>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

VHL / MHL / Rozgrywki niższego szczebla

Status
Zamknięty.
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
MHL 16:00
Chaika Nizhny Novgorod vs Avto
Chaika over 2.5 @2.20
Chaika over 3.5 @4
Chaika DNB @2.052;3 Chaika znowu to samo co z Tolparem, są lepsi mają więcej akcji ale nie potrafią przełożyć tego na gole i tak to się kończy..


MHL 15:00
Belye Medvedi vs Mamonty Yugry
over 5.5
@2.203;1


MHL 16:00
Irbis vs Tolpar UFA
over 5.5
@2.101-4
 
Ostatnia edycja:
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
MHL
chaika-avto - dwie wyrównane drużyny. wczoraj chaika minimalnie przegrała a , że system dwóch spotkań pod rząd wskazuje na przemienność wyników dzisiaj skłaniałbym się w kierunku gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
  • Najlepsze analizy października 2020 (1. miejsce)
  • #43
MHL 16:00
Chaika Nizhny Novgorod vs Avto
Chaika over 2.5 @1.765-1
Chaika over 3.5 @3
Chaika over 4.5 @5.70
Chaika 60' @2.10
Mecze Chaiki w tym sezonie to chyba wszystkie oglądałem i jestem naprawdę pod wrażeniem ich gry i być może to jest czarny koń w tym sezonie, z kim nie grają pokazują bardzo dobry poziom zarówno w ataku jak i w obronie. Bilans spotkań to 9 wygranych i 4 przegrane, jeśli chodzi o bramki to 47:27 także widać że potrafią postrzelać ale również czołówka w ilości najmniej traconych bramek. Na początku mieli 2 przegrane z Irbisem, walczyli ale jednak były one zasłużone, następnie wpadli w serie pewnych wygranych 7 z rzędu gdzie naprawdę dominowali przeciwnika. W tym sezonie Chaika jak wygrywa to strzela minimum 4 bramki w górę, jedynie raz im się zdarzyło 3 bramki z Tolpar. Po tej serii zwycięstw wpadły 2 porażki z Tolparem właśnie oraz z Avto i również grali naprawdę dobrze i powinni oba te mecze wygrać jednak skuteczność zawiodła, tak jak w pierwszym meczu była to mniejsza przewaga tak z Avto to była po prostu dominacja a goście nic specjalnie nie grali 1 gol w przewadze a dwa pierwsze też nic ciekawego, wykorzystali sytuację których jest mnóstwo w meczu ale nie było to nic groźnego, wiadomo gol to gol jednak chcę tu pokazać że Avto nie miało pomysłu na grę z przodu i po prostu wykorzystali sytuację gdzie gol pada w 1/10 przypadków a Chaika cały czas tworzyła sobie dogodne sytuację i wywierała presję, po tych 2 przegranych gdzie grali lepiej liczę że dziś wejdą na mega motywacji i dobrze wejdą w mecz a potem już pójdzie z górki i próbuję tutaj kilku możliwości bo jak się rozpędzą to mogą ładnie postrzelać nawet takiej ekipie jak Avto

MHL 18:00
Kapitan vs Spartak Moskwa
Spartak over 3.5
@2.604-5
Spartak nie jest jakąś mocno ofensywną drużyną jednak swoje umiejętności mają i mimo nie najlepszej formy w tym sezonie dalej są o wiele lepszą ekipą od gospodarzy, którzy dostają regularnie lanie. Ostatnio Kapitan mnie trochę oszukał grając naprawdę dobry mecz z Mikhaylov Academy , który wygrali 3:0 jednak w rewanżu wróciło wszystko do normy i nie wygląda to dobrze, na 16 spotkań bilans 5:11 a wygrane to na ekipy takie jak Akuly, Tayfun, Tygrysy i właśnie na Mikhhaylov czyli krótko mówiąc czołówka najgorszych ekip w lidze . Liczę że po 2 przegranych Spartaka z Russkie Vityazi odkują się dzisiaj i pewnie wygrają mecz bo z takim przeciwnikiem to wypada.


MHL 16:00
Irbis vs Tolpar
Tolpar over 2.5 @1.70
Tolpar over 3.5 @2.805-2 Tolpar mega zawiódł bo mieli naprawdę sporo okazji jeszcze 1 gol nie uznany no i szkoda ;x po meczu sprawdziłem sobie statystyki: Statystyki meczu: strzały: 50-79; Strzały na bramkę: 31-41; Bramki: 5-2

Tutaj już krótko wiadomo że Tolpar to mocna ekipa i tego nie trzeba nawet mówić a Irbis w ostatnim czasie ma problemy z defensywą niekoniecznie widać to w traconych bramkach jednakże 37 bramek w 15 spotkań to nie tak mało, chodzi mi głównie o ich grę, mimo że podaję te statystyki co każdy może w tabeli sobie sprawdzić to jednak nie są one dla mnie wyznacznikiem raczej chodzi o to żeby coś napisać niż podawać suchy typ jednak ja głównie bazuję na tym jak dana ekipa gra, dodatkowo każda ekipa ma swoje "dodatki" bardzo różne jedni mogą być bardzo słabi i postawić się czołówce tabeli a dostać 5-6 bramek od podobnej ekipy albo w drugą stronę przysłowiowa 1 z 2 wygra 5-0 a będzie się męczyć z Tygrysami itd, takich niuansów jest sporo i kto naprawdę śledzi ligę wie o czym mówi jednak wracając do typu, oglądając wczorajszy mecz Tolparu nie sądzę aby mieli dzisiaj jakieś problemy bo spokojnie kontrolowali ten mecz i mieli sporo sytuacji żeby wykręcić wynik większy niż 4:1.


Myślę że to pisanie nie pójdzie na marne i odbijemy od tej słabszej serii :D GL

Rozpisałem się i zapomniałem o Vityazi ale tu już nie chcę mi się pisać :D GL
MHL 18:00
Russkie Vityazi vs Akademia Mihaylova
Russkie over 3.5
@1.854-2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
MHL 10:00
Sakhalinskie Akuly vs SKA 1946
SKA over 4.5 @1.832-7
SKA over 5.5 @2.65

MHL 11:30
Tayfun vs MHK Dynamo Moscow
Dynamo over 3.5 @1.901-4
Dynamo over 4.5 @3.15

MHL 12:00
Russkie Vityazi vs Akademia Mihaylova
over 1.5 1 tercja
@1.952-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
rano faworyci nie zawiedli. o 18.00 swój "rewanżowy" mecz zaczyna drużyna Kapitana który podejmuje spartak.
tak jak pisałem już wczoraj w tej lidze zachodzi pewna ciekawa zalezność wyników. wczoraj minimalnie wygrał spartak strzeląc na 4:5 na cztery minuty przed końcem meczu .dzisiaj uważam że drużyna Kapitana wyciągnęła wnioski i wygra a przynajmniej nie przegra w regulaminowym czasie gry. Kapitan dwa mecze pod rząd u siebie przegrał z bardzo silnym dynemem ale dziś nie widze takiej opcji.
kurs na zwycięstwo gospodarzy waha się w okolicach 4 a na 1x w okolicach 2.
 
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
MHL 18:00
Kapitan vs MHK Spartak Moskwa
Spartak over 3.5
@2.500-9 zgodnie z przewidywaniami jednak przyznam że aż takiego wyniku się nie spodziewałem :D
Fajnie że ktoś w końcu zawitał w tym temacie i zgodzę się że Kapitan wczoraj postawił się Spartakowi jednak nie sądzę aby powtórzyli to znowu i ponownie celuję w bramki gości, gospodarze nie raz pokazali jakie mają braki w defensywie i trzeba to wykorzystać, wczoraj Spartak ustrzelił 5 bramek jednakże 4 stracili nie będę odbierał Kapitanowi bo grali całkiem dobrze jednak ekipa ze Stolicy trochę tych błędów popełniła co nie zdarza im się często, przed wczorajszym spotkaniem mieli 20 straconych bramek na 12 spotkań, najmniej w całej lidze i nagle tracą 4 bramki z Kapitanem, który jest po prostu słabą drużyną, wczoraj również o tym pisałem że zagrali bardzo dobry mecz na Akademia Mihaylova jednak w rewanżu już zawiedli a chyba nie muszę mówić jaką drużyną jest Akademia a jaką Spartak także widać że gospodarze mają pewne przebłyski z dodatkiem tego co daje im drużyna przeciwna ale to są tylko przebłyski i nie są w stanie tego powtórzyć z meczu na mecz także uważam że goście na spokojnie zabiorą ten mecz a bez wielkiej presji jak to było wczoraj jeszcze prościej będzie zdobyć bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
MHL 11:00
Amurskie Tigry vs Loko Yaroslavl
Loko over 5.5 @2.10
Loko over 6.5 @2.952-4nie udało się no trudno, 70 strzałów Loko a 40 celnych, 3 tercja bez bramek a wcześniej powinno jeszcze wpaść, zagramy to samo jutro bo Tygrysy nie są w stanie tyle wybronić a Loko też z reguły jest bardziej skuteczne niż dzisiaj. Bywa i tak.


MHL 18:00
Krylya Sovetov vs Almaz Cherepovets
over 4.5 @1.851-4
over 5.5 @2.65
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
MHL 05:00
Amurskie Tigry vs Loko Yaroslavl
Loko over 5.5 @2.051-8
Loko over 6.5 @2.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
MHL 13:00
Omskye Yastreby vs Ladya
Ladya over 1.5 @1.80
Ladya over 2.5 @3.55
Ladya +2.5 @1.805-3, w 2 tercji Lada strzeliła na 1:2 ale gol był nie uznany a po chwili dostali bramkę gdzie się posypali i szybko 2 kolejne, chciałbym zobaczyć scenariusz gdzie goście wygrywają 1:2 i dalej grają swoje bo myślę że realnie mogliby walczyć o wygraną, tak czy inaczej mamy 3/3 :)

W dzisiejszym spotkaniu Omskie Yastreby będą podejmować Ladya na własnej tafli, oczywiście gospodarz jest murowanym faworytem według buka ale to nas nie obchodzi i szukamy value u gości, którzy całkiem nieźle się prezentują w tym sezonie, w wynikach jeszcze nie jest to tak widoczne ale widać że potrafią pograć z każdym i trochę przypominają mi styl Sibirskich Snaiperów lub Tayfuna z poprzedniego sezonu gdzie często szły wymiany bramek, dużo strzelali ale też tracili co jest przyjemne dla oka jednak lekko może martwić ta defensywa co do typu na handi ale czy na pewno? Omskie na 14 spotkań mają bilans 9wygranych i 5 przegranych całkiem nieźle ale stać ich na więcej i nie są w swojej "szczytowej" formie a wszystkie wygrane mecze są praktycznie wymęczone, pamiętam jak grałem handi na Kuznetskie Miedviedi w pierwszym spotkaniu gdzie siadło bez problemu z bramką zapasu ale wracając, oglądałem tamto spotkanie i widziałem jakie problemy miały Omskie nawet z tak słabym przeciwnikiem, nie mówię że było blisko przegranej bo tak nie było ale robili błędy w defensywie lecz gospodarze byli za słabi aby z tego skorzystać, dodatkowo ciężko było im postrzelać bramki ekipie która traci ich całkiem sporo. Omskie na te 14 spotkań tylko raz wygrali 3 golami+ i to właśnie z Miedviedi, Ladya również traci trochę tych bramek jednak w porównaniu do Kuznetskie rekompensują to strzelonymi bramkami ( średnio 3 na mecz). Podsumowując: Z szacunkiem dla Omskich ale te kursy są moim zdaniem mocno przesadzone Ladya się ostatnio rozstrzelała a gospodarze mają problemy aby pewnie wygrać mecz dodatkowo jak kiedyś pisałem, to jest solidna ekipa (aktualnie w średniej formie) nie mniej jednak nie są to egzekutorzy co strzelają po x bramek słabszym drużynom, @1.80 na 2 bramki gości to też ciekawa sprawa patrząc na ich styl a over 2.5 też spokojnie w zasięgu. GL

MHL 16:00
Reaktor Nizhnekamsk vs HC Avto
over 5.5 @2.103-0 skutecznośc Avto tragiczna..
over 6.5 @3.15

Reaktor w tragicznej formie, od początku sezonu problemy gdzie nawet z Legionem przegrali a ostatnie spotkania to już jakiś dramat jeśli chodzi o defensywe w 4 mecze dostali 20 bramek ale również udało się zdobyć 13 także widać overowy potencjał u tych "talentów" oglądałem trochę mecz z Irbisem oraz 2 mecze z Ladya i robili sporo błędów ale w ataku byli groźni co też trzeba pochwalić, Avto jak to Avto solidna ekipa i mimo 2 ostatnich słabych spotkań z Chaika liczę że będą chcieli się zrewanżować i dać dobry mecz, niby 1 mecz wygrali ale byli po prostu o wiele słabsi lecz trzeba oddać że Chaika po prostu w tym sezonie przechodzi sama siebie i trudno na nią grać a porównując ich defensywę a Reaktora to niebo a ziemia także myślę że Avto się lekko odpali gospodarze coś dołożą i zobaczymy fajny overowy meczyk.


MHL 18:00
Krylya Sovetov vs Almaz Cherepovets
over 4.5
@1.743:3

Myślałem żeby grać w stronę gospodarzy bo jest niedosyt po wczorajszym meczu gdzie mogli zrobić na pewno więcej jednak kursy nie zachęcają więc jedynie zostanę przy myśli że Krylya się odgryzie i zagram na spokojnie over 4.5 bo mimo że nie robią jakiś dużych wyników to Almaz nadrabia a 5 bramek po takim kursie w MHL to zawsze biorę w ciemno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +248
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
VHL 18:00
Dynamo MO vs HC Tambov
over 4.5 @2
over 5.5 @2.952-2 sporo pomarnowali, jeszcze minute przed końcem czyste sam na sam i też nic... Zostawiam ten VHL ;x
 
Ostatnia edycja:
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
MHL 09:00
Omskie vs Ladya
Ladya over 1.5
@1.706-0 wiedziałem że ten mecz nie będzie wyglądał tak jak wczorajszy dlatego nie grałem tak ochoczo na Ladye ale liczyłem że te 2 gole na spokojnie do zrobienia, no trudno.

MHL 12:00
Sputnik vs Tolpar
over 4.5 @1.72
over 5.5 @2.352-6 Tolpar ostatni sporo okazji a malo skuteczności to teraz odbili.
 
Ostatnia edycja:
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
MHL 09:00
Omskie vs Ladya
Ladya over 1.5
@1.70

MHL 12:00
Sputnik vs Tolpar
over 4.5 @1.72
over 5.5 @2.35
Co ta Ladya? Nawet jednego gola nie strzelą? Obczaiłem staty i dawno im się nie zdarzyło żeby przegrali do zera🤔.

Edit: No i dupa nie strzelili, a troche wyłożyłem na over 0,5 Ladya...
 
Ostatnia edycja:
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
MHL 11:00
Sputnik Almetyevsk vs Tolpar UFA
over 5.5 @1.984-3
1 tercja over 1.5 @1.952-1

Ładny meczyk nam zaprezentowali dzisiaj i myślę że jutrzejszy będzie wyglądał podobnie zresztą jak większość Tolparu, ofensywna gra i jak skuteczność nie zawodzi to przyzwoite wyniki, pierwszy mecz 2:6 także goście sami ten over pokryli, Sputnik ostatnio też zmienił trochę styl gry i przez to chętniej szukam overów w ich meczach bo już nie są tak underową drużyną jak to kiedyś było

MHL 11:00
Reaktor Nizhnekamsk vs Avto
Avto 60' @1.952-5
Avto over 2.5 @1.6
Avto over 3.5 @2.5
Avto over 4.5 @4.5


Avto Avto Avto... po bardzo dobrym starcie w tym sezonie przyszły lekkie problemy i pomimo kilku wpadek dalej to wygląda całkiem dobrze chociaż ciężko to nazwać wpadkami bo przegrywali na Mamuty Irbis czy Chaike, jedynie mecz z Reaktorem był niespodzianką. Oglądałem to spotkanie i Avto grało naprawdę dobrze ale bramka jak zaczarowana, mieli sytuację ale nic nie chciało wpadać i nawet taka ekipa jak Reaktor wygrała 3:0 mimo że nie pokazali za wiele. Nie ma opcji aby gospodarze wygrali jutrzejszy mecz z taką grą jak w poprzednim bo ciężko żeby Avto znowu nie strzelało pomimo tylu sytuacji tym bardziej że Reaktor nie jest jakąś twierdzą, jeśli chodzi o defensywę, wiem że jak spojrzymy na tabelę to tracą 3 bramki na mecz ale to tylko 11 spotkań więc dobór przeciwnika też jest tu istotny, ostatnie mecze pokazują że jak trafiają na ekipę overową to jest problem, w dwumeczu z Ladya stracili 7 bramek a z Irbisem 12 a to już całkiem duże liczby. Avto ostatnio czy przegrywa czy wygrywa są to dosyć bliskie wyniki i równe mecze, czekam w końcu aż się przełamią i odpalą tak jak ich stać a Reaktor to idealna ekipa do tego aby postrzelać i złapać trochę motywacji na kolejne mecze bo albo gra się nie do końca klei albo skuteczność nie taka i po prostu potrzebują takiego resetu a spokojnie są w stanie pokryć te overy szczególnie jak od początku dobrze wejdą w mecz i pokażą gospodarzom gdzie ich miejsce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +229
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
Chory jestem i nie mam siły się rozpisywać także dziś suche typy tylko.

MHL 15:00
Chaika Nizhny Novgorod vs Belye Medvedi
over 1.5 1 tercja @1.951-1
BTS 1 tercja @3


MHL 15:00
Mamonty Yugry vs Kuznetskie Medvedi
over 1.5 1 tercja
@1.501-1


MHL 15:00
Irbis vs Stalnye Lisy Magnitogorsk
Lisy over 1.5 @1.66
Lisy over 2.5 @3
Lisy over 3.5 @6.253-1 szkoda bo mieli trochę okazji i te 3 bramki mogli jak najbardziej wbić, pomimo braków kadrowych


MHL 16:30
Dynamo St. Petersburg vs Kapitan
over 5.5 @2.104-3
over 6.5 @3.05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +108
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
Tak to dzisiaj widzę, jak wyzdrowieje to wrócę do "pisania" póki co będzie na sucho a może ktoś się podłączy i doda swoją opinie. Pozdro

MHL 11:00
Spartak Moskwa vs Krasnaya Armiya
Spartak over 2.5
@2.200-1, nie mieli może miliona sytuacji ale te co zmarnowali to już pod kryminał podchodzi..


MHL 12:30 Oj czekałem na ten mecz i mam nadzieje że nie zawiodą bo popcorn już uszykowany :D
Sibir Snajpery Novosibirsk vs Ladya
over 7.5 @2.55
over 8.5 @3.701-1 hit sezonu, przecież tyle co tam akcji było to głowa mała.. " Statystyki meczu : strzały: 53-80; Strzały na bramkę: 28-55; "


MHL 15:00
Chaika Nizhny Novgorod vs Belye Medvedi
Chaika over 2.5 @1.61
Chaika over 3.5 @2.54-0


MHL 16:30
Dynamo St. Petersburg vs Kapitan
over 5.5
@1.903-2 same undery dzisiaj, masakra

MHL17:00
Akademia Mihaylova vs Atlant Mytischi
over 1.5 1 tercja
@20-1

MHL 17:00
SKA Varyagi vs Russkie Vityazi
over 5.5 @1.92
SKA over 1.5 @1.912-2


MHL 17:00
Krylya Sovetov vs HK Riga
Krylya -1.5 @2.22-1
Krylya -2.5 @3.35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
verno 609,8K

verno

Znawca - Hokej
MHL 11:00
SKA 1946 vs MHK Dynamo Moscow
Dynamo OT
@2.050-5 Dynamo terminator w tym sezonie


MHL 11:00
Sputnik AlmetyevskvsHC Avto
over 5.5 @2.101-2
over 6.5 @3.20

MHL 12:30
Sibirskie Snaipery vs Ladya
Ladya over 2.5
@2.203-3

MHL 15:00
Reaktor Nizhnekamsk vs Tolpar UFA
Tolpar over 3.5 @2.302-4
Tolpar over 4.5 @4


MHL 15:00
Irbis vs Stalnye Lisy Magnitogorsk
Lisy over 1.5 @1.702-5 mocny ten Irbis :D
Lisy over 2.5 @3.15
Lisy over 3.5 @6.65

Tak po krótce chociaż, wczorajszy dzień był mocno underowy i ciężko o drugi taki następnego dnia a mamy fajne mecze do overów, Sputnik się mocno otworzył i gra ofensywny hokej Avto również i obie ekipy też gubią trochę tyły, Ladya ze Snaiperami oglądałem wczoraj i to że tam padł wynik 1-1 to po prostu szok, sytuacji mnóstwo 133 strzały z czego 83 celne z czego 55 aż Ladya więc kurs na over 2.5 całkiem spory patrząc na styl tych ekip oni grają po prostu na wymiany ognia i ten co więcej wykorzysta to wygra tam nie ma hamulca a goście grali bardzo dobrze i nie ma opcji aby przy tylu strzałach znowu padł taki underowy wynik. Irbis Lisy ostatnio oglądałem i wiem że goście mają braki kadrowe ale dalej próbuję to samo grać bo kursy są mimo wszystko za duże Irbis może dobrze wygląda w tabeli ale ta gra nie jest taka świetna i oglądając ich kilka spotkań nie powiedziałbym że są na 1 miejscu bo i gra w ataku jak i w defensywnie nie jest aż tak dobra a w obronie popełniają stosunkowo dużo błędów i liczę że Lisy dziś to wykorzystają bo ostatnio też mieli sporo okazji. Tolpar Reaktor to chyba bez zaskoczenia, pisałem już nie raz o tych drużynach i gospodarze mają problem w defensywie szczególnie na ofensywne ekipy a Tolpar bez wątpienia taką jest, potrafią stracić naprawdę sporo bramek co udowodnił 2mecz z Ladya i Irbisem oraz ostatni mecz z Avto, goście często mają mecz pod kontrola i wywierają presję, kwestia czy skuteczność jest na dobrym poziomie ale mimo wszystko na Reaktor powinni postrzelać na spokojnie te 4 bramki a nawet poszukamy 5 bo tak jak mówie, jeśli skuteczność zagra to będzie niezłe widowisko, jeszcze patrzę na h2h mimo że nie uważam tego jako wyznacznik ale bardziej ciekawostkę. Ostantnie 6 spotkań 5:3 1:5 2:3 9:1 8:2 4:2 wszystkie dla Tolparu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
na jutro w oko wpadły mi dwa mecze z MHL
Legion- Medviedi handicap 1 kurs 4.1
w związku z tym , że mecz już o 9 to postanowiłem sie podzielić swoją myślą już teraz. mecz dwóch naprawdę słabych drużyn. ja jestem skłonny postawić na tą mniej słabą, tak myślę.. czyli Legion. po 1 przewaga własnej tafli, moim zdaniem to nie bez znaczenia przy tak słabych zespołach. po drugie legion kilka razy postawił się a tym sezonie i potrafił zawalczyć, ostatnio oddali walkowary i nie wiem co było powodem ale uwazam , że jutro wygrają z naprawdę beznadziejnym Medviedi a że możemy tutaj doświadczyć naprawdę "radosnego" hokeja to wynik może być wysoki. stąd nieco ryzykowany aczkolwiek przemyślany tym na handicap. 1,5
Drugim meczem jaki wziąłem na cel jest spotkanie Sputnik Z Avto. jest to drugie spotkanie tych drużyn. pierwsze zakończyło się zwycięstwem Avto ale nie uważam aby ich przewaga powtórzyła sie w rewanżu. Sputnik to solidna drużyna. przegrała u siebie dwukrotnie z piekielnie silną Chajką oraz za to zdecywowanie raz z silnym Toplarem aby następnego dnia wziąć rewanż. i takiego samego rewanżu spodziewam się jutro.
jako , że MHL jest dla mnie ligą mało znaną ciekaw jestem opinii zdecydowanie bardziej doświadczonych użytkowników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom