>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIII kolejka PGE Ekstraligi oraz dwa zaległe mecze z VI kolejki

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Szczepaniak za Milika, Batchelor za Łogaczowa... przede wszystkim ta druga zmiana nie wygląda moim zdaniem dobrze dla Rybnika. Tu znowu może skończyć się pogromem.
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Czy dzisiaj w ekipie z Rybnika również będzie stosowane ZZ za Lebiedieva? Ma ktoś jakieś informacje?

Nie wydaje wam się że +16,5 na Gorzów to dobra opcja? Jest Zmarzlik jest Holder , Kasprzak też coś przywiezie. Do tego Thomsen i już mi się wydaje że ten handicap może wystarczyć.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
nie mogą z tego co wiem juz stosować z/z
Post automatycznie złączony:

Czy dzisiaj w ekipie z Rybnika również będzie stosowane ZZ za Lebiedieva? Ma ktoś jakieś informacje?

Nie wydaje wam się że +16,5 na Gorzów to dobra opcja? Jest Zmarzlik jest Holder , Kasprzak też coś przywiezie. Do tego Thomsen i już mi się wydaje że ten handicap może wystarczyć.
mi się wydaje ,że to bardzo dobra opcja
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Miedzinski - Woryna 2@1,5(n) forbet

Kurs nie powala , ale do ako jak najbardziej.
Za Kacprem przemawia forma, Miedziak to średniak, liczą się tutaj wszystkie biegi więc stawiam ze Woryna bedzie jechac jakas RZ , RT + nominowane i to powinno spokojnie wystarczyć

Lindsey over 5,5 @1,75 Forbet ⛔

Lindsey- Thomsen 1 @2,1 etoto⛔
Opisane wyżej, Thomsen poobijany to moze wpłynąć na jego występ, jak go cos będzie bolało moze byc zmieniany

2x ze Smykiem, 1x Pawlicki , 1x Emil
Ostatnio młody w formie 7,9 pkt u siebie co wyglada optymistycznie


Czekam na kursy na KK ostatnie 3 lata 8,9,12 do tego dlugo jezdzil w Unii
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
akurrat jak zagralem to przeczytalem ale licze po cichu ze Leszno tez bedzie testować a jadacy na pozarcie Gorzów bedzie jechal z mniejszym stresem i licze po cichu ze handi zlapie bo Bartek nie doposci do blamazu

Unia Leszno - Stal Gorzów

Handicap: 2 18.5
1.84


Mecz w Zielonej bym poszedł w handi Rybnik 24 jak ktos taki ma
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj 2 mecze typy

Szczepaniak mniej 4.5 kurs 1.45 no sorki ale Szczepan jest zawodnikiem na 1 ligę dzisiaj z kim na zdobyć te 5 pkt wczoraj ładnie walczył tylko że Częstochowa słabo jechała i coś wydaje mi się że może pojechać 2 biegi i zjazd bo Lambert będzie musiał kogoś zastępować

Kasprzak więcej 5.5 1.70 sts KK jedzie u siebie może.jest w słabiej formie ale na Leszno się spina zna tor więc 6 pkt powinien przywieź w 5 biegach
 
Ostatnia edycja:
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Też chciałem zagrać Kasprzaka, ale sprawdziłem, że ma dość ciężkie biegi, więc na razie odpuściłem.
KK, Sajfutdinov, Woźniak, Smektała
Pawlicki, Iversen, Kubera, KK
Sajfutdinov, KK, Kolodziej, Iversen
Lidsey, Zmarzlik, Sajfutdinov, KK.

3 biegi z Sajfutdinovem, raz ze Zmarzlikiem w parze. Moim zdaniem będzie miał ciężko, bo u siebie Smektała, Kubera, Kołodziej czy nawet Lidsey są w stanie z KK wygrać. Linia dość niska, ale zdradliwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
K 69

koltunski

Użytkownik
M.J. Jensen - K. Woryna 2 1.6 sts
Wydaje mi się ze po wczorajszym meczu woryna się odbudował i może wkoncu zacząć dobrze punktować. Jensen początek sezonu bez formy. Co myślicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ja zlapalem Szczepaniaka po kursie 1.6 sts under 4.5
Ale lepszy typ dla mnie:
Woźniak over 3.5 sts kurs 1.75 to mam w dublu z pedersen 2 liga under 10.5
Udalo sie Lindbaeckowi wiec moze Wozniakowi zaryzykuje...moze w koncu odpali chlopak
Smektala under 8.5 sts kurs 2

Dudek over 10.5 sts kurs 1.7...defekty kuzwa

Lambert konsekwentnie probuje under 9.5 kurs 1.8 sts wczoraj weszlo moze dzis tez...nie ma ZZ wiec w dowolnym momencie moze wskakiwac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
Q 11,4K

quatr0

Użytkownik
Słuchajcie, wiem, że ogólnie to co napiszę zostanie wyśmiane bo szanse na to są tak małe, że potrzeba mikroskopu, żeby je dostrzec, ale... kursy są tak cudowne, że postawiłem ten kupon za 2 złote. Może być jakaś taśma, defekt, wykluczenia, wypadek - nigdy nie wiadomo. 2 złote to nie fortuna a można wygrać prawie 1400.

Taki oto dubel z eWinner na biegi juniorskie:
Falubaz - ROW 2 @ 45,00
Leszno - Gorzów 2 @17,50

ako @787,50

Co do przemyślanego dubelka, również z eWinner to:
Protasiewicz over 9,5 @ 1,52
Bartosz Zmarzlik najwięcej punktów meczu (liczą się wszystkie starty) @ 1,82

Krótka analiza. Protasiewicz u siebie w większości meczów ligowych robił około 10 punktów, tym razem ma jednak naprawdę łatwe biegi i obstawiam, że zrobi około 12 punktów w całych zawodach.
Bartosz Zmarzlik ostatnio jest w takiej formie do jakiej nas przyzwyczaił w ostatnich sezonach. Widać, że w końcu doszedł do porozumienia ze sprzętem. Po ostatnim meczu Unii z Falubazem nawet liderzy zawodzili, w sumie z wyjątkiem Emila który pojechał na 11+2 zaliczając tylko jedną małą wpadkę przyjeżdżając w swoim pierwszym wyścigu na 3 miejscu. Na korzyść Zmarzlika przemawia to, że może być najlepszy w takiej samej ilości startów a jestem przekonany, że jak Gorzów będzie odstawał - a raczej będzie - to na pewno Chomski puści Bartka jako taktyczną i wtedy będzie miał 6 startów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Słuchajcie, wiem, że ogólnie to co napiszę zostanie wyśmiane bo szanse na to są tak małe, że potrzeba mikroskopu, żeby je dostrzec, ale... kursy są tak cudowne, że postawiłem ten kupon za 2 złote. Może być jakaś taśma, defekt, wykluczenia, wypadek - nigdy nie wiadomo. 2 złote to nie fortuna a można wygrać prawie 1400.

Taki oto dubel z eWinner na biegi juniorskie:
Falubaz - ROW 2 @ 45,00
Leszno - Gorzów 2 @17,50

ako @787,50

Co do przemyślanego dubelka, również z eWinner to:
Protasiewicz over 9,5 @ 1,52
Bartosz Zmarzlik najwięcej punktów meczu (liczą się wszystkie starty) @ 1,82

Krótka analiza. Protasiewicz u siebie w większości meczów ligowych robił około 10 punktów, tym razem ma jednak naprawdę łatwe biegi i obstawiam, że zrobi około 12 punktów w całych zawodach.
Bartosz Zmarzlik ostatnio jest w takiej formie do jakiej nas przyzwyczaił w ostatnich sezonach. Widać, że w końcu doszedł do porozumienia ze sprzętem. Po ostatnim meczu Unii z Falubazem nawet liderzy zawodzili, w sumie z wyjątkiem Emila który pojechał na 11+2 zaliczając tylko jedną małą wpadkę przyjeżdżając w swoim pierwszym wyścigu na 3 miejscu. Na korzyść Zmarzlika przemawia to, że może być najlepszy w takiej samej ilości startów a jestem przekonany, że jak Gorzów będzie odstawał - a raczej będzie - to na pewno Chomski puści Bartka jako taktyczną i wtedy będzie miał 6 startów.
Jeśli wierzysz w takie rzeczy to tylko na singlach. No i raczej nie w tych meczach. :)
 
Q 11,4K

quatr0

Użytkownik
Jeśli wierzysz w takie rzeczy to tylko na singlach. No i raczej nie w tych meczach. :)
Rodzyn, to nie tak, że wierzę. Nie wierzę. Ale za 2 złote stwierdziłem, że zaryzykuję. Wiesz... w wygraną Martina Smolinskiego w Grand Prix w Auckland też nikt nie wierzył a kurs na niego był chyba 200 jak dobrze pamiętam :D Widziałem później zdjęcie kupony za 5 złotych jak się ktoś chwalił ;)

Swoją drogą masz rację, to są tak nieprawdopodobne rzeczy o tak wysokich kursach, że powinienem postawić jako single. Nie pomyślałem, ale będę miał to na uwadze - dzięki!
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Trochę mnie zaskoczyły ostatnie mecze muszę przyznać. Na dzisiaj widzę perełkę.
Woryna - Miedziński 2 @2,15 iforbet

Dla mnie faworytem w tym h2h Miedziak, chyba że postanowi jakiegoś dzwona zaliczyć. Już w dwóch ostatnich meczach był lepszy, nie wiadomo czemu Woryna dostał z Wrocławiem piąty start, jak on po 3 był ewidentnie do zmiany (znaczy wiadomo, nie za bardzo kto miał za niego jechać). W Rybniku ostatnio też 7-5 dla Miedziaka. Jedyny argument za Woryną to wczorajszy występ w SEC, ale nie brałbym tego za jakąś obiektywną miarę.
Pograne dzień za wcześnie. ;)
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Prz. Pawlicki under 4,5 @2,01 STS
P. Miesiąc under 5,5 @1,75 STS

Szybko pobieram bo kursy pewnie będą leciały w dół.
Oboje zawodnicy ciężkie biegi, Przemo pod formą totalnie, szybkie obliczenie, pierwszy bieg jedzie z Madsenem, Łagutą i Holtą - daję mu tu max 1 pkt, drugie bieg z Bjerre, Lindgren, Przedpełski - max 1 pkt, trzeci bieg z Madsen, Bjerre, Miśkowiak - max 1 pkt, czwarty bieg - Przedpełski, Pedersen, Doyle - max 1 pkt. Piątego biegu nie przewiduję. Oczywiście może zdarzyć się defekt itd, ale linia myślę nie do pokrycia przez Pawlickiego.

To samo dotyczy Pawła Miesiaca : pierwszy bieg : Curzytek, Janowski, Łaguta - 1 pkt, drugi bieg: Woffinden, Łaguta, Curzytek - 1 pkt, trzeci bieg: Janowski, Łaguta, Fricke - 1 pkt, czwarty bieg : Hampel, Drabik, Janowski - max 1 pkt, czwartego biegu nie przewiduję.

Jak dla mnie Pawlicki max 4 pkt, Miesiąc 3/4 pkt, jeśli nie zostaną zastąpieni zaraz po pierwszym, drugim biegu.

Oba typy gładko na +
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom