ opieram głównie na tym że widzę Miśkowiaka jako faworyta biegu juniorskiego i ew. uda się przywieźć jeszcze jedną bądź dwie jedynki w pozostałych dwóch biegach. Jeśli chodzi o Milika to po cichu liczę na zastąpienie go przez rezerwę taktyczną, ale nawet bez tego, w swoich 5ciu biegach widzę go na poziomie 4-5 punktów. Dodając do tego handicap +1.5 dla Miśkowiaka uważam, że młodzieżowiec z Częstochowy zapisze dziś na swoim koncie większą liczbę punktów.

I drugi wydaje mi się ciekawy typ na to spotkanie pochodzi z forbet-a:

Która para lepsza:
Lambert i Woryna v Madsen i Przedpełski - 2 @2.15

Typ tak trochę "na oko" z nadzieją na słabego Worynę, ale też podpieram się statystykami:
W Rybniku Woryna robi średnio (indywidualnie) 1.333 pkt/bieg, Lambo 2.083, razem daje nam to 3.416,
Częstochowianie na wyjazdach natomiast prezentują się tak: Madsen 2.8, Przedpełski 1.8 co łącznie daje aż 4.6

Spora różnica i dobry kurs zachęciły mnie do zagrania tego wydarzenia. Poproszę też ewinnera o dodanie takiego zakładu, obserwujcie, może się pojawi.
 
Ostatnia edycja:
B 38K

bosky

Użytkownik
Lambert -1.5 - Madsen 2 2,00 iforbet

Taki typ ode mnie na dzisiaj. Powodow jest w zasadzie kilka, ale zacznijmy od tego najbardziej oczywistego. Madsen wczoraj po raz kolejny dal sobie zabrac sprzed nosa miedzynarodowe trofeum, w dodatku po niezlych zawodach i znow w Toruniu. Po wygranej Zmarzlika szczerze gratulowal, ale pozniej w mediach spolecznosciowych bylo widac, ze za bardzo sie z ta porazka nie pogodzil. Wczorajsza przegrana tez na pewno nie zostala przelknieta lekko. Okazja do rewanzu idealna, bo przyjezdza z Wlokniarzem na domowy tor Lamberta, ktory z kolei moze miec syndrom 'dzien po GP', wiadomo, bylo bardzo duze skupienie na dniu wczorajszym, jest sukces, a teraz powietrze zeszlo. Na pewno wplyw na to moze miec rowniez postawa calej druzyny ROWu w tym sezonie i fakt, ze nie ma przesadnej spinki.

Widac to rowniez po postawie Lecha Kedziory, ktory ostatnio przed meczem zapowiadal start Lamberta tylko w 5 wyscigach. Nawet jesli jednak pojedzie w 7, to ma z kim przegrywac, bo w zasadzie w kazdym biegu bedzie mial solidnych rywali.

Odniose sie przy okazji do slow z innego tematu - Madsen jest chory albo kontuzjowany juz od ponad roku, wiecznie czuje sie zle, a mimo tego wygrywa. Zobaczymy kto ma racje za kilka godzin, ale osobiscie uwazam, ze to moze byc najgorszy mecz Lamberta w sezonie.
 
Ostatnia edycja:
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Mam trochę odmienne zdanie na temat potencjalnej dyspozycji Vacka Milika w tym meczu i osobiście zagrałem jego over 5,5 pkt. Oczywista oczywistość, że Czech nie odjeżdża póki co wielkiego sezonu, ale u siebie (poza meczem z Lesznem) coś tam przywozi: 8 pkt przeciwko Zielonce, 8 pkt przeciwko Gorzowowi i tylko 3 pkt przeciwko Lesznu, ale tam jechał w parze z Miedziakiem, a nie Szczepaniakiem, jak w przypadku dwóch poprzednich spotkań, co miało spore znaczenie, a i wiadomo jaką machiną dysponuje Unia. Vacek dzisiaj jedzie spod 5 i w dwóch pierwszych biegach trafia na Norwega z polskim paszportem, czyli Ryszka Holtańskiego, który również nic specjalnego nie pokazuje w tym sezonie. Drugi i trzeci start Milik ma w parze z jednym rybnickich juniorów, czyli teoretycznie punkt za darmo, więc naprawdę jestem dobrej myśli jeśli chodzi o ten typ.

V. Milik (RYB) poniżej/powyżej 5.5 punktów (liczy się pierwszych 5 startów)
Powyżej 5.5 punktów # 1,87 betfan
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
E: Chłopaki wczoraj chyba nieźle pobalowali, ale jest na plus 😉

Lambert wczoraj wygrał SEC i zeszło z niego powietrze? Panowie trochę więcej powagi, moim zdaniem będzie wprost przeciwnie i przywiezie kilka trójek dzisiaj. Madsen też w jakiejś super formie nie jest, a Lambo ma szansę pojechać 7 biegów na własnym torze. Dla mnie Lambert >Madsen @1.7 betsafe to fajny prezent (liczą się wszystkie starty) i chętnie to pobiorę.
 
Ostatnia edycja:
M 203

__macieq__

Użytkownik
Patrząc na poprzednie wpisy - nie będę tu oryginalny bo z większością się zgadzam i idę w kierunku gości.
Jak zobaczyłem u ruskiego -14,5 po 1.8 czy -12,5 po 1.6....podobne linie były w meczu Unii z Falubazem. Nieco nietrafione moim zdaniem.
Rybnik nie wyszedł w tym sezonie z 36 punktów w meczu i to głównie dzięki Lambertowi. Dzisiaj też jadą z jednym z pretendentów ligi - nie widzę powodu aby miało się coś odmienić.
Miedziński, Milik, Woryna coś szarpią ale oprócz meczu z Falubazem gdzie Woryna miał 12 punktów - to w pozostałych spotkaniach ciężko znaleźć 3 punkty biegowe przy tych nazwiskach o zbliżeniu się do dwócyfrówki meczowej nie wspomnę.
Para juniorów nie daje wsparcia, do taktycznych w zasadzie tylko Lambert ale i on ma z kim przegrywać

Leszno miało tu +22 i spodziewam się podobnej różnicy.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Patrząc na poprzednie wpisy - nie będę tu oryginalny bo z większością się zgadzam i idę w kierunku gości.
Jak zobaczyłem u ruskiego -14,5 po 1.8 czy -12,5 po 1.6....podobne linie były w meczu Unii z Falubazem. Nieco nietrafione moim zdaniem.
Rybnik nie wyszedł w tym sezonie z 36 punktów w meczu i to głównie dzięki Lambertowi. Dzisiaj też jadą z jednym z pretendentów ligi - nie widzę powodu aby miało się coś odmienić.
Miedziński, Milik, Woryna coś szarpią ale oprócz meczu z Falubazem gdzie Woryna miał 12 punktów - to w pozostałych spotkaniach ciężko znaleźć 3 punkty biegowe przy tych nazwiskach o zbliżeniu się do dwócyfrówki meczowej nie wspomnę.
Para juniorów nie daje wsparcia, do taktycznych w zasadzie tylko Lambert ale i on ma z kim przegrywać

Leszno miało tu +22 i spodziewam się podobnej różnicy.
wszystko fajnie ,ale weź po uwagę kilka innych czynników np- Doyle,holta,fredka nie ścigali się już chyba przeszło 2 tygodnie ,madsen mocno przeziębiony.U gospodarzy -lambert ,woryna ,miedziński jadą regularnie czy to w sec ,czy w 1 lidze miedziak ,a woryna jeszcze oprócz sec zalicza złoty kask.To może mieć przełożenie jakieś i cień szansy dla gospodarzy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom