>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VHL / MHL / Rozgrywki niższego szczebla

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie ma co się oszukiwać. Nie znam się na niższych ligach, ale skoro nie gra KHL to spróbowałem poszukać jakiegoś info w necie i wyciągnąć coś ze statystyk. Nie znalazłem żadnych informacji oprócz tego, że w Atlancie jakieś mieszanie w defensywie, ale nawet nie wiem czy to prawda. Moją uwagę przykuwają dwa mecze. Pierwszy z udziałem Spartaka i drugi Krasnej Armii. Co do tego pierwszego to chłopcy ze Spartaka wygrywaja wszystko jak leci. Polegli tylko raz w dwumeczu z Krasną Armią właśnie. Po drugiej stronie Akademia Mikhaylova, która zbiera oklep od każdego po kolei i traci sporo bramek. Wczoraj dostali 9:1 od młodzieżówki z Moskwy. Jeśli chodzi o drugi mecz to będę celował w under, bo Krasna Armia gra ostatnio mocno underowo. Ich bilans w ostatnich 5 meczach to 8:9. Zobaczymy co wyjdzie z grzebania w statystykach.

✅ MHC Spartak -1.5 & Krasnaja Armia - Sachalińskie Akuły under 6.0 @2,75 3/10 Unibet

Chciałem jeszcze zagrać over 3,5 Spartaka ale w trakcie spadł kurs i nie wiem czy się opłaca za 1,85?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja ide ta sama droga co kolega rasijskij rasijskij , mianowicie probuje MHL znów, ale dzis bardziej ryzykownie.
Młodziez CSKA w starciu z Rekinami z Sachalina bardzo sie meczyła, w zasadzie pierwsza tercja tylko pod ich dyktando, pozostałe dwie wyrównane. Fakt Rekiny to najsłabsza ekipa MHL ale walcza w kazdym meczu , nieraz blisko remisu sie kreci, czasem naprawde niewiele brakuje( oczywiscie baty tez sa ) CSKA czesto nie gra dwoch rownych meczów po wygranmym zdarza sie słabszy, dzis ryzykowne typy ale stawki tez mniejsze

Sachalin Sharks z x kurs 4 ⛔

W drugim meczu zag;adam do Niznego Nowogrodu, gdzie Czajka podejmuje Lisy z Magnitki. Powiem szczerze ze gdyby w skladzie Lisów było 5 graczy ktorzy grywali z pierwszym zespolem nie wachałbym sie poztswic na czysta dwojke. Pierwszy ich mecz to kompletna dominacja Czajki i wybik 4-0 ale Lisy potrafia grac i zaskakiwac. Czajka dwa mecze pod rząd czyste konto i cos mi sie wydaje ze do trzech razy sztuka, mysle ze dzis Lisy sie obudza i nie daja zdominowac

Lisy Magnitogorsk z x kurs 2,52✅
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
chrome_hpc3AC47ya.png
MHL 15:00
Podtrzymuje wszystko co wczoraj pisałem i idę w te same typy, Spartak totalnie zdominował mecz i wygrał wynikiem 9:1 i myślę że te 5 bramek dalej spokojnie w zasięgu.

MHK Spartak Moskwa vs Akademia Mihaylova
Spartak -1.5 @1.703-0 szkoda że po 3 bramkach już nic nie wbili przez 32min..
Spartak over 3.5 @1.90
Spartak over 4.5 @3.10



chrome_BReNhPRhmh.png
MHL 15:00
Wczoraj handi na Akuly siadł bardzo łatwo (+3.5) a wynik 2:1 jednak trzeba przyznać że mieli też trochę szczęścia, ciężko mi dzisiaj typować ten mecz bo nie widzę za bardzo tego aby gospodarze znowu tak się męczyli a goście postawili się drugi mecz z rzędu ale granie na over lub handi w stronę CSKA jest ryzykowne bo linie dość wysokie a kursy mizerne, wpadło mi w oko over 1.5 w 1 tercji bo uważam że obie ekipy mocniej zaczną, gospodarze będą chcieli jak najszybciej zrobić jakiś bezpieczny wynik a Akuly po wczorajszym spotkaniu mają ochotę na więcej także uważam że 1 tercja będzie najmocniejsza a z czasem kurz będzie opadać.

Krasnaya Armiya vs Sakhalinskie Akuly
1 tercja over 1.5
@1.761-0


chrome_ks6itJYF9q.png

MHL 15:00
Chaike wychwalam od początku sezonu bo grają naprawdę świetnie i ze średniaka z 19/20 stali się czołową ekipą w 20/21 ale granie ich po takich kursach przeciwko Lisom jest bardzo ryzykowne szczególnie jak wspomniał mark1973 mark1973 2 ostatnie mecze na 0 z tyłu a Lisy potrafią zaskoczyć tak jak z Irbisem gdzie wykręcili ładny wynik:
chrome_VcAI8S1Nb6.png
także na pewno nie można ich lekceważyć bo mają kim pograć jednak granie w ich stronę też jest lekko ryzykowne i ja po prostu idę tutaj w over 5.5 obie ekipy potrafią strzelać Chaiak u siebie myślę że 3 bramki na spokojnie może wbić ale na to jest kurs @1.30 dodatkowo te 2 mecze na 0 z tyłu a jak spojrzymy w historie spotkań to widać że Lisy większość drugich meczów grają po prostu lepiej i upatruję minimum 2 bramki a może i więcej ale na spokojnie gram overek w meczu.

Chaika Nizhny Novgorod vs Stalnye Lisy Magnitogorsk
over 5.5
@1.75


chrome_cAScSoAdf3.png
MHL 17:00
Dzisiaj znowu idę w stronę Tayfuna i podtrzymuje to co pisałem do pierwszego spotkania, wczorajszy mecz 9:2 totalnie do zapomnienia gdyż tak jak mówiłem zakończył się on po 12min gdzie po słabej grze bramkarza było 3:0 i zmiana GK a potem to już po prostu poszło 3 kolejne bramki w przewadze bo Tayfun łapach trochę tych kar co jest zrozumiałe jak na starcie już przegrywają mecz a to przecież młodziki więc też nie można od nich wymagać super psychiki. Atlant po takim wyniku pewnie podejdzie trochę luźniej do meczu a goście chcą się zrewanżować za to co się wydarzyło wczoraj kursy poszły jeszcze lekko w górę także próbuję.

Atlant vs Tayfun
Tayfun over 2.5 @2.45
Tayfun OT @2.705;2 i znowu to co niżej pisałem, 1 gol gdzie na spokojnie mieli okazje aby go zdobyć, pechowo ostatnio co zrobić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Stalnye Lisy powyzej 1.5 bramek @1.6 betclic
Za moment mecz, dlatego nie będę się rozpisywał. Lisy grają w kratkę, w ofensywie też raz więcej trafiają, raz mniej. Myślę, że w tym meczu Lisy znajdą sporo szans na trafienie, tym bardziej że są w stanie nastukać trochę bramek. Gospodarze w dobrej formie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
VHL 16:30
Tambov vs SKA-Neva
Tambov over 1.5 @1.86
Tambov over 2.5 @3.652:1 po dogrywce, no i przełamali szkoda tylko że nie w regulaminowym czasie, gol po 20 sekundach i nic ;x sam na sam zmarnowane, praktycznie na pustą nietrafione, 1 bramka nieuznana coraz bardziej to irytuje jak ostatnio się to układa..

Czasu już mało więc tak na szybko wrzucam, Tambov całkiem ofensywne jak na VHL a kursy całkiem przyjemne, obie ekipy w serii gospodarze w czerwonej a goście w zielonej być może jakieś przełamanie? Wygrana Tambova to trochę dużo ale te overki myślę że spokojnie do gry.
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
chrome_5D8grCFVmo.png

Jutro o godz 14:00 Ladya na własnej tafli podejmie Avto, które ostatnio gra w kratkę i mimo pozycji vicelidera dużo im brakuje do swojej najwyższej formy. Oglądając ich widzę że mają trochę problemy z finalizowaniem akcji szczególnie na te mocniejsze ekipy gdzie wiadomo że defensywa jest silniejsza ale obrona Ladya jest nie najlepsza do tego ich styl gry bardzo overowy przez co dużo strzelają ale również i tracą, póki co są liderem w swojej konferencji jeśli chodzi o średnią bramek na mecz bo aż 6.4 18 spotkań 48:73 a goście dobrze czują się na takie drużyny gdzie jest szybka akcja i wtedy te indywidualności mogą zaplusować bo w ataku pozycyjnym wychodzi to średnio. W tym roku te ekipy zagrały 2 mecze ze sobą i zakończyły się wynikami 8:2 oraz 11:0 dla Avto jednak to był jeszcze sezon 19/20 a w obecnym Ladya poczyniła postępy moim zdaniem i zdecydowanie poprawili ofensywę bo mimo że tracą te bramki to jednak je strzelają i dalej są groźni a w poprzednim byli jedynie słabym średniakiem co coś tam postrzelał ale nic więcej. Obie ekipy mają dobry zawodników do strzelania i punktowania, w ostatnich meczach wyróżniają się:
chrome_uj8JDwoxe6.png
Tsittser Veniamin oraz Sibiryakov Segei strzelili po 3 bramki w ostatnich 5 spotkaniach gdzie Ladya strzeliła 10 a Avto 9 bramek także widać że krążek ich szuka i jak mają okazją to potrafią ją wykorzystać ale obie ekipy nie mają swojego lidera co na pewno plusuje bo większość zawodników może postrzelać co zresztą pokazują statystyki gdzie wielu ma po 3/4/5 bramek także każda piątka ma coś do pokazania. Avto teoretycznie powinno łatwo wygrać ale nie jestem pewien czy tak się stanie bo gospodarze potrafią trochę postraszyć i Ladya na pewno nie odpuści bo są lekko poirytowani gdzie przegrali 2 spotkania ze Snaiperami a grali o wiele lepiej i szkoda było widzieć że te punkty nie trafiają do nich, z drugiej strony Avto chcę złapać rytm i teraz jest najlepsza okazja na to bo terminarz całkiem przyjemny, mecze z Ladya następnie Sarmaty, Yugry oraz Legion by potem grać na Lisy, Niedźwiedzie, Snaipery, Tolpar, Irbis i Chaike także widać że te spotkania będą ciężkie więc trzeba złapać pewne i łatwe punkty. Podsumowując, gospodarze mocno leżą Avto i obie ekipy mają coś do udowodnienia po ostatnich spotkaniach a że styl Ladya jest jaki jest to liczę tutaj na mocną wymianę ognia i sporej ilości bramek.

Ladya vs HC Avto
over 5.5 @1.84
over 6.5 @2.65
Ladya over 2.5 @2.301-3 fajnie że przez ponad 2 tercje Avto nic nie potrafili wbić mimo okazji a przy wyniku 1-0 Ladya grała dosyć defensywnie ;x
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
chrome_iBFIpryNah.png
O godz 14:30 Sarmaty podejmą bardzo silny Tolpar, który jest naprawdę w dobrej formie mimo że wyniki nie do końca to pokazują bo po 20 meczach bilans 11:9 jednak oglądałem większość ich spotkań i nawet tam gdzie przegrywali to grali lepiej a jedynie zawodziła skuteczność ale to oni zazwyczaj wywierali presje i tworzyli mnóstwo okazji. Ostatni mecz z Reaktorem gdzie ich rozbili 12:1 był imponujący chociaż grali tak jak zwykle tyle że dużo wpadało dlatego tak się wydaje. Tolpar to mocna ekipa, która śmiało powalczy o wygranie ligi a z drugiej strony mamy Sarmaty, które no właśnie nie za wiele można o nich powiedzieć, w zeszłym sezonie byli ledwo "średniakiem" a w tym będzie jeszcze gorzej bo stracili swoich mocnych zawodników takich jak:
Napastnicy
Barkhatkin Alexei
Makhrin Maxim
Ipatov Vladimir
Ukolov Ivan
Savelyev Nikita
Timashev Ivan
Zhitnikov Ilya
Obrońcy
Sakharov Pavel
Dragun Ilya
Kasmukanov Timur
Belykh Alexander
Ukhmylov Leonid
Główny bramkarz:
Borodkin Anton
także z kiepskiej defensywy robi się jeszcze gorsza a Tolpar w gazie jeśli chodzi o grę bo myślę że gdyby były statystyki akcji/strzałów to zapewne królowaliby w lidze. Ostatnio w zespole gości wyróżnia się Pashin Alexander, który w przeciągu 5 spotkań zaliczył 6 asysty oraz strzelił 5 bramek co ciekawe w meczu z Reaktorem gdzie padł wynik 12:1 zaliczył "tylko" 3 asysty czyli 5 bramek i 3 asysty miał już przed tym meczem.

chrome_mxnDLm2FEF.png

Wracając do Sarmat to w tym sezonie po 10 spotkaniach mają bilans bramkowy 10:26 czyli nie aż taki straszny mogłoby się wydawać jeśli chodzi o tracone bramki jednak mieli 2 mecze na Legion, 2 mecze na Miedviedi 2 mecze na Yugry ( fakt, są mocni i mają jako tako wyniki ale są "ciężcy" muszą wejść mocno w rytm żeby się rozstrzelać) oraz 1 walkower bez wyniku także sumując to nie wygląda to za dobrze, pozostałe 3 mecze to 0:4 i 1:7 na Chaike oraz 4:4 z Irbisem( wypadek przy pracy, oglądałem) także ta defensywa naprawdę jest kiepska. Tolpar po 20 spotkaniach a w zasadzie 18 bo 2 walkowery bez wyniku mają bilans bramkowy 69:44 co daję prawie 4 bramki na mecz, chciałbym jednak przypomnieć że najlepsi gracze mieli chwilową przerwę gdzie pomagali w zespole głównym Ufy w KHL także te wyniki też mogłyby być lepsze. Ten mecz to totalny słabiak z topową drużyna w lidze i nie widzę tutaj innego scenariusza niż po prostu totalna dominacja i rozbicie ich jedynie czego się obawiam to tego że w ostatnim meczu tak postrzelali i nie wiem czy się nie wystrzelali ale Sarmaty to tak słaba drużyna że bez oporów powinni im wbić kilka bramek tym bardziej że nie muszą się obawiać odwetem.

Sarmaty Orenburg vs Tolpar UFA
Sarmaty under 1.5 @1.802-3
Tolpar over 4.5 @1.86
Tolpar over 5.5 @2.65nie dość że ich totalnie zlekceważyli to jeszcze darmowego gola oddali.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
chrome_Ur585JNwGC.png

Dziś o godz 15:00 do Czelabińska przyjedzie ekipa ze stolicy, która w VHL najbardziej mi się podoba bo mają ten overowy styl, lecą mocno do przodu ale ma to potem konsekwencje w obronie i aktualnie zajmują 4 miejsce w lidze jeśli chodzi o średnią bramek na mecz. Obie ekipy ostatnio w dobrej formie, równo mają po 4 wygrane z rzędu ale nie są to pewne zwycięstwa i tutaj będę szukał value, Dynamo w tym sezonie na 18 spotkań ma bilans 11:7 z czego uwaga aż 8 remisów ( 7 wygranych po dogrywce i 1 przegrana) gospodarze po 15 spotkaniach mają bilans 8:7 z czego aż 6 remisów ( 3w:3p po dogrywce) dodatkowo reszta spotkań to też często różnica 1 gola także widać że mają problem aby pewnie wygrać spotkanie, ich gra jest dość underowa średnio 3.2 bramek na mecz co sprawia że te wyniki są właśnie takie stykowe jednak nie rozumiem dlaczego bukmacher tak mocno faworyzuję tutaj gospodarzy bo ten mecz jest blisko 50-50. Idę tutaj w stronę gości bo kursy moim zdaniem są lekko zawyżone i trzeba to wykorzystać jednak nie będę tutaj szukał czystej dwójki lecz z remisem bo tak jak wcześniej wspomniałem często to ekipy mają stykowe mecze zresztą ostatni mecz, który ze sobą rozegrali również skończył się remisem 3:3.

Mechel Czelabińsk vs Dynamo Moscow Region
Dynamo z remisem @1.774-2 4min przed końcem dostali 2 bramy, za ciężko utrzymać.
Dynamo over 1.5 @1.75
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spróbuję kolejnego dubelka, ale tym razem z VHL. O 14:30 Kurhan zagra ze Zvezdą Moskwa i tutaj przykuło moją uwagę H2H. Otóż Kurhan całkiem nieźle gra ze Zvezdą. W ostatnich dziesięciu pojedynkach tylko dwukrotnie przegrali więcej niż jedną bramką. Biorąc pod uwagę to, że jedna i druga ekipa gra ostatnio bardziej underowo to ponownie może być mecz na styku. Drugi mecz to spotkanie w Riazaniu. Lokalny zespół w dobrej formie przeciwstawi się outsiderowi z Permu. Gospodarze ostatnio mają dobre wyniki. Niedawno pokonali lidera i solidną ekipę z Nowokuzniecka. Goście przegrywają u siebie wszystko jak leci. Niepokoi mnie trochę H2H, ale ostatnie mecz między nimi odbył się mniej więcej rok temu i podejrzewam, że sporo od tego czasu się zmieniło.

❌ Kurhan +1,5 & Riazań w regulaminowym @2,10 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Tolpar Ufa powyżej 4.5 bramek @ 1.9 betclic
Obecna sytuacja ostatniej drużyny w tabeli jest po prostu kiepska. W obronie nie radzą sobie na tyle, żeby przeciwstawić się ekipom z topu. Tolpar natomiast ciągnie do ofensywy, mają kilku graczy, ktorzy w stanie napsuć wiele krwi najbliższym rywalom, szczególnie Asylaev który regularnie trafia z przodu. Tolpar gwarantuje te bramki, myślę że przy aktualnej dyspozycji Sarmaty, goście powinni tutaj trafić minimum trzy, cztery bramki. Oczywiście ja liczę, że na znacznie więcej i jest to możliwe pod warunkiem, że Tolpar zagra na poważnie do końca meczu.
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Ostatnio to jakaś tragedia, nieważne co się zagra jak dobrze nie wygląda na papierze to minus, mają być overy to mimo strzałów nie wpada, ma być under czy ekipa "1" wygrać nagle "2" perfekcyjna skuteczność i mimo równego meczu wynik zupełnie odmienny..
 
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Dziś już nie mam czasu i nie wiem czy jutro go znajdę a mecze od rana więc wrzucam wyjątkowo na sucho.

W meczu Avto i Tolparu dalej podtrzymuje to co wczoraj pisałem.

Ladya vs HC Avto
over 5.5 @1.80
over 6.5 @2.50no magia po prostu.. 0-4 po 23min i przez kolejne 37 nic się nie zmieniło mimo że oba overy w 2 tercji powinny być rozliczone.

Mamuty vs Omskie
over 1.5 1 tercja
@2

Sarmaty vs Tolpar
Tolpar over 4.5 @1.87
Sarmaty under 1.5 @1.901-6

Reaktor Nizhnekamsk vs Stalnye Lisy Magnitogorsk
Lisy OT
@1.642-1 po dogrywce, Lisy 3 razy lepsze w tym meczu i na nic się to zdało jak strzelać nie potrafią :mad:

Legion vs Snaipery
Snaipery over 3.5
@1.754-4 ale to co się działo od stanu 3:1 to jakaś patologia.

HK Riga-SKA 1946
SKA -2.5 @2.202-4
SKA over 3.5 @1.90

Jeszcze jeden mecz, który chciałem odpuścić ale jak zobaczyłem te kursy to nie mogę

Loko Yaroslavl vs Russkie Vityazi
Russkie over 1.5 @1.70
Russkie over 2.5 @3 po takim kursie warto pograć.dużo nie brakowało
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +93
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Będzie krótko bo z komórki, dziś gram znów dogi
Sarmaty, najslsbszy zespół podejmują Tolpar. Wczoraj goście wygrali 3-2. Sarmaty walczą w każdym meczu i czasem w tym drugim udaje się wyrwać punkt

Sarmaty plus 1,5 kurs 3.05

Reaktor gości Lisy, które nie grają dwóch równych spotkań i mimo że to faworyt to gram gospodarzy

Reaktor plus 1,5 kurs 1,7
Fortuna
 
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
chrome_pFCkDaTsrZ.png

Jutro o godz 13:00 Legion w rewanżowym spotkaniu podejmie Sibirskie Snaipery, która dzisiaj przegrały 5:4 po dogrywce. Przyznam szczerze że mimo trafionego typu gospodarze mnie zaskoczyli i trochę ich zlekceważyłem szczególnie po poprzednim dwumeczu z Miedviedi gdzie zaprezentowali się średnio jednak dzisiaj pokazali naprawdę dobry hokej. Snaipery nie pierwszy raz w tym sezonie pokazują się z "dziwnej?" strony, teoretycznie wyniki mają całkiem niezłe ale kolejny raz coś nie gra, nagle się wyłączają z meczu grają jak nie oni i wygląda jakby już odpuszczali mecz, ciężko to opisać ale mniej więcej tak to widzę. Ostatnie 2 mecze z Ladya to jakiś dramat, mimo że 2 wygrali ( oba niesprawiedliwie) to ich postawa jakoś nie napawała optymizmem, szczególnie w pierwszym meczu i to ich dziś pokonało, myśleli że będzie łatwy mecz i przy stanie 3:1 praktycznie ich już nie było na tafli, dodatkowo sporo głupich kar co sumując spowodowało przegraną, nie mniej jednak trzeba oddać Legionowi że przy tym wyniku się nie poddali i dzielnie walczyli dzięki czemu wygrali. Dziwnie to wygląda jak piszę tak źle na Snaipery mimo że grałem dzisiaj ich over 3.5 chociaż to był bardziej bet przeciwko gospodarzom niż na gości. Legion na pewno jutro powalczy i realnie mają szanse znowu zaskoczyć Snaiperów ale ja na spokojnie tutaj pogram over bo defensywa gości do najlepszych nie należy co nawet same statystyki pokazują, na 17 spotkań w tym sezonie aż w 14 stracili minimum 2 bramki, jedynie 3 mecze ( 2x na Miedvedi i raz na Ladye która grała 2 razy lepiej ale jakoś utrzymali 1:1) także widać że ciężko wygrać bez traconych 2bramek+ dodając do tego te ich "wybryki" jak kary dzisiaj czy te dziwne odpuszczenia myślę że Legion na spokojnie może zrobić ten over 1.5 bo ta gra wyglądała naprawdę dobrze.

Legion vs Snaipery
Legion over 1.5
@1.753-4 po dogrywce, podobnie jak wczoraj 0:3 po czym Snaipery myślą co na netflixie obejrzą a tu nagle 3:3.


chrome_w6KZUB6cXM.png

Następny mecz to Reaktor z Lisami, który dzisiaj oglądałem i to co się tam działo już się nie powtórzy jutro, Lisy powinny skończyć ten mecz z 4 bramkami jak nie więcej bo tych okazji mieli mnóstwo i to że wykorzystali zaledwie 1 i padł wynik 1:1 można nazwać sporym szczęściem i prezentem dla Reaktoru. Gra Lisów wygląda coraz lepiej z meczu na mecz ostatnio nawet wygrali na Irbis czy Chaike w ładnym stylu i dzisiejszy mecz nazwę jedynie wypadkiem przy pracy, gospodarze nie wiedzieli zbytnio co się dzieje, strzelili na początku bramkę w power playu i potem już nie byli za bardzo widoczni a z czasem Lisy coraz to mocniej atakowali i wyglądało to jak modlenie się o koniec meczu z tym wynikiem 1:0. Reaktor w tym sezonie gra po prostu miernie jakieś pojedyncze wygrane na styku i to jeszcze na słabe drużyny, jedyna niespodzianka to wygrana 3:0 z Avto jednak o tym meczu też wcześniej pisałem i w rewanżu Avto rozbiło ich 5:2 i tak wygląda ich większość przegranych gdzie często dostają po minimum 4 bramki także po tym co dzisiaj widziałem nie widzę opcji aby Lisy znowu miały takie tragiczne problemy ze zdobyciem goli bo ich po prostu dominowali a nie jest łatwą sztuką mieć tak słaba skuteczność dzień po dniu.

Reaktor vs Lisy
Lisy over 3.5
@1.702-6


chrome_9rdLBoYgGv.png

Kolejne spotkanie jakie wybieram to mecz Sputnika z Belye Medvedi. Dzisiejszy mecz zakończył się wynikiem 0:5 jednak gra tego nie odzwierciedlała, szczerze mówiąc grali całkiem równo i taka przegrana na pewno nie jest tu sprawiedliwa. Goście grają seriami i po 4 przegranych była to ich pierwsza wygrana jednak nie sądzę aby pojawiła się znowu passa zwycięstw bo ciężko będzie pokonać drugi raz Sputnik, który w tym sezonie tylko 1 raz przegrał oba mecze i była to Chaika, która moim zdaniem jest dużo lepsza niż goście, obie ekipy są specyficzne dla mnie bo niby robią dobre wyniki jednak ta gra jakoś super nie wygląda, po prostu grają solidnie dodatkowo nie widzę tego że znowu Belye zagra na 0 z tyłu bo Sputnik notabene miał więcej strzałów jednak skuteczność zawiodła ale tak jak z Lisami, ciężko 2 mecze z rzędu nie postrzelać mimo okazji a goście potrafią tracić bramki.
chrome_8OLC9MX1h1.png
Początek sezonu 6 wygranych z rzędu Sputnika a później to ^ oprócz dwumeczu z Chaika każde pierwsze spotkanie przegrane a w rewanżu wygrana i to nawet na czołówkę czyli Irbis, Tolpar czy Avto także pomimo wyniku 0:5 gdzie mecz był równy idę śmiało w stronę gospodarzy bo grali nieźle a nawet patrząc na samego screena żal nie spróbować.

Sputnik vs Belye
Sputnik OT @1.97
Sputnik over 2.5 @1.912-3 znowu skuteczność bardzo nisko.




chrome_a4LV0WqvIM.png

Kolejne spotkanie to Mamuty z Jastrzębami. Oglądałem wczorajszy mecz i gospodarze pokazali kawał dobrego hokeja gdzie goście grali średnio, mimo że są solidną ekipą to ta gra jakoś mi się nie podoba, niby są groźni ale nie wiele z tego wynika, trochę taki przerost formy nad treścią jednak nie można ich lekceważyć czy robić z nich jakieś słabej ekipy bo są mocni zarówno w ataku jak i w obronie ale to jeszcze nie jest ich najlepsza forma i trochę do niej brakuje za to Mamuty w tym sezonie podobają mi się i chyba będą walczyli o topke, pamiętam jak w sezonie 18/19 byli dominatorem w lidze.
Solidna ofensywa a obrona po prostu chapeau bas zaledwie 82 bramki w 60 spotkań, następnie przyszedł sezon 19-20 gdzie stracili dużo dobrych zawodników i większość sezonu byli średniakiem, który doczłapał się do play offów i odpadł w 1 rundzie teraz znowu mają predyspozycję aby powalczyć o czołowe miejsca, co prawda ciężko będzie powtórzyć wyczyn z sezonu 18/19 ale na pewno zrobią lepsze wyniki niż w zeszłym sezonie, dodatkowo Mamuty na własnej tafli są niepokonani w tym sezonie:


chrome_VB8wq8xo4e.png
widać że czują się pewnie i nie wiem kto ich pokona bo udało im się wygrać 2x z Avto 2x z Tolparem i wczoraj z Omskie także solidnie to wygląda, dodając to wszystko idę w stronę Mamutów.

Mamuty vs Omskie
Mamuty over 2 @1.842-2
Mamuty OT @2.40 2-3 po karnych



chrome_qYNP0TDJXl.png

O godz 17:30 Riga podejmie SKA, które wczoraj zwyciężyło 2:4 i teoretycznie mecz był równy patrząc na statystyki jednak moim zdaniem goście przez pół meczu byli "AFK" zupełnie jak nie oni dopiero w 2 tercji po 2 bramkach od Rygi obudzili się i rozpoczęli strzelanie, które stanęło na 4 bramkach jednak mogło paść ich więcej. Gospodarze w okrojonym składzie dodatkowo ich forma nei wygląda najlepiej, oglądałem mecze z Krylia, które oba przegrali a nie oszukujmy się Krylia w tym sezonie jest bardzo słaba, następne 2 mecze z Tygrysami tutaj udało się 2 wygrać ale Tygrysy grały lepiej a w pierwszym meczu ich dominowali i to dosłownie a chcę przypomnieć że to ekipa która ma bilans 2:18 przy czym tracą średnio 5 bramek na mecz. SKA kadrowo jest o wiele mocniejsze od średniej Rygi i nie raz w tym sezonie widzimy jak pierwszy mecz grają słabo żeby w rewanżu już odpalić i zdecydowanie wygrać/postrzelać także ja tutaj nie widzę innego scenariusza niż pewnej wygranej gości, którzy tak jak pisałem wcześniej praktycznie pół meczu nie grali, dzisiaj mecz o wiele szybciej się otworzy być może Ryga coś dołoży w pierwszej tercji ale ja uważam że SKA na spokojnie 2 bramki jest w stanie od początku wbić a potem dokończyć overka.

Ryga vs SKA
1 tercja over 1.5 @1.921-1
SKA over 3.5 @1.61
SKA over 4.5 @2.503-3 zaledwie 16 celnych strzałów SKA, nie wiem co się z nimi stało bo grali totalne nic, nawet nie wiem jak te 3 bramki dali rade wbić.



chrome_0IqiZ9ZYUI.png

Ostatni typ będzie z meczu Loko vs Russkie Vityazi ale tutaj już krótko. Obie ekipy mają świetnie ofensywy Loko po 17 spotkaniach 80 bramek strzelonych a goście po 21 meczach 81 bramek także widać że potrafią postrzelać. Oczywiście mają też dobre defensywy (chociaż Russkie trochę odstają) ale przy takich zawodnikach w ataku i takim stylu nie zawsze ta obrona jest w stanie coś zrobić bo i tak znajdą oni sposób na pokonanie bramkarza, oglądałem wczorajszy mecz, który zakończył się wynikiem 4:2 dla gospodarzy jednak obie drużyny miały jeszcze sporo okazji na zdobycie bramek. Większość spotkania była dosyć wyrównana jednak Loko od zawsze było i dalej jest bardzo silne na własnej tafli i dzisiaj upatruję bardziej jednostronne spotkanie nie mniej jednak liczę że goście coś dołożą ale myślę że głównie to gospodarze będą punktować.

Loko vs Russkie
over 5.5
@2.152-4
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kolejna próba. Żałuję, że wczoraj nie grałem winu Almazu, bo chodził za mną cały dzień, ale nie zaufałem przeczuciom. Dzisiaj znowu ich nie zagram, bo mam przeczucie, że jak zagram to Spartak weźmie rewanż, więc dzisiaj pewnie będę żałował, że nie zagrałem winu Spartaka :) Patrząc na ostatnią formę zespołów wybrałem dwie drużyny do overu/underu. Russkie potrafią strzelać. Forma dobra, a i z Loko nieźle sobie radzą i często strzelają te dwie bramki. Loko natomiast traci bramki nawet ze średniakami, więc Vityazi powinni wcisnąć dwie. Jesli chodzi o Tajfun to nie dość, że są ostatnio słabi ofensywnie to defensywa Armii wygląda solidnie i myślę, że ciężko będzie gościom strzelić dwie bramki. Kurs wydaje mi się całkiem wysoki, więc dokładam do dubla i czekamy na wynik.

❌ AKO @2,62

1604578815609.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
chrome_FQLkfl6J1C.png
Na pierwszy ogień idzie mecz CSKA z Tayfunem, który wczoraj zakończył się wynikiem 4:3 po dogrywce. Tayfun nieoczekiwanie postawił się gospodarzom jednak nie był to jakiś świetny mecz raczej po prostu wykorzystali to co mieli a jak wiadomo skuteczność gości jest na niskim poziomie a ich gra ostatnio bardzo kiepska, oglądałem te mecze z Atlant i tak jak w pierwszym meczu ich broniłem bo było sporo pecha i mecz praktycznie zakończył się już po 12min tak w rewanżowym jakoś wiele nie pokazali także ich forma do najlepszych nie należy. Z drugiej strony CSKA bardzo solidna ekipa, tam gdzie mają wygrać to wygrywają tam gdzie jest trudny rywal walczą do końca i często 1 spotkanie uda się zabrać, jest to drużyna, która nie robi za wiele błędów a wczoraj trochę takowe się zdarzyły także ciężko sobie wyobrazić aby dziś znowu to zrobili, ich defensywa jest jedną z lepszych w lidze a ofensywa Tayfuna nie jest na tyle dobra oraz skuteczna aby znowu dwukrotnie pokonać bramkarza gospodarzy. CSKA po wczorajszym meczu pewnie wyciągnęła wnioski i jak zniwelują te błędy, których i tak jest mało to Tayfun będzie mieć ciężko aby coś zdziałać dodatkowo liczę że gospodarze też mocniej odpalą i patrząc na defensywę gości oraz to co wyrabiali w ostatnich spotkaniach 4 bramki są spokojnie do zrobienia.

Krasnaya Armiya vs MHK Tayfun
Tayfun under 1.5 @1.90
Krasnaya Armiya over 3.5 @2.053-3 Tayfun już chyba nie mógł mieć więcej szczęścia, 2 bramka totalny przypadek gdzie oni tam praktycznie nie uczestniczyli, 3 bramka też całkiem fartowna a 2min przed końcem gol na 4:3 nie uznany, super sprawa...



chrome_xA6VV46dva.png
Kolejny mecz za, który się biorę to Dinamo St. Petersburg vs Amurskie Tigry. Widzę że linia na gospodarzy całkiem odważna, z jednej strony nie ma się co dziwić bo Tygrysy to ekipa co traci najwięcej bramek w całej lidze bo aż średnio 5,5 na mecz jednak wyniki nie do końca odzwierciedlają samą grę bo ta naprawdę może się podobać. Goście, mimo tego że dostają sporo bramek dalej walczą i te mecze teoretycznie wyglądają na równe ( oczywiście nie na wszystkie ekipy) tworzą sobie sytuację, mają solidnych "chłopów" co potrafią powalczyć ciałem i wcale tak łatwo się nie gra na te Tygrysy. Dinamo to dobra ekipa jednak to nie jest drużyna pokroju Loko, Dynamo, Russkie czy też Tolparu, te drużyny to egzekutorzy, jeśli poczują że mogą postrzelać to idą na całego a dzisiejsi gospodarze mimo że mają predyspozycje ku temu aby postrzelać to jednak tego nie robią, dla nich liczą się zdobyte punkty a nie bramki, oczywiście mają mecze gdzie strzelają po 4 lub 5 bramek ale większość z tego to był równe mecze gdzie po prostu walczyli o zwycięstwo a nie o postrzelanie i nabijanie statystyk.
chrome_mdll5VBZ0E.png
Tak wygląda ich H2H z tego i poprzedniego roku, zaledwie w 1 meczu na 6 Dinamo pokryło ten handicap. Tak jak wcześniej pisałem, mimo że Tygrysy tracą te bramki to również mają sytuację do ich strzelania i średnio mają te 2 bramki na mecz i jeszcze jako mały plusik można dodać to że w tym sezonie Tygrysy o wiele lepiej rozgrywają swój pierwszy mecz oczywiście praktycznie wszystkie przegrane jednak są to mniejsze wyniki i równiejsza gra a Dinamo jakoś świetnie sobie nie radzi i defensywa też do najlepszych nie należy jak na drużynę tego kalibru. Podsumowując linia całkiem ciekawa jak na drużynę, której nie zależy żeby wbijać x bramek dodatkowo, która robi błędy w defensywie a Tygrysy zawsze walczą i w ofensywie mają na pewno większy potencjał niż w obronie także te 2 bramki spokojnie w zasięgu co też pomoże przy handi na nich.

MHK Dynamo St. Petersburg vs Amurskie Tigry
Tigry + 4.5 @1.81
Tigry over 1.5 @2.055-2


chrome_AyT13uyPtj.png

Atlanty o godz 17:00 podejmą Akuly, które w tym sezonie zaledwie z 1 wygraną po 21 spotkaniach, tracą średnio ponad 4 bramki na mecz ogólnie dramat za to gospodarze ostatnio w dobrej formie 5 wygranych z rzędu strzelając aż 26 bramek co robi wrażenie i mimo że ta ekipa dalej mi się nie podoba to wyników nie można im odmówić. Atlant to jedna z tych ekip co w lidze są średniakiem jednak jak trafią na jakąś gorszą ekipę chcą im postrzelać tyle ile się da a Akuly są taką drużyną, tracą sporo bramek bo już 90 jednak te 1.5 gola na mecz też mają czyli zawsze gdzieś tam wcisną z kontry czy w power playu. Gospodarze zaraz pewnie skończą swoją świetną passe ale to jeszcze nie w tym meczu więc po prostu póki idzie to tam gramy, zapewne znowu zobaczymy sporo bramek od Atlant i liczę że Akuly też coś dołożą bo gospodarze dalej mają słabą defensywę i jak już coś postrzelają to nie bardzo myślą o obronie także myślę że over 5.5 w tym meczu będzie najbezpieczniejszy ja jednak spróbuję jeszcze over 6.5 a co będzie to zobaczymy.

Atlant Mytischi vs Sakhalinskie Akuly
over 5.5 @1.843-1 wystrzelali się.
over 6.5 @2.60



chrome_71Iylykq7p.png

Ostatni mecz to SKA-Varyagi vs Krylja Sowietow. Kurs na wygraną gości niski ale dosyć pewny, mimo że patrząc na tabele nie widać tego. Gospodarze mają mocno ofensywny styl przez co tracą sporo bramek przez to jednak ich atak nie jest najsilniejszy, co prawda ostatnie wyniki całkiem niezłe ale to już raczej koniec, to nie jest drużyna co więcej zdziała w lidze tylko zaraz zostaną "usadzeni". Krylja w tym sezonie ciężko trafiła zaledwie 14 spotkań a grali już na Russkie, Dynamo, Loko, Spartak czy Almaz co łącznie daje 10 spotkań na bardzo mocne ekipy a i tak udało się wygrać ze Spartakiem i Loko oraz doprowadzić do dogrywki z Russkie czy Almazem, pozostałe 4 spotkania z Kapitan czy Ryga oczywiście wygrane jednak nie jakoś spektakularnie. Goście mają solidna defensywę i nie wiem czy SKA ma jeszcze "paliwo" żeby coś dzisiaj zdziałać bo ostatnie mecze nie były najłatwiejsze i trochę się wystrzelali a Krylja czeka w końcu na taki mocny "reset" po tych spotkaniach a ten mecz to najlepsza do tego okazja bo tak jak mówiłem gospodarze mocno ofensywni a obrona słaba i dużo błędów do tego dochodzi, Krylja gra solidnie i mimo że statystyki tego nie pokazują bo jednak początek sezonu na mocne drużyny to potrafią postrzelać i tego poszukamy czyli mocnego overa, którego notabene w tym sezonie jeszcze nie zrobili ale też nie mieli do tego przeciwnika.

HC SKA Varyagi vs Krylya Sovetov
Krylya 60' @1.86
Krylya over 3.5 @2.55
Krylya over 4.5 @4.602-4 a szkoda bo spokojnie ten gol był do zrobienia


chrome_vQRLsY2Irh.png


Jeszcze 1 mecz z VHL, który wpadł mi w oko ale tutaj tak po krótce Rostov to przeciętniak tak jak w poprzednim sezonie i mimo nie najgorszych wyników w tym sezonie nie widzę dla nich jakieś cudownej przyszłości, nie najlepsza ofensywa podobnie do defensywy, taki typowy średniak i nie ma się co tu rozwodzić. SKA po bardzo dobrym sezonie 19-20 ten zaczęła tragicznie gdzie po 8 spotkaniach zaledwie 1 wygrali lecz wrócili i po kolejnych 9 spotkaniach aż 7 wygranych i ta gra wygląda o wiele lepiej, SKA dalej ma predyspozycje aby walczyć o czołówkę i myślę że z takim przeciwnikiem powinni sobie poradzić i myślę że wygrają ten mecz dosyć pewnie gdzie po 2 ostatnich spotkaniach strzelali tylko po 1 bramce mimo że tych sytuacji było sporo więc siłą rzeczy trudno mieć tak kiepską skuteczność 3 mecz z rzędu i uważam że dzisiaj się odwiną za te spotkania i wbiją kilka bramek a kursy całkiem pokaźne. H2H też przyjazne dla typu bo po 2 spotkaniach między sobą oba wygrała SKA 5:2 i 4:2 także próbujemy.

HC Rostov vs SKA-Neva
SKA OT @1.76
SKA over 2.5 @2.55
SKA over 3.5 @5 1-6 to się rozpędzili ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +253
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Jutro na sucho i liczmy na brameczki bo fajne zestawienia poza jednym:

MHK Dynamo St. Petersburg vs Amurskie Tigry
under 7.5
@1.98

Ladya vs Tolpar UFA
over 5.5 @1.84 śmiało do gry ja jednak szukam dużo wyższych overów w tym meczu
over 7.5 @3.90
over 8.5 @62-3 strasznie zawiedli bo tych goli mogło być dużo, 70 celnych strzałów, otwarty mecz i okazje dla jednej jak i drugiej ekipy, jutro próbuję to samo bo wiem że na spokojnie są w stanie takie overy wykręcić.

Sarmaty Orenburg vs HC Avto
over 5.5
@2.05

HC SKA Varyagi vs Krylya Sovetov
over 5.5
@2.30

No to ładnie dzisiaj postrzelali panowie.
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
VHL
Dizel Penza vs Lada Togliatti
over 5.5 @2.40
Dizel over 3.5 @3.15

Bars KazańvsCSK Samara
Bars over 3.5
@1.713-0 po 3min i nie ogarneli..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
chrome_19yWMs07Jk.png

Pierwsze spotkanie za, które się wezmę to Sarmaty z Avto. Wynik dzisiejszego meczu to 0:3 dla gości i to całkiem zasłużenie. Avto to ekipa o 2 klasy wyżej i nic w tym dziwnego że łatwo wygrali i tego samego spodziewam się jutro. Trzeba przyznać że nie wykręcają oni jakiś wysokich wyników ale grają solidnie i ta gra się broni bo na ten moment w swojej konferencji zajmują pozycję lidera, w sumie Sarmaty również z tym że oni lidera od drugiej strony, co prawda zagrali najmniej spotkań bo tylko 13 ale bilans 2:11 mówi sam za siebie. O gospodarzach pisałem już ostatnio w kontekście meczu z Tolparem i nic się nie zmieniło w tym temacie, dalej jest to słaba drużyna z kiepską kadrą i tak jak w zeszłym sezonie łapali się jeszcze na średniaka tak w tym na to nie wystarczy bo stracili sporu czołowych zawodników i co najwyżej to za rok mogą coś więcej próbować ale w tym sezonie nie daje im innych miejsc niż top 3 dolnej tabeli. Wiem że Avto nie robi kosmicznych wyników ale handi -1.5 powinno na spokojnie wejść, większość spotkań kontrolują i nie dopuszczają za bardzo aby mogła zadziać im się krzywda i jak mają jakiś spokojny wynik nie lecą na "pałę" do przodu tylko dalej grają swoje cały czas skoncentrowani w obronie i nie sądzę aby Sarmaty w obecnym składzie były w stanie strzelić więcej niż jedną bramkę jednak, jeśli się to stanie to wiem że Avto wtedy odpowie mocniej bo często ilość goli Avto zależy od tego ile goli strzelą przeciwnicy także patrząc na te ekipy nie wierzę aby Sarmaty mogły jakoś zagrozić gościom, jeszcze w tym roku 2 razy ze sobą grali i Avto wygrało te spotkanie 8:2 oraz 5:2 dodając dzisiejsze 3:0 to już trzeci mecz z rzędu gdzie handi na spokojnie siada.

Sarmaty Orenburg vs HC Avto
Avto -1.5
@1.782-4


chrome_NeIav5aF0j.png

Kolejny mecz za, który się biorę to Mamuty ze Snaiperami. Ostatnio pisałem że Mamuty po 11 spotkaniach są niepokonane no i stało się, przegrali po dogrywce z Omskie Jastrzęby jednak jest to o wiele trudniejszy przeciwnik niż jutrzejsze Snaipery. Gospodarze w tym sezonie na własnej tafli radzą sobie świetnie jak napomniałem wyżej czyli 11 wygranych z czego 9 w regulaminowym czasie, jedynie do dogrywki doprowadziło Avto oraz Tolpar, które również musieli uznać wyższość rywala i w tym temacie nic się nie zmienia, dalej idę w stronę gospodarzy bo po prostu są w bardzo dobrej formie mimo ostatnio przegranego meczu. Poprzednie 2 spotkania Snaiperów z Legionem to jakaś patologia bo co oni robili to nie mam pojęcia, może to po prostu skopiuję co pisałem ostatnio " Snaipery nie pierwszy raz w tym sezonie pokazują się z "dziwnej?" strony, teoretycznie wyniki mają całkiem niezłe ale kolejny raz coś nie gra, nagle się wyłączają z meczu grają jak nie oni i wygląda jakby już odpuszczali mecz, ciężko to opisać ale mniej więcej tak to widzę. Ostatnie 2 mecze z Ladya to jakiś dramat, mimo że 2 wygrali ( oba niesprawiedliwie) to ich postawa jakoś nie napawała optymizmem, szczególnie w pierwszym meczu i to ich dziś pokonało, myśleli że będzie łatwy mecz i przy stanie 3:1 praktycznie ich już nie było na tafli, dodatkowo sporo głupich kar co sumując spowodowało przegraną. " także podsumowując Mamuty w świetnej formie, solidny atak jak i obrona bo na własnej tafli bilans bramkowy 40:17 po 12 spotkaniach co wygląda bardzo dobrze a Snaipery od 4 spotkań strasznie się męczą, Ladya mimo że 2 razy przegrała po dogrywce to na tafli ich zgnietli, 2 kolejne mecze z Legionem też ciężko to wyglądało + to co skopiowałem wyżej także tutaj podejrzewam że jutro to wszystko się odbije i w końcu dostaną zasłużone baty.

Mamonty Yugry vs Sibir Snajpery Novosibirsk
Mamuty 60' @1.80
Mamuty over 3.5 @2.702-2 tyle co oni tam zmarnowali to szkoda gadać..

chrome_fN4ohR0mMe.png

No to lecimy z kolejnym meczem i tutaj już lekko pachnie wydarzeniem dnia chociaż jeszcze 1 ciekawy mecz nas czeka jutro ale zacznijmy od tego. SKA vs Loko i tutaj nie widzę innej opcji niż wygranej gości. Obie ekipy mają świetnie szkółki jak i zawodników jednak dalej uważam gości po prostu za lepszych, dodatkowo oglądałem ostatnie mecze SKA i się załamałem i to mocno, tak jak 2 przegrane z Dynamo można zrozumieć tak mecze z Rygą to było coś strasznego, w pierwszym meczu, mimo że wygranym 4:2 to przez prawie pół meczu ich nie było i to dosłownie, 0 akcji 0 pomysłu 0 chęci taka piłkarska "kopanina" w drugim meczu przegranym 4:3 po dogrywce było jeszcze gorzej i to że strzelili te 3 bramki to o wiele za dużo bo oddali zaledwie 16 celnych strzałów na słabą Rygę zresztą nie pierwszy raz w tym sezonie odstawiają niespodzianki lub mają spore problemy w niektórych meczach za to Loko idzie jak burza, mimo że ostatni mecz przegrali z Russkie Vityazi to nie zmieniam zdania że goście to po prostu pewniejsza ekipa od drużyny SKA a po kursach praktycznie 50-50 śmiało idę w stronę Loko, która w tym sezonie znowu będzie walczyć o wygranie ligi.

SKA vs Loko
Loko OT
@1.882-1


chrome_xxo1bwstc7.png

No i moja perełka, co prawda dziś mnie zawiedli ale tak jak powiedziałem, będę znowu próbować bo wiem że ich na to stać. Pokazali dzisiaj ładne widowisko mimo że wpadło tylko 5 bramek to mecz mógł się podobać, szybki, otwarty z możliwościami dla obu ekip, po dwumeczu z Avto gdzie Ladya zaledwie strzeliła 1 bramkę wiedziałem że się odkują i strzelili dzisiaj 2 jednak ja liczę na jeszcze więcej a w szczególności na Tolpar bo tych to stać naprawdę na sporo bramek szczególnie w meczu z taką ofensywną drużyną jak Ladya. Dla Tolparu jest to łatwy mecz ale tylko na papierze bo tafla weryfikuje a gospodarze nie odpuszczają i lecą do przodu, czasami mam wrażenie że oni grają na bramki a nie na punkty ale to już inna kwestia :D kadrowo oczywiście goście lepsi ale też nie można powiedzieć o gospodarzach że są to jakieś słabiaki co prawda nie mają swojego lidera i gole są rozkładane między zawodników co jest plusem bo każdy tam potrafi wykorzystać sytuację, która się nadarzy. Podsumowując obie ekipy mocno ofensywne, Ladya leci po bramki do przodu przez co z tyłu są problemy a Tolpar potrafi to wykorzystać ale i w obronie mają problemy, liczę że jutro zobaczymy taki sam mecz jak dzisiaj tylko z większą ilością bramek bo te ekipy mogą tego dokonać.

LadyavsTolpar UFA
over 6.5 @2.10 -normalnie 5-3
over 8.5 @4.40 próbujemy ale mnie zirytowali po 2 tercjach 5:2 a w tym meczu było tyle świetnych sytuacji bramkowych że na spokojnie 5 bramek mogło tam jeszcze paść, jeszcze na dokładkę 2min przed końcem Tolpar łapie karę za wybicie krążka przez co można już zapomnieć o empty net a 3 sekundy przed końcem marnują setkę, których zresztą było sporo w tym meczu. :mad: :mad: :mad:


chrome_fTgIMTIEuy.png

No i przechodzimy do tego drugiego spotkania "na szczycie" jednak uważam że bukmacher ustawiając kursy prawie 50-50 robi błąd bo w tym sezonie gospodarze idą jak totalny przecinak zaledwie jedna wpadka z Ryga no i przegrane spotkanie z Dinamo St. Petersburg ale to też świetna drużyna ale reszta spotkań czyt. 18 wygranych to praktycznie dominacja, po 20 spotkaniach bilans bramkowy 87:32 i wyglądają jak drużyna kompletna, Almaz również bardzo dobra ekipa jednak uważam że dalej im sporo brakuję do Dynamo, osobiście nigdy jakoś nie przepadałem za Almaz ale nie można odmówić im wyników tylko wyniki to jedna a gra to drugie, gospodarze w każdym meczu grają swoje i deklasują rywali kontrolując cały mecz u gości nie do końca to widać, wkrada się trochę błędów nie raz musieli się namęczyć aby ta wygrana wpadła i czasem można zaobserwować taką bezsilność jak coś nie idzie po ich myśli także dodając to wszystko do siebie śmiało idę w stronę gospodarzy, którzy już sporo w tym sezonie udowodnili.

MHK Dynamo MoscowvsAlmaz Cherepovets
Dynamo OT @1.744-2
Dynamo over 2.5 @1.83


chrome_f2bjPgYKIt.png
Ostatni mecz za, który się biorę to Sputnik z Lisami. Lisy ostatnio pokazują że coraz lepiej wygląda ich gra i powoli wracają w górną część tabeli co było też spowodowane brakami kadrowymi jednak teraz zapowiada się obiecująca. Poprzednie 2 spotkania z Reaktorem to była dominacja z ich strony i pisałem już o tym wcześniej iż to że padł tylko 1 gol w pierwszym meczu to słaba skuteczność połączona z fatum i totalnym pechem co zresztą udowodnili w rewanżowym meczu gdzie wygrali aż 6:2. Sputnik jak już mówiłem ostatnio "specyficzna ekipa" bo wyniki mają jednak ta gra jest jakaś nijaka, te ataki niby nic groźnego a jednak 3 bramki na mecz strzelają jednak w moim typie to jest nieistotne bo ja szukam bramek dla Lisów, które ostatnio się rozstrzelały tak jak wspominałem 6 bramek z Reaktorem, 4 bramki z Chaika (wow) 5 bramek z Irbisem czy 6 bramek z Mamutami a to nie są jakieś zlepki zawodników tylko solidne obrony także widać że jutrzejsi goście mają czym postraszyć w ataku a patrząc co ostatnio Sputnik wyprawiał w obronię myślę że over 2.5 nie jest większym problemem dla Lisów.

Sputnik AlmetyevskvsStalnye Lisy Magnitogorsk
Lisy over 2.5
@1.903-4
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +262
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dziwią mnie wysokie kursy na Sachalińskie Rekiny. Oba zespoły w bardzo podobnej formie i przegrywają wszystko jak leci, ale dzisiaj któryś musi się przełamać. 1,50 na win w regulaminowym dla Akademii Michaylova wydaje się lekką przesadą, chyba, że dzieje się coś o czym nie mam pojęcia. Jakieś braki kadrowe u gości itp. Tutaj może verno verno coś słyszał. Mimo wszystko wydaje mi się, że warto spróbować handicap. Dorzucam też handicap 2,5 dla Legionu i tutaj kierowałem się bardziej sporymi spadkami kursów własnie na gospodarzy. Wczoraj grali z Jastrzębiami i przegrali tylko jedną bramką, więc fory w postaci dwóch bramek wydają się być rozsądnym wyjściem. Oczywiście nie polecam, bo sam gram MHL "rekreacyjnie" wtedy kiedy nie gra KHL lub wtedy kiedy coś wpadnie mi w oko.

✅ AKO @3,33 2/10 Unibet✅


1604907117546.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom