>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VHL / MHL / Rozgrywki niższego szczebla

Status
Zamknięty.
verno 611,3K

verno

Znawca - Hokej
Fajnie że się ktoś udziela ale raczej nikogo więcej tu nie zobaczymy a szkoda, co do pierwszego meczu to też przychylałbym się do Legionu, mecz łatwy nie będzie ale myślę że warty spróbowania jednak co do drugiego spotkania to się nie zgadzam bo Avto było o wiele lepsze i Sputnik nie za wiele pokazał jedynie co ratuje wynik 1:2 to brak skuteczności Avto, to samo tyczy się spotkania Sputnika z Tolparem, też byli o wiele słabsi jednak udało się wykorzystać to co mieli i wygrali 4:3. Tolpar wgl według mnie czasami podchodzi lekceważąco do meczu z myślą że są lepsi i na luzie wygrają, potem lekko pali się grunt i nie zdążą wyciągnąć wyniku mimo że tych sytuacji jest sporo ale wracając do Avto :D oglądałem dziś mecz i tak jak mówiłem jedynie skuteczność zawiodła bo okazję mieli a Sputnik jakoś mocno nie tworzył tych sytuacji a przynajmniej tych groźnych także jak Avto podśrubuję skuteczność mogą strzelić kilka bramek i na spokojnie wygrać.

MHL 15:00
Sputnik AlmetyevskvsHC Avto
Avto OT @1.803-1 Avto dramat totalny dzisiaj..
Avto over 2.5 @1.76
Avto over 3.5 @3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
verno 611,3K

verno

Znawca - Hokej
MHL 15:00
Reaktor NizhnekamskvsTolpar UFA
Tolpar over 3.5 @2.451-12
Tolpar over 4.5 @4.10
Jak po raz enty idę w stronę Tolparu, bardzo lubię ich ofensywny styl nawet jak przegrywają czy wygrywają minimalnie to i tak często można powiedzieć że byli lepsi bo wywierają presje na rywalu i tworzą sobie mnóstwo sytuacji ale i w obronie potrafią zagrać, Tolpar od Reaktora jak lepszy w każdym aspekcie i jest to widoczne ale tak jak pisałem w poście wyżej mam wrażenie jakby oni czasami lekceważyli rywala i budzą się za późno i mimo szturmu na bramkę nie zawsze uda się odwrócić mecz jednak Reaktor nie jest taką drużyną co może ich jakoś zaskoczyć nawet jak nie wyjdą skupieni i zmotywowani na 100%. Gospodarze to mierna drużyna, która ma mnóstwo problemów w defensywie co zresztą pokazują poprzedni mecze, w ataku też nie są jakoś groźni co zawsze pomoże żeby Tolpar mógł odjechać i na luzie zacząć strzelanie, zauważyłem pewną zależność że Reaktor w pierwszym meczu jeszcze walczy ale w rewanżowym już są problemy, tak jak pisałem ich gra nie jest jakaś błyskotliwa i nie mają za dużo pola do popisu aby zaskoczyć rywala także pierwszy mecz jeszcze jako tako wychodzi ale w drugim już mają mniej szczęścia, rywal się dostosował i gra się o wiele łatwiej bo ich obrona solidna nie jest, mimo że dzisiaj się nie zbyt postawili to wątpię aby zrobili to jutro bardziej uważam że Tolpar nie będzie się tak długo męczyć od początku i zaczną jakimiś 2 bramkami w 1 tercji i to już jest odjazd i po meczu ale jak
będzie zobaczymy GL !
chrome_E9tmE1tQfy.png
MHL 17:00
SKA 1946 vs MHK Dynamo Moscow
Dynamo over 2.5 @1.902-3 po OT ale 2 gole na 43celne strzały to trochę mało..
Dynamo OT @2.05

Szczerze powiedziawszy nie wiem co tu mam pisać, jakimś cudem buk dalej stawia SKA w roli faworyta a przecież to co wyrabia Dynamo w tym sezonie jest niepojęte, bez najmniejszych przeszkód pokonują kolejnych przeciwników tak jak dzisiaj z SKA wygrywając 5:0. Gospodarze w tym sezonie też wyglądają dobrze ale moim zdaniem do gości im jeszcze brakuje, mają bilans 11:4 ale 10 spotkań było na słabe drużyny a i tam powineła im się 2 razy noga a prawie 3, Dynamo na ten moment jest chyba w najlepszej formie, królują w strzelaniu bramek jak i w defensywie i ciężko mi tutaj patrzeć na SKA jako faworyta bo moim zdaniem na pewno nim nie są, marna ta "analiza" ale ciężko tutaj coś wymyśleć jak ewidentnie widać że goście są mocniejszą drużyna i w o wiele lepszej formie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +158
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
ciekaw jestem tych dzisiejszych meczów.
najmniej chyba przemawia do mnie 2 na toplar. w kazdej z poprzednich 4 serii na wyjeździe w systemie dwóch meczów pod rząd wygrywał tylko jeden mecz, aby drugi przegrać. ciekaw jestem jak będzie tym razem. moim zdaniem dziś nie powtórzą się zwycięstwa gości a ja jakoś jestem ostrożny grając na powtórki wyników. zarówno w meczach Reaktora jak i Sputnika nie odbierałbym szans gospodarzom i faktycznie najbardziej pewne zwycięstwo jawi się w przypadku Dynama.
 
Ostatnia edycja:
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
Dzisiejszy dzień umiarkowanie pozytywny ,ale mogło być lepiej. handicap na Frolundę i Sputnika powetował poranną stratę przy Legionie.
Na jutro wpadły mi w oko dwa poranne mecze.
Legion-Medviedi - 1. kurs 2.4
dzisiaj bardzo wyrównany mecz ostatecznie zakończony zwycięstwem gości po dogrywce. liczę że jutro Legion się zrewanżuje i obstawię ich zwycięstwo. tym razem już może jednak bez handicapu
Tigry-Riga - 2 . kurs 2.4
To pierwszy mecz tych drużyn z dwóch zaplanowanych i mam małą wątpliwość, ponieważ w pierwszym meczu Tigry zazwyczaj jednak troszkę walczą.kieruję się w kierunku gości. jeśli goście nie wygrają jutro to na pewno ponowię ten typ kolejnego dnia już z większą pewnością. Tigry bardzo słabe, zupełnie bez formy. co prawda u siebie jakiś czas temu powalczyły z Almaz ale jakim cudem doprowadzili do remisu przy stanie 0:4 wiedzą chyba tylko hokeiści gości i jakiś azjatycki bukmacher... Riga na wyjeździe, mocna choć stosunek bramek mają tylko delikatnie na plus. myślę , że hokeiści Rygi nie zlekceważą przeciwnika po dwóch porażkach z Krylią i wygrają pewnie.
 
verno 611,3K

verno

Znawca - Hokej
chrome_Cx4ZhjxkF6.png

30.10 o godz 10:00 odbędzie się spotkanie Amurskich Tygrysów z Łotewską drużyną HC Riga. Patrząc na tabelę mogłoby się wydawać że bardzo łatwe spotkanie dla gości i pozostaje tylko kwestia ile bramek uda się postrzelać ale czy na pewno?

chrome_s65EJX9t0k.png

No rzeczywiście, ktoś kto nie do końca się zna pomyśli pewnie że bukmacher oszalał stawiając równe kursy ale jak to mówią "nie wszystko złoto co się świeci" zaraz przejdę do spraw "hokejowych" ale chciałbym jeszcze poruszyć techniczne tematy a mianowicie sprawę związaną z lotem, trasa naprawdę długa a w dobie Covid 19 zapewne sprawy organizacyjne na pewno się przedłużają dodatkowo różnica czasu 8godzin to też mocno wpływa na drużynę gości. chrome_nDRrFuL20d.png
Przejdźmy zatem do spraw już samych drużyn, ewidentnie widać że Tygrysy to ekipa do bicia bo defensywę mają naprawdę słabą ale jak to Tygrysy lubią pokazać pazury, wiadomo jak trafią na SKA czy Dynamo to nic dziwnego że przejechali się po nich bardzo mocno ale i w tych meczach potrafili strzelać i tworzyć sobie sytuacje bo to że są słabi w obronie nie znaczy że nie są groźni, mają szybkich zawodników, całkiem dobrych technicznie i silnych, którzy potrafią powalczyć ciałem. Często otwierają dobrze spotkanie i strzelają bramkę w pierwszej tercji co również pokazali ostatnio gdzie z takim przeciwnikiem jak Loko potrafili prowadzić przez prawie pół spotkania chociaż jak to się skończyło to wiemy 1:8 nie mniej jednak chodzi o to że potrafią się postawić takiej ekipie wiadomo że Loko jest lepsze x razy więc jak pójdą już te 3 bramki to leci i Amury totalnie podłamane chcą zejść z tafli ale w drugim meczu też mocno się starali, wynik 2:2 po pierwszej tercji i finalnie 2-4 co nie wygląda tak źle zwarzywszy na kogo grali. Tabela wygląda na czerwono ale tak jak podałem przykład wyżej nie zawsze jest to taki łatwy mecz przynajmniej do pewnego momentu, z Almazem udało doprowadzić się do remisu mimo że przegrywali 0:4, Russkim też strzelili 4 bramki no i mamy jeszcze 2 wygrane na Kapitan 3:2 i Akuly 5:2 także nie jest to ekipa pokroju Kunlun czy Org Juniors z poprzednich sezonów bo tam było totalnie zero oporu. Przyznam że jak oglądałem mecz z SKA czy Dynamo to tylko czekałem kiedy 2 cyfrówka wpadnie ale tak jak mówię te ekipy to 3 klasy wyżej, wiem że na inne drużyny też tracili sporo bramek ale z Tygrysami to jest tak że mimo takiego wyniku ciągle "są w grze" potrafią coś postrzelać i gdyby zamazać wynik nie widać tego że przegrywają tak mocno, według mnie mają potencjał na nie jedną wygraną jeszcze tylko trzeba wiedzieć kiedy będzie ten moment a ja sądzę że jutro w sumie już dzisiaj. Ekipa z Rygi naprawdę będzie miała ciężki mecz tak jak wyżej pisałem lot do Chabarowsk co pewnie przedłuży się przez Covid do tego dochodzi ta zmiana czasu o 8 godzin co też w większym lub mniejszym stopni uprzykrzy im życie ale to nie jedyne z czym ta ekipa będzie się zmagać. W Rydze są problemy a mianowicie główny bramkarz w ekipie Dinamo Riga w KHL co na pewno pomoże w strzelaniu Tygrysów ale co to tyle? No nie do końca, to nie wszystkie braki kadrowe w drużynie gości i tutaj rozwiązuje się zagadka kursów, Riga aktualnie bez swoich najlepszych punktujących, którzy nie mogą grać lub są w głównej ekipie Dinamo w KHL:

chrome_Km72ouBg8F.png chrome_vpgJDpMPEX.png chrome_8ty9eeNSue.png chrome_wSwGuZCkvQ.png
Także można się obawiać o ofensywę Rygi i kondycję zawodników w okrojonym składzie, co prawda mają kilku grajków, którzy również potrafią postraszyć ale jakby nie było to jest czołówka punktujących, oglądałem ostatnie mecze Rygi i naprawdę ta gra w ataku wygląda dramatycznie, z Krylyja nie mieli żadnego pomysłu na grę ofensywną, oddali 18 strzałów celnych gdzie przeciwnicy mieli aż 14min kar przecież to jakiś dramat a jakby nie było Krylyja w tym sezonie jest tak nijaka jak rosół podczas kataru(??). Podsumowując bo bawię się w jakieś kolaże :D a mecz czeka, uważam że kursy są wystawione poprawnie i może nawet mniej powinno być w stronę gospodarzy bo zbierając wszystko do kupy czyli loty, zmiany czasy, brak podstawowego bramkarza i głównych punktujących to w tej Rydze nie wiele zostaje a Tygrysy na pewno mają ochotę na wygraną i mimo wszystko mają do tego predyspozycję także idę w stronę gospodarzy i liczę że odkują się za te przegrane w tym sezonie.

Amurskie Tigry vs HK Riga
Amurskie OT @2.01
Amurskie over 0.5 1 tercja @1.66
Amurskie over 2.5 @1.85
Amurskie over 3.5 @3.012-4 i co z tego że się rozpisze jak Tigry robią to co robią.. strzały: 77-44; Strzały na bramkę: 46-26; cały mecz byli lepsi i wręcz dominowali w grze 5v5, Riga nie tworzyła jakoś dużo sytuacji po prostu wykorzystała to co sprezentowali im gospodarze bo na 4 bramki to oni absolutnie nie zasługiwali ale co zrobić jak Tygrysy niereformowalne i dalej odwalają takie rzeczy w obronie, brak słów po prostu..

@ Mam tylko nadzieję że się nie zbłaźnie jak TIgry coś odwalą :D

Post automatycznie złączony:

MHL 09;00
Tyumenskiy Legion vs Kuznetskie Medvedi
Medvedi OT @1.901-2 po karnych
Medvedi over 2.5 @1.95
Oglądałem ich wczorajszy mecz i mimo że grałem w stronę Legionu to teraz idę w stronę gości, wyglądali po prostu lepiej i miałem wrażenie jakby byli klasę wyżej nad przeciwnikiem mimo że w innych meczach te ekipy grały inaczej tzn Medvedi na dużo ekip wypadał słabo za to Legion coś tam starał się postawić i czasami to wychodziło ale obraz pierwszego spotkania wszystko zweryfikował i to goście grali moim zdaniem o wiele lepiej i mieli więcej groźnych akcji, już nie mam siły za bardzo się rozpisywać bo trochę późno a ja już po tym "kolażu" więc tylko takie małe podsumowanie meczu, Medvedi było lepsze :D.

MHL 11:00
Dynamo St. Petersburg vs Russkie Vityazi
over 4.5
@1.815-4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Żeby koledze nie było smutno, ze sam walczy na placu boju w tej zakladce, to wrzuce cos od siebie
EDIT: Przepraszam bo nie zauwazyłem, że jeszcze jeden z kolegów jest :)

Upatrzyłem sobie dziś spotkanie SKA-Varyagi z Kapitan
SKA to jeden z satelickich zespołów SKA a Kaptain powiazane z Sochi. Oba zespoly w dołach tabeli ale dzisiejsi gospodarzee ostatnio graja lepiej , grali z mocnymi w tym sezonie Vithazami i setelicka ekipa CSKA, którym stawili opór, szkólka SKA jest dobrej jakosci i mysle ze dzis sa w stanie ograc rywala , któremu nie wiedzie sie ostatnio

SKA Varyagi ml kurs 2,24 fortuna ✅

EDIT : Powiedziałem sobie , że jak ten typ wejdzie to bede wiecej czasu poświęcał MHL, no to Houston mamy problem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Panowie "uczepili" się rozgrywek MHL to ja spróbuje zahaczyc o VHL

Perm - Bars

Typ: 2 (-1.5) Kurs: 1.87 STS

Bars ostatnio pokazuje moc i na to samo liczę dziś. Rywal mało wymagający wiec wydaje mi się ze powinni sobie poradzić. Jak będzie zobaczymy wieczorem

Wynik: 2:5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
No to dzisiaj wszyscy wesprzemy verno verno w samotnej walce :cool: Żeby nie powielać powyższych typów spróbuję ustrzelić mecz o którym nikt nie wspomniał. Obie drużyny są w niezłej formie. W sumie to w bardzo podobnej, ale kursy tego nie odzwierciedlają. Rycerzyki od połowy miesiąca idą jak burza. Ograli dwukrotnie wysoko notowany Almaz i Spartak, a z Dynamem na ich terenie równiez ostatnio nieźle grają. Nie mam doświadczenia w niższych ligach, ale od czasu do czasu można spróbować, kto wie...

❌ Russkie Vityazi ML @2,30 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
verno 611,3K

verno

Znawca - Hokej
Myślałem o tym ale problem w tym że oni w tej defensywie naprawdę potrafią czynić cuda, no nie wiem jeszcze przemyśle ale może to jakiś pomysł.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro drugie spotkanie SKA-Varyagi z Kapitan
Dzisiejszy mecz wygrali gospodarze i mysle ze jutro powtórza sukces i zagraja jeszcze pewniej/
SKA to jeden z satelickich zespołów SKA a Kaptain powiazane z Sochi. Oba zespoly w dołach tabeli ale dzisiejsi gospodarzee ostatnio graja lepiej , grali z mocnymi w tym sezonie Vithazami i setelicka ekipa CSKA, którym stawili opór, szkólka SKA jest dobrej jakosci , wg mnie lepszej od Sochi.

SKA-Varyagi ml kurs 2,04 ✅

Drugie spotkanie to mozna powiedziec pojedynek derbowy miedzy Dinamo St.Petersburg a Russije Vitjazy. Dzis wygrali gospodarze po wyrownanym meczu ale Vitjaz od akoegos czasu gra dobrze i mysle ze jutro nie daja sie ograc

Ruskije Vitjazy ml kurs 2,42✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
verno 611,3K

verno

Znawca - Hokej
Amurskie Tigry vs HK Riga
Amurskie OT @1,921-4 oh Tygrysy..
Amurskie over 2.5 @1.80
Amurskie 1 tercja DNB @1.90

Dobra jednak spróbujemy drugi raz bo jakby nie było Tygrysy były o wiele lepsze ale gorzej ze skutecznością i co najgorsze prezenty dla Rygi, jak to podreperują to powinien być łatwy mecz ale ostrożnie ze stawkami bo Tygrysy naprawdę wiele potrafią wykombinować w obronie (oczywiście na minus :D)

Tak na sucho widzę resztę

Chaika vs Lisy
Chaika 60' @2.02
Chaika over 2.5 @1.70


Irbis vs Belye Medvedi
Belye over 2.5 @2.30
Belye OT @2.40

SKA Varyagi vs Kapitan
over 5.5
@1.96
 
Ostatnia edycja:
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
dziś był naprawdę dobry dzień, choć muszę przyznać , że MHL stanowi wyzwanie i troszkę zaniża mi statystyki.
na jutro widzę dwa typy. Tigry z Rigą odpuszczę ponieważ tam może być wszystko. Z jednej strony naprzemienność wyników wskazuje na gospodarzy z drugiej Tigry zawsze drugi mecz mają słabszy. gdybym miał zgadwać to wiedzę remis ;-)
Ja zainwestuje w zwyscięstwo Chaiki.
Chaika- Lisy handicap 1,5 na 1 po kursie 2.6
Lisy przegrywały każdy pierwszy mecz jak dotychczas mimo, że przeciwnicy byli słabsi do chaiki. Z kolei Chaika mierzyła sie do tej pory z zespołami silniejszymi niż lisy i zazwyczaj jeden mecz wygrywali, niestety nie zawsze ten pierwszy. Niemniej jeśli jutro nie wygrają ponowie ten typ.
Drugi mecz na jutro to :
Irbis-Beile - 2 kurs 3
irbis nie przekonuje u siebie. stosunek bramek ma tylko delikatnie na plus. w dodatku zazwyczaj jeden mecz wygrywa drugi przegrywa wczoraj wygrał, ale Baile powalczyli tracąc ostatnią bramkę do pustej a na remis w końcówce w osłabieniu.
muszę przyznać że taki kurs jest szalenie atrakcyjny a wręcz wydaje sie aż za pewny.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Irbis Kazań - Bielye Medvedi
Over 5.5 gola
@2.14 Fortuna


Dość nisko ustawiona linia na over bramkowy pomiędzy Irbis Kazań a Bielye Medvedi. Wczoraj 12 bramek w regulaminowym czasie gry, dziś @2.14 na over 5.5 gola. Oczywiście wczorajszy mocny over padł za sprawą aż 8 bramek w drugiej tercji, ale i tak w dwóch pozostałych padły w sumie 4 gole. W styczniu odbyły się dwa mecze pomiędzy tymi rywalami i raz padło 7 goli, raz pięć.
 
Ostatnia edycja:
verno 611,3K

verno

Znawca - Hokej
Niedzielnego poranka o godz 11:00 zobaczymy 3 spotkania z ligi MHL i w każdym upatruję swój typ także przejdźmy do rzeczy

chrome_oak16lY2O5.png

Na pierwszy ogień idzie Atlant vs Tayfun, bukmacher faworyzuję gospodarzy ale ja nie do końca się z tym zgadzam, moim zdaniem jest to conajmniej mecz 50-50 także kursy na gości wyglądają atrakcyjnie. Atlant w tym sezonie jako tako wyniki ma ale ich gra wcale nie zachwyca, grają bez większego pomysłu a technika nie powala, mają problemy z tworzeniem akcji a defensywa do najszczelniejszych też nie należy, niczym się nie wyróżniają taki totalny średniak . Tayfun na początku sezonu trafił kiepsko bo na takie ekipy jak Loko Almaz czy Russkie Vityazi więc zaczęli od 7 przegranych nie mniej jednak te gry nie wyglądały aż tak źle jak mogłoby się wydawać, następnie przełamanie z Kapitan i teraz ta gra wygląda lepiej nawet udało się wygrać z SKA czy doprowadzić do dogrywki z Dynamo Moskwa czyli z 2 czołowymi ekipami. Tayfun powraca do stylu z poprzedniego sezonu i grają coraz bardziej ofensywnie co osobiście mi się podoba bo nie zawsze grają wedle schematu co może zaskoczyć taką ekipę jak Atlant i jej bardzo średnia defensywę, dodatkowo goście to jedna z tych drużyn co jak poczują możliwość strzelania bramek to chcą ich strzelić jak najwięcej, wiadomo są drużyny, które pewnie wygrywają i mogą zwiększyć wynik ale grają już sobie na spokojnie a Tayfun chcę więcej i więcej bo jakby nie było nie są drużyna, która wygrywa większość spotkań więc jak nadarzy się okazja to chcą z niej skorzystać i wydaje mi się że jak dobrze zaczną to już "pójdą z tematem"

Atlant vs Tayfun
Tayfun 60' @3.35 to już mogę sobie rozliczyć bo ten mecz się zakończył zanim na dobre się rozpoczął, po 12min 3-0 i to takie bramki że jak w meczu Atlant będzie mieć 40 strzałów to powinni zdobyć 40 bramek, bramkarz totalnie zawalił i szybko pożegnał się z meczem ale po takim starcie mocna frustracja, już widzę że łapią sporo kar także jedynie się łudzić że może over pokryją.
Tayfun over 2.5 @2.169-2..
Tayfun over 3 @3.20



chrome_y2m3Pfvwq2.png

Kolejne spotkanie za, które się zabieram to Krasnaya Armiya vs Sakhalinskie Akuly. Goście to jedna z gorszym ekip w lidze nie mniej jednak waleczna i co ciekawsze zazwyczaj lepiej wyglądają na lepsze drużyny mam na myśli te topowe a nie średniaków co i tak są lepsi od nich. Akuly mają problemy w defensywie i nie da się tego ukryć ale też nie są one tak ogromne jak to bywało u Kunlun, ORG Juniors czy Tyrgysów natomiast w ataku też powoli zaczyna to działać i jakoś to wygląda przynajmniej jak na ich możliwości, dalej są groźni w kontrach, których trochę mają bo wiadomo że zazwyczaj przeciwnik częściej jest w ich strefie ale również potrafią tworzyć sytuację co zresztą ostatnio pokazują grając na SKA czy Dynamo gdzie w dwumeczu strzelili obu ekipom po 4 bramki jednocześnie udało się doprowadzić do dogrywki z SKA oraz z Dynamo wygrywali aż do 55min 3:2 gdzie ostatecznie w 3min dostali 3 bramki i mecz skończył się wynikiem 3:5 także wygląda to już całkiem imponująco. Krasnaya Armiya jest mocną drużyną aczkolwiek to już nie to samo co w poprzednim sezonie, nigdy nie byli jakoś bardzo ofensywną ekipą ale teraz są jeszcze mniej przez to że utracili swoich głównych punktujących, oczywiście dalej mają kim grać jednak to nie jest drużyna co "pastwi" się nad rywalem jak siądzie to strzelają jak nie to jakoś bardzo mocno tego nie forcują. Pierwsze mecze w tym sezonie na Rygę pewnie wygrane i w międzyczasie 5:1 na Mikhaylov Academy a tak to przegrywają lub wygrywają dosłownie jedną bramką lub po dogrywce, H2H wygląda podobnie, maksymalna wygrana 3 bramki w 4 meczach a trzeba przypomnieć że wtedy grali w lepszym składzie niż obecnie. Podsumowując, o handi niespecjalnie się boję bo gospodarze nie są zbytnio egzekutorami a +3.5 to dość spory zapas, mimo solidnej defensywy myślę że Akuly są w stanie ustrzelić te 2 bramki patrząc na ich ostatnie poczynania.


Krasnaya Armiya vs Sakhalinskie Akuly
Akuly +3.5 @1.702-1
Akuly over 1.5 @2.40 szkoda tych 2v1 co mieli 3 razy
Akuly over 1 @1.50 do dubelka na spokojnie



chrome_y798BaxYcd.png

No i na sam koniec zostało spotkanie MHK Spartak Moskwa vs Akademia Mihaylova czyli bardzo znana drużyna z "beniaminkiem" przyznam szczerze że przed sezonem zapowiadali się ładnie w meczach towarzyskich ale wiadomo jak to wtedy wygląda no i sezon ich zweryfikował bardzo szybko, jedynie co można powiedzieć że nie są typowymi dziećmi do bicia ale dalej są słabą ekipą, nie za wiele zaprezentowali w swoich meczach mimo że większość grali na przeciętne/słabe drużyny i po 16 spotkaniach mają zaledwie 4 wygrane, 2x na Tygrysy raz na Kapitan i raz na SKA-Varyagi także widać że niezbyt wymagające ekipy. Spartak w tym sezonie naprawdę wygląda dobrze, szczególnie na własnej tafli a ostatnio nawet trochę się rozstrzelali, gospodarze mają o wiele lepszą kadrę niż Akademia i jako drużyna są co najmniej klasę wyżej, mocny atak i topowa defensywa w lidze, po 16 spotkaniach spotkaniach zaledwie 2 razy stracili 3 bramki w meczu, zdarzyło się stracić 5 na Russkie Vityazi ale to jednak silna ekipa i 4 bramki na Kapitan jednak oglądałem ten mecz i tam było naprawdę więcej szczęścia niż umiejętności cytując klasyk " nic nie gra a wszystko k* farci" także widać że goście będą mieli problemy aby coś ugrać tym bardziej że ofensywa Akademii za mocna nie jest i moim skromnym zdaniem zobaczymy jednostronny pojedynek od drużyny ze stolicy.

MHK Spartak Moskwa vs Akademia Mihaylova
Spartak -1.5 @1.679-1
Spartak over 3.5 @1.80
Spartak over 4.5 @2.65
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
VHL

Perm - Penza

Typ: 2 Kurs: 1.65
Typ: 2(-1.5) Kurs: 2.20

STS

Dziś znów gram VHL i tak jak ostatnio gramy przeciwko ekip Perm. Można by wszystko skopiować z meczu z Barsem.
Obie ekipy na przeciwnych biegunach i póki co raczej nic w tym temacie nie powinno się zmienić. Licze na konkretną grę Panzy i zdecydowane zwycięstwo nie pozostawiające złudzeń kto jest lepszy

e: całkowita dominacja

Wynik: 1:7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom