>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VIII kolejka PGE Ekstraligi oraz dwa zaległe mecze z VI kolejki

Status
Zamknięty.
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Tez mam Miesiaca zlapanego po kursie 1.75 sts under i to w zasadzie wszystko na ten moment co moge zaproponowac z eligi....dzis we Wroclawiu debiut Bertnzona?
 
Ostatnia edycja:
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Pawlicki - Holta 2 @2,05 etoto
Zgadzam się z powyższą analizą co do Przemka. Bardzo trudny układ biegów do tego pewnie w razie słabego wejścia w mecz czeka Lachbaum.
Rune bardzo dobrze pojechał w Rybniku do tego dosyć łatwy bieg 12 gdzie 2 pkt powinien przywieźć a może nawet trójkę jeśli ogra Kenia.
Dla porównania taka sama para w Forbecie ale kursy odwrotne.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Turowski - Świdnicki 2 @2,15 iforbet

Do znalezienia pewnie u innych buków. Nie mam pojęcia czym się kierowali tak szczerze. Patrząc tylko na statystyki - Turowski to najgorszy junior ligi (z tych sklasyfikowanych) zaraz po parze rybnickiej. U siebie średnia 0,75. Świdnicki na wyjazdach 1,33. Nie wiem czy Turowski zdobył w tym sezonie w ogóle jakiś punkt na seniorze rywali, Świdnickiemu już się zdarzyło. Na lidze juniorów w Grudziądzu Świdnicki 9 punktów, Turowski 7. Jeśli chodzi o poruszanie się na motocyklu i spasowanie sprzętu też przewaga po stronie Świdnickiego. Układ biegów - dwa razy jadą ze sobą, w 12 biegu mają Holte, którego taki Świdnicki może objechać, gdyby powinęła mu się noga wcześniej w juniorskim. Ale raczej widzę to tak, że dwa razy bezpośrednio wygrywa Turowski i zamyka sprawę. Jedyna przewaga to sławetna znajomość toru, która świetnie została pokazana w lidze juniorów oraz w Ekstralidze - jedyną trójkę Turowski przywiózł na juniorach Rybnika. No ja tu naprawdę nie widzę żadnych argumentów za Turowskim, a na pewno żadnych upoważniających do wystawiania takich kursów. Tutaj na Świdnickiego to powinno być maks @1,5 a i tak moim zdaniem byłoby jeszcze do grania.

W drugim meczu dla mnie słusznym faworytem Lublin, jeśli tylko nie zrobią czegoś dziwnego z torem (jak ostatnio chociażby Leszno z ZG) to na spokojnie Wrocław objadą.

EDIT: Sprawdziłem, poza biegami juniorskimi Turowski bez punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Bieg juniorski
GKM Grudziądz vs Włókniarz Częstochowa @1,60 iforbet Trochę emocji było, bo Miśkowiak kompromitacja na starcie

Nie mam pojęcia skąd ten kurs. Tylko i wyłącznie wykluczenia mogą tutaj sprawić, że typ nie wejdzie. Miśkowiak może nie jest w wybitnej formie, ale na parę Lotarski/Turowski wiele nie trzeba. 5:1 w najgorszym wypadku 4:2 przy ewentualnie jakimś atomowym starcie Turowskiego. Chyba tylko para Rybnicka gorsza lub porównywalna do Grudziądza. Przepaść niesamowita.


Zagar powyżej 10 punktów @1,83 iforbet

Matej naprawdę mocny w tym sezonie. W końcu widać, że jazda sprawia mu radość i naprawdę jest w stanie pokonać każdego. Tutaj raczej 5 startów ma pewne jeśli nie będzie żadnych dziwnych przygód. Zacznę od końca. Matej ma stosunkowo łatwe biegi. Idąc opcją pesymistyczną to pierwszy 2 punkty, bieg 5 2 punkty, 10 znowu 2 i w 12 3 punkty. Daje nam to 9 punktów po fazie zasadniczej, ale zaznaczam, że jest to opcja pesymistyczna, bo na tym torze Matej wygrywa z każdym i zarówno Tajski jak i Janowski mogą być spokojnie pokonani i zamiast dwójek będą trójki. Oczywiście nie należy wykluczać upadków/taśm itp, ale taki jest sport. Myślę, że Matej zakręci się w okolicach 11/12 oczek. Przy 10 mamy zwrot, więc jest dosyć bezpiecznie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 203

__macieq__

Użytkownik
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław
Oj będzie się działo w Lublinie...dla lepszego oglądania widowiska dobrze by było coś obstawić....ale żaden kurs w tym meczu mnie nie przekonuje.
Drużyny wyrównane i tak jak u gości jest dziura w postaci Fricke - to jest jednak Czugunow w juniorach.
Nie jestem przekonany co do Miesiąca i Hampela, słabi juniorzy co pozostawia mały margines błędu dla Zagara, Laguty i Michelsena.
U przyjezdnych liczę, że Berntzon zaprezentuje się na odpowiednim poziomie - patrząc na występ z Apatorem to pojechał solidnie. Woffinden i Janowski też mogą objechać każdego. Jeżeli Czugunow załata dziure po Fricke to będzie na styku.
Ostatecznie za drobne skuszę się na gości z remisem po 2.68
 
M 203

__macieq__

Użytkownik
Ja tylko przypominam, że w zeszłym roku byli gorsi jedynie od pary Smektała-Kubera...
Może rozpędziłem się ze stwierdzeniem, że słabi - niespisujący się póki co najlepiej a dodatkowo słabsi od młodzieży Wrocławskiej.
Wrocław średnio z juniorów ma ponad 10 punktów na mecz i są na 1 miejscu w tej klasyfikacji.
Tak czy siak, zawody bardzo fajne - szkoda tylko że przegrane. Mam nadzieję, że innym poszło lepiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
N 192

nikodem331

Użytkownik
Tak jak typowałem, Przemo Pawlicki i Miesiąc piękne undery z fajnymi kursami na
Trzeba będzie korzystać dopóki buki będą nas obdarowywały takimi prezentami, chociaż nie wiadomo co z Pawlickim w następnym meczu....(czy pojedzie).
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Tak jak typowałem, Przemo Pawlicki i Miesiąc piękne undery z fajnymi kursami na
Trzeba będzie korzystać dopóki buki będą nas obdarowywały takimi prezentami, chociaż nie wiadomo co z Pawlickim w następnym meczu....(czy pojedzie).
Za Buczkowskiego i Pawlickiego mają pojechać Lachbaum i gość
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ja nie rozumiem zachwytów nad Lachbaumem. Słaby żużlowiec, przywiózł 1 na wykluczeniu Madsena i fartowne 2 bo sędzia przerwał dobry start Doyle'a. Będzie szybki powrót Buczka, który jest dużo lepszym zawodnikiem. Jedyny sens jaki widzę to definitywne odstawienie Buczka na 2-3 tygodnie, żeby się doleczył i wyczyścił głowę. Powrót na mecze ze Spartą, Motorem i Stalą. Choć na pewno przydałby się już z Falubazem, gdzie może Grudziądz powalczyć o 3 punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Tak jak typowałem, Przemo Pawlicki i Miesiąc piękne undery z fajnymi kursami na
Trzeba będzie korzystać dopóki buki będą nas obdarowywały takimi prezentami, chociaż nie wiadomo co z Pawlickim w następnym meczu....(czy pojedzie).
Niestety ja grałem w złodziejskim LV Bet i za Przemka zrobili mi zwrot,a ja nawet nie wiedziałem że mają tam idiotyczny regulamin że dany żużlowiec musi jechać min. w 3 biegach a Pawlicki jechał tylko w 1 biegu!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom